Piszemy list do UEFA i FIFA w sprawie PZPNu

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Szymek140993

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2009
Posty: 27
Rejestracja: 10 września 2009

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 11:35

Zwracam się do wszystkich tych którym nie jest obojętny los Polskiej piłki nożnej. Na stronie www.fifauefa.pl mozna podpisac sie pod listem do FIFA i UEFA by zareagowała na bałagan i cwaniactwo w PZPN-nie. Jeśli nie weźmiemy sprawy w swoje ręce to nic się nie zmieni!!!


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 12:19

Nie wiem czy to cos pomoze, ale ja sie na te liste wpisałem, nic nie trace.


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 12:23

Ja się nie wpisałem, bo już mnie to wszystko denerwuje. Te wasze chore inicjatywy, by sie odwrócić od reprezentacji na meczu, by się odwrócić od Polskiej piłki, może w ogóle zaczniemy emocjonować się bierkami ?


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 12:30

A ja się wpisałem, bo również mnie to wszystko już denerwuje. Pewnie niewiele to da, ale ile może korupcja poganiać korupcje korupcją?


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 12:32

Pisanie listów do FIFA uważam za całkowicie chybiony pomysł. Tajemnicą poliszynela jest fakt, iż Sepp Blatter odgrywa w tej organizacji rolę capo di tutti di capi. Blatter nie kiwnie nawet palcem.


Obrazek
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 12:37

Zaraz rozpocznie się debata czy coś to da :whistle: Ja już się wpisałem.


Obrazek
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 12:42

MajosJuventino pisze:może w ogóle zaczniemy emocjonować się bierkami ?
A co Ty masz do bierek? Jak dla mnie jest to bardzo fajna gierka i może przynieść więcej emocji niż nie jeden mecz piłkarski. :D

Wracając do tematu to moim zdaniem taka inicjatywa nie ma sensu bo i tak nic nie zmieni. Myślicie, że Lato, czy Platini przejmie się takim listem? Ja myślę, że nie, zresztą jak by UEFA, czy FIFA chciała zmian w Polsce, to by nie straszyła nas wykluczeniem z rozgrywek po wprowadzeniu kuratora przez PZPN.

Nawet akcja pusty stadion tak naprawdę niewiele dała, w końcu PZPN- owski beton niewiele się nią przejął, wystarczy tylko spojrzeć jak wczoraj wypowiadał się Koźmiński o tych kibicach:
Garstka kibiców, pseudokibiców cieszy się, że sponsorzy odchodzą od piłki. Przecież to jest chore! Myślę, że większa cześć tych zdrowych, normalnych kibiców spacyfikuje tych oszołomów


I jeszcze jedno odnośnie tych sponsorów to robi się wielkie halo o to, że sponsorzy wycofują się ze wspierania reprezentacji, no ale ja do tej pory jakoś nie kojarzyłem Banku BZWBK, żeby sponsorował reprezentację, teraz po tym kojarzę więc w moim odczuciu to wycofanie było jedynie przemyślaną kampanią Banku, mającą na celu jedynie polepszenie jego wizerunku, a nie mająca na celu dobro polskiej piłki.
I na koniec jakoś TPSA czy Kompania Piwowarska nie chcą się wycofać, ze sponsoringu. A nawet jak się wycofają to co wtedy? Będzie wam do śmiechu jak się okaże, że nie będzie żadnego zgrupowania reprezentacji bo nas na to nie będzie stać?


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 13:00

dzodzik pisze:I na koniec jakoś TPSA czy Kompania Piwowarska nie chcą się wycofać, ze sponsoringu. A nawet jak się wycofają to co wtedy? Będzie wam do śmiechu jak się okaże, że nie będzie żadnego zgrupowania reprezentacji bo nas na to nie będzie stać?
Będzie mi do śmiechu gdyż leśne dziadki nie będą mieli na wódkę :D
dzodzik pisze:no ale ja do tej pory jakoś nie kojarzyłem Banku BZWBK, żeby sponsorował reprezentację, teraz po tym kojarzę więc w moim odczuciu to wycofanie było jedynie przemyślaną kampanią Banku, mającą na celu jedynie polepszenie jego wizerunku, a nie mająca na celu dobro polskiej piłki.
Widocznie nie oglądasz meczów reprezentacji, nie byłeś na meczu, nie oglądasz konferencji prasowych po meczach.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 13:08

dzodzik pisze:I na koniec jakoś TPSA czy Kompania Piwowarska nie chcą się wycofać, ze sponsoringu. A nawet jak się wycofają to co wtedy? Będzie wam do śmiechu jak się okaże, że nie będzie żadnego zgrupowania reprezentacji bo nas na to nie będzie stać?
Dzodzik, jeżeli chcemy pozbyć się leśnych dziadków z PZPN, to odcięcie ich od pieniędzy jest jedynym sposobem na osiągnięcie celu. Zgrupowania mają służyć przede wszystkim piłkarzom, a nie działaczom, którzy mają ochotę na fajną wycieczkę:
Kadrowicze, szczególni starzy wyjadacze, nie palili się do wyjazdu do RPA. Co innego działacze. Świta Grzegorza Laty na zgrupowaniu sięgnęła 40 osób. Poza działaczami na wycieczkę pojechały też ich żony.

Źródło
Trzeba skończyć z takimi patologicznymi sytuacjami.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 13:13

dzodzik pisze:I jeszcze jedno odnośnie tych sponsorów to robi się wielkie halo o to, że sponsorzy wycofują się ze wspierania reprezentacji, no ale ja do tej pory jakoś nie kojarzyłem Banku BZWBK, żeby sponsorował reprezentację, teraz po tym kojarzę więc w moim odczuciu to wycofanie było jedynie przemyślaną kampanią Banku, mającą na celu jedynie polepszenie jego wizerunku, a nie mająca na celu dobro polskiej piłki.
I na koniec jakoś TPSA czy Kompania Piwowarska nie chcą się wycofać, ze sponsoringu. A nawet jak się wycofają to co wtedy? Będzie wam do śmiechu jak się okaże, że nie będzie żadnego zgrupowania reprezentacji bo nas na to nie będzie stać?
Masz wiele racji. Z tym, że taki bank, który się wycofuje, albo zapowiada, że nie będzie wspierał czegoś takiego, zyskuje na wizerunku (na stronie koniecPZNP jest nawet tekst: "Swoje poparcie dla działań sponsorów możemy wyrazić np. zakładając konto w BZWBK (do 30 roku życia 0zł za prowadzenie konta i przelewy)"). Nikt im tego nie zabroni, a ja życzę im wszystkiego najlepszego. To samo się tyczy każdego innego sponsora. A wizerunek sobie w tym momencie psują Ci, którzy przy tym będą trwać. I jak sami sponsorzy odczują, że na tym tracą, straci też PZNP, bo nie wydaje mi się, aby to wszystko miało się szybko skończyć, nawet gdyby Polska reprezentacja miała nagle osiągać jakieś znaczne sukcesy w meczach z Rumunią.

Czy mnie obchodzi, czy będą pieniądze na zgrupowania? Nie. Czemu? Dlaczego tyle pieniędzy biorę ludzie, którzy zajmują się piłką w Polsce, a efektów ich działań nie widać. Wie ktoś w ogóle, co robi taki prezes PZNP przez cały miesiąc? Dlaczego pan Lato mówi, że "gdybyśmy awansowali, to nie byłoby bojkotu"? Działania PZPN-u obecnie są bardzo proste. Mówić, że jest dobrze, a to kibice, których nazywa się chuliganami czy oszołomami, wymyślili sobie nagle, żeby zrobić nagonkę na związek.
Zbigniew Koźmiński pisze:Oni lżą Grzesia Latę, człowieka, który zrobił dla polskiej piłki tyle dobrego. Ich ojcowie po nogach go całowali z trybun 30 lat temu, a teraz inwektywy z trybun płyną. Dlaczego i za co? Człowiek dopiero zaczął rządzić, nie zdążył jeszcze nic zrobić, a nie daje mu się szansy. Spokojniej z tym wszystkim. To polskie piekło jest coraz gorsze
No tak. Kiedy wreszcie ludzie identyfikujący się z polską piłką przestaną żyć meczem na Wembley. Wiem, spory to był sukces, jak na tamte lata, ale dla wielu jest to wystarczający sukces na następne stulecia. Nawiązując do cytowanego fragmentu. Wygląda to tak jakby "Grzesiu Lato" odbierał nagrodę za to, co robił 30 lat temu, czyż nie? Nie zdążył nic zrobić? Ile już zdążył zarobić? Nie wolno powiedzieć o tym panu złego słowa, nie wolno, bo przyczynił się kiedyś tam do sukcesu polskiej piłki. Dla mnie, człowieka, który urodził się kilkanaście lat po tych wspomnianych "30 latach temu" ten sukces jest gówno wart. GÓWNO!!

Nie wiem, nawet jak wysyłanie listów nie ma przynieść żadnego rezultatu, to warto takowe wysyłać, bo widać, że jest źle. Osobiście cała ta sprawa przechodzi bokiem, uważam, że każdy może mieć swoje zdanie. Ja meczów czy to reprezentacji czy klubowych rozgrywek polskich nie zwykłem oglądać zbyt często.

I na koniec pytanie, co jeszcze Majewski robi na stanowisku trenera naszej reprezentacji?


dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 13:46

paku pisze: Będzie mi do śmiechu gdyż leśne dziadki nie będą mieli na wódkę :D
E tam, to nic nie da wystarczy spojrzeć na takich żulów pracy nie mają, kasy nie mają, a wiecznie nachlani chodzą, więc myślę, że leśne dziadki i tak znajdą sposób, żeby się napić.;)

paku pisze: Widocznie nie oglądasz meczów reprezentacji, nie byłeś na meczu, nie oglądasz konferencji prasowych po meczach.
Mecze oglądam, tyle, że jakoś mi się nie rzuciło to logo. Zresztą teraz to sobie przypomniałem sławetną reklamę: Leo, why? For money. To może rzeczywiście nie są tacy anonimowi, w każdym razie obecnie będą mi się z piłką kojarzyć tak samo jak np. Orange czy TEPSA i myślę, że dużo osób miało podobnie jak ja. A co do meczów to nie jeżdżę bo nie oszalałem, żeby za tak mizerny spektakl wydawać tyle kasy.
madmo pisze:
Dzodzik, jeżeli chcemy pozbyć się leśnych dziadków z PZPN, to odcięcie ich od pieniędzy jest jedynym sposobem na osiągnięcie celu.
Może i masz rację, tyle tylko, że raczej nigdy nie osiągniemy tego, żeby leśne dziadki zostały bez pieniędzy. Bo moim zdaniem zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał sponsorować to bagno. Wystarczy wspomnieć, że jednak na mecz wybrało się trochę osób pomimo protestu, drogich biletów, meczu o nic, czy ch... pogody. A nawet jak nie będzie sponsorów to zawsze zostaje kasa z FIFA, UEFA czy budżetu państwa.

Jak dla mnie jedynym sposobem na pozbycie się Laty i spółki jest interwencja rządu, co raczej nie będzie miało miejsca ze względu na groźbę utraty euro, lub dogadanie się kibiców z kimś kto ma realny wpływ na wybór prezesa zarządu i mógłby go odwołać np. kimś takim mogłyby być kluby, jeśli zbuntowałyby się przeciw związkowi. W końcu one raczej nic by nie straciły, bo co wyrzucą nas z pucharów? Przecież my w tych pucharach i tak nie gramy:/
madmo pisze: Zgrupowania mają służyć przede wszystkim piłkarzom, a nie działaczom, którzy mają ochotę na fajną wycieczkę
Tutaj masz rację i raczej wszyscy się zgadzają.
madmo pisze: Kadrowicze, szczególni starzy wyjadacze, nie palili się do wyjazdu do RPA. Co innego działacze. Świta Grzegorza Laty na zgrupowaniu sięgnęła 40 osób. Poza działaczami na wycieczkę pojechały też ich żony.
Znając inwencję naszych działaczy to na następne zgrupowanie do RPA pojadą oni sami, zaś piłkarze zostaną w Polsce trenować na lodzie.


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 13:52

FIFA, UEFA i PZPN to jedna wielka rodzina. Wszyscy się znają i nikt koledze "krzywdy" nie zrobi. Ja Wam mówię - to nic nie da nawet jeśli tych podpisów będzie miliard 8)


FORZA JUVE!!!
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 14:01

http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Koz ... omosc.html


No i jak nie tepic tego buractwa!!!!?? sie zakorzeni a pozniej wyrwac nawet tego pazosyta sie nie da!!!!!


SCHUMI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 kwietnia 2008
Posty: 7
Rejestracja: 20 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 15:09

Jak dla mnie smieszna inicjatywa ktora nic nie daje.Polska pilka sie nie interesuje i zyje bez stresu.A ci co niby chca walczyc z PZPN to takie cwaniaczki z ladnymi haslami na ustach.Wiadomo rewolucje robi sie po to zeby dorwac sie do wladzy i kasy.Juz taki jeden elektryk z Gdanska byl.Obiecal piekny kraj taka skandynawie a wiemy jak sie to skonczylo.Spoleczenstwo coraz biedniejsze a on robi imieniny na 600 osob i kreci lody z reszta kolegow towarzyszy broni.Tu tylko chodzi o dorwanie sie do kasy garstki krzykaczy i to na plecach naiwnych kibicow.


Szymek140993

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 września 2009
Posty: 27
Rejestracja: 10 września 2009

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 15:19

To twoim zdaniem co my zwykli kibice mamy robić, siedziec cichutko w domu i udawac ze nic sie nie dzieje. Wiadomo ze taka akcja nic nie da ale niech przynajmniej ci na górze czują presje kibiców którzy juz nie mogą na to wszystko patrzec.


ODPOWIEDZ