Azzurri powołani na Irlandię Pn i Puchar Konfederacji

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
ulin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 101
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:27



Futbol to taka piekna gra, w której 22 zawodników biega po boisku ai tak zawsze
wygrywa JUVENTUS
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:30

Włochy słabe jak nigdy no ale coz poradzić 3ba wymienic kilku zawodników a w szatni muszą pojść ostre słowa bo prawda jest jedna - Włochy ten turniej sobie poprostu olały.


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
peste

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 218
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:36

włosi odpadli... nawet dobrze bo ich gra to porażka. niech nasi wracają szykować się na następny sezon. Lippi chyba się starzeje bo wystawiać drewniaka Toniego i Pepe który jest gorszy nawet od naszego MMa to jakaś pomyłka. Finał Brazylia-Hiszpania.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2009, 22:36 przez peste, łącznie zmieniany 1 raz.


piotrek.prz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2004
Posty: 140
Rejestracja: 03 października 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:36

A tak swoją drogą, to nie pamiętam już dawno takiej sytuacji, żeby jakaś reprezentacja po przegraniu dwóch meczy wygrała trzeci i... awansowała :shock:
Ale moim zdaniem dobrze, że Włosi nie awansowali, bo na to nie zasłużyli, choć z drugiej strony kto w tej grupie zasłużył na awans? :roll: Poza Brazylią oczywiście :D


"Po awansie do Serie A będziemy mogli spojrzeć innym w oczy. Szkoda że INNI nie będą mogli nam w nie spojrzeć" - Gigi Buffon
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:41

Druga połowa lepsza od pierwszej. Brazylia nastawiona na kontry, Włosi początkowo nadal bezbarwnie, ale rozkręcali się z każdą minutą. Mielismy tak naprawde jedną setkę- strzał pepe, bardzo szczęśliwie zablokowany przez obrońcę. na plus dynamicnzy Camoranesi, chociaz miał kilka strat. Na plus równiez zmiana Toni--->Gilardino (chociaz o kilkadziesiąt minut za późno).

Z czego śmiał sie Buffon po któryms strzale Brazylii? Z nieporadności kolegów?
ForzaDelPiero pisze: Rossi natomiast same straty. Po jednej poszła trzecia bramka.
Najruchliwszy gracz Włoch, 3 groźne strzały. A 3 gol nie poszedł po stracie Montolivo?
pan Zambrotta pisze:
stahoo pisze:Toni :lol: Żal mi tej piłkarzyny. Jak mozna byc tak drewnianym? Czemu Rossi wszedł za VI, a nie za tego drwala?
bo VI jest tak samo drewniany?
Jest, ale potrafi przynajmniej podac czy ruszyc do piłki.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:41

Z tej kadry tylko Pirlo może wracać z podniesioną głową, inni z De Rossim, Tonim i niestety Iaquintą powinni wylecieć z kadry na czas nieokreślony. Ktoś mi powie czemu Daniele romanista nosi dychę na plecach? To chyba do czegoś zobowiązuje. Rok na przebudowanie kadry to chyba za mało, a tej drużynie przydałoby się porządne wietrzenie wora. Zespół jest wypalony, Lippi kurczowo trzyma się swojej ekipy z 2006 roku. Od razu było widać, że Pepe to zawodnik zupełnie 'nowy' w kadrze - rwał się do walki, podobała mi się jego gra. Niestety, inne stare wilki już w 80. minucie chodzili zadowoleni po boisku :shock: . Santon, Pepe, Barzagli, no i Cassano - to zmiany chyba na dzień dobry.
stahoo pisze:
pan Zambrotta pisze:
stahoo pisze:Toni :lol: Żal mi tej piłkarzyny. Jak mozna byc tak drewnianym? Czemu Rossi wszedł za VI, a nie za tego drwala?
bo VI jest tak samo drewniany?
Jest, ale potrafi przynajmniej podac czy ruszyc do piłki.
'ruszyć do piłki' :lol: to może i potrafi, ale co nam z tego skoro jest tak samo bezproduktywny jak gwiazdor Bayernu

obecnie po meczu czuję się tak:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2009, 22:52 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 2 razy.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:42

Żal dupe ściska kiedy muszę oglądać takie występy Włochów. Niestety, ale joga bonito i rumba na boisku znów dały rade olewactwu Makaroniarzy...a szkoda, bo zależało mi, aby Mistrzowie Świata pokazali, że ten tytuł im się ciągle należy.

Marcelo...albo zrób porządek z tą drużyną wreszcie...albo daj se spokój i wracaj do nas, do domu.


meca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2005
Posty: 385
Rejestracja: 01 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:42

peste pisze:włosi odpadli... nawet dobrze bo ich gra to porażka. niech nasi wracają szykować się na następny sezon. Lippi chyba się starzeje bo wystawiać drewniaka Toniego i Pepe który jest gorszy nawet od naszego MMa to jakaś pomyłka. Finał Brazylia-Hiszpania.
Nigdy nie darzyłem wielką sympatią Pepe, ale na tym turnieju pokazał się akurat z dobrej strony. Po dzisiejszym meczu też nie mogę powiedzieć o nim złego słowa - sporo udanych dryblingów i dośrodkowań. Na skrzydle zdecydowanie szybszy i dynamiczniejszy od Camora, który lepiej odnajdywał się dziś w środku.


slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:43

Toni: 3 - Is Lippi the only person in the world who doesn't realise that Toni is finished? The slowest thing on two legs since my grandmother before her hip replacement.

Bardzo łagodne podsumowanie. Powiedzcie mi czemu nie dostali szansy np. Santon, Motta, Cassano, Del Piero, Foggia? Czy Lippi to kolejny człowiek, który żyje przeszłością i nie dostrzega potrzeby zmian?
Co we włoskiej kadrze robią gracze tacy jak Zambrotta, Dossena, Montolivo, De Rossi? Każdy wie, że to klasowi zawodnicy, ale gdy są bez formy nie należy powoływać ich na siłę.


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 22:48

slay_mac pisze: Del Piero (...) Czy Lippi to kolejny człowiek, który żyje przeszłością i nie dostrzega potrzeby zmian?
:shock:

Na pewno (tak jak napisał Pan Z.) powinni dostac szanse Cassano, Barzagli, ja bym dodał Pazziniego, Gamberiniego, może kogos jeszcze z U-21 na ławę (Balotelli? Giovinco?).

Kadrze powinni powiedziec "do widzenia" Toni, Zambrotta i chyba Iaquinta. Może też Gattuso?


slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 23:01

@Stahoo

Nie potrzebnie wypisałem Del Piero w jednym rzędzie z młodymi zawodnikami. Mam jednak nadzieję, że zrozumiałeś w jakim kontekście go wymieniłem :wink:
Alex był pomijany przez Lippiego, a mimo swojego wieku w dobrej formie jest nadal w stanie dać kadrze bardzo wiele. Włochom potrzebny jest błysk techniki i niekonwencjonalność.
Oczywiście skład trzeba odmładzać, ale akurat Alex powinien w końcu dostać możliwość pokazania umiejętności.


Fidelito

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2008
Posty: 151
Rejestracja: 16 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 23:02

Nie wiem co Marcello robił podczas swoich długich wakacji, ale chyba bujał się z Donadonim, bo obecna gra Italii jest wręcz wierną kopią tej z Euro :angry: Totalny brak pomysłu na grę, ciągle ci sami wypaleni/drewniani zawodnicy.
Toni, Peppe, Dossena - WYPAD! - naprawdę niepojętym dla mnie jest, jak tak daremnych zawodników można jeszcze powoływać...
Zambrotta, Cannavaro, Pirlo powinni stracić status świętych krów!

Czas najwyższy na zmianę warty w Squadra Azzura, czy się to podoba Lippiemu czy nie!


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 23:07

Szkoda, że po raz kolejny zawiódł De Rossi. Bardzo cenie sobie tego zawodnika, ale dwa ostatnie mecze mu wybitnie nie wyszły. Wyraźnie brakuje trzeciego typowego środkowego pomocnika prezentującego odpowiedni poziom. Z tego względu chyba dobrze żeby został tam przesunięty Camor. Przynajmniej do czasu, kiedy faktycznie nie znajdzie się ktoś lepszy.

Chiellini znowu masa błędów. Jednosezonowiec, czy spadek formy? Oby to drugie.

Do Cannavaro nie mam zastrzeżeń. Jeśli będzie grał tak jak na PK to będzie naszym podstawowym stoperem. I to najlepszym.

Santon, Motta - dobre propozycje na prawego skrajnego obrońcę. Zambro przecież nic nie gra. Jako kolejnego potencjalnego kandydata na tą pozycję dodałbym jeszcze Maggio. Dodatkowo Santon może grać także (a może przede wszystkim?) po lewej stronie.

Liczę na kolejny dobry sezon duetu Cassano-Pazzini. Jeśli Lippi ich nie powoła to pokaże, że jest... niedojrzały, co brzmi niedorzecznie, kiedy mówi się o facecie, który ma ponad 60 lat na karku. Para napastników z Sampdorii może okazać się równie groźna, co Torres-Villa albo nawet Robinhio-Fabiano.

Przydałoby się też żeby Amauri dostał włoskie obywatelstwo. Ktoś musi porządnie postraszyć Gile, Vicka i Toniego.

Odpadnięcie z tego turnieju zwaliłbym raczej na brak motywacji kluczowych zawodników, a nie brak umiejętności piłkarskich.

Dobre strony takiego rozwoju sytuacji? Raz. Nasi sobie odpoczną i od lipca wypoczęci zaczną okres przygotowawczy. Dwa. Rossi to ciągle świetny zawodnik i gdyby ciągle ratował Italię z opresji jego cena osiągnęłaby niebotyczny pułap. Teraz są jeszcze szanse wyciągnąć go za rozsądne pieniądze.

Rozpisałem się trochę...


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 23:12

Arbuzini pisze: Chiellini znowu masa błędów. Jednosezonowiec, czy spadek formy? Oby to drugie.
Ja myślę, że jednak te jego kontuzje w tym sezonie zebrały swoje żniwo. Pauzować kilkukrotnie parę tygodni i potem wracać a potem znów kontuzja i tak w koło Macieju. Widać, że fizycznie nie dawał rady, parę razy przy interwencjach brakuje tego ułamka sekundy, który wynika ze słabszego przyspieszenia a potem zaczyna się poddenerwowanie i proste obcięcia w walce o piłkę.
Będzie dobrze.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2009, 23:16

Raczej masz rację. Za dużo pokazał w zeszłym sezonie żeby go tak szybko skreślać.


ODPOWIEDZ