WALKA NA MAILE - KONIEC Z PZPN

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2008, 12:26

jest ciekawa propozycja ze strony kibiców :

http://kibice.net/forum/viewtopic.php?t=8990

i myślę ze jest warta poparcia, sam już to zrobiłem i zachęcam
Chcesz, aby w końcu piłkarskie bagno zostało oczyszczone? Mamy propozycję - pokażmy, że polscy kibice potrafią się zorganizować!

Zainspirował nas jeden z internautów, który w jednym z wpisów tak skomentował sytuację zaistniałą w PZPN (pisownia oryginalna):
Czy ktoś zna adres maila do UEFA i FIFA? Proponowałbym zawalić te obie instytucje mailami od polskich kibiców o treści; CHCEMY OCZYSZCZENIA PZPN.CHCEMY NOWYCH WŁADZ PZPN.CHCEMY OCZYSZCZENIA NASZEGO FOOTBALL-U Z KORUPCJI.CHCEMY NOWEGO KIEROWNICTWA POLSKĄ PIŁKĄ NOŻNĄ!!!!! POPIERAMY DECYZJĘ MINISTRA SPORTU.
Racja, tak dłużej być nie może. Najpierw Minister Sportu wprowadza kuratora do związku, jednak chwile później - po groźbach Michała Listkiewicza i jego wesołej kompanii - nieco spuszcza z tonu.

Bo choć zapowiadał, że UEFA i FIFA wiedzą o sytuacji w Polsce i została poinformowała o wprowadzeniu kuratora, PZPN odbił piłeczkę: jeśli Mirosław Drzewiecki nie przestanie się mieszać do spraw piłkarskich, to Polsce grożą poważne sankcje.

FIFA stawia ultimatum. Mecze z Czechami i Słowacją zagrożone!

No więc my odpowiadamy - jeśli w zamian za to mamy pozbyć się tych niereformowalnych dziadków, to niech nas zawieszają. Nie może być tak, że PZPN robi co chce, a Listkiewicz jest nietykalny, bo wie, że czeka na niego ciepła posadka w UEFA.

A UEFA i FIFA bezczelnie nas szantażują, pisząc listy do Polski pod dyktando PZPN. Niech międzynarodowe władze się dowiedzą, że Listkiewicza wszyscy mają dosyć. Niech zauważą, że to nie biedny Listek i reszta nieudaczników jest atakowana przez rządowe łapy. To kibice chcą w końcu wyczyścić polską piłkę.

I chcemy tego doczekać. Jasnych deklaracji, że nie będzie pobłażania dla korupcji i łamania prawa. Że rząd nie będzie rozmawiać z ludźmi, którzy posuwają się do szantażu. I że groźby UEFA na nas nie robią wrażenia, bo ważniejsze od politycznego poparcia jest wyczyszczenie tej stajni Augiasza.

Więc oto nasza propozycja. Poniżej dość wiernie przetłumaczyliśmy na angielski tekst podanego wcześniej komentarza. Jeśli chcecie - piszcie własnymi słowami. Jeśli nie - kopiujcie ten tekst i wysyłajcie:

- UEFA (info@uefa.com)
- FIFA ( http://www.fifa.com/contact/form.html )

We, polish football fans, demand the healing of PZPN (Polish Football Association) and want the new authorities of PZPN to be chosen. We ask for cleaning the polish football of corruption. For that reason we recognize and fully support the decision of the Polish Sport and Tourism Minister - Mirosław Drzewiecki, to nominate the temporary administrator in PZPN.


Zalejmy UEFA i FIFA mailami. Pokażmy im, że choć popierają Listkiewicza - działają wbrew opinii polskich kibiców.
a więc jeszcze raz treść listu do skopiowania :

We, polish football fans, demand the healing of PZPN (Polish Football Association) and want the new authorities of PZPN to be chosen. We ask for cleaning the polish football of corruption. For that reason we recognize and fully support the decision of the Polish Sport and Tourism Minister - Mirosław Drzewiecki, to nominate the temporary administrator in PZPN.


Obrazek
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 04 października 2008, 12:35

Super pomysł ;)
Wysłałem z 4 kont wiadomości do nich,może coś się zmieni.
Wolę by był porządek na wet za cene Euro (Które i tak pewnie nam zabiorą)
i na wet jak nie dojdą mecze Polskiej Reprezentacji do skutku to nic się nie stanie!

Trzeba zrobić z tym porządek,gdy pozbędziemy się korupcji lepiej możemy się rozwinąć


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2008, 14:38

Tak, z pewnością jeśli nie pomaga obraz burdelu w polskiej piłce, działania rządu, rozmowy ministra sportu - na pewno zaradzi temu pospamowanie na ich pocztę :whistle:
Pomijając fakt, że po dostanie 100 takich maili wystarczy prosta reguła i wszelkie kolejne maile będą lądowały bezpośrednio w koszu :)
A sekretarka obsługująca pocztę co najwyżej uśmiechnie sie pod nosem.


Dirty mind
Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 04 października 2008, 16:25

Ja nie odbieram tego jako desperackiej próby wpłynięcia na tą sytuację, albo na decyzje Uefy i Fify, ale jak chociaż sama próba zakomunikowania im, jakie zdanie mają kibice... bo w tym śmierdzącym polityką i korupcją kraju, praktycznie wszystkie decyzje podejmowane są bez wiedzy obywateli... układy, obietnice, wojna o stołek czy pieniądze... doszliśmy do takich czasów więc ten gnój w PZPN mnie nie dziwi... szkoda tylko, że nie potrafimy temu jakoś zaradzić i że na tle innych krajów wypadamy krucho, bo takich problemów (raczej) nie ma. Co złego to My... niestety
Ostatnio zmieniony 04 października 2008, 16:27 przez Kuben, łącznie zmieniany 1 raz.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 października 2008, 16:26

Kolega powiedział:'Co by nie zrobili, to jest Polska, zawsze będą kraść' Nie chcę zgadzać się z tym ale powoli muszę.
Ja bym ich wszystkich wywalił na zbity pysk i zrobił jakąś organizacje klubów piłki nożnej i niech to UEFA podbije.... marzenia :smile: :angry:
Nie wiem to jest po prostu beznadziejne, ale jeśli leśne dziadki zostaną tam gdzie są to nie wyjdziemy z tego nigdy!

Co do tych maili to wątpie ze coś to da.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2008, 01:17

poprawność wymaga nieużywania polskich znaków w korespondencjach zagranicznych[Mirosław]. Taka drobna uwaga :wink:


Belialek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 maja 2006
Posty: 69
Rejestracja: 14 maja 2006

Nieprzeczytany post 05 października 2008, 01:54

heh pomijam juz fakt ze ten "angielski" jest na poziomie gimnazjum :) akcja mailowa absolutnie nic nie da poniewaz:

a) maili nie czyta zarzad FIFA/UEFA itd tylko sekretarka i takich bzdetow nie przekazuje dalej

b) jak ktos wczesniej wspomnial wystarczy po paru mailach dodac tresc maila do filtra antyspamowego (podejrzewam ze takie instytucje maja automatyczne blokowaniu po otrzymaniu kilki takich maili - napewno nie my jestesmy pierwsi i ostatni ktorzy chca zrobic cos takiego)

c) skoro UEFA tak bardzo nie chce kuratora to widocznie pan Listkiewicz (*** jego mac) bardzo odpowiada wladzom swiatowej pilki, a my proste male ludki mozemy sobie najwyzej przeklnac pod nosem, bo napewno z naszego powodu ich interesy nie beda naruszane

mozna wyeliminowac podpunkty a i b tworzac petycje, zebrac podpisy - jezeli liczba podpisow bedzie robila wrazenie napewno media sie tym zajma (zawsze jakas zapchajdziura sie przyda kazdej stacji:)) adres strony mozna sprobowac przeslac tradycyjna poczta na adres PZPN / UEFA, bo w gre wchodza 2 opcje - albo UEFA sie od nas odczepi i pozwoli oczyszczac to bagno, albo zarzad PZPN sam sie publicznie zdeklaruje ze zrezygnuje zaraz po odwieszeniu (jakby nie patrzec jezeli nie dotrzymaja slowa to kurator znowu wchodzi, polska jest dyskwalifikowana a kibice zywcem obedra PZPN ze skory).

ps: wysylanie maili tego typu z kilku kont kwalifikuje sie pod spamowanie co jest zreszta karalne :)


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 21:40

Wiem, że trochę odbiegnę od tematu ale nie widzę potrzeby na zakładanie osobnego. Mianowicie dziś oglądałem na Polsacie sport "Cafe Futbol". Program można powiedzieć był placem boju czterech kandydatów o stołek prezesa w PZPN-ie. Każdy z kandydatów miał możliwość szybkiego przedstawienia planów jakie ma zamiar realizować jeżeli zostanie wybrany. Po czterech wypowiedziach najbardziej podobało mi się wystąpienie pana Tomasza Jagodzińskiego. Naprawdę na pierwszy "rzut oka" widać, że facet jest konkretny i chcę przeprowadzić w Polsce parę ciekawych reform. Widzę w nim najlepszego kandydata na prezesa lecz jak zawsze "układy" zapewnę wezmą górę i wygra Boniek który jest chamski, bezczelny i zarozumiały uważa się za bożyszcza którym nie jest. Jakoś nie obchodzi mnie czy grał w Juve... Dla mnie jest fałszywy taką postawę jaką dziś zaprezentował to nie wróży nic wielkiego ... Wiadomo Kręcina odpada samo nazwisko mówi ... KRĘCI wałki... A pan Lato? Mówił "że został obrzucony błotem"... Coś mi się nie chcę wierzyć. Boniek także do świętych nie należy gdy Jagodziński zaczoł mówić o pewnych sprawach mówiąc do Bońka na pan usłyszał od niego "Weś człowieku schowaj to" jak dla mnie chamskie zachowanie, każdy pomysł był negowany przez Bońka... To jest moja wypowiedź i moje zdanie...


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 21:44

Proponuję posłuchać kawałka: The Junkers - PZPN. Rewelacja.


Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2008, 22:24

Michał`fcj pisze:Proponuję posłuchać kawałka: The Junkers - PZPN. Rewelacja.
Naprawde wpada w ucho :-D

Co do akcji.. nie sądze by coś zmieniła


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2008, 19:32

FalsoVero pisze:Boniek także do świętych nie należy gdy Jagodziński zaczoł mówić o pewnych sprawach mówiąc do Bońka na pan usłyszał od niego "Weś człowieku schowaj to" jak dla mnie chamskie zachowanie, każdy pomysł był negowany przez Bońka... To jest moja wypowiedź i moje zdanie...
Akurat Boniek to prócz Jagodzińskiego osoba na którą najbardziej liczę w wyborach. Taki Kręcina powinien zostać nie dopuszczony do wyborów, choćby za sprawę w sądzie. Z resztą, nie chce widzieć Kręciny na tym stanowisku, już wystarczająco długo patrzę na jego pysk. Prócz Listkiewicza właśnie do tego pana mam największą niechęć. Lato? Dajcie spokój. Nie wierzę w jego uczciwość i nie chcę aby polityk był prezesem PZPN. Denerwuje mnie to, że dostał takie poparcie od mniejszych klubików i jest faworytem do stołka prezesa. Liczę, że mimo wszystko wygra Boniek, bo w to, że Jagodziński będzie miał duże poparcie nie wierzę. I tak pewnie wygra Lato, bądź Kręcina. Mniejsze kluby będą chciały mieć 'swojego' w zarządzie.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 27 października 2008, 19:40

Jagodzinski stosuje brudne gierki, chwalil sie pismem, jakoby Boniek kupil licencje dla Widzewa, gdy ten mial grac w II lidze.

Oczywiscie to zwykla bzdura, bo wszystko przebiegalo legalnie.
Ale brudne sztuczki w stylu Spoconego Janka, nie przystoja przyszlemu prezesowi. Wielki minus dla Jagodzinskiego.

A co do wyboru prezesa.
Mozliwosc jest tylko jedna.
BONIEK :!:

Jak wygra Lato to.. sie uchlam.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 października 2008, 19:56

Juventino90 pisze:
A co do wyboru prezesa.
Mozliwosc jest tylko jedna.
BONIEK :!:

Jak wygra Lato to.. sie uchlam.
Lato to jeszcze nie najgorsza opcja, boję się że bo jest bardzo prawdopodobne że wygra Zdzisław K. zwany Kręciną i to dopiero będzie katastrofa - marionetka kierowana tak naprawdę przez Listoludka i nic się już na pewno nie zmieni


Obrazek
gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2008, 17:19

tabo89 pisze:
Juventino90 pisze:
A co do wyboru prezesa.
Mozliwosc jest tylko jedna.
BONIEK :!:

Jak wygra Lato to.. sie uchlam.
Lato to jeszcze nie najgorsza opcja, boję się że bo jest bardzo prawdopodobne że wygra Zdzisław K. zwany Kręciną i to dopiero będzie katastrofa - marionetka kierowana tak naprawdę przez Listoludka i nic się już na pewno nie zmieni
Nooo i wygrał Grzesiu Lato - czyli tak jak się od początku mówiło - mam dziwne wrażenie, że wszystko zostanie w PZPN po staremu. Choć może się pomyle czas pokaże.
Sądziłem, że na Bońka więcej osób zagłosuje a tymczasem 19 głosów to coś mało.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 30 października 2008, 17:23

Juventino90 pisze:Jak wygra Lato to.. sie uchlam.
8)

Tadaaa! Też mi zaskoczenie. Będzie tak jak było a może i gorzej. Lato to kawał buca w porównaniu do Listkiewicza.

P.S. Liczę, że Lato puści Widzew klasę niżej. Ty Juventino90 liczyłeś na Bońka z wiadomych powodów. A o ile dobrze pamiętam Lato był oburzony decyzją PKOLu...


ODPOWIEDZ