Eliminacje MŚ 2010 RPA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 01:02

diegoool pisze:a pamiętasz jakie wałki kręcili na mundialu w 2002 roku??? chciałbys takie mecze oglądać? bo ja nie... dlatego nie podoba mi sie to że Francja zagra na mundialu.. wole oglądać walcząca Irlandie niż oszustó z jakiegokolwiek innego kraju bądź meczów z sędzia w roli głównej... CO DO DYSKWALIFIKACJI TO DOSKONALE WIEM ŻE TO NIEMOŻLIWE ALE WEDŁUG MNIE TAK POWINNA ZACHOWAĆ SIE FIFA CHOĆBY DLA PRZYKŁADU JAKO ŻE ZAGRANIE HENRY'EGO NIE BYŁO PRZYPADKOWE I WYNIK MECZU ZOSTAŁ WYPACZONY
Po 1 widze ze wyciagasz strasznie dalekie wnioski, uwazasz ze jezeli Francja awansowala, to bedzie miala latwiej na mundialu i przy okazji bedzie oszukiwała?
Po 2 wole ogladac po prostu futbol, a ze Francja podchodzi mi bardziej i tyle
Po 3 Dlaczego uwazasz ze Francja to oszusci, to sedzia uznał bramke, widzisz sytuacje, w ktorej zawodnik w dogrywce o udział w finałach po zagraniu reka i strzeleniu gola - przyznaje sie ?? Oj watpie
Po 4 Dlaczego podczas tych przekretow na mundialu w Azji niewyciagnieto głebszych konsekwencji wobec K.P?? zdarzyli ograc pare zespołów i nawet zagrac o 3 miejsce.
Najgłupszym, najgorszym, ale i niemożliwym zachowaniem byłoby wykluczenie Francji. Konsekwencje powinne byc i zapewne beda, ale bez przesady.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 01:08

konsekwencja tego wydarzenia powinno byc wprowadzenia challengu który mamy w tenisie ziemnym

ps. szkoda Irlandii :doh:


diegoool

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2009
Posty: 271
Rejestracja: 15 maja 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 01:14

Tak czy owak wszystkim którzy dziś murem stoja za Francją proponuje powtórke z historii

Oby takich przekrętów było jak najmniej w piłce... Jestem pewien że niektórzy mieli by po dzisiejszym meczu inne zdanie jesli zamiast Irlandii grałaby Polska bo przypomne że rok temu duza liczba kibiców groziła śmiercią Webb'owi za to że przyznał karnego w sytuacji której mógł to zrobić a dziś opcja była tylko jedna i sędzia ją olał.. Henry zachował sie chamsko i tyle z mojej strony.


"TO MY JESTEŚMY JUVENTUSEM!!!!!"
lipexx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2009
Posty: 116
Rejestracja: 01 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 02:00

diegoool, wszyscy widzielismy co sie stalo, Irlandia zostala okradziona ze zwyciestwa. Henry zrobil to co zrobil, jest pilkarzem i dazy do wygranej swojej druzyny, nie ludzmy sie ze podbiegnie do siedziego i powie ze reka zagral. sedzia tez byl w ciezkiej sytuacji, i glowny i liniowy. bylo takie zamieszanie i szybkosc akcji ze mial prawo sie pomylic. jedyna wine moim skromnym zdaniem ponosi fifa ze nie chce wprowadzic zadnych srodkow aby te nagminne sytuacje wykluczyc. wiekszosc meczow mialaby zupelnie innyw wynik gdyby sedziowalo je dwoch dodatkowych sedziow za bramkami. sa tez inne srodki np. dostepne powtorki. i mamy nastepny skandal, nastepne panstwo skrzywdzone a ta klika dalej nic nie zrobi. po MŚ w 2002 roku juz w nic wierze.


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 08:33

diegoool pisze:Tak czy owak wszystkim którzy dziś murem stoja za Francją proponuje powtórke z historii

Oby takich przekrętów było jak najmniej w piłce... Jestem pewien że niektórzy mieli by po dzisiejszym meczu inne zdanie jesli zamiast Irlandii grałaby Polska bo przypomne że rok temu duza liczba kibiców groziła śmiercią Webb'owi za to że przyznał karnego w sytuacji której mógł to zrobić a dziś opcja była tylko jedna i sędzia ją olał.. Henry zachował sie chamsko i tyle z mojej strony.
Powiedz mi dlaczego porownujesz wczorajsza sytuacja do tej z Korei??
Przeciez tam ewidentnie byly "ustawione" mecze takich sytuacji o ktorych mowa moze z mniejszymi konsekwencjami ale z wieksza premedytacja i chamstwem bylo mnostwo.
Dobrym rozwiazaniem wg mnie jest zaakceptowanie tych 2 (4?) dodatkowych sedziow przy liniach bramkowych, reki czy proby wymuszenia karnego bylyby ewidentne.
A co do Webba - widisz, kazdy wtedy wine za to zrzucil na sedziego,a w tej sytuacji, oskarzasz Francje i Henrego,
po meczu POL-AUT byłem wkurzony ale o powtorzenia meczu czy wykluczeniu Austrii nawet nie pomyslalem. A ranga spotkania mysle ze moze byc podobna, bo to juz były Mistrzostwa.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 09:30

bardzo mi szkoda Irlandczyków, tym bardziej że zwykle (jeśli nie grają Włosi) kibicuje drużynie słabszej i w tym wypadku to oni zasłużyli na ten awans

jeśli ktoś nie widział tej sytuacji to świetne ujęcia znalazłem:



Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 09:34

to spojrzenie Gallasa na tablicę świetlną, rozpoczynające się od 1:12 :lol: "uznali tę bramkę? na pewno?"
No i Francuzi przyspieszający powtórkę zawsze, gdy Henry zagrywał ręką, zwłaszcza 3 i 4 powtórka... cyrki jakich mało.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 09:52

Trap ma szczęście do pseudo-arbitrów :whistle:
Henry wstrętny oszust :C


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 10:54

Może faktycznie, w każdych rozgrywkach, powinien sie pojawic ten pomocnik sędziego przy bramce ? Tak jak to jest teraz w Lidze Europejskiej ? :doh: Gdybyśmy byli na miejscu teraz Irlandii, byśmy byli bardzo skrzywdzeni, trąbili by o tym juz dawno temu w mediach, więc wyobrażam sobie co teraz czują biedni Irlandczycy.
diegoool pisze:Tak czy owak wszystkim którzy dziś murem stoja za Francją proponuje powtórke z historii
Parodia... :think:


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 11:44

Aż dziw bierze ze w czasach kiedy media audiowizualne są tak dobrze rozwiniete , przychodzi nam patrzeć na takie "zbrodnie" na piłce.
Moim zdaniem powinno sie wprowadzic zasade jak w hokeju , kontrowersyjną sytuacje powinno sie przewijać i sędzia powinien oglądać akcje z ilu stron tylko bedzie chcial.Ciekaw jestem czy bedą jakiekolwiek konsekwencje dla Henrego :think:


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 12:05

Najlepsze z tego jest, że cały świat widzi co się stało, jest wiele szumu... Tylko co z tego wyniknie? Francja zagra na MŚ, a Irlandia nie... Gdzie tu mowa o FAIR PLAY, które tak szumnie promują działacze FIFA?


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 12:08

Z uwagi na wagę stawki tego meczu najlepszym rozwiązaniem byłoby "pośmiertne" anulowanie tej bramki i skorygowanie wyniku meczu do stanu 1:0 dla Irlandii. Gdyby ktoś miał na tyle odwagi, żeby to teraz zrobić, byłbym pod wrażeniem, naprawdę.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 13:34

Co prawda nie jestem zwolennikiem knucia teorii spiskowych, jednak wyraźnie da się wyczuć, że FIFA "przepychała" dwie reprezentacje - Francję i Argentynę. Brak tych państw w stawce 32 drużyn na pewno źle odbiłoby się na promocji imprezy, zwłaszcza w takim państwie jak RPA. Podopieczni Maradony też odkręcali niezłe wałki, takie jak strzelanie w 96 minucie, karne z kapelusza, czy czerwone kartki dla przeciwników.

Trap ma rzeczywiście pecha do idiotów, szkoda że na konferencji prasowej w żołnierskich słowach, jak za dawnych lat, nie powiedział co o tym myśli.

Na mundial wracają Kamerun i Nigeria, jest Ghana (z Appiahem, który nadal gra regularnie w kadrze mimo braku klubu), a największą niespodzianką jest brak Egiptu, który przegrał rywalizację z Algierią.
Ciekawa rzecz, że na mistrzostwa świata pojedzie zarówno Australia, jak i Nowa Zelandia. Dla mnie kosmos. Kiedyś obie te ekipy męczyły się niemiłosiernie, Australia żeby dogonić czołówkę, przeniosła się do azjatyckiej strefy. A teraz Nowa Zelandia pokonała w barażu Bahrajn i po 28 latach jedzie na mundial.
Z Europy brakuje Szwecji i Rosji ze stawki "najsilniejszych", szkoda Bośni i Hercegowiny - mają kapitalny jak na takie państewko skład, dużo młodych gwiazd z Bundesligi. Mundial się zapowiada gorąco :P

PS:
Obrazek
:C


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
malas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2003
Posty: 47
Rejestracja: 18 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 14:29

Obrazek Obrazek
ze strony FIFA jak najbardziej Fair Play było rozstawienie drużyn, w końcu cały czas się mówi o wyrównywaniu poziomu poziomu piłki na świecie.
a co do Henrego to widać, że uczy się nowych sztuczek do reklamy Joga Bonito.

No i oczywiście jak sędzia mógł by zagwizdać ręke, przecież to był by zwykły rasizm!


OD KOŁYSKI PO SAM GRÓB W MOIM SERCU JEDEN KLUB FORZA JUVE
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 19 listopada 2009, 15:09

Ehh a juz myślałem że nie będę musiał oglądać mordy Domenecha. Powinni wprowadzić poprostu zapis video, a nie żadnego dodatkowego sędziego czy czujniki w piłkach. Ale oni tego nie zrobią bo nie będzie można ustalać kto ma wygrać, a kto nie.

A to że Fifa walnie slogan "fair play" i gada głupoty że promuje takie zachowanie są śmieszne. Oni dbają o własne interesy, o pieniądze. Niestety taka jest prawda że świat jest obłudny i rządzą nim pieniądze, sprawiedliwość pojawi się raz na jakiś czas żeby dać ludzią złudną nadzieje że jest dobrze, trzeba się z tym pogodzić.


ODPOWIEDZ