El. MŚ 2010 - ITALIA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 20:01

Tymczasem bramkę dla Italii U-21 w meczu kwalifikacyjnym z Węgrami strzelił Luca Marrone :)


Obrazek
De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 20:40

Za chwilę mecz z Kamerunem, Lippi ekserymentuje. Włosi wyjdą z 3 środkowymi obroncami i 2 wachadłowymi, skrzydłowymi.

(3-4-3) Marchetti - Bonucci, Cannavaro, Chiellini - Criscito, Pirlo, De Rossi, Maggio - Cossu, Boriello, Di Natale.


Paolo#3 pisze:nie ma Ambrosiniego, który z włoskich def. pomocników rozgrywa najlepszy sezon w lidze nie wspomnę...
Z tego co pamiętam, czytałem kiedyś, że Ambrosini nei ma szans gry za Lippiego w reprezentacji, bo istnieje pomiędzy nimi konflikt. Niestety nie mają również szans: Cassano (wrócił do treningów, pewnie znowu będzie błyszczeć), Panucci (to już jednak melodia przeszłości) czy pewnie też Balotelli.

Nesta? mam jeszcze nadzieję, że wróci. Środek obrony Nesta-Chiellini sprawiłby, że zacząłbym wierzyć w sukces.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 20:54

De Rossi pisze:Niestety nie mają również szans: (...) Balotelli.
No. Straszna niesprawiedliwość na tym świecie. Barwuah zasługuje na miejsce w reprezentacji jak nikt. Ładnie pojechałeś.


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 20:58

Dobrze że nie ma Marchisio w podstawie bo musi byc wypoczęty na mecz z Fiorentiną , ma ktos link po polsku oglądam na sop cast ale nie ma głosu


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 21:30

Ten skład jest naprawdę zaskakujący. Widac, że dużo się może jeszcze zmienić i Lippi chyba na poważnie wziął się za projekt "MŚ 2010".


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 21:38

szczypek pisze:
De Rossi pisze:Niestety nie mają również szans: (...) Balotelli.
No. Straszna niesprawiedliwość na tym świecie. Barwuah zasługuje na miejsce w reprezentacji jak nikt. Ładnie pojechałeś.
Rozumiem ogólną niechęć do tego zawodnika, ale ja patrze tylko na względy sportowe, a tutaj Balotelli przewyższa wielu powołanych graczy. Może jestem dziwny, ale jakoś czułbym się spokojniejszy widząc ze na plac wchodzi Mario, niż jakiś nieudacznik, typu Pepe. A MŚ to impreza która z pewnością podziałaby na piłkarza Interu w pozytywny sposób i na boisku starałby się bardzo, pomijając fakt, że Mario przechodzący obok meczu potrafi zrobić więcej dla drużyny, niż zmobilizowany i wypruwający sobie flaki np. wcześniej wspomniany Pepe.
Ładnie pojechałem.

TAK, dla Balotellego.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 21:45

De Rossi pisze:Za chwilę mecz z Kamerunem, Lippi ekserymentuje. Włosi wyjdą z 3 środkowymi obroncami i 2 wachadłowymi, skrzydłowymi.

(3-4-3) Marchetti - Bonucci, Cannavaro, Chiellini - Criscito, Pirlo, De Rossi, Maggio - Cossu, Boriello, Di Natale.
3-4-3... Lippi lubi zaskakiwać. Nie lubie tej archaicznej taktyki, ale może jest to jakieś wyjście?
W tym systemie grają na codzień Maggio i Criscito, a biorąc pod uwagę dyspozycję Grosso i Zambro - wszystko możliwe, ze to oni będą w RPA grać w pierwszej jedenastce.
Takie ustawienie sprzyja też staremu Cannie, który uzupełniany młodymi, szybszymi od niego, Chiellinim i Bonuccim może, koncentrujac się na ich asekuracji, dać drużynie to co ma najlepsze - doświadczenie. Więc może to jest jakieś wyjście?


Ciekawie prezentuje się Cossu, jest bardzo aktywny, może tym meczem "kupi bilet" do RPA? Bardzo wolny jest Boriello, czekam na Pazziniego.

PS. Przy takiej dyspozycji Cossu, Pepe kadry więcej może nie powąchać.
PS2.
W drugiej grają 4-3-3, z Kielonem na lewej obronie i trójką Montolivo-Marchisio-Gattuso w środku.
Ostatnio zmieniony 03 marca 2010, 21:51 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 21:49

De Rossi pisze:Rozumiem ogólną niechęć do tego zawodnika, ale ja patrze tylko na względy sportowe, a tutaj Balotelli przewyższa wielu powołanych graczy. Może jestem dziwny, ale jakoś czułbym się spokojniejszy widząc ze na plac wchodzi Mario, niż jakiś nieudacznik, typu Pepe. A MŚ to impreza która z pewnością podziałaby na piłkarza Interu w pozytywny sposób i na boisku starałby się bardzo, pomijając fakt, że Mario przechodzący obok meczu potrafi zrobić więcej dla drużyny, niż zmobilizowany i wypruwający sobie flaki np. wcześniej wspomniany Pepe.
Ładnie pojechałem.
Nie, nie rozumiesz. Czasami poza względami sportowymi, ważne są także względy inne niż sportowe. I to bardzo często one decydują o grze na boisku. Barwuah jest nieogarniętym dzieckiem, który mimo tego, że potrafi zagrać dobry mecz, potrafi też niemiłosiernie na boisku pajacować, przez co irytuje nie tylko kibiców, ale też i kolegów z drużyny.

Dopóki jego obecność w kadrze nie będzie "niezbędna" to NIE dla niego w reprezentacji Włoch.


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 22:30

szczypek pisze:
De Rossi pisze:Rozumiem ogólną niechęć do tego zawodnika, ale ja patrze tylko na względy sportowe, a tutaj Balotelli przewyższa wielu powołanych graczy. Może jestem dziwny, ale jakoś czułbym się spokojniejszy widząc ze na plac wchodzi Mario, niż jakiś nieudacznik, typu Pepe. A MŚ to impreza która z pewnością podziałaby na piłkarza Interu w pozytywny sposób i na boisku starałby się bardzo, pomijając fakt, że Mario przechodzący obok meczu potrafi zrobić więcej dla drużyny, niż zmobilizowany i wypruwający sobie flaki np. wcześniej wspomniany Pepe.
Ładnie pojechałem.
Nie, nie rozumiesz. Czasami poza względami sportowymi, ważne są także względy inne niż sportowe. I to bardzo często one decydują o grze na boisku. Barwuah jest nieogarniętym dzieckiem, który mimo tego, że potrafi zagrać dobry mecz, potrafi też niemiłosiernie na boisku pajacować, przez co irytuje nie tylko kibiców, ale też i kolegów z drużyny.

Dopóki jego obecność w kadrze nie będzie "niezbędna" to NIE dla niego w reprezentacji Włoch.
To nie. Nie dla Mario... . Jeszcze poza pajacowaniem, wyłoży jakąś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> piłkę, asystuje, czy nie daj Bóg - strzeli zwycięską bramkę. Faktycznie, lepiej Pepe - bo lepiej irytować nieporadnością i brakiem umiejętności.

Szanuję Twoje zdanie. Ale się z nim całkowicie nie zgadzam. Mario mógłby w RPA zagrać dobrze, mógłby być nadzieją na odmianę losów spotkania. Ale nie mam czasu wdawać się w dyskusję, tym bardziej, że widzę, że nic nie przyniesie. Więc żegnam. Mimo wszystko, myślę, że bardziej odgrywają tu rolę uprzedzenia.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 22:41

De Rossi pisze: Szanuję Twoje zdanie. Ale się z nim całkowicie nie zgadzam. Mario mógłby w RPA zagrać dobrze, mógłby być nadzieją na odmianę losów spotkania.
Ale powołania nie dostanie. Lippi nie lubi zawodników ekscentrycznych. I nie ma mu co się dziwić.

Ktoś może coś o drugiej połowie napisać? Bo zobaczyłem dwie kapitalne piłki Marchisio, wejście Quagliarelli i padła mi transmisja.
Ostatnio zmieniony 03 marca 2010, 22:44 przez Łukasz, łącznie zmieniany 2 razy.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 22:42

Oglądał ktoś w całości mecz Włochow? Jak wyglądała gra? Kto się zaprezentował dobrze, kto kiepsko? Jak Kielon i Marchisio?:)

Patrzyłem na mecz Polaków i nie widziałem ani minuty ze spotkania Italii :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 22:44

Oglądałem Włochy - Kamerun, całkiem nieźle Marchisio sobie poradził, Chiellini w drugiej połowie grał na lewej obronie bo w środku grał Cannavaro z Bonuccim. Odnośnie Bonucciego - super chłopak, udowodnił że to co prezentuje w lidze w pełni potrafi odzwierciedlić także w reprezentacji, chciałbym go widzieć obok Chielliniego w Juve kiedyś.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 22:50

eslk pisze:Oglądał ktoś w całości mecz Włochow? Jak wyglądała gra? Kto się zaprezentował dobrze, kto kiepsko? Jak Kielon i Marchisio?:)
Całego meczu nie oglądałem. W pierwszej połowie Włosi grali nieźle, pewnie w obronie, składnie w ofensywie. "Pyrlo" rozgrywał, Cossu (kilka prób prostopadłych dograń, świetna wrzutka do Di Natale) i Di Natale szarpali na skrzydle, wspierani przez aktywnego Maggio i Criscito (ten drugi mało widoczny). Denerwujący był Boriello, któremu brakuje szybkości. W obronie Kielon praktycznie bezbłędny, Canna poprawnie (w odbiorze dobrze, gorzej z wyprowadzeniem), bardzo dojrzale, spokojnie (wyprowadzanie piłki!) Bonucci.
Marchisio zmienił w drugiej połowie "Pyrlo" i grał, dopóki mi nie wyłączyło mi transmisji, bardzo dobrze. Był bardzo aktywny, posłał świetną prostopadłą do Pazziniego, przeprowadził rajd lewą stroną i wrzucił Toto, który przestrzelił.
Edit:
No i Montolivo jak zwykle słabo (chyba że się pod koniec rozegrał)
Ostatnio zmieniony 03 marca 2010, 23:03 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
eslk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2008
Posty: 824
Rejestracja: 09 listopada 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2010, 22:55

Dzieki wielkie ;) Może dorwe jutro jakiś obszerniejszy skrót z tego spotkania albo poszukam jakiejś retransmisji w necie, bo w sumie dawno Italii nie oglądałem, a dzisiaj patrzyłem na kadrę Smudy, która grała momentami całkiem całkiem.

Tak czy inaczej, cieszy dobra gra Marchisio i Kielona. A Bonucci - jeśli potrafi wyprowadzić piłkę - mógłby być Naszym głównym celem transferowym, zwłaszcza, że Bari prawdopodobnie chętnie będzie chciało zatrzymać Almirona.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 03 maja 2010, 00:04

Kadra na MŚ :

Bramkarze: Buffon [Juventus], De Sanctis [Napoli], Marchetti [Cagliari], Sirigu [Palermo];

Obrońcy: Bocchetti [Genoa], Bonucci [Bari], Cannavaro [Juventus], Cassani [Palermo], Chiellini [Juventus], Criscito [Genoa], Grosso [Juventus], Legrottaglie [Juventus], Zambrotta [Milan];

Pomocnicy: Camoranesi [Juventus], Candreva [Juventus], Cossu [Cagliari], Gattuso [Milan], Marchisio [Juventus], Maggio [Napoli] Montolivo [Fiorentina], Palombo [Sampdoria], Pepe [Udinese], Pirlo [Milan];

Napastnicy: Borriello [Milan], Di Natale [Udinese], Gilardino [Fiorentina], Iaquinta [Juventus], Pazzini [Sampdoria], Quagliarella [Napoli].

Niespodzianka (miła) dla mnie do Candreva :D


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
ODPOWIEDZ