El. MŚ 2010 - ITALIA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
fallweiss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 406
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 maja 2010, 23:59

Łukasz pisze:Camor, mimo kiepskiego sezonu, pojedzie tak czy siak. Bo to piłkarz, podobnie jak "Pyrlo" (choć może nie aż w takim stopniu), dla kadry niezastąpiony i nawet bez formy nie ma w Italii konkurencji.
No właśnie i to trochę jest problem, nie ma kto ich zastąpić i to nawet po naprawdę kiepskim sezonie; powiem więcej dla mnie z kadry Lippiego udany sezon i niezłą dyspozycję na TĘ chwilę mają:

-Buffon, Kielon i Canna (choć tu w sezonie dość różnie, poza tym panowie- Juventus pod względem straconych bramek jest na 14 pozycji w tabeli...nie mówię nic na naszych stoperów ale coś o tym świadczy... )+Maggio i Criscito. W pomocy powiem z całym naciskiem jest fatalnie- kluczowi piłkarze nie mieli dobrego sezonu (w tym Pirlo i Camor ), lub są obecnie w słabej dyspozycji (Montolivo, Pepe. De Rossi ) albo trochę brakuje im ogrania (Marchisio, Cossu, Candreva ). Lekarstwo- Totti, ale jego chyba już nie ma co brać pod uwagę.
Atak- pewniacy jak już pisałem wcześniej to tylko Gila, Di Natale i Pazzini (niezły sezon, niezła ostatnio dyspozycja, choć trochę Gila padł ze strzelaniem)

Większość piłkarzy z tej kadry miała naprawdę przeciętny sezon, cześć obecnie jest naprawdę w bardzo kiepskiej formie.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2010, 09:26

Monte Cristo pisze:filozofja
ja się już nie dziwię, czemu siedzisz w Szwecji.


Podobno Azzurri zagrają na mundialu w niebieskich koszulkach.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2010, 09:34

pan Zambrotta pisze:
Monte Cristo pisze:filozofja
ja się już nie dziwię, czemu siedzisz w Szwecji.


Podobno Azzurri zagrają na mundialu w niebieskich koszulkach.
taktyka/ustawienie/formacja/wizja druzyny/koncepcja zespolu. Juz?

Potwierdzam, zagraja w niebieskich koszulkach, oprocz meczy w ktorych zagraja w wyjazdowych setach.

bartekoo2
Dalej nie czaje. Moze dlatego ze nie mam za bardzo kontaktu z polskim, oprocz na tym forum, wiec pewnie nie lapie wszystkiego.

EDIT: Juz czaje. W polsce nawet nie chodzilem do szkoly wiec trudno mi jest wszystko pisac poprawnie. Ale jestem zly :(
Ostatnio zmieniony 05 maja 2010, 09:51 przez Monte Cristo, łącznie zmieniany 3 razy.


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
bartekoo2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 144
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 maja 2010, 09:38

Monte Cristo pisze:
pan Zambrotta pisze:
Monte Cristo pisze:filozofja
ja się już nie dziwię, czemu siedzisz w Szwecji.


Podobno Azzurri zagrają na mundialu w niebieskich koszulkach.
taktyka/ustawienie/formacja/wizja druzyny/koncepcja zespolu. Juz?
Już. Dalej nie czaisz.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 17:04

Uwaga uwaga: Grosso i Candreva nie jadą.

http://www.sport.pl/sport/1,65025,79003 ... rosso.html

Zambro będzie zmiennikiem lewego obrońcy?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 17:25

Łukasz pisze:Uwaga uwaga: Grosso i Candreva nie jadą.

http://www.sport.pl/sport/1,65025,79003 ... rosso.html

Zambro będzie zmiennikiem lewego obrońcy?
Wypadło tylko na razie dwóch zawodników i los chciał (a właściwie Marcelo Lippi), że to są zawodnicy Juventusu. To, że Grosso odpadł to nawet dobrze, ale do Candrevy mam mieszane uczucia. Mimo to żaden z piłkarzy Juve nie miał dobrego sezonu, więc i takie rozwiązanie nie może dziwić.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 17:32

Wypadnięcia Grosso, mimo katastrofalnego sezonu bym się nie spodziewał ze względu na posuchę na tej pozycji. W świetle tego Criscito może być praktycznie pewien nie tyle miejsca w kadrze na mundialu, co w pierwszym składzie, bo nie sądzę by to był Zambrotta, albo kto inny (inne kandydatury się nie nadają, a Chielliniego ze środka lepiej nie tykać). Mam nadzieje, na kapitalny mundial w wykonaniu Domenico i rychły powrót do Juventusu, oby tylko nie było za późno.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 17:48

Vincitore pisze:Wypadnięcia Grosso, mimo katastrofalnego sezonu bym się nie spodziewał ze względu na posuchę na tej pozycji. W świetle tego Criscito może być praktycznie pewien nie tyle miejsca w kadrze na mundialu, co w pierwszym składzie, bo nie sądzę by to był Zambrotta, albo kto inny (inne kandydatury się nie nadają, a Chielliniego ze środka lepiej nie tykać). Mam nadzieje, na kapitalny mundial w wykonaniu Domenico i rychły powrót do Juventusu, oby tylko nie było za późno.
Najprawdopodobniej Lippi zacznie turniej z Zambrottą na lewej (jak za starych dobrych lat w Juve), a z Maggio na prawej.... Choć Criscito i Cassani są bardzo konkurencyjni i moim zdaniem znacznie lepsi od dwóch pierwszych... Nie zapominajmy też o Bonuccim, który nieźle radzi sobie na prawej obronie...

Problem polega na tym, że Lippi to nie Wenger... wiadomo o co chodzi...


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 17:52

Byłby to mega strzał do własnej bramki, stawiając na lewej zawodnika który praktycznie cały sezon spędził na prawej obronie Milanu, oraz Maggio który od czasów początków swojej gry w Sampdorii nie gra na lewej obronie (ma niesamowity ciąg na bramkę). No, ale dopóki Włosi nie dadzą ciała to nie będę wchodził w kompetencje Lippiego.


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 17:52

to ze Grosso odpadnie bylo do przewidzenia, mimo ze by sie moim zdaniem nadal na lawe, jakby Criscito sie zlamal po drodze.
Ale Candreva? No coz... moim zdaniem jest lepszy od wiekszosci pomocnikow ktorzy narazie maja powolanie, a jak nie do pierwszego skladu, to na lawke idealnie by sie nadawal. Szkoda troche.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 17:54

yanquez pisze:Nie zapominajmy też o Bonuccim, który nieźle radzi sobie na prawej obronie...
Skąd wiesz, skoro tam nie gra?

Prawy stoper w trzyosobowym bloku nie ma nic wspólnego z bocznym obrońcą w czteroosobowej formacji.

Edit:
Martinss pisze:frustru-frustru
I po co te nerwy? Złość piękności szkodzi.
:wink:
Ostatnio zmieniony 18 maja 2010, 18:08 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
kosiorekk

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 233
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 17:59

Łukasz pisze:
yanquez pisze:Nie zapominajmy też o Bonuccim, który nieźle radzi sobie na prawej obronie...
Skąd wiesz, skoro tam nie gra?

Prawy stoper w trzyosobowym bloku nie ma nic wspólnego z bocznym obrońcą w czteroosobowej formacji.
Zamknij się w końcu i nie wymądrzaj. Nie Twoja sprawa skąd to wie, może jezus go nawiedził i mu powiedział.

Szkoda Candrevy, bo to dobry pomocnik.


yanquez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2004
Posty: 2130
Rejestracja: 09 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 18:22

Łukasz pisze:
yanquez pisze:Nie zapominajmy też o Bonuccim, który nieźle radzi sobie na prawej obronie...

Skąd wiesz, skoro tam nie gra?
Oj znowu płaczesz i poprawiasz innych zamiast odpowiadać?? Jakieś kompleksy czy coś?

Bonucci zagrał przynajmniej dwa mecze na prawej stronie (z Napoli i chyba z Sampdorią), a myślę, że było ich więcej, skoro do najlepszej jedenastki Serie A tego sezonu został wybrany jako prawy obrońca...


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 18:31

yanquez pisze: Bonucci zagrał przynajmniej dwa mecze na prawej stronie (z Napoli i chyba z Sampdorią), a myślę, że było ich więcej
http://www.football-lineups.com/match/70291/
http://www.football-lineups.com/match/72640/
http://www.football-lineups.com/match/59683/
http://www.football-lineups.com/match/63288/
yanquez pisze:skoro do najlepszej jedenastki Serie A tego sezonu został wybrany jako prawy obrońca...
W takich zestawieniach niekoniecznie patrzy się na konkretną pozycję gracza i sens taktyki...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 maja 2010, 19:24

co do lewej obrony to chyba jeszcze bocchetti hmm?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
ODPOWIEDZ