Reprezentacja Polski - sparingi

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 08:37

Polacy aż tak źle wczoraj nie wypadli. Gra była nienajgorsza a wynik mógł być lepszy.

Z piłkarzy którzy wczoraj zagrali najgorzej zaprezentowali się : Murawski, Jodłowiec i Wojtkowiak. Powinni być to piłkarze rezerwowi. Smuda jednak chyba nie ma dużego wyboru. Może w środku powinni grać Głowacki i Perquis? Środek obrony to dość ważne miejsce na boisku i para stoperów powinna mieć jakiekolwiek zgranie. Perquis jeszcze dla nas nie grał, Głowacki często kontuzjowany - nie ma pewności czy się to uda.

No i atak. Nie podoba mi się gra jednym napastnikiem. Szpakowski miał trochę racji powtarzając w kółko o "dobrej współpracy" między Lewandowskim a Brożkiem. Może nie powiem, że rozumieją się bez słów, ale zdecydowanie uważam że dwójką w ataku powinniśmy zaczynać mecze.

Do Euro jeszcze rok. W obiegu mamy takich piłkarzy jak Peszko, Jeleń, Małecki - piłkarzy mogących pociągnąć naszą grę z przodu. Nie można ich nie brać pod uwagę. Nie można.

P.S. Wywiad po meczu ze Smudą rządzi. Coś w tym stylu : "Co chciałby powiedzieć Pan tym którzy mówili, że po meczach z Argentyną i Francją straci Pan pracę?". Smuda : "Nie mam siły odpowiadać na takie pytania". Dziennikarz : "To ja w takim razie nie mam siły zadawać więcej pytań" :lol:

P.S.2. Nie wiem czy z menagerem Peszki jest wszystko w porządku ale robi się kolejne zamieszanie. Po tym jak władze Koln zarzuciły mu nierealne żądania odnośnie nowego kontraktu Peszki, okazuje się że podobno Smuda miał go szantażować odnośnie transferu do Eintrachtu. Miał powiedzieć, że jak Peszko pójdzie do 2 Bundesligi to nie będzie grał w kadrze. Komu tu wierzyć :roll:


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 10:03

Faktycznie trzeba oddać, że blamażu wczoraj nie było. Gra Polski nie porywała, ale nie przerażała. Widzę, za to inne plusy. Mam nadzieję, że Smuda po prawie dwóch latach szarpaniny wreszcie zdecydował się na ustawienie jakim będzie grać. 4-2-3-1 jest faktycznie najlepsze. Nie w nim Kuby motającego się w środku pola, tylko jest Błaszczykowski, który atakuje prawą stroną i ładnie schodzi do środka. To ustawienie jest także dobre dla innych naszych reprezentantów. Można w nim znaleźć miejsce dla Peszki, Grosika. Dobrze. Ponadto cały czas uważam, że Lewy powinien grać bardziej z tyłu i mieć przed sobą jeszcze Brożka/Jelenia/kogokolwiek.

---------------------Brożek/Jeleń--------------------
Grosicki/Obraniak-----Lewandowski----Peszko/Kuba

Przeraża mnie środek obrony. Jodłowiec to naprawdę pomyłka. Taka sama jak Glik. Wojtkowiak to nie jest środkowy obrońca również. Nie wiem. Widzę rozwiązanie w Perquisie. Tylko, że sam grać tam nie będzie. Aktualnie chyba najsłabsza pozycja w tej kadrze.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 14:35

Uważam że wczorajszy mecz powinien zakończyć się remisem. Szkoda tylko że staciliśmy tak głupiego gola, Wojtek napewno obronił by strzał N'Zogbii, Szczęsny był kapitalny w tym meczu :bravo: Mieliśmy też swoje okazje Lewandowski, Matuszczyk strzał z daleka. Wczoraj jeden ze słabszych spotkań Roberta L. :whistle:

Wczoraj nie było tak źle, wole teraz przegrywać a na turnieju wygrawać a nie odwrotnie tak jak to miało miejsce przed mundialem 2006 i ojro 2008 ;)


Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 20:55

Tak, czy siak czeka nas kompromitacja na Euro. Nie mam wątpliwości. Dostaniemy takie baty, że głowa mała, a Smuda zostanie wrogiem publicznym nr. 1


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2011, 20:56

Bruce Badura pisze:Tak, czy siak czeka nas kompromitacja na Euro. Nie mam wątpliwości. Dostaniemy takie baty, że głowa mała, a Smuda zostanie wrogiem publicznym nr. 1
O ile dotrwa do EURO ;)


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2011, 00:33

Bruce Badura pisze:Tak, czy siak czeka nas kompromitacja na Euro. Nie mam wątpliwości. Dostaniemy takie baty, że głowa mała, a Smuda zostanie wrogiem publicznym nr. 1
Kompromitacja? Grają coraz lepiej, chociaż nie zmierzyli się z kompletną francuską kadrą A ( + Benzema, Lloris, ewentualnie Mandanda, Ribery, Nasri, itd.). Zagrają zapewne 3 mecze, jak to zwykle bywa, jednak grupy jeszcze nie są znane i wszystko może się zdarzyć. Nasza reprezentacja powinna być już zbudowana, a Smuda powinien tylko poprawiać drobne błędy. Do EURO 2012 około roku, a on jeszcze daje szansę gry takiemu Klichowi, co jest wg mnie bez sensu. Liczę tylko na wspaniały doping kibiców, może gra w 12 ( :prochno: ) nam pomoże.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 09:23

steru pisze:Polacy aż tak źle wczoraj nie wypadli. Gra była nienajgorsza a wynik mógł być lepszy.
A wg mnie zagrali słabo. Francuzi zupełnie oddali nam środek pola, a my nie potrafiliśmy zrobić z tego użytku. Już po przejściu połowy zaczynały się problemy. A pod bramką masakra. Grając ciągle na osamotnionego Lewandowskiego dużo nic nie wygramy.

Podkreślę jeszcze raz - Reprezentacja Polski nie nadaje się do gry jednym napastnikiem. Gdyby obok Lewego grał bardziej wysunięty Jeleń (gdy wyzdrowieje), Brożek lub np. Robak kosztem jednego z bezużytecznych środkowych pomocników to gra wyglądałaby dużo lepiej.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 09:31

francois pisze:Francuzi zupełnie oddali nam środek pola, a my nie potrafiliśmy zrobić z tego użytku.
Aby wygrać mercedesa w naszym konkursie audiotele musisz odpowiedzieć tylko na jedno pytanie - jak wykorzystać oddany środek pola kiedy biegają tam Murawski z Dudką?


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 09:46

Ouh_yeah pisze:
francois pisze:Francuzi zupełnie oddali nam środek pola, a my nie potrafiliśmy zrobić z tego użytku.
Aby wygrać mercedesa w naszym konkursie audiotele musisz odpowiedzieć tylko na jedno pytanie - jak wykorzystać oddany środek pola kiedy biegają tam Murawski z Dudką?
Dudkę przywrócić na środek obrony, Murawskiemu podziękować, a postawić na Matuszczyka lub Borysiuka jako bardziej defensywnego i Mierzejewskiego, Tyrałę lub Majewskiego jako tego bardziej wysuniętego.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2011, 09:51

Bardzo dobry pomysł, za wyjątkiem tego Dudki bo on na obronie zawala ważne bramki w kadrze już od jakichś..8 lat. Ale pytanie dotyczyło meczu z Francuzami i wyjściowego składu, więc mercedesa będziesz musiał kupić sobie sam.


martinbm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2011
Posty: 28
Rejestracja: 06 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2011, 20:49

http://takdlakadry.pl/news/101/O_konsek ... lekcjonera - Jakim to w końcu selekcjonerem jest Smuda. Zapraszamy do dyskusji.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lipca 2011, 18:57

Poznaliśmy kolejnego rywala Polski. 2 września zagramy z Mesksykiem, zagramy z nimi także rewanż. Ciekawi mnie tylko dlaczego nie gramy z Europejczykami? Wiem że wtedy są elminacje ale ktoś napewno by się znalazł :whistle:


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 15:49

Franciszek Smuda powołał jakiegoś Polanskiego, który uważa się za Niemca[*]. Bojkotuję ten syf.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 15:55

Coraz bardziej zaczyna robić się to śmieszne. Powołuje graczy, o których słyszeli tylko naprawdę ludzie zainteresowani 2 ligą Niemiecką czy innymi wynalazkami. Szkoda że nie da szansy gry w kadrze takiemu SOBOCIE ze Śląska Wrocław. Młody Perspektywiczny gracz ale nie lepiej powołać jakiegoś Polańskiego.

A ME coraz bliżej a koncepcji na graczy w kadrze brak to smutne


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 26 lipca 2011, 16:23

Polański chce się załapać na EURO, zagra jeden mecz i się z nami pożegna. To tylko jeden ze szczeblów na drodze jego awansu do lepszego klubu, myśli, że się wypromuje wyżej. Od początku uważałem, że Smuda ma nierówno pod sufitem, fakt, odnosił sukcesy klubowe, ale repra to nie to samo. Ciekawe jakie będą miny ludzi, którzy tak bezustannie wierzyli we Franka i jego filozofię :prochno:


In Marotta I trust...
ODPOWIEDZ