Reprezentacja Polski - sparingi

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 września 2018, 20:44

Te 3-5-2 calkiem ciekawe, ale musieliby "sie uczyc" grania trojka w obronie, a do tego od X-czasu mamy dobrych/bardzo dobrych napastnikow, ale wysunietych. Polska nie ma cofnietego napadziora, bo Zielu nie moze tam grac. Zreszta on w 'reprentacji' to chyba predzej skonczy kariere, niz zacznie fajnie kopac. Generalnie mozemy grac po to, zeby nie przegrac, albo... mozemy grac o pelna pule, co ze slaba Squadra Azzurra jest mozliwe. Obecnie Polska juz skrzydlowymi nie stoi, ale za to w napadzie mamy duzo jakosci i talentu, wiec 4-3-3 i jedziemy z koksem. Brzeczek twierdzi, ze ma zamiar grac 4-2-3-1 lub 4-4-2. Coz, z poczatku moze i zadziala efekt nowej miotly, ale na dluzsza mete: czy my mamy chlopow do grania takimi ustawieniami i czy w takich ustawieniach wydobywamy wszystko, co najlepsze z naszej reprezentacji narodowej? Nie wiem, co niektore nazwiska robia w tej grupie, ale to cyrk pana Jurka, nie moj.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 20:01

Kibicuje Włochom bo tam grają nasi z Juve a nie np taki Lewandowski,którego gol przyczynił się do wyeliminowania nas z LM.


Tyrion

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 maja 2015
Posty: 51
Rejestracja: 19 maja 2015

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 20:46

Mam nadzieję, że mimo słabego mundialu i naszego nowego Pana Trenera uda nam się ograć makaronów i pogłębić ich kryzys. :bravo:


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 21:28

Ale podworkowa kopanina. :prochno:


ManInBlack87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 września 2012
Posty: 109
Rejestracja: 19 września 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 21:35

Makaroniarze są jednak słabi i ich brak na mundialu nie był przypadkowy. Nasi czyli Polacy wcale nie grają dobrze, poprostu w Italii nie istnieje środek pola.


notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 21:39

Nie byłem w stanie obejrzeć pierwszej połowy. Ktoś, coś, jak gra Bernardeschi? Mocno mu kibicuję, i w reprze, i w Juve.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 21:47

notquitemytempo pisze:Nie byłem w stanie obejrzeć pierwszej połowy. Ktoś, coś, jak gra Bernardeschi? Mocno mu kibicuję, i w reprze, i w Juve.
Coś tam szarpie. Raz miał fajna kiwke po czym bym wolny na 18m, którego zmarnował. Ogólnie włos i grają taka kaszane, że oczy krwawią. Berna tak czy siak najlepszy.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 07 września 2018, 21:49

notquitemytempo pisze:Nie byłem w stanie obejrzeć pierwszej połowy. Ktoś, coś, jak gra Bernardeschi? Mocno mu kibicuję, i w reprze, i w Juve.
Ciągle w grze, dużo bierze na siebie. Kilka błędów (jeden wynikający najprawdopodobniej z nierównej murawy, raz się zakiwał i odbił sobie piłkę o swoją nogę), ładne kółeczko w stylu Zizou, wolny z ostrego kąta w boczną siatkę, wolny z prawej strony ponad bramką, ładny jeden przerzut.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 22:11

Co za wstyd nawet nie mozna ogladac reprezentacja z znajomymi bo buraki pseudo patrioci musza zrobic wiocha szumic i zgwizdac podczas hymn rywale.
Chodzilo tu o rywale czy bo to sa zydzi?
Czy patriotyzm to nienawisc innych po cholery nasze przodkowie wwalczyli z faszyzmem i zginyli dla takich burakow :sciana: :facepalm: :angry:
Mi sie odechcialo ogladac tego spotkanie bo to nie ma wiele wspolnego z sportem.


jurson09

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2004
Posty: 601
Rejestracja: 08 listopada 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 22:27

juvemaroko pisze:bo to nie ma wiele wspolnego z sportem.
Masz rację. Izrael gra taką amatorkę że to faktycznie nie ma nic wspólnego ze sportem. Bardzo dobry mecz Polaków na tle tego co ostatnio prezentowali.


Juve per sempre sara...!!!!
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 22:31

juvemaroko pisze:Co za wstyd nawet nie mozna ogladac reprezentacja z znajomymi bo buraki pseudo patrioci musza zrobic wiocha szumic i zgwizdac podczas hymn rywale.
Chodzilo tu o rywale czy bo to sa zydzi?
Czy patriotyzm to nienawisc innych po cholery nasze przodkowie wwalczyli z faszyzmem i zginyli dla takich burakow :sciana: :facepalm: :angry:
Mi sie odechcialo ogladac tego spotkanie bo to nie ma wiele wspolnego z sportem.
Przecież ci normalni kibice klaskali podczas hymnu Izraela, aby uciszyć gwizdy buraków. Podobna sytuacja miała miejsce podczas któregoś ze spotkań reprezentacji Włoch, gdy kibice Italii buczeli i gwizdali podczas odgrywania hymnu przeciwników, to Gigi zaczął klaskać i reszta normalnych fanów zaczęła mu wtórować.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Fed2012

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 stycznia 2013
Posty: 58
Rejestracja: 19 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 22:37

juvemaroko pisze:Co za wstyd nawet nie mozna ogladac reprezentacja z znajomymi bo buraki pseudo patrioci musza zrobic wiocha szumic i zgwizdac podczas hymn rywale.
Chodzilo tu o rywale czy bo to sa zydzi?
Czy patriotyzm to nienawisc innych po cholery nasze przodkowie wwalczyli z faszyzmem i zginyli dla takich burakow :sciana: :facepalm: :angry:
Mi sie odechcialo ogladac tego spotkanie bo to nie ma wiele wspolnego z sportem.
Sport to nie polityka, ale sympatii i antypatii pomiędzy różnymi krajami nie da się wyeliminować. Dlatego nie przepadamy za Niemcami i nienawidzimy Ruskich, tak już jest. A Żydzi są na cenzurowanym i trudno się dziwić, cieszysz się gdy słyszysz gdy ludzie z tego kraju oskarżają Twój o współudział w holokauście? Że wyssalismy antysemityzm z mlekiem matki? Że coraz głośniej domagają się finansowych roszczeń przy wsparciu USA? Od jedynego kraju który naprawdę im pomagał w czasie wojny? Jedź do Izraela i przekonaj się jaką niechęcią do nas pałają. Ludzie pamiętają takie zachowania. A atmosfera na meczu jest spokojna. Ciesz się pięknym spotkaniem, bo wyjątkowo dobrze zagrali.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 22:38

dimebag11 pisze:
juvemaroko pisze:Co za wstyd nawet nie mozna ogladac reprezentacja z znajomymi bo buraki pseudo patrioci musza zrobic wiocha szumic i zgwizdac podczas hymn rywale.
Chodzilo tu o rywale czy bo to sa zydzi?
Czy patriotyzm to nienawisc innych po cholery nasze przodkowie wwalczyli z faszyzmem i zginyli dla takich burakow :sciana: :facepalm: :angry:
Mi sie odechcialo ogladac tego spotkanie bo to nie ma wiele wspolnego z sportem.
Przecież ci normalni kibice klaskali podczas hymnu Izraela, aby uciszyć gwizdy buraków. Podobna sytuacja miała miejsce podczas któregoś ze spotkań reprezentacji Włoch, gdy kibice Italii zaczęli buczeć i gwizdać podczas odgrywania hymnu przeciwników, to Gigi zaczął klaskać i reszta normalnych fanów zaczęła mu wtórować.
Mialem wrazenie ze wylaczono dzwiek bo nawet nie mozna bylo dobrze slyszyc Izraelski hymn.
To przykre ze pilka nozna kojarze sie coraz bardziej ze szowinizmem, fanatyzmem i nienawiscia. Juz wole krolowa sporto czyli lekkoatletyka i nigdy nie zapomne jak bylem w Sopotu i cale stadion kibicowal kiedy Rosjanka Kuczina walczyla o zloto z Polka Licwinka bez zadnego szowinizmu ....
Szkoda slow


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 22:39

juvemaroko pisze:Co za wstyd nawet nie mozna ogladac reprezentacja z znajomymi bo buraki pseudo patrioci musza zrobic wiocha szumic i zgwizdac podczas hymn rywale.
Chodzilo tu o rywale czy bo to sa zydzi?
Czy patriotyzm to nienawisc innych po cholery nasze przodkowie wwalczyli z faszyzmem i zginyli dla takich burakow :sciana: :facepalm: :angry:
Mi sie odechcialo ogladac tego spotkanie bo to nie ma wiele wspolnego z sportem.
Musiałbyś ostatnio cała polityczną scenę ogarnąć.
Szkoda nawet gadać.

Chciałbym być w tym wszystkim obiektywnym, ale mniej więcej żeby Ci skrócić:
Polska próbuje ostatnio być blisko USA, USA jest blisko Izraela
Polska próbowała stworzyć ustawę, która zabraniałby mówienia o Polskich obozach koncentracyjnych.
Izrael dostaje szału(moim personalnym zdaniem lekko mówiąc nieuzasadniony).
Ustawa zostaje zamieniona i praktycznie poddajemy się pod wpływem nacisków USA.
Cały czas trwają dyskusje pomiędzy USA-Izraelem-Polska na tematy pieniędzy, odszkodowań, pamięci, 2 wojny światowej etc.

Zapominając o jednym bardzo ważnym fakcie moim zdaniem. Izraela nie było jak Polska właściwie ginęła podczas 2 wojny światowej i to właściwie nie żydzi ginęli ogółem, a Polacy którzy byli żydami w większości. Tutaj mnie najbardziej to wszystko boli. Myślę, że wielu żydów którzy zostali w Polsce nawet po upokorzeniach w 1968 ma wiele za złe Izraelowi, za takie zachowanie w stosunku do Polski. To właściwie Ci Polacy którzy byli zmuszeni do emigracji powinni walczyć personalnie o odszkodowania, a nie Izrael jako całość.

PS: Jestem przeciwny PiSowi absolutnie (jak i aktualnej opozycji), nie jestem zwolennikiem rozdawnictwa, nie wiem czy potrzebna była także tamta ustawa. Dodatkowo dali się strasznie ograć Izraelowi. No, ale cóż jest jak jest.

To mój punkt widzenia, żyjąc na imigracji od paru lat. Nie powinienem może na ten temat się wypowiadać, ale cóż tak żeby Ci spłycić mój punkt widzenia i to co czytam na lokalnych jak i polskich stronach, bo widzę ze tez jesteś poza granicami swojego kraju pochodzenia.

Samo zachowanie kibiców, którego absolutnie nie pochwalam, bo tylko wzmocnia nienawiść, jest głupie, ale to norma.
Sam mecz bardzo fajny, a wynik jeszcze lepszy. Piątek jest zdumiewający, myślę, że ma bardzo podobne cechy do Pippo, kocham takich graczy.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 22:59

Aleexxx pisze:
juvemaroko pisze:Co za wstyd nawet nie mozna ogladac reprezentacja z znajomymi bo buraki pseudo patrioci musza zrobic wiocha szumic i zgwizdac podczas hymn rywale.
Chodzilo tu o rywale czy bo to sa zydzi?
Czy patriotyzm to nienawisc innych po cholery nasze przodkowie wwalczyli z faszyzmem i zginyli dla takich burakow :sciana: :facepalm: :angry:
Mi sie odechcialo ogladac tego spotkanie bo to nie ma wiele wspolnego z sportem.
Musiałbyś ostatnio cała polityczną scenę ogarnąć.
Szkoda nawet gadać.

Chciałbym być w tym wszystkim obiektywnym, ale mniej więcej żeby Ci skrócić:
Polska próbuje ostatnio być blisko USA, USA jest blisko Izraela
Polska próbowała stworzyć ustawę, która zabraniałby mówienia o Polskich obozach koncentracyjnych.
Izrael dostaje szału(moim personalnym zdaniem lekko mówiąc nieuzasadniony).
Ustawa zostaje zamieniona i praktycznie poddajemy się pod wpływem nacisków USA.
Cały czas trwają dyskusje pomiędzy USA-Izraelem-Polska na tematy pieniędzy, odszkodowań, pamięci, 2 wojny światowej etc.

Zapominając o jednym bardzo ważnym fakcie moim zdaniem. Izraela nie było jak Polska właściwie ginęła podczas 2 wojny światowej i to właściwie nie żydzi ginęli ogółem, a Polacy którzy byli żydami w większości. Tutaj mnie najbardziej to wszystko boli. Myślę, że wielu żydów którzy zostali w Polsce nawet po upokorzeniach w 1968 ma wiele za złe Izraelowi, za takie zachowanie w stosunku do Polski. To właściwie Ci Polacy którzy byli zmuszeni do emigracji powinni walczyć personalnie o odszkodowania, a nie Izrael jako całość.

PS: Jestem przeciwny PiSowi absolutnie (jak i aktualnej opozycji), nie jestem zwolennikiem rozdawnictwa, nie wiem czy potrzebna była także tamta ustawa. Dodatkowo dali się strasznie ograć Izraelowi. No, ale cóż jest jak jest.

To mój punkt widzenia, żyjąc na imigracji od paru lat. Nie powinienem może na ten temat się wypowiadać, ale cóż tak żeby Ci spłycić mój punkt widzenia i to co czytam na lokalnych jak i polskich stronach, bo widzę ze tez jesteś poza granicami swojego kraju pochodzenia.

Samo zachowanie kibiców, którego absolutnie nie pochwalam, bo tylko wzmocnia nienawiść, jest głupie, ale to norma.
Sam mecz bardzo fajny, a wynik jeszcze lepszy. Piątek jest zdumiewający, myślę, że ma bardzo podobne cechy do Pippo, kocham takich graczy.
Rozumiem to wszystko moja rodzina podczas II WS uratowala zydowka ktora pozniej zostala w Polsce i zawsze sie uwazala za Polka.
Nie popieram polytika Izraela i uwazam ze Syjonizm to totalitarna doktryna ale co to ma wspolnego z sportem.
To juz wole zeby nie grac przeciwko Izraela a jesli juz grasz to sie nie miesza polityka z sportem.
Zawsze uwazalem ze najgorsze zachowanie to nie szanowac hymn rywale i odkad pamietam to Angole tak czesto sie zachowywali podczas meczow MS czy ME i pokazali calemu swiatowi na jaki poziom sa rzeczywiscie po kilku browarow a jaki zdanie maja o innych narodow.

Nie mialem juz ochote ogladac meczu, dobrze ze wygrali ale podejzywam ze w rewanzu nie bedzie zdrowa sportowa atmosfera.


ODPOWIEDZ