Reprezentacja Polski - sparingi

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 17:18

Juventino90 pisze:Majewski powiedzial, ze wypil jedno piwo.
To jakas zbrodnia? :lol:

Nie! :wink:
Ale jakby nie patrzeć to oni pili w pracy(dla mnie ich praca to nie tylko mecz ,ale także całe zgrupowanie) bo raczej z tego żyją.
Gra w reprezentacji to nie tylko powód do dumy ,ale również za to dostają wynagrodzenie.I dlatego myśle że jakieś zasady powinny zobowiązywać.
Steru pisze:a zamiast powiedzieć coś o samym meczu robi się poruchawę z tego że chłopaki się po meczu piwka napili


Nie do końca się zgadzam.Faktycznie trochę te sprawe sie wyolbrzymia i robi sie z nich nie wiadomo jakich alkoholików.Ale skoro Leo dał wyraznie do zrozumienia że nie można opuszcząc hotelu a oni mimo wszystko to robią to to już jest niesubordynacja.Tu już nie chodzi o samo piwo(bo każdemu się zdarza),ale o to że jakieś zasady obowiązują.:wink:


Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 18:27

Żuk pisze:Każdy lubi wypić, nawet jakiś Polski działacz w szermierce się napił i się przespał na trawce :smile: :prochno:. Tak mi się coś o uszy obiło :prochno:
Przespał sie na trawce w... wiosce olimpijskiej. Znalazła go Chińska policja. Na nieszczęście (dla narodu) miał ze soba identyfikator... Bez niego chociaz mógłby udawac, że nie jest Polakiem :prochno:


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 20:16

Pic w pracy?
Ok.. Jezeli ktos uzna, ze jedno piwo jest to libacja :D
:lol:

Szukanie sensacji.. Powoli juz mnie irytuja zasady Leo.. System okazal sie klapa, zagralismy slaby mecz. Zamiast uderzyc sie w piers i przyznac do bledu on doszukuje sie sensacji..

Henryk Kasperczak na trenera ! :lol: lub Franz Smuda :smile:


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 20:32

Juventino90 pisze:Pic w pracy?
Ok.. Jezeli ktos uzna, ze jedno piwo jest to libacja :D
:lol:


Nic takiego nie napisałem :prochno: :lol: A poza tym skąd wiesz ile wypili Dudka i Boruc? :wink:
Szukanie sensacji.. Powoli juz mnie irytuja zasady Leo.. System okazal sie klapa, zagralismy slaby mecz. Zamiast uderzyc sie w piers i przyznac do bledu on doszukuje sie sensacji..


Może to szukanie sensacji ,ale takie sa zasady Leo i piłkarze którzy chcą grac w kadrze muszą je respektować czy im się to podoba czy nie...
Faktycznie takie sytuacje wpływają na atmosferę i spokój w zespole ,ale z drugiej strony co by było gdyby Holender zostawił tę sytuacje nie reagując ?Takie sytuacje mogłyby sie powtórzyć ,Holender musi pokazać że sie nie patyczkuje i każdy w kadrze jest na takich samych zasadach.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 20:58

Ja mogę się mylić, ale tu nie tyle chodzi o picie, ile o niesubordynację. Zawodnicy bez wiedzy trenera oddalili się z miejsca zgrupowania.
By utrzymać dyscyplinę Leo musi tak reagować.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 20:59

jak wychodzili z autokaru w Tychach po awansie do euro i trzymali w ręce browary to było dobrze :smile: widziałem to :prochno: Polak nie kaktus pić musi :D


Obrazek
Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2008, 22:19

Łukasz pisze:Ja mogę się mylić, ale tu nie tyle chodzi o picie, ile o niesubordynację. Zawodnicy bez wiedzy trenera oddalili się z miejsca zgrupowania.
By utrzymać dyscyplinę Leo musi tak reagować.
Jasne ale zadzialalo to na taka skale, ze nie rozmawiano o spotkaniu z Ukraina. Ktore bylo jedna wielka pomylka. Juz teraz powinna poleciec glowa Krzynowka.
Niasty pisze:
Juventino90 pisze:Pic w pracy?
Ok.. Jezeli ktos uzna, ze jedno piwo jest to libacja :D
:lol:


Nic takiego nie napisałem :prochno: :lol: A poza tym skąd wiesz ile wypili Dudka i Boruc? :wink:.
Zle mnie zrozumiales. Moj post nie mial charakteru uszczypliwego. To poprostu odzywka "pol zartem pol serio"


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2008, 08:27

Padł mit o zwycięskim Leo Beenhakkerze. Upadła legenda meczu Polska-Portugalia już po EURO, a teraz została dodatkowo rozdeptana. Mam wrażenie, że coach stracił kontakt z polskimi kadrowiczami, choć nikt nie mówi jeszcze o jakiś błędach szkoleniowca, ale co będzie jeśli przegramy pierwszy mecz el. MŚ? Jeżeli słabo wypadniemy w potyczce z San Marino? Mam nadzieję, że Leo nie potnie kolejnych głów kadrowiczów, bo jeśli tak zrobi, poleci kolejna głowy. Tym razem jego samego. Selekcjoner musi poprawić atmosferę wokół zespołu (nie w szatni, tylko wokół drużyny) na taką jaka była przed Mistrzostwami Europy. Jeśli zależy m na wynikach. No... tu mamy błędne koło, bo mówi się, że jest atmosfera kiedy są wyniki.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 19 listopada 2008, 23:35

Po meczu z tą lepszą Irlandią.

Świetny mecz.
Szczególnie w ofensywie. Dużo gry z pierwszej piłki, kilka znakomitych szybkich kombinacyjnych akcji. Rzadko możemy oglądać polską reprezentację tak ciekawie rozwiązującą akcje ofensywne.
Dobra gra Kuby (w pierwszej połowie najlepszy na boisku) i bardzo pewnego dziś Bosego (bardzo dobrze czytał grę, wyprzedzał rywali, wygrywał pojedynki główkowe, asekurował partnerów). Ten ostatni trzymał całą defensywę, która po jego zejściu się posypała.
No i nie pierwsze tak dobre wejście Lewego. Wydaje się, że mamy "9" na lata. Szybki, dobrze grający głową, obunożny, dobrze wyszkolony technicznie. I przy tym wydaje się, że ma poukładane w głowie. Będą z niego ludzie; już są.
Świetny mecz. No ...gdyby nie te bramki.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2008, 00:28

Łukasz pisze:I przy tym wydaje się, że ma poukładane w głowie. Będą z niego ludzie; już są.
Ma 20 lat, jeszcze mało widział w świecie piłki. Testem dla niego będzie okno transferowe, jeżeli się skusi na wyjazd już teraz, możemy stracić kolejnego dobrze zapowiadającego się piłkarza. Jak zostanie, będzie jednym z najlepszych.


|ViRuS|

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 05 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 listopada 2008, 00:31

Świetna gra naszych , świetna ofensywa, aż milo było patrzeć jak konstruujemy akcje. Defensywa z błędami, ale też z kapitalnymi odbiorami
szczególnie Wawrzyniak odebrał piłke Huntowi który szedł sam na sam, albo Dudka wybił piłkę z lini bramkowej (i ten jego uśmiech xD). Szkoda że zawsze w końcówkach wkrada się ten niepokój i tracimy gole, ale najważniesze że wygrana i to tylko sie liczy. :bravo:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 18:48

Kadra na zgrupowanie w Turcji :

Powołani zawodnicy:

Dawid Nowak (GKS Bełchatów), Piotr Polczak (Cracovia Kraków), Michał Pazdan (Górnik Zabrze), Adam Danch (Górnik Zabrze), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze), Mariusz Magiera (Górnik Zabrze), Łukasz Trałka (Lechia Gdańsk), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Adam Stachowiak (Odra Wodzisław), Maciej Małkowski (Odra Wodzisław), Marcin Komorowski (Polonia Bytom), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Radosław Majewski (Polonia Warszawa), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Janusz Gancarczyk (Śląsk Wrocław), Antoni Łukaszewicz (Śląsk Wrocław), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Radosław Cierzniak (Korona Kielce), Szymon Pawłowski (KGHM Zagłębie Lubin), Dawid Janczyk (CSKA Moskwa), Grzegorz Krychowiak (Girondins de Bordeaux), Sebastian Tyrała (Borussia Dortmund).

Zawodnicy rezerwowi:

Marek Wasiluk (Cracovia Kraków), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Kamil Glik (Piast Gliwice), Michał Zieliński (Polonia Bytom), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Piotr Kuklis (GKS Bełchatów), Michał Gliwa (Polonia Warszawa).

źródło : http://mundial.wp.pl/kat,1019539,title, ... caid=1701b

Chyba tym razem nie będę narzekał na te powołania bo mi już słów brak. Jak widzę zawodników Górnika Zabrze to mi się nóż w kieszeni otwiera. No cóż, Leo zawsze znajdzie okazję żeby swoich ulubieńców powołać.

Co do reszty, to oczywiście cieszę się, że mniej znani piłkarze będą mieć szansę się pokazać. Wielu z nich na to zasłużyło. Najciekawiej zapowiada się powołanie Tyrały, który wybrał występy w naszej reprezentacji kosztem Niemiec.


Samsung~~

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2007
Posty: 74
Rejestracja: 11 maja 2007

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 21:57

Ktoś z was może był w Irlandii ? Jak tam ogólne wrażenia po meczu ?


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 22:08

Łukasz pisze: No i nie pierwsze tak dobre wejście Lewego. Wydaje się, że mamy "9" na lata.
Te same słowa mówiono o Matusiaku, dokładnie 2 lata temu. Więc nie mówmy hop. Niech lepiej pogra w Lechu jeszcze ze 2 lata. W końcu widać, że ta drużyna idzie do przodu.


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Beben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 27 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 21 listopada 2008, 22:32

Niby Tak ale Matusiak był w innym wieku i miał inny charakter :twisted: Licze na "Lewego" wygląda na kumatego gościa .


ODPOWIEDZ