Reprezentacja Polski - sparingi

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2011, 18:20

ja proponuje wysłanie wszystkich naszych pseudo kopaczy razem z rządem na marsa :) Ludziee gramy dno. - ( nie od dziś) na Euro 2012 nie tylko nie wyjdziemy z grupy ale i nawet z własnej połowy :)


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2011, 18:32

szczypek pisze:
Mietson pisze:1. Ta Argentyna jest taka dobra, że, bez kitu, połowy składu ZUPEŁNIE nawet nie kojarzę. Zawodnik Legii w pierwszym składzie :ok:
To wina Smudy czy naszej reprezentacji, że Argentyna występuje w takim składzie? Też nie kojarzę, ale nie zamierzam naszej reprezentacji wychwalać pod niebiosa jeśli wygrają, ani zmieszać z błotem jeśli nie wygrają.
:ok:
Mietson pisze:2. Nie wiem czy Smuda powinien zostać dopuszczony do EURO, mam poważne wątpliwości czy ta drużyna w ogóle poszła do przodu odkąd zajmuje się nią Smuda
Co proponujesz? Zwolnienie? Pytam poważnie. W przypadku zwolnienia kto na jego miejsce.[/quote]

Nie jestem ekspertem więc nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem. Ale wiem jedno - Smuda się nie nadaje.


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2011, 18:43

a kto mi odpowie co nam da mecz z 4 garniturem argentyny? na euro 2012 a zostal rok będą drużyny które są na poziomie argentyny A... zaraz wszyscy się będą rozpływać już się rozpływają bo wynik pójdzie w świat Polska Argentyna 2 :1 strasznie wielkie osiagniecie ...


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2011, 18:43

Mietson pisze:Nie jestem ekspertem więc nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem. Ale wiem jedno - Smuda się nie nadaje.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że Smuda się nie nadaje? Problem dostrzec to sukces, ale znaleźć rozwiązanie, to dopiero sztuka. Krytykować można każdego i Smuda na stanowisku selekcjonera na pewno nie jeden błąd popełnił i popełni, ale jedyne z czego go aktualnie możemy rozliczać to gra w meczach sparingowych, do których różne drużyny mają różne podejście (Argentyna występując w takim składzie również).
Zizou_1989 pisze:a kto mi odpowie co nam da mecz z 4 garniturem argentyny? na euro 2012 a zostal rok będą drużyny które są na poziomie argentyny A... zaraz wszyscy się będą rozpływać już się rozpływają bo wynik pójdzie w świat Polska Argentyna 2 :1 strasznie wielkie osiagniecie ...
Właśnie tacy ludzie jak Ty powodują sytuację, w której taki wynik jest wychwalany jakby to było nieprawdopodobne osiągnięcie.
Zizou_1989 pisze:szczypek można było zmusic Argentyne zeby przyjechal mocniejszy sklad ...ale to Panie kosztuje ... nic za grosze akurat to wina PZPN a Smudy że jest pod pantofelkiem Lato
Przecież to nie od dziś wiadomo kto ponosi odpowiedzialność za taki kształt polskiej piłki.
Ostatnio zmieniony 05 czerwca 2011, 18:47 przez szczypek, łącznie zmieniany 2 razy.


Zizou_1989

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2009
Posty: 387
Rejestracja: 20 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2011, 18:45

szczypek można było zmusic Argentyne zeby przyjechal mocniejszy sklad ...ale to Panie kosztuje ... nic za grosze akurat to wina PZPN a Smudy że jest pod pantofelkiem Lato


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2011, 18:52

szczypek pisze:
Mietson pisze:Nie jestem ekspertem więc nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem. Ale wiem jedno - Smuda się nie nadaje.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że Smuda się nie nadaje? Problem dostrzec to sukces, ale znaleźć rozwiązanie, to dopiero sztuka. Krytykować można każdego i Smuda na stanowisku selekcjonera na pewno nie jeden błąd popełnił i popełni, ale jedyne z czego go aktualnie możemy rozliczać to gra w meczach sparingowych, do których różne drużyny mają różne podejście (Argentyna występując w takim składzie również).
"Jedyne z czego możemy rozliczać selekcjonera to gra w meczach sparingowych". I w gruncie rzeczy ja właśnie z tego go rozliczam - nie gramy ani skutecznie, ani efektownie. Gramy w kratkę. Potrafimy wygrać z Norwegią czy WKSem ale potem przegrywamy z Litwą itd. Gramy bardzo niekonsekwentnie, nie uważam, żeby te przygotowania do EURO szły dobrze. Można przy tym zarzucać Smudzie niekonsekwencję w decyzjach odnośnie powołań itp.

Wiadomo - nie jest sztuką krytykowanie ale to, jak rozwiązać problem powinien wiedzieć PZPN a nie ja. A oni jak zwykle są zadowoleni z siebie i nic pozytywnego nie robią :)


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2011, 18:59

Mietson pisze:"Jedyne z czego możemy rozliczać selekcjonera to gra w meczach sparingowych". I w gruncie rzeczy ja właśnie z tego go rozliczam - nie gramy ani skutecznie, ani efektownie. Gramy w kratkę. Potrafimy wygrać z Norwegią czy WKSem ale potem przegrywamy z Litwą itd. Gramy bardzo niekonsekwentnie, nie uważam, żeby te przygotowania do EURO szły dobrze. Można przy tym zarzucać Smudzie niekonsekwencję w decyzjach odnośnie powołań itp.
Trudno Ci nie przyznać racji, ale podobnie jak Del Neri otrzymał szansę i cel do wykonania, tak Smuda dostał cel i póki tego celu nie zatraci, to niech robi swoje. Może w tym szaleństwie jest metoda. Mecze towarzyskie są nic nie warte, bo powtórzę - różne jest podejście drużyn, a i nasi zawodnicy raz sprawiają wrażenie jakby wiedzieli po co są na boisku, a innym razem daleko poza nim, stąd też różne wyniki. powołania swoją drogą, ale Lippi odpowiedział za powołania (raz było wspaniale, innym razem beznadziejnie), Smuda też odpowie.
Mietson pisze:A oni jak zwykle są zadowoleni z siebie i nic pozytywnego nie robią :)
Dlatego ja się nie napalam na wspaniałe występy reprezentacji czy to teraz czy na Euro. Prawdopodobnie będzie "jak zwykle", z tą różnicą, że dziennikarze będą z każdego oddawania moczu naszych zawodników robić większą sensację, bo gramy u siebie.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2011, 19:47

Zizou_1989 pisze:szczypek można było zmusic Argentyne zeby przyjechal mocniejszy sklad ...ale to Panie kosztuje ... nic za grosze akurat to wina PZPN a Smudy że jest pod pantofelkiem Lato
LatY. To się odmienia ;)

No, wygraliśmy z trzecim garniturem, ale jednak Argentyny. Teraz pora na rezerwy San Marino :smile:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 15:50

szczypek pisze:
Mietson pisze:2. Nie wiem czy Smuda powinien zostać dopuszczony do EURO, mam poważne wątpliwości czy ta drużyna w ogóle poszła do przodu odkąd zajmuje się nią Smuda
Co proponujesz? Zwolnienie? Pytam poważnie. W przypadku zwolnienia kto na jego miejsce.
Może Jurgen Klopp :smile:


Polacy na tle Argentyńczyków, którzy praktycznie pierwszy raz grali ze sobą wypadli blado :(
Podobała mi się gra Szczęsnego i Mierzejewskiego. I to by było na tyle plusów.

Pytam tylko - czemu nie ma w kadrze Peszki, Małeckiego czy Tyraly? Kogoś takiego brakowało w ataku pozycyjnym.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 15:55

Tyrała? No fakt, chłopak zrobił niesamowity progres. Idzie do drużyny walczącej o awans do I ligi! Bo spadł z drugiej.
Nie wiem co z Peszką, ale Małeckiego moglby w końcu Smuda powołać. Naprawdę aż tak się Franz boi utraty autorytetu?


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 16:29

Szikit pisze:Tyrała? No fakt, chłopak zrobił niesamowity progres. Idzie do drużyny walczącej o awans do I ligi! Bo spadł z drugiej.
A ja widziałem go w kilka razy w akcji i uważam, że na pewno nie jest gorszy od takiego Pawłowskiego, Klicha czy Murawskiego w obecnej formie.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 20:41

Co wcale nie oznacza, że zasługuje na powołanie. Mamy już zgrywać kadrę, a nie eksperymentować.


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 21:26

szczypek pisze:
Mietson pisze:Nie jestem ekspertem więc nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem. Ale wiem jedno - Smuda się nie nadaje.
Na jakiej podstawie twierdzisz, że Smuda się nie nadaje? Problem dostrzec to sukces, ale znaleźć rozwiązanie, to dopiero sztuka. Krytykować można każdego i Smuda na stanowisku selekcjonera na pewno nie jeden błąd popełnił i popełni, ale jedyne z czego go aktualnie możemy rozliczać to gra w meczach sparingowych, do których różne drużyny mają różne podejście (Argentyna występując w takim składzie również).
Dobrze prawisz. Ogólnie gra gospodarzy przed turniejem zawsze jest niewdzięczna. Grają dobrze - nic to nie daje, napewno nie gwarancję sukcesu w mistrzostwach, grają źle - nie wiadomo, czy są marni i nic ztego nie będzie, czy to efekt powolnego budowania. Smudę ocenimy po ME a i tak lepszego od niego kandydata się nie znajdzie a zmienianie rok przed turniejem selekcjonera to głupota.
A w PS też chamówa, zero konkretów, Lato póki co mówi że Smuda zostanie a "dziennikarze" próbują szukać sensacji i jedyne co im wychodzi to systematyczne psucie atmosfery. Roma Kołtoń "pierwszy ekspert" mówi, że Smuda "napewno" nic nie ugra, a ja się pytam skąd może to wiedzieć? Żenada


martinbm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 czerwca 2011
Posty: 28
Rejestracja: 06 czerwca 2011

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2011, 23:26

Myślę, że trzeba bronić tej reprezentacji bo ma naprawdę potencjał, co z resztą pokazało wczoraj w kilku momentach. Grunt to ją wspierać.

Wiem, że spam, ale jeśli komuś zależy na losie polskiej piłki, to portal stworzony dla niego: http://takdlakadry.pl/home - Zapraszamy do przeczytania celów.


Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 09 czerwca 2011, 22:53

Graliśmy przyzwoicie, szkoda samobója i szkoda że z zamieszań pod bramką przeciwnika nic nie wyszło, ale widać zdecydowany postęp od zeszłorocznego meczu z Hiszpanią :ok: . Warto zaznaczyć że prawdopodobnie nie jest to zespół całkiem podstawowy, bo nie grał szykowany na podstawowego Benisz, który przez kontuzje stał się wielką niewiadomą :| .


ODPOWIEDZ