Reprezentacja Polski - sparingi

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 23:07

Co Zielu dorzucił piłę Grosikowi to poezja :uklon: Trzeba dalej testować to ustawienie, bo Piotrek ustawiony na prawym skrzydle i gra dwoma napastnikami zdały dziś egzamin. Szkoda, że Lewy przyharcił zamiast wypuścić Kądziora na czystą tak jak zrobił to Milik. Młody pewnie skończyłby z dubletem.

Mimo pewnych mankamentów (szczególnie w początkowej fazie wyprowadzania piłki) oglądało się całkiem przyjemnie - pierwszy raz za kadencji Brzęczka.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 23:07

@juvemaroko
Ale musisz zrozumieć, że tak będzie zawsze. Kibice są sami w sobie społeczeństwem, a i głosem narodu w pewnym sensie.
Niestety relacje są kiepskie to i odgłosy narodu są bardzo nieciekawe.

Nie można wymagać od wszystkich kultury. Niestety też takie zachowania zwiększają nienawiść. Życie zweryfikuje co będzie dalej.

Co można zrobić? Tylko edukacja można coś zdziałać, ale to proces trwający lata, więc trzeba przywyknąć do tego co jest, bo edukacji brakuje z obu stron. Co więcej, coraz powszechniejsze są przekłamania, w ogóle zeszliśmy na bardzo offtopicowy temat i nie na miejscu.

Post właścwie można skasować, bo jest nie na temat. Szczerze nie mam nic do dodania odnośnie meczu, za wyjątkiem tego, że był bardzo po naszej myśli ito że fajną piłkę zagrał Zieliński na 3:0, ależ mi się to podobało, coś alla Pirlo.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2019, 23:26

Masz racje Aleexxx

Zapomnialem ze kibice zgromadzeni na trybunach maja IQ 7-8 dziecko (Specjalisci o tym mowia nie ja bo nie jestem specjlista w dziedzinie socjologii)
Moze za naiwne jestem mimo ze juz swoje lata mam ze uwazam ze da sie zyc szanujac sie nawzajem pomimo roznic kulturowych, religijnych czy rasowych...

Faktycznie podanie Zioelinskiego a la Pirlo bardzo ladne :bravo:


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 07:47

Juvemaroko - sorry ale pierniczysz jak potłuczony.
Może to, że ludzie gwizdali na hymnie Izraela, znaczy że mają dość do ciągłych skarg, roszczeń i narzekań tego państwa na swój los. Do tego ciągłe oczernianie Polaków i Polski, jako sprawców holocaustu. Do tego icj piłkarze pozwalają sobie na polityczne wypowiadzi:

https://wpolityce.pl/m/sport/450405-pil ... to-zaglada

To niech sie nie dziwią, że są wygwizdywani.
Skończmy wreszcie z tą przesadną tolerancją i poprawnością.

Co do meczu - rywal kiepski, ale wreszcie dało się patrzyć na naszą grę. Fajnie Zoelu, Lewy słabo, sporo strat, często zbyt egoistycznie.


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 17:28

Mysle ze mimo wszystko wazne oswiadczenie:
izraelska federacja

Nie bylo tak zle, jak nawet oni sa zadowoleni. Widac, ze bylo dobrze wbrew oburzeniu. Wszystko zalezy gdzie znajduje sie mikrofon.


DonPatch

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2010
Posty: 810
Rejestracja: 02 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:08

Obczajcie to. Dajcie też znać czy to po prostu od upałów mi odbiło, czy ten artykuł naprawdę istnieje.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityk ... ead?src=mt


Obrazek
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2019, 18:41

Od upałów to odbiło tam "w polityce". Co za cymbały. :laugh:


ODPOWIEDZ