Reprezentacja Polski - sparingi

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 22:41

No i zadebiutował, i to jak! (...) Dobrze wyszkolony technicznie, waleczny... będziemy mieli z niego naprawdę dużo pożytku.
Szczerze mówiąc to był bardzo....szczęśliwy debiut. Świetnie, że strzelił 2 bramki i tym samym dobrze 'wprowadził się' do drużyny jednak warto zauważyć, że nie zagrał olśniewającego meczu.
Oglądałem jego kilka spotkań w barwach Lille i niewątpliwe ma spore możliwości i jeśli odpowiednio wkomponuje się w nasz zespół, to może być jego naprawdę silnym ogniwem.


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 22:57

Może i nie był to olśniewający mecz, ale mi wystarczy, że pozyskaliśmy zawodnika, który potrafi przyjąć piłkę i ją celnie podać, a - jak pokazują przykłady niektórych kadrowiczów - to wcale nie jest takie proste.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2009, 23:25

Myślę, że było to udane 'przetarcie' reprezentacji Polski przed najważniejszymi, jesiennymi meczami o awans do Mistrzostw Świata. Cieszy solidna gra całego zespołu, udany powrót Boruca, debiut Obraniaka czy też niezłe zawody Rogera i Błaszykowskiego. Forma wspomnianej przeze mnie czwórki zawodników może być kluczowa w najważniejszych dla 'Biało-Czerwonych' bojach o Mundial w Afryce.
Bez wątpienia reprezentacja może też liczyć na rzetelność doświadczonych Żewłakowa, Wasilewskiego, Dudki i Mariusza Lewandowskiego.
Niewiadomą pozostaje forma zawodników na których selekcjoner oraz wszyscy kibice również bardzo liczą - Murawskiego, Roberta Lewandowskiego i Pawła Brożka.
Życzyłbym kadrze by pierwszy z nich zadomowił się w swoim nowym klubie, a dwaj wyżej wspomnieni napastnicy doszli do najwyższej strzeleckiej dyspozycji.
Jacek Krzynówek prochu już nie wymyśli, jednak należy podkreślić, że na nie swojej pozycji spisuje się jak na razie bez zarzutu. Wobec wyraźnego braku przekonania Leo do najlepszego w Ekstraklasie lewego obrońcy - Piotra Brożka wydaje się, że najbardziej doświadczony piłkarz reprezentacji Polski powinien mieć pewny plac na lewej stronie defensywy.
Z niecierpliwością powinniśmy oczekiwać na powrót do zdrowia i formy Rafała Boguskiego, bowiem jest to piłkarz, który w optymalnej dyspozycji może być naprawdę przydatnym dla kadry zawodnikiem.


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 00:11

Byłem! Ogólnie dobra gra, Grecja 11 w rankingu FIFA (?, tak powiedział spiker) praktycznie nie istniała, poza dwoma okazjami, wcale nie takimi groźnymi jak się wydawało sytuacjami. Wśród przyśpiewek królowało Je..ć PZPN :D

Ogólnie jeszcze dodam, że cieszy ogromne zaangażowanie i waleczność takich piłkarzy jak Kuba, czy Smolarek. Krzynówek dla mnie się skończył. Oprócz rzutu wolnego prosto przed siebie byle mocniej, nie wiedziałem że jest na boisku


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 00:37

Bobek1991 pisze:Wśród przyśpiewek królowało Je..ć PZPN :D
Nie wiem po co to piszesz, ale przez większość meczu zdecydowanie dominował wspaniały doping całego stadionu, a o PZPN było może z 3-4 razy i to w sumie krótko. Świetny mecz i jeszcze lepsza atmosfera. :)


FelekJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lutego 2007
Posty: 1000
Rejestracja: 03 lutego 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 08:07

Obraniak bardzo dobry debiut! Najlepsze jednak bylo jak Roger spontanicznie krzyknal Ku... Mać bo mu rożnego nie przyznali :lol:


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 10:20

Nie wiem czy Roger udawał czy cos, ale podczas hymnu ruszał ustami ;D


#AllegriOut
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 10:28

Bobek1991 pisze:Oprócz rzutu wolnego prosto przed siebie byle mocniej, nie wiedziałem że jest na boisku
Chciałbym zuwazyć, że gorzej się tego wolnego wykonać nie dało.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 11:23

Łukasz pisze:
Bobek1991 pisze:Oprócz rzutu wolnego prosto przed siebie byle mocniej, nie wiedziałem że jest na boisku
Chciałbym zuwazyć, że gorzej się tego wolnego wykonać nie dało.
Dokładnie. I co najsmutniejsze, od kiedy pamiętam to nie mielismy w reprezentacji piłkarza, który by "normalnie" wykonywał wolne. A to przeciez ogromny atut w meczu- kibicom Juve nie trzeba zresztą tego wyjaśniać :twisted:


D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 11:23

FelekJUVE pisze:Obraniak bardzo dobry debiut! Najlepsze jednak bylo jak Roger spontanicznie krzyknal Ku... Mać bo mu rożnego nie przyznali :lol:
http://mundialowo.blox.pl/2009/08/video ... reiro.html

Jakby ktos nie slyszal :rotfl:


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 12:25

stahoo pisze:I co najsmutniejsze, od kiedy pamiętam to nie mielismy w reprezentacji piłkarza, który by "normalnie" wykonywał wolne.
Może mamy?



Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 12:31

Mecz był naprawdę dobry, ja oglądałem go z widoku trybuny głównej w Bydgoszczy :D Bardzo ładnie do Reprezentacji wprowadził się Obraniak, dobrze też grał Smolarek i Kuba. Szlifować trzeba teraz formę na jesień.


Motor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2008
Posty: 452
Rejestracja: 27 marca 2008

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 13:19

dobrze też grał Smolarek i Kuba
Co do Kuby zgodzę się w 100%, ale Smolarek... on partaczył wiele akcji, tak było zawsze tylko z Portugalią zabłysnął i tyle.


Za wszelki nie ład w moich wypowiedziach odpowiedzialni są kosmici.

27 marca 2010 - 2 lata na Forum JuvePoland
Juventus29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lipca 2009
Posty: 23
Rejestracja: 18 lipca 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 14:35

Polska zagrał dobry mecz , ale paru piłkarzy nie widze jak podstawowych graczy np. Smolarek , no moim zdaniem nie błysnął a i pare akcji zmarnował , Roger nie gral zbyt dobrze ale w drugiej połowie mi sie podobał i brakuje Krzynówka w najlepszej formie bo wczoraj zawiódł. Kuba moim zdaniem bardzo dobrze, świetnie utrzymuje sie przy piłce , dobrze drybluje i świetnie podaje , mam nadzieje ze nie złapie juz zadnej kontuzji bo to nasz pewny punkt , drugim pewnym moze byc Obraniak , który świetnie zadebiutował choć nie pokazał w pełni co potrafi , liczyć tylko na to ze bedzie chciał grac dla Polski. Wyróżniłbym też Wasyla który ciągnął gre do przodu i Lewandowskiego Roberta. Grecja ogólnie miała zły dzien i nie zagrala dobrze , albo i my na to im nie pozwoliliśmy , jednak z hura optymizmem bym nie wyskakiwał.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2009, 14:56

Zastanawiam się czy reprezentacja za parę miesięcy będzie miała w ogóle jakiś pożytek ze Smolarka. Nie chodzi mi tutaj o jego wczorajszy występ, tylko o kłopoty ze znalezieniem pracodawcy po tym jak Racing Santander rozwiązał z nim kontrakt. Wprawdzie pojawiła się informacja o zainteresowaniu ze strony Romy, ale ciekawe czy jest w tym coś więcej niż domysły dziennikarzy. Z drugiej strony ciężko też sobie wyobrazić, żeby nie znalazł się żaden chętny na Smolarka, sęk tylko w tym, czy Ebi zdoła sobie w końcu wywalczyć miejsce w pierwszej jedenastce, bo po odejściu z Dortmundu jakoś kiepsko mu się wiedzie w piłce klubowej.


Obrazek
ODPOWIEDZ