El MŚ 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 08:36

OMG :!: Przyrowski to jeszcze rozumiem, ale nie rozumiem dlaczego powołał Dudka i Kowalewskiego :?: :| "Zdecydowaliśmy się na wybranie takich zawodników, którzy w tych dwóch meczach, zapewnią nam, że ta reprezentacja zmieni trochę oblicze" - oto co powiedział Majewski w wywiadzie dla www.sport.pl http://www.sport.pl/MS2010/1,97763,7078 ... ki___.html
Powołanie Iwańskiego to jakiś plus wnioskując po waszych wypowiedziach,, wreszcie nie ma już Krzynówka, Roger to nie wiem po co go powoływał. Nie wiem czym się kierował powołując Bieniuka, Kokoszkę, Pawelca i Polczaka, których w ogóle nie kojarzę albo nie pamiętam a Grosicki i Janczyk to wielkie niewiadome, przynajmniej dla mnie Janczyk o ile dobrze pamiętam siedzi na ławie w CSKA, więc niezależnie co o nim się mówiło po młodzieżowych MŚ to spore ryzyko. Mimo, że Majewski jeszcze nie zadebiutował, ale już po samych powołaniach zainaugurował krytykę pod swoim adresem i chyba należy się ponownej kompromitacji spodziewać. Może niech najlepiej jeszcze powoła Franka, Kosowskiego itp. I gdzie jest współcześnie nazywany "drewnem" Rasiak :?:

_______________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 09:00

KimiFerrari pisze:Może niech najlepiej jeszcze powoła Franka, Kosowskiego itp.
Akurat Kosowski podobno bardzo dobrze sobie radzi, możnaby go spróbować.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 09:04

zoff pisze: Załuska jest rezerwowym dopiero od tego sezonu, natomiast Jurek siedzi już na ławce kilka dobrych sezonów.
Niemniej jednak - jest rezerwowym. I jeśli mnie pamięć nie myli - już jako rezerwowy dostawał powołanie.
zoff pisze: O kogo Ci chodzi?
O Łobo.
KimiFerrari pisze:OMG :!: Przyrowski to jeszcze rozumiem, ale nie rozumiem dlaczego powołał [...] Kowalewskiego :?:
Bo prezentuje jakiś poziom i w przeciwieństwie do wielu polskich bramkarzy gra?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 09:26

KimiFerrari pisze: Grosicki i Janczyk to wielkie niewiadome, przynajmniej dla mnie Janczyk o ile dobrze pamiętam siedzi na ławie w CSKA, więc niezależnie co o nim się mówiło po młodzieżowych MŚ to spore ryzyko
Janczyk gra w Lokeren no i gra z tym, że obecnie jest po kontuzji...
http://sport.onet.pl.../74456,1248770,2 ... omosc.html


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 09:35

Bardzo ciekawą kadrę powołał Majewski. Wiadomo, trzeba przewietrzyć skład, usunąć wypalonych zawodników, jak nie teraz to kiedy. Ciekawi mnie na kogo postawi w bramce Stefan, czy na Dudka ? Może nie, ja bym postawił chyba na Sebastiana. Oprócz Pawelca i Bieniuka reszta kadry jest ok. Teraz to trzeba tylko poustawiać.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 10:59

ciekawe koncepcje ma Majewski, szczególnie jeśli chodzi o bramkarzy.. zobaczymy jak mu pójdzie w tych 2 meczach ale nawet jakby wygrał i tak wolałbym innego trenera, kogoś z 2: Smuda - Kasperczak

a dla zainteresowanych: dziś o 12 na kupbilet zaczyna się sprzedaż biletów na Słowację, choć słyszałem coś o akcji PustyStadion


Obrazek
Kubba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2006
Posty: 1576
Rejestracja: 27 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 11:14

Jak dla mnie powołanie Dudka, Bieniuka i Kowalewskiego jest głupią i nie trafną decyzją. Po jaką cholerę powoływac dwóch starych bramkarzy, gdy mamy budowac zespół pod E2012? Rozumiem odstawienie Boruca, ale dlaczego Majewski nie powołał Załuski czy Kuszczaka? Już wolałbym ich.
To samo z Bieniukiem? Jaki w tym interes aby powoływac gracza z 2ligi( niby pierwszej, ale dla mnie i tak pozostanie drugą) Chyba tylko po to aby piękna Ania Przybylska odwiedzała go na zgrupowaniach... :roll:


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 12:51

KU-bra pisze:Jak dla mnie powołanie Dudka, Bieniuka i Kowalewskiego jest głupią i nie trafną decyzją. Po jaką cholerę powoływac dwóch starych bramkarzy, gdy mamy budowac zespół pod E2012? Rozumiem odstawienie Boruca, ale dlaczego Majewski nie powołał Załuski czy Kuszczaka? Już wolałbym ich.
To samo z Bieniukiem? Jaki w tym interes aby powoływac gracza z 2ligi( niby pierwszej, ale dla mnie i tak pozostanie drugą) Chyba tylko po to aby piękna Ania Przybylska odwiedzała go na zgrupowaniach... :roll:
Dokładnie twoja wypowiedź w 100% pokrywa się z moją opinią.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 13:19

KimiFerrari pisze: Może niech najlepiej jeszcze powoła Franka, Kosowskiego
Pomysł z Kosowskim nie jest taki głupi. Kosa w Champions League ostatnio wyróżniał się podczas meczu z Athletico i jestem pewny, że kadrze dałby więcej niż choćby Krzynówek czy wspomniany Łobo vel. Ślepy.
KimiFerrari pisze:OMG :!: Przyrowski to jeszcze rozumiem, ale nie rozumiem dlaczego powołał Dudka i Kowalewskiego :?: :|
Nie wrzucaj do jednego wora Kowalewskiego i Dudka. Potencjał mają pewnie podobny (czyt. całkiem niezły), ale w odróżnieniu od Jurka Wojtek gra regularnie w swoim klubie i byłby pewniejszym zmiennikiem niż ulubieńcy Beenhakkera (Fabiański czy Załuska)
KimiFerrari pisze:Grosicki i Janczyk to wielkie niewiadome, przynajmniej dla mnie Janczyk o ile dobrze pamiętam siedzi na ławie w CSKA, więc niezależnie co o nim się mówiło po młodzieżowych MŚ to spore ryzyko.
Opuszczasz się. Janczyk gra w Lokeren i to całkiem nieźle.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 września 2009, 13:28

A może Majewski chce zrobić z Dudka trenera bramkarzy w kadrze na Euro 2012 :prochno:. Nawiasem mówiąc, szkoda, że Dudek tak wcześnie zdecydował się na piłkarską emeryturę, van der Sar dobija już do 40, a radzi sobie świetnie. Teraz parę kwiatków z wypowiedzi Majewskiego.

Nasz selekcjoner jest oczywiście "samodzielny":
Selekcjoner przyznał, że przy powołaniach konsultował się z wiceprezesem PZPN Antonim Piechniczkiem i dyrektorem sportowym Jerzym Engelem. - Rozmowa z takimi ludźmi nasuwa różne pomysły. To rzetelni i życzliwi ludzie - mówi Majewski.

Źródło
i na pewno nie powołuje piłkarzy w ciemno:
Na zgrupowanie przyjadą Wojciech Kowalewski i Adam Kokoszka, choć Majewski przyznał, że w tym sezonie nie widział żadnego z nich. - Grają w swoich klubach, a to oznacza, że są w formie - tłumaczył.

Źródło
:lol:


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 października 2009, 23:05

No i na całe szczęście koniec marzeń o RPA. Nie rozumiem tylko zdziwienia niektórych komentatorów tego spotkania. Skoro oczywiste było, że Majewskiemu w te kilka/kilkanaście dni nie uda się zbudować drużyny, która będzie w stanie wygrać z Czechami, to po co było się tak napalać. Ci zawodnicy nigdy w życiu ze sobą nie grali. Nie twierdzę, że Majewski zrobił źle powołując tych, a nie innych piłkarzy, ale nie wierzyłem, że to wyjdzie, że uda się dzisiaj wygrać. Meczu nie oglądałem w całości, ale nie była to forma bojkotu. Nie wierzyłem, więc się nie zawiodłem. Czekam na jakieś zmiany, w reprezentacji i wyżej. Póki co nie widać rozwiązania.

Polskich kibiców dzisiaj nie można było nie słyszeć. Akcja KoniecPZNP będzie mogła się rozwijać. Jeżeli od wyniku dzisiejszego meczu miała zależeć frekwencja na mecz ze Słowacją, to nie powinno być tam nikogo :wink: Chociaż niesamowicie ciekawi mnie jak potoczy się to wszystko dalej, to jestem przekonany, że nic nowego nie nastąpi ani szybko, ani też nie przyniesie większych rezultatów.

Szkoda tylko piłkarzy, co oni mogą poradzić, że nie potrafią grać.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 10 października 2009, 23:52

szczypek pisze:

Szkoda tylko piłkarzy, co oni mogą poradzić, że nie potrafią grać.
W szczególności Polczak przydupas Majewskiego zapisał na swoje konto dwie bramki. Szkoda, że nie wystawił go z Bieniukiem bo byśmy mieli prawdziwy popis gry obronnej.

Szkoda przegranej bo Czesi też nic specjalnego nie grali i nie grają, byli dziś do ogrania. Złote czasy Nedveda Šmicera, Poborskýego czy Kollera maniły tak jak u nas Deyny Bońka czy Lubańskiego i pewnie szybko nie wrócą.

Też byłem zdziwiony, że komentatorzy byli zasmuceni, że dzisiaj odpadliśmy z walki o Mundial. Przecież to już się stało w Mariborze, żeby nie napisać, że po meczu z Irlandią na stadionie Śląskim. Nikt przy normalnych zmysłach nie liczyłby na San Marino w meczu ze Słowenią. Ale cóż póki matematyka daję szanse ... :smile:

I zaś nie ma kogo pochwalić :doh: Oby to był pierwszy i przed ostatni mecz Majewskiego.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 października 2009, 23:56

szczypek pisze: Polskich kibiców dzisiaj nie można było nie słyszeć. Akcja KoniecPZNP będzie mogła się rozwijać. Jeżeli od wyniku dzisiejszego meczu miała zależeć frekwencja na mecz ze Słowacją, to nie powinno być tam nikogo :wink: Chociaż niesamowicie ciekawi mnie jak potoczy się to wszystko dalej, to jestem przekonany, że nic nowego nie nastąpi ani szybko, ani też nie przyniesie większych rezultatów.

Szkoda tylko piłkarzy, co oni mogą poradzić, że nie potrafią grać.
No nie dało się nie słyszeć, nie dało. Jednak, sami twórcy akcji przyznają, że PZPN ma kibiców w dupie, więc? Krzyki i chamstwo nic nie da.

Dobrze, że sami mają tego świadomość. Jednak do tych 100 tyś. podpisów im trochę brakuje. Krzyki i tupotanie nic nie da - wg mnie trzeba tutaj mocnego ruszenia społecznego i jakiegoś projektu obywatelskiego.

Nic innego nie może zagrozić temu wzajemnemu kółku adoracji pt. pzpn.

Co do piłkarzy - skoro nie potrafią się pokazać z dobrej strony na boisku to niech przynajmniej poza nim pokażą klasę i otwarcie stwierdzą, co i jak w pzpn się dzieje - to na pewno nie pomogłoby grupie sprawującej władzę. Jednak, co sobie będą chłopaki jeszcze bardziej utrudniać życie, prawda?


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2009, 00:06

Beznadziejny mecz, w wykonaniu obu drużyn, katastrofa.
W tym miejscu pragnę pogratulować panu Majewskiemu wyczucia przy wyborze do pierwszej jedenastki Piotra Polczaka- gwiazdę Ekstraklasy.
Jeszcze większe gratulacje należą się Milanowi Barosowi, że Polczak (stoper nie do przejścia z Krakowa) oraz Głowacki, gracz który kapitalnie dyrygował w Wiśle linią obrony W Lidze Mistrzów, zanim ta się zaczęła zdołali zatrzymać tego niezwykle 'groźnego' napastnika.
Nie jest tak, że wyładowuje złość, ale wkurza mnie jak widzę takiego Lewandowskiego, który w pierwszych 20 sekundach gry miał piłkę dwa razy przy nodze i dwa razy podał ją do kolegi z drużyny przeciwnej.
Naprawdę trzeba było mieć dziś wiele zapału, aby zagrać gorzej od słabiutkich Czechów, a to Polakom niestety wyszło dziś niestety świetnie.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2009, 09:37

Z polskiej piłki kopanej zostali tylko kibice. Reszta to szambo, które w końcu się kiedyś wyleje. Szkoda w ogóle gadać o tym co wczoraj pokazali "piłkarze" naszego Laptopa. Czesi nie zagrali zero, a my? Mniej niż zero....


Obrazek
ODPOWIEDZ