El MŚ 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Nadziej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 948
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 12:51

Moze teraz przesadze bo z ust Polaka - kibica reprezentacji takie slowa pasc nie powinny, ale co tam: nie zycze naszym zawodnikom zwyciestwa w dzisiejszym spotkaniu. Dlaczego? Bylby to argument dla kolesiow Majewskiego za pozostawieniem go na stanowisku. Juz sobie wyobrazam pomeczowe wypowiedzi Laty po ewentualnej wygranej kadry: "Stefan dzisiejszym meczem udowodnil, ze jest selekcjonerem na ciezkie czasy, a takiego wlasnie nam potrzeba. Potrafil zwyciezyc w najtrudniejszym dla polskiej pilki momencie dlatego jego kandydatura wydaje sie odpowiednia....". Na cale szczescie to, ze uda nam sie dzisiaj cos ugrac jest rownie prawdopodobne jak to, ze Juve zagra w tym sezonie choc jeden mecz optymalnym skladem....


Make friends for life or make hardcore enemies!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 12:56

madmo pisze:[...]Czesi grają w lepszych klubach niż nasi przez przypadek?
Przykład Zdenka G. pokazuje, że różnie to bywa ;).


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 14:33

Fenrir pisze:Moze teraz przesadze bo z ust Polaka - kibica reprezentacji takie slowa pasc nie powinny, ale co tam: nie zycze naszym zawodnikom zwyciestwa w dzisiejszym spotkaniu. Dlaczego? Bylby to argument dla kolesiow Majewskiego za pozostawieniem go na stanowisku. Juz sobie wyobrazam pomeczowe wypowiedzi Laty po ewentualnej wygranej kadry: "Stefan dzisiejszym meczem udowodnil, ze jest selekcjonerem na ciezkie czasy, a takiego wlasnie nam potrzeba. Potrafil zwyciezyc w najtrudniejszym dla polskiej pilki momencie dlatego jego kandydatura wydaje sie odpowiednia....". Na cale szczescie to, ze uda nam sie dzisiaj cos ugrac jest rownie prawdopodobne jak to, ze Juve zagra w tym sezonie choc jeden mecz optymalnym skladem....
To byłoby samobójstwo Laty. Ale uważam, że Słowacy, którzy po prostu muszą dzisiejszy mecz wygrać, dadzą z siebie 110%. Po za tym atmosrfera koło naszej kadry jest tak fatalna, że nawet nowi gracze nie wniosą do niej żadnej świeżości. Było to zresztą widać w sobotę na Letnej.
Ostatnio zmieniony 15 października 2009, 10:59 przez zoff, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 17:39

Łukasz pisze:
paku pisze: Oni może tego nie zauważą. Ale zauważą sponsorzy którzy nie będą chcieli aby ich marka kojarzyła się z pustkami na stadionach.
Zastanawia mnie tylko, czy w Chorzowie nie dopuszczą się takiego myku, żeby w ostatniej chwili obniżyć na maksa cenę biletów, ew. wpuścić jakieś dzieci za darmo. A potem PZPdZ powie, że żadnego bojkotu nie było...
Choćby nawet powiedzieli to każdy będzie wiedział że był bojkot.
Kolejny sponsor wypowiada się na temat bojkotu po stronie kibiców:

Bank Zachodni WBK solidaryzuje się z kibicami piłki nożnej w Polsce i podpisuje się pod stwierdzeniem wielokrotnie wyśpiewywanym podczas ostatnich meczów polskiej reprezentacji: "Piłka nożna dla kibiców" - poinformował rzecznik prasowy Banku, Piotr Gajdziński.


http://sport.onet.pl/0,1248770,2060177, ... omosc.html


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 19:38

Juz dzis o 20 jak na ironie, TVN 7 podsumowuje nasze eliminacje :)
madmo pisze: IGI, nie myślałeś o zmianie lub aktualizacji avatara?
Myslalem :) Troche bije po oczach te 27. Jak bede mial odrobine czasu i checi zajme sie tym^^
Ostatnio zmieniony 15 października 2009, 22:59 przez IGI, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 20:59

Miałem oglądać do pierwszej bramki. Na szczęście nasi reprezentacji zlitowali się nade mną i szybko ją strzelili. Pusty trybuny, padający śnieg i piłka, której nie sposób odnaleźć na boisku. To zapamiętam z tych 3 pierwszych minut. No i komentarz mojej mamy po strzeleniu samobójczej bramki: "Po co oni tam jeszcze marzną?" :wink:


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 21:19

Łukasz pisze:Zastanawia mnie tylko, czy w Chorzowie nie dopuszczą się takiego myku, żeby w ostatniej chwili obniżyć na maksa cenę biletów, ew. wpuścić jakieś dzieci za darmo. A potem PZPdZ powie, że żadnego bojkotu nie było...
PZPN powie, że była brzydka pogoda.
zoff pisze:Ale uważam, że Słowacy, którzy po prostu muszą dzisiejszy mecz wygrać, dadzą z siebie 110%. Po za tym atmosrfera koło naszej kadry jest tak fatalna, że nawet nowi gracze nie wniosą do niej żadnej świeżości.
Jak na razie to Słowacy nie muszą się przepracowywać, nasi doskonale ich wyręczyli w zdobywaniu goli :angry:.

IGI, nie myślałeś o zmianie lub aktualizacji avatara?

EDIT
zoff pisze:Madmo - :oops: Wielkie dzięki.
Spoko, w takim razie ja też zacieram ślady :wink:.
Ostatnio zmieniony 15 października 2009, 17:09 przez Vimes, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 22:08

Gilardino widać w formie, nie widziałem meczu ale 3 bramki w 20 minut robią wrażenie. Oby tej skuteczności zabrakło mu w meczu przeciwko Juve.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 22:17

Buri pisze:Gilardino widać w formie, nie widziałem meczu ale 3 bramki w 20 minut robią wrażenie. Oby tej skuteczności zabrakło mu w meczu przeciwko Juve.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, szkoda, że nie ten temat.

Tyle farta co mają dziś Słowacy dawno nie widziałem :>
Na sędziego też nie mogą narzekać :whistle:
Polacy zagrali dziś naprawdę dobrze, Słowacja nie zasłużyła nawet na remis, tym bardziej jestem zły, że ułatwiliśmy im ten awans. Fajna wypowiedź Majewskiego po meczu.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 23:35

Bilans Polski w tych eliminacjach: 10 3-2-5 19-14 11 pkt.
Jeżeli odejmiemy od tego mecze z San Marino, które ciężko traktować poważnie otrzymujemy: 8 1-2-5 7-14 5 pkt.
Istny obraz nędzy i rozpaczy polskiej piłki kopanej.


Obrazek
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 14 października 2009, 23:42

Piechniczek chyba w końcu się ucieszy przyszli Ci najwierniejsi i nie było j. pzpn.

Oczywiście znowu pozwoliłem sobie obejrzeć "Sportowy Wieczór" na TVPSport i zaś Lato mnie (żeby nie przekląć) zdenerwował. Sam sobie dał podwyżki wszędzie piszą, ze prawie o ok 20tyś i o kolegach na nieco niższych stołkach też nie zapomniał. A jak dziennikarz się go zapytał czy będą rozważane oferty trenerów z zagranicy. Powiedział owszem, ale proszę nie zapominać, że nadszedł czas zaciskania pasa. Czy coś w tym stylu.

Listkiewicz wróć :płaczę:

Mucha na mundial :dance: . Taki mały akcent z polskiej ligi.

Nie oddać celnego strzału w bramkę i wygrać. Takie mecze tylko z Polską.
szczypek pisze: No i komentarz mojej mamy po strzeleniu samobójczej bramki: "Po co oni tam jeszcze marzną?" :wink:
Pozdrów mamę.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 października 2009, 02:05

Skończył się właśnie mecz Urugwaj - Argentyna. Oglądałem go ze względu na jego stawkę i Caceresa który rozgrywał kapitalne zawody mimo wszystko zakończył je fatalnie. Czerwona kartka za głupi faul w 85 minucie po którym na domiar złego padła jedyna bramka. Mimo wszystko pozytywne recenzje dla Caceresa, a Argentyna na wygraną nie zasłużyła, mecz na remis 0:0.


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2009, 09:33

szczypek pisze:Miałem oglądać do pierwszej bramki. Na szczęście nasi reprezentacji zlitowali się nade mną i szybko ją strzelili.
zaraz zaraz, musiałeś coś źle zrozumieć, przecież to miał być bojkot meczu ale na trybunach - nie przed telewizorami :P

oliver pisze:Piechniczek chyba w końcu się ucieszy przyszli Ci najwierniejsi i nie było j. pzpn.
coś za bardzo byłeś wsłuchany w komentarz Szpaka bo "lubię" pzpn było i to na samym początku meczu :P

szkoda tego meczu bo polscy kopacze zasłużyli w najgorszym wypadku na remis - niestety sczęście było po stronie Słowaków a szkoda bo chciałem żeby Polacy utarli im nosa bo 2 ostatnie mecze + nasza frajerska przegrana w Bratysławie tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że Słowacy nie zasłużyli na ten awans


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2009, 09:38

Lypsky pisze:
Buri pisze:Gilardino widać w formie, nie widziałem meczu ale 3 bramki w 20 minut robią wrażenie. Oby tej skuteczności zabrakło mu w meczu przeciwko Juve.
<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, szkoda, że nie ten temat.
Myślałem że chodzi generalnie o eliminacje do MŚ, ale teraz widzę że tylko o Polske
Co tu dużo pisać na temat meczu, piłki nie było praktycznie widać, pobiegali, pokopali mieli troche pacha co prawda ale przegranymi byliśmy już od kilku meczy więc się nic nie zmieniło. Przynajmniej nasi sąsiedzi zagrają w MŚ a nie Słoweńcy.
Akcja pusty stadion się udała, nawet pogoda pomogła :)


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2009, 11:07

oliver pisze: Mucha na mundial :dance: . Taki mały akcent z polskiej ligi.
Już nie długo. Mucha na pewno odjedzie z Legii po tym sezonie. Tak dobry bramkarz musi wyskoczyć ze słabej ligi polskiej. W czerwcu będzie już miał nowego pracodawcę.

Madmo - :oops: Wielkie dzięki.


Obrazek
ODPOWIEDZ