El MŚ 2010

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2009, 20:33

I kolejny sponsor ma dość farsy pzpnu.

Towarszystwo ubezpieczeniowe Compensa zdecydowało, że w przyszłości nie będzie już sponsorem piłkarskiej drużyny narodowej. Co więcej - do czasu wygaśnięcia bieżącej umowy nie życzy sobie prezentowania loga spółek należących do jego grupy podczas meczów.

http://sport.onet.pl/0,1248770,2061183, ... omosc.html

Pytanie za 100 punktów. Czy gdyby nie było bojkotu, sponsorzy wycofywali by się?


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2009, 21:06

Ja tylko słówko o naszych młodziakach
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2060 ... omosc.html
Sodóweczka i głupota, inaczej tego nie nazwę. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby sam Małecki rozegrał wspaniałe zawody, a jego koledzy zawiedli, tymczasem nasz "jedyny zasługujący na grę w kadrze" zawodnik nie trafił jedenastki :whistle: Trzeba mieć tupet.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 15 października 2009, 21:25

Lypsky pisze:Ja tylko słówko o naszych młodziakach
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2060 ... omosc.html
Sodóweczka i głupota, inaczej tego nie nazwę. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby sam Małecki rozegrał wspaniałe zawody, a jego koledzy zawiedli, tymczasem nasz "jedyny zasługujący na grę w kadrze" zawodnik nie trafił jedenastki :whistle: Trzeba mieć tupet.
Bezczel. Tym bardziej, że on nie miał strzelać jedenastki, zabrał piłkę Groszkowi.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2009, 21:55

Lypsky pisze:tymczasem nasz "jedyny zasługujący na grę w kadrze" zawodnik nie trafił jedenastki :whistle: Trzeba mieć tupet.
Nie tacy karnych nie strzelali.
Nie bronie go. Osobiście go nie lubię. Nie mam przekonania do niego. To bardziej taki jeździec bez głowy. Brakuje mu tego czegoś. A jego tupet woła o to żeby puknął się w główkę. I jak on ma ciągnąć grę Wisły, to ja już wole żeby kimś takim był Piotr "Nie trafię" Ćwielong.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2009, 22:01

paku pisze: Nie tacy karnych nie strzelali.
To akurat najmniejszy problem i tak dostali czwórkę w plecy. O pomstę do nieba woła jego wypowiedź.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2009, 09:35

Lypsky pisze:Ja tylko słówko o naszych młodziakach
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2060 ... omosc.html
Sodóweczka i głupota, inaczej tego nie nazwę. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby sam Małecki rozegrał wspaniałe zawody, a jego koledzy zawiedli, tymczasem nasz "jedyny zasługujący na grę w kadrze" zawodnik nie trafił jedenastki :whistle: Trzeba mieć tupet.
Gwiazda?? Bezczelne?? Co to wogole człowieku mówisz. To jest jeden z bardziej ambitnych i skromnych piłkarzy jakich widziałem.
Jezeli ty nazywasz bezczelnoscia to ze ktos powidzial ze jest zle, a nie super pieknie i wogole, no to sorry.
Najezdzacie na 1 reprezentcje, trenerów itp, a myslicie ze na nizszych szczeblach jak jest ?graja najlepsi? ?? Nie gra taki Polczak, bo komuś sie spodobał i tyle. Zmienmy myślenie za nim chcemy zmieniac polska piłke.
Jak cos jest zle to trzeba o tym mowic a nie siedziec cicho.
NO ta bezczelnosc to moim zdaniem po prostu - charakter, czego zdecydowana wiekszosc - 99,99 polskich piłkarzy po prostu nie ma!!

I odpowiedz na jedno pytanie czy ty tego nie widzisz ze w nizszych rocznikach graja "synkowie przezesów" itp


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2009, 11:47

pikito pisze: Gwiazda?? Bezczelne?? Co to wogole człowieku mówisz. To jest jeden z bardziej ambitnych i skromnych piłkarzy jakich widziałem.
Wykazał się skromnością jak w mordę strzelił, w dodatku łaskawie "zmarnowanie jedenastki wziął na siebie".
pikito pisze:Jezeli ty nazywasz bezczelnoscia to ze ktos powidzial ze jest zle, a nie super pieknie i wogole, no to sorry.
Chyba poważne problemy z czytaniem. Gdyby powiedział, że jest "źle" zapewne nie byłoby sprawy, ale koleś ocenia swoich "kolegów" w dodatku w sytuacji, kiedy sam zawalił karnego.
Kim on jest by mówić, że na ławce byli lepsi zawodnicy? Może damy mu szansę jako grającemu trenerowi, skoro ma tak ogromną wiedzę? Sodówa i głupota.
pikito pisze: Jak cos jest zle to trzeba o tym mowic a nie siedziec cicho.
Owszem, mógł powiedzieć "zagraliśmy do d.", "niektórzy dali z siebie za mało", "jesteśmy za słabi", ale oceniać kto nadaje się a kto nie do reprezentacji? Szczyt bezczelności, chyba gówniarz sam nie dorósł do bycia reprezentantem. Niech takie opinie wypowiadają ludzie kompetentni, a nie koleś, który jeszcze niedawno robił w pieluchy.
pikito pisze:NO ta bezczelnosc to moim zdaniem po prostu - charakter, czego zdecydowana wiekszosc - 99,99 polskich piłkarzy po prostu nie ma!!
W takim razie do tego 0,1 zaliczają się Janek Tomaszewski i Patryk Małecki, swoje chłopy.
pikito pisze: I odpowiedz na jedno pytanie czy ty tego nie widzisz ze w nizszych rocznikach graja "synkowie przezesów" itp
Zadaniem piłkarza jest grać, a nie komentować, oceniać pracę trenera i kolegów, czy ustalać skład.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2009, 12:55

Lypsky pisze:
pikito pisze:NO ta bezczelnosc to moim zdaniem po prostu - charakter, czego zdecydowana wiekszosc - 99,99 polskich piłkarzy po prostu nie ma!!
W takim razie do tego 0,1 zaliczają się Janek Tomaszewski i Patryk Małecki, swoje chłopy.
jak już to 0,01 %. Zapewne chłopak do skromnych nie należy ale tak naprawdę nie wiemy co dzieje się wewnątrz reprezentacji, na zgrupowaniach, na treningach. Piłkarze z tej dorosłej reprezentacji pewnie podobnie myślą "ten się nie nadaje, co on tu robi" ale tego nie wygłaszają bo mają więcej mądrości życiowej i wiedzą, że te wypowiedzi mogą zaszkodzić.
Lypsky pisze: Owszem, mógł powiedzieć "zagraliśmy do d.", "niektórzy dali z siebie za mało", "jesteśmy za słabi", ale oceniać kto nadaje się a kto nie do reprezentacji? Szczyt bezczelności, chyba ### sam nie dorósł do bycia reprezentantem. Niech takie opinie wypowiadają ludzie kompetentni, a nie koleś, który jeszcze niedawno robił w pieluchy.
Tu masz rację, ale nasz Giovinco co nie dawno też dopiero co zarostu dostał(?) wypowiadał się lekko mówiąc nie skromnie w sprawie nie wystawiania go do podstawowego składu. Palnął głupote tak jak Małecki


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 16 października 2009, 15:04

1. Co do skromnosć?? - odpowiedz sobie sam, ktos jest najleepszym i najrówniej grajacym piłkarzem tej kadry?? Grosicki - gra jak mu sie chce, Cetnarski - dopiero od nie dawna, wiec nie powiedział tego wprost ale taka jest prawda - w tej kadrze to własnie od niego i paru chłopaków ustala sie skład.

2. Hmm... problemy z czytaniem?? nie mam ich, ale skoro tak twierdzisz spoko!! Nie musiał człowieku mówic ze jest zle, 4 z Holandia to jest nasz sukces mogło być 0 :7 :roll:
3. Karnego zwalił i tu go nie bronie - zawalił i tu chyba u ciebie widoczne sa problemy z czytaniem bo nigdzie o tym nie pisałem.
4. Tak, nie da sie ukryc ze to jest młody zawodnik, ale chyba podstawowy gracz mistrza kraju, cos juz tam ugrał wiec... ekspertem moze i nie jest ale pewne "doswiadczenie" posiada zarówno bosikowe, jak i zyciowe.
5. A dlaczego Polacy nie graja - w zagranicznych klubach, bo nie radza sobie z rywalizacja, przychodza do klubu gdzie jest na jego pozycji pieciu równorzednych albo i lepszych piłkarzy i co? i klops.
6. A z MAłeckim i Tomaszewskim to pojechales z grubej rury. CZyli reszta - to sa charakterni piłkarze, ambitni, itd - smiac mi sie chce, naprawde.

Zadanie piłkarza to grac a nie komentować, oceniać pracę trenera i kolegów, czy ustalać skład - zgadzam sie w 100%, ale czy uważasz ze polska rezprezentacja i liga, sa normalne ? ?Jezeli prezesem jest, LAto a pod nim tacy ludzie jak np Krecina, Engel. Trenerem kadry zostaje po prostu osoba, ktora nie ma papierów i kwalifikacji na to co robi?
Wyprzedzam twoja odp, jezeli takowe bedzie, ze nie jest to na temat, bo jest PZPN- to trenerzy działacze, piłkarze, trenerzy, kluby, itd... Problem jest o wiele głebszy niz sie wydaje.

Z reszta mamy rózne zdania, no i dobrze zapewne ty nie przekonasz mnie ja nie przekonam ciebie.

Sorka ze nie cytowalem ale post pisany na szybko.

Edit - ktos tu napisal ze Małecki zabrał piłke Grosikowi - jezeli tak to prosze o video? chcialbym to zobaczyc!


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 października 2009, 20:02

Buri pisze: Tu masz rację, ale nasz Giovinco co nie dawno też dopiero co zarostu dostał(?) wypowiadał się lekko mówiąc nie skromnie w sprawie nie wystawiania go do podstawowego składu. Palnął głupote tak jak Małecki
Tylko że - o ile mnie pamięć nie myli - Seba mówił, że chce grać i że nie czuje się gorszy od konkurentów, a Małecki po prostu powiedział, że jego koledzy z szatni i boiska są ciency. Sranie we własne gniazdo morale nigdy nie poprawia...
pikito pisze: Edit - ktos tu napisal ze Małecki zabrał piłke Grosikowi - jezeli tak to prosze o video? chcialbym to zobaczyc!
Tak pisali na onecie, no chyba że coś przekęciłem, zaraz poszukam. Zaznaczam, ze meczu nie oglądałem.
Edit: Na Wp jednak (trochę szmatławszy portal):
http://mundial.wp.pl/kat,1728,title,Mal ... omosc.html?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 października 2009, 11:04

24.10 Chętni mogą zapalić znicza pod związkiem piłki nożnej w swoim mieście :)


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 20 października 2009, 21:11

O to lista kandydatów:
Smuda, Majewski, Janas, Kasperczak, Skorża, Nowak, Dan Petrescu (Unirei), Alberto Zaccheroni (bezrobotny), Avram Grant (Portsmouth), Javier Aguirre (Meksyk), Lawire Sanchez (ostatnio Fulham,, aktualnie bezrobotny)

Małe znane towarzystwo, gdzieś słyszałem, że jest 12 kandydatów tu podałem 11, jednego nie podali albo nie mogę się doszukać. Z tego grona największy sukces chyba ma Grant finał CL, ale chyba kolejnego Żydka na ławce trenerskiej kolejnego sportu społeczeństwo może nie wytrzymać :smile: . Zacchheroni chyba jedno mistrzostwo Włoch z Milanem, pobyt w Lazio czy Interze nic specjalnego. Aguirre który małymi kroczkami pnie się się do góry w swej karierze trenerskiej mógłby być ciekawą perspektywą. Z Polaczków to tylko według mojego uznana: Nowak, który nie przesiąkł jeszcze cienkimi ligowcami i mógłby mieć sprawiedliwe spojrzenie na tych kopaczy. Petrescu hm.. :think: za ciężkie treningi na nasze talenty :prochno: .


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
ODPOWIEDZ