Mistrzostwa Świata do lat 20 w Kanadzie!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Jak daleko dojdzie Polska w MŚ U-20?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 10:36

Drabik224 pisze:
damianeq pisze:wszyscy piszecie to samo :D i jeszcze skroty meczu ... przeciez wszyscy ogladali ten mecz i znaja wynik wiedza kto i w jakiej minucie strzelil bramke ..
nie wszyscy :) Niektórzy ogądali siatkówke która o tej samej godzinie leciała na Polsacie :D Ja wybrałem Polska-Brazylia i się nie zawiodłem

Gratulacje i oby tak dalej :bravo:

ja ogladalem 2 meczy naraz jeden na stronie TVP a drugi w TV :P


mala rumuneczko :D <hahaha>
Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 13:58

damianeq pisze:
Drabik224 pisze:
damianeq pisze:wszyscy piszecie to samo :D i jeszcze skroty meczu ... przeciez wszyscy ogladali ten mecz i znaja wynik wiedza kto i w jakiej minucie strzelil bramke ..
nie wszyscy :) Niektórzy ogądali siatkówke która o tej samej godzinie leciała na Polsacie :D Ja wybrałem Polska-Brazylia i się nie zawiodłem

Gratulacje i oby tak dalej :bravo:

ja ogladalem 2 meczy naraz jeden na stronie TVP a drugi w TV :P
A ja ogłądałem jeszcze GP na żużlu :D .

Oglądałem na Eurosporcie wczoraj jeszcze mecz Usa-Korea i musze przyznać ze Koreańczycy sprawiają bardzo dobre wrażenie. Ciężka przeprawa nas z nimi czeka.


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 15:43

Simi pisze:Podobała mi sie gra Polski,oby wygrali caly turniej,takze mi sie spodobał Pato.Pierwszy raz go widzialem ale jak go zobaczylem odrazu chcialbym zeby u nas sprobowal sił.Przypomina mi troche Kake.
Podobnie jak Kaka, Pato jest bardzo ruchliwy, szybki, potrafi zagrzewać do boju i jest bramkostrzelny (czego na szczęście nie pokazał w ostatnim meczu). Jest też dużo warty.


paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 16:34

Tak jak wszyscy gratuluję Polakom wspaniałego zwycięstwa. No więc teraz żeby tylko pójść za ciosem po tym niewiarygodnym sukcesie i we wtorek pokonać Amerykanów. Po spotkaniu z Koreą Jankesi mogą mówić o szczęściu, bo to Azjaci prezentowali się lepiej, jednak był remis. Jeżeli zagramy na optymalnym poziomie to nie powinniśmy mieć większych problemów z wygraną, która zapewniłaby już nam awans.
Oczywiście trzeba też wspomnieć o świetnym dopingu polskich kibiców, których powinno przyjść jeszcze więcej na następne mecze.


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 16:49

artoni pisze:
Simi pisze:Podobała mi sie gra Polski,oby wygrali caly turniej,takze mi sie spodobał Pato.Pierwszy raz go widzialem ale jak go zobaczylem odrazu chcialbym zeby u nas sprobowal sił.Przypomina mi troche Kake.
Podobnie jak Kaka, Pato jest bardzo ruchliwy, szybki, potrafi zagrzewać do boju i jest bramkostrzelny (czego na szczęście nie pokazał w ostatnim meczu). Jest też dużo warty.
A dokładniej mówiąc całe 20 milionów Euro, czyli więcej niż w sumie cała nasza ekipa awizowana na te mistrzostwa przez Michała Globisza...

Liczby nie kłamią?? Wczoraj Pato był cieniem samego siebie, ale każdy entuzjasta piłki nożnej wie o tym, że Pato to przyszłość całej piłki nożnej.


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 16:53

Polacy zagrali poprostu swietnie teraz trzeba wygrac z USA. Niektorzy Polscy zawodnicy napewno zostali wpisani do zeszytu trenerow najlepszych dzruzyn europejskich. Mi najbardziej podobala sie gra:
Białkowskiego, Starosty i Cywki. Niech graja tak dalej.
DO BOJU POLSKA :!: :!: :!:


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 17:38

Dominik10 pisze:Polacy zagrali poprostu swietnie teraz trzeba wygrac z USA. Niektorzy Polscy zawodnicy napewno zostali wpisani do zeszytu trenerow najlepszych dzruzyn europejskich. Mi najbardziej podobala sie gra:
Białkowskiego, Starosty i Cywki. Niech graja tak dalej.
DO BOJU POLSKA :!: :!: :!:
Mi także kilka razy zimponowała gra Janczyka, który dobrze radził sobie z brazylijskimi defensorami ;D ogólnie należy pochwalić całą naszą drużynę ;) teraz powinniśmy spokojnie zagrać dwa kolejne mecze i szykować się do dalszej walki ;D


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
aniulka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 32
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 18:36

trzeba przyznac wczoraj grali baaardzo ladnie, a ta brameczka tez niczego sobie, zeby tak samo dobrze grali z Korea i USA


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 20:20

ogladalem ten meczyk, chociaz nie moglem sie zdecydowac czy ten czy siatka na Polsacie ale jednak futbol wolałem i nie żałuje bo nie spodziewałem sie tak dobrej gry naszych młodzików przeciwko wielkiej Brazylii

wielkie brawa dla chłopaków bo wiadomo ze nie jest łatwo grac przeciw takim dobrym piłkarzom tym bardziej w 10 przez wiekszosc meczu :bravo: :bravo: :bravo:


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 10:58

"Jak daleko dojdzie Polska w MŚ U-20?" Zagłosowałem na Finał, a co :P Oczywiście wielkie brawa dla naszych chłopaków za wspaniały mecz z Brazylią :bravo: Po raz kolejny nasza młodzieżówka mi zaimponowała i udowodniła, że stoi na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Szkoda tylko, że to nie przekłada się na dorosłą reprezentację, no ale cóż :wink:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 11:09

Mnie w tym meczu wzruszyl jeden moment gdy Król dostal czerwona kartke to jak schodzil z boiska az sie poplakal.Wtedy sobie pomyslalem o tych zawodnikach którzy odmowili wyjazdu na mistrzostwa. Jak wazna jest dla
Krola reprezentacja nawet ta mlodziezowa a ci co nie pojechali to poprostu maja ja gdzies.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 lipca 2007, 14:13

Dominik10 pisze:Mnie w tym meczu wzruszyl jeden moment gdy Król dostal czerwona kartke to jak schodzil z boiska az sie poplakal.Wtedy sobie pomyslalem o tych zawodnikach którzy odmowili wyjazdu na mistrzostwa. Jak wazna jest dla
Krola reprezentacja nawet ta mlodziezowa a ci co nie pojechali to poprostu maja ja gdzies.
Weś, o nich nawet nie ma co już gadać. Taką szansę zmarnowali, że szok! Ja tam gdybym dostał powołanie to chyba bym cały tydzień latał po pokoju z radości, nawet jakbym zagrał tylko 2 minuty, a ci zwyczajnie odmówili sobie wyjazdu... :angry: Widać, jak Nasi młodzi zawodnicy cenią sobie występy w reprezentacji...


Gildor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2006
Posty: 91
Rejestracja: 04 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 00:31

1:5 Jestem załamany :( :( ale nasza reprezentacja ma bardziej dziurawą obronę niż my w serie B Bum-Buma im trzeba

Przyszłość piłki nożnej jak widać to murzyny ehhh

1:6 idę się czegoś napić :angry: :angry: :angry: :angry:
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2007, 00:44 przez Gildor, łącznie zmieniany 2 razy.


"W logice tkwi zawsze pierwiastek nudy." - Fiodor Dostojewski
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 00:36

Przykra sprawa ;/ po świetnym meczu z Brazylią taki blamaż z USA ;/ aż pójdę sobie coś zjeść z tej złości ; / ;(


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
Bodmer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 czerwca 2007
Posty: 85
Rejestracja: 25 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 00:44

<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, ale żenada. To miał być kolejny piękny wieczór zwieńczony sukcesem odradzającej się po wielu latach polskiej piłki reprezentacyjnej. A tak, teraz nawet nie wiem, jaki jest wynik.


ODPOWIEDZ