Mistrzostwa Świata do lat 20 w Kanadzie!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Jak daleko dojdzie Polska w MŚ U-20?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 23:52

Chłopaki dziś naprawdę zaimponowali. Może nie grą ofensywną, ale pokazali, ze na Brazylię potrzeba dobrej defensywy. Dorosłej reprezentacji ostatnio brakuje dobrej obrony, a tu proszę, rośnie nowe pokolenie świetnych defensorów. Naprawdę trener Globisz doskonale poukładał zespół, nie widziałem w pierwszej połowie żadnej przypadkowej piłki. Zero chaosu i błędów indywidualnych . Dobrze wyważona, konsekwentna gra poprowadziła dziś Polskę do zwycięstwa. Troszkę tylko chłopcy nie wytrzymali trudu meczu z Brazylią, dlatego wynik mógł się zmienić na remis do ostatniego gwizdka sędziego, pokazało to zmiana naprawdę zmordowanego Krychowiaka, którego już zaczęły łapać skurcze. Naprawdę brak mi słów. Na tym forum zostanie zapewne napisane wszystko o tym meczu i jeszcze więcej, więc dodam tylko, że o skład na EURO 2012 nie musimy się bać. Połowa dzisiejszych zwycięzców będzie mogło reprezentować dorosłą piłkę za 5 lat jeśli tylko będą się dobrze rozwijać. Plus fabiański na bramkę, kilku, którzy już teraz grają u Beenhakkera i jeszcze ze trzech młodziutkich i można będzie walczyć o wysokie laury na boiskach Polski i Ukrainy w 2012 roku.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 00:00

Podobała mi sie gra Polski,oby wygrali caly turniej,takze mi sie spodobał Pato.Pierwszy raz go widzialem ale jak go zobaczylem odrazu chcialbym zeby u nas sprobowal sił.Przypomina mi troche Kake.


Gabryś1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 marca 2007
Posty: 52
Rejestracja: 31 marca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 00:19

Kogut Del Piero pisze:
Gabryś1987 pisze:bo ten strzał z wolnego był chyba jedynym celnym w światło bramki .
To był wogóle jedyny strzał w całym meczu w wykonaniu Polaków :)
W takim razie nasi maja skuteczność procentową jak spirytusik, oby tak do końca turnieju


"Bo tego durnia mamy za prezydenta"
http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/592 ... xpress.php
Max_LP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 października 2006
Posty: 172
Rejestracja: 16 października 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 00:20

Powiem tak : do momentu gdy obie ekipy grały po 11 Polacy prezentowali się według mnie dużo lepiej. Po czerwonej kartce z konieczności musieliśmy się cofnąć co mnie bardzo zmartwiło bo pomyślałem , że Brazylijczycy zepchną nas tak mocno do defensywy że wkońcu będą musieli strzelić gola. Nic takiego się nie stalo bo nasza drużyna broniła się fantastycznie!! Nasi rywale nie mieli wogóle pomysłu na skonstruowanie jakiejkolwiek akcji.
Naprawdę chłopaki zaimponowali mi tym meczem oby tak dalej!! :bravo: :bravo: .

Narazie w drugim meczu naszej grupy po 60 minutach jest 1-1 czyli dobry rezultat :ok:


bianco che abbraccia il nero..
biel, która obejmuje czerń..
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 00:24

Max_LP pisze: Nasi rywale nie mieli wogóle pomysłu na skonstruowanie jakiejkolwiek akcji.
Dokładnie...Brazylijczycy wogóle nie wiedzieli co grać i troche śmiesznie wyglądały te ich, nieporadne akcje... ;P ale to wszystko to tylko i wyłącznie zasługa bardzo dobrej gry Polaków w defensywie ;D


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 00:28

Dobry mecz:) Gratulacje dla całego zespołu :bravo: Jak nasi będą tak dalej grac to jestem pewny, że nie jeden z tej kadry będzie baczniej obserwowany przez przyzwoite zagraniczne kluby.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 00:28

Jestem w szoku. Ani przez myśl mi nie przeszło że możemy pokonać Brazylię a jakby mi ktoś powiedział że pokonamy Brazylie grając w 10 od 27 minuty uznałbym go za idiotę. I gdzie jest ten Pato za 27 mln €, gdzie? Cała nasza reprezentacja razem wzięta nie jest warta nawet 1/4 z tego i nie gwiazdorstwo a wola walki i ambicja jest kluczem do sukcesu w piłce nożnej ależ się ciesze z takiego obrotu sprawy. Zimny prysznic dla Canarinhos na rozpoczęcie turnieju. Od Białkowskiego po Janczyka wszystko szło w bardzo dobrym kierunku, graliśmy naprawdę dobre spotkanie. Fojut rządził w obronie, Cywka przed zejściem był jednym z najlepszych na boisku kiwał, rozgrywał - człowiek orkiestra. Gol Krychowiaka - stadiony świata. Cóż pokonaliśmy faworytów więc jesteśmy w stanie pokonać każdego - Polska po Puchar!


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 00:47

Brawo :!: Pierwsza połowa należała jak nic do Polaków, druga to już obrona Częstochowy, ale cudownie że udało się dowieść cenny wynik do końca :D Świetny mecz rozegrał Białkowski, Marciniak szalał niczym Zambrotta w Juve, Murzyn dopóki nie złapał kontuzji walczył jak za dwóch. Nie można było znaleźć słabego punku w młodej reprezentacji i to również bardzo cieszy :) Szkoda tylko Krola, jak plakal to naprawde zrobilo mi sie go zal...

Świetny mecz, czekamy na USA :D
SKAr pisze:Marciniak, Korzym i Grosicki wcale nie odmówili gry w kadrze na MŚ. Powiedzieli trenerowi Globiszowi, że są zmęczeni sezonem i nie chcieli jechać na jakiś towarzyski turniej do Azji.
Nie prawda.

Marciniak miał ważne sprawy do załatwienia, Korzym chciał się szykować z LEgią do pucharu Intertoto, a Grosicki podobno chciał spędzić urlop z narzeczoną. Więcej było o tym w PN i jutro przypomnę sobie dokładnie przyczyny odmówienia gry w rep. i napiszę jeszcze raz :P


Obrazek
SKAr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 01:19

Lukasz_JUVE pisze:
SKAr pisze:Marciniak, Korzym i Grosicki wcale nie odmówili gry w kadrze na MŚ. Powiedzieli trenerowi Globiszowi, że są zmęczeni sezonem i nie chcieli jechać na jakiś towarzyski turniej do Azji.
Nie prawda.

Marciniak miał ważne sprawy do załatwienia, Korzym chciał się szykować z LEgią do pucharu Intertoto, a Grosicki podobno chciał spędzić urlop z narzeczoną. Więcej było o tym w PN i jutro przypomnę sobie dokładnie przyczyny odmówienia gry w rep. i napiszę jeszcze raz :P

Nie wiem dokładnie, oglądałem tylko jakiś tam programik na tvp3, gdzie w studiu był Grosicki i przedstawiał wydarzenia związane z odsunięciem od kadry właśnie tak jak powiedziałem, ale przyznam, że ten(całkiem długi) wywiadzik był moim jedynym kontaktem ze sprawą.


wojt100@op.pl

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2007
Posty: 9
Rejestracja: 14 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 09:09

Brawo Poalcy !! Pięknie wykonany rzut wolny przez Grzegorza Krychowiaka w 23 minucie i wygrany mecz dobry początek ale szkoda Krzysztofa Krola że dostał czerwoną kartkę :cry: i sie poplakal wielki dramat tego piłkarza.Ijeszcze dodam że polska musiała od 27 minuty grac w 10 i jeszcze wygrali mam nadzieje że POlacy zostaną MISTRZAMI ŚWIATA U-20. W drugim spotkaniu grupy D KOREA zremisowała z USA 1:1 i polska jest na prowadzeniu w tabeli

TABELA PO PIERWSZYCH SPOTKANIACH :

1 Poland U20 1 1 0 0 1-0 3 PKT
2 USA U20 1 0 1 0 1-1 1 PKT
3 Korea U20 1 0 1 0 1-1 1 PKT
4 Brazil U20 1 0 0 1 0-1 0 PKT


Juve is the best !!!

www.wojtek785.funtest.pl Quiz o mnie !
www.juventus1897.funtest.pl Quiz o Juve !
www.fanfootball999.funtest.pl Quiz o Footballu !
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 09:37

USA - Korea 1:1. Niewątpliwie jest to dobry wynik biorąc pod uwagę wczorajsze zwycięstwo Polaków. Jednakże znacznie lepiej grała reprezentacja Korei, to oni przeprowadzali naprawdę groźne akcje na bramke Amerykanów oraz uważam, że to ich powinniśmy bać się bardziej niż USA. Korea grała dojrzałą, ładną dla oka piłke, co więcej byli dobrze po układani taktycznie. Gdyby Azjaci byli nieco bardziej skuteczni odniesliby pewne zwycięstwo. Amerykanie oddali na bramkę rywala tylko jeden strzał, ale za to dający im gola. Strzelcem gola okazał się Danny Szetela, piłkarz mający polskie korzenie.


Obrazek
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 09:43

wszyscy piszecie to samo :D i jeszcze skroty meczu ... przeciez wszyscy ogladali ten mecz i znaja wynik wiedza kto i w jakiej minucie strzelil bramke ..


mala rumuneczko :D <hahaha>
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 09:43

zoff pisze:USA - Korea 1:1. Niewątpliwie jest to dobry wynik biorąc pod uwagę wczorajsze zwycięstwo Polaków. Jednakże znacznie lepiej grała reprezentacja Korei, to oni przeprowadzali naprawdę groźne akcje na bramke Amerykanów oraz uważam, że to ich powinniśmy bać się bardziej niż USA. Korea grała dojrzałą, ładną dla oka piłke, co więcej byli dobrze po układani taktycznie. Gdyby Azjaci byli nieco bardziej skuteczni odniesliby pewne zwycięstwo. Amerykanie oddali na bramkę rywala tylko jeden strzał, ale za to dający im gola. Strzelcem gola okazał się Danny Szetela, piłkarz mający polskie korzenie.

Polska też oddała 1 strzał na bramkę i wygrała, więc Amerykanom też można pogratulować wyniku :prochno:


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 10:05

Zaczęło się SUUUPER!!!! 1:0 z Brazylią i w dodatku w osłabieniu! BRAVO POLSKA!!!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 lipca 2007, 10:28

damianeq pisze:wszyscy piszecie to samo :D i jeszcze skroty meczu ... przeciez wszyscy ogladali ten mecz i znaja wynik wiedza kto i w jakiej minucie strzelil bramke ..
nie wszyscy :) Niektórzy ogądali siatkówke która o tej samej godzinie leciała na Polsacie :D Ja wybrałem Polska-Brazylia i się nie zawiodłem

Gratulacje i oby tak dalej :bravo:


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
ODPOWIEDZ