Mistrzostwa Świata do lat 20 w Kanadzie!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Jak daleko dojdzie Polska w MŚ U-20?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:26

Brawo !! Ogladalem mecz i powiem, ze gdybysmy nie stracili zawodnika w pierwszej polowie to zylbym chyba troche dluzej bo sie stresowalem za duzo tylko. Ladnie nasi grali, bardzo podobalo mi sie to ze bylo duzo podan,ladne wychodzenie na pozycje no i wydaje mi sie ze nie mielismy slabych punkto dzisiaj, wszyscy zagrali dobrze. Oby tak dalej !


vieira4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 209
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:27

Brawo. Polska wygrała zasłużenie. Szczerze nie spodziewałem się tak słbej Brazylli. Pato nie reprezentował sobą nic. Jedyny zwodnik Canarinhos który zrobił na mnie wrażenie to L. Lima. Z Polski na pochwałę zasługuje każdy. Żal mi Króla. Widać że chłopak wkłada w gre całe serce.
:bravo: :bravo: :bravo:


Damiano-pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2005
Posty: 39
Rejestracja: 24 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:28

Mecz był po prostu świetny. Nasi piłkarze świetnie się rozumieją na boisku. Mieszanka zawodników z polskich i zagranicznych lig daje porządane efekty. Bardzo mądra gra w defensywie i piękna bramka Krychowiaka z rzutu wolnego. Jestem pod wrażeniem.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:30

Cudownie!! Polska Brazylia 1:0. Osobiście nie wierzyłem nawet w remis. Proszę mi uwirzyć widziałem już kilka meczy reprezentacji prowadzonej przez Michała Globisza i uważam, iż był to ich jej najlepszy mecz ( no ewentualnie 4:0 z Belgią na ME w zeszłym roku :D ). Fantastyczna gra zdobycie gola i doskonała gra w destrukcji, Fojut zagrał niczym stary lis, równo czyścił wszystko przez cały mecz. Dobra gra w pomocy. Zniszczyliśmy Brazylijczyków taktycznie, nie mieli żadnego pomysłu na gre. A gdy już dochodzili do groźnych akcji Bartosz Białkowski był na miejscu. Dzisiejsze zwycięstwo znacznie przybliżyło nas do awansu z grupy.

''Men of the match'' jak dla mnie Fojut. Od momentu zdobycia bramki, był nie do przejścia.


Obrazek
SKAr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:30

Marciniak, Korzym i Grosicki wcale nie odmówili gry w kadrze na MŚ. Powiedzieli trenerowi Globiszowi, że są zmęczeni sezonem i nie chcieli jechać na jakiś towarzyski turniej do Azji. A trener polaków uznał to za rezygnację gry w reprezentacji. Trochę szkoda mi tych chłopaków...

Dziś zagraliśmy wyśmienicie!! Ograć taką drużynę!! Pato chyba się skończył po 45 minutach...
Brawo Białkowski! Brawo Janczyk! Brawo Cywka! Brawo Fojut! A największe brawa dla Krychowiaka!! Nie dość, że ładny wolny, to jeszcze do pewnego momentu kompletnie panował nad środkiem pola.

Ale nie należy popadać w euforię, mimo wszystko przeleklamowana brazylia nie zagrała na swoim potencjalnym poziomie. Mamy jeszcze dwa mecze do rozegrania. Trzeba je wygrać.

Teraz się przekonamy, czy ten mityczny Freddy Adu jest taki dobry.

BTW. kiedyś była afera z pewnym młodzieniaszkiem- Kerlonem. Był gwiazdą mistrzostw U-17 chyba z przed dwóch lat. Dziś miałby 19 latek... ktoś wie, czemu nie gra?? Kontuzja, czy może zagubił się gdzieś po ów mistrzostwach?? No bo skoro Krychowiak(17lat) gra, to wiek nie powinien być przeszkodą....


Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:31

BRAWO POLSKA!!! :bravo: :bravo: :bravo: Polskie catenaccio z konieczności wyszło im znakomicie :bravo:


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:33

SKAr pisze:Pato chyba się skończył po 45 minutach...
A to on się w ogóle zaczął?

A co do bramki Krychowiaka: trener Gmoch powiedziałby, że strzelił a'la "Pyrlo".


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:44

SKAr pisze:Marciniak, Korzym i Grosicki wcale nie odmówili gry w kadrze na MŚ. Powiedzieli trenerowi Globiszowi, że są zmęczeni sezonem i nie chcieli jechać na jakiś towarzyski turniej do Azji. A trener polaków uznał to za rezygnację gry w reprezentacji. Trochę szkoda mi tych chłopaków...
Wcale nie o to chodziło...chłopaki woleli zajmować się innymi sprawami i odmówili gry w reprezentacji...jeden negocjował kontrakt, inny zajmował się dziewczyną (;P :D) więc moim zdaniem zachowali się bardzo nie FAIR wobec biało-czerwonych barw...


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
SKAr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:45

Łukasz pisze:
SKAr pisze:Pato chyba się skończył po 45 minutach...
A to on się w ogóle zaczął?
No bez przesady, stworzył bodaj najgroźniejszą akcję brzylijczyków w ciągu całego meczu! Bardzo ładnie uderzył. W pierwszej połowie też próbował się urywać polskim obrońcom, ale na próbach się kończyło :P
Natomiast w drugiej połowie choćbym próbował całą, to i tak Pato nigdzie bym nie dojrzał. 25mln?? Phi. W takim razie Cywka kosztuje co najmniej 100 :P


MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:49

W sumie nie trzeba tutaj dużo komentować, poprostu zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie, utarliśmy nocha "kanarkowym" i zdobyliśmy ważne 3pkt na inaugurację ;D i to się liczy :-D


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:54

Brawo w 10 i wygrać 1-0 nie jest źle a jak tak dalej pójdzie będzie lepiej :D

gol na 1-0 :ok:
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-Krycho ... -6006.html


Obrazek
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 22:58

a tak przy okazji, to czemu Włosi nie grają?


Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 23:14

Bardzo mi sie podobała gra Limo, świetny technicznie, ładnie się patrzy na jego grę. Bramka Krychowiaka? B. ładna, duża odległość ale dał radę. ;) Oby grali jak siatkarze w Lidze światowej ;P


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 23:14

Gabryś1987 pisze:bo ten strzał z wolnego był chyba jedynym celnym w światło bramki .
To był wogóle jedyny strzał w całym meczu w wykonaniu Polaków :)
SKAr pisze:Marciniak, Korzym i Grosicki wcale nie odmówili gry w kadrze na MŚ. Powiedzieli trenerowi Globiszowi, że są zmęczeni sezonem i nie chcieli jechać na jakiś towarzyski turniej do Azji. A trener polaków uznał to za rezygnację gry w reprezentacji. Trochę szkoda mi tych chłopaków...
Przecież Marciniak grał. Chyba, że o jakimś innym Marciniaku mowa :D Ale wiem, że grał Marciniak.


Alizee18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2007
Posty: 108
Rejestracja: 13 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 23:30

Niespodziewanie nasza druzyna zagrała bardzo dobry mecz i do tego pokonała faworytów tych rozgrywek czyli Brazylie naszpikowana gwiazdami bramka z rzutu wolnego Krychowiaka bardzo ładna oby tak dalej :)


ODPOWIEDZ