Mistrzostwa Świata do lat 20 w Kanadzie!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Jak daleko dojdzie Polska w MŚ U-20?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:30

damianeq pisze:hmm .... moze Ty go kochales ...
Nie dzięki wole dziewczyny, zdecydowanie młodsze...
damianeq pisze:welug mnie to przecietny trener
Czy przeciętny trener zakwalifikowałby się ze średnimi piłkarzami do Mistrzostw Świata :?:
damianeq pisze:swoja droga fajnie sie tlumaczy po mistrzowstwach ze mu do szatni Marcinkiewcz wszedl ... <lol2> dobrze ze nie do wanny....
Jesteś maksymalnie skoncentrowany, oczekujeszcz możliwe że i najważniejszego meczu w swoim życiu, masz już wychodzić na murawę, a tu wpada polityk z bandą ochroniarzy, to oczywiście tylko cię podnosi w wierze w swoje umiejętności... :angry: Faktycznie, to nie może być jedyna przyczyną porażki w Niemczech, ale ten incydent napewno nie pomógł piłkarzom.
damianeq pisze:hmm czy ja wiem ... Murawski i Wilk sa juz jak dla mna za starzy ...
Wilka - 22 lata
Murawski - 26 lat
O jacie, co za dziadki z nich :!: Nie wygłupiaj sie :/
damianeq pisze:a tak swoja droga co takiego zrobil dla polskiej pilki Janas ? ze zakfalifikowal sie do MS to uwarzasz go za wielkiego trenera ?
* 1994 &#8211; mistrzostwo Polski, Puchar Polski i Superpuchar Polski z Legią Warszawa
* 1995 &#8211; mistrzostwo Polski, Puchar Polski oraz awans do 1/4 finału Ligi Mistrzów z Legią Warszawa
* 1996 &#8211; wicemistrzostwo Polski z Legią Warszawa
* 1999 &#8211; awans do II rundy eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy z reprezentacją Polski U-21
* 2005 &#8211; awans do Mistrzostw Świata 2006 z reprezentacją Polski

Podaj mi choć jednego czynnego polskiego szkoleniowca z taki sukcesami.

damianeq pisze:bo dla nas awans do MS to juz jest sam szczyt umiejetnosci ...
Więc czego oczekiwałeś od Janasa na MŚ :?:
damianeq pisze:i to jeszcze jak sie gra ze slabymi druzynami .... a jakby tak zagrali z Hiszpania albo Wlochami to nie wiem czy na 5 by sie skonczylo ....
Teraz nie ma słabych drużyn (patrz Polska-Armenia) A czy Anglia to słąby zespół :?: Przecież w Chorzowie graliśmy z nimi jak równy z równym więc nie wiem czego chcesz.
damianeq pisze:Jak dla mnie to wiekszym sukcesem bylo pokonanie Portugali niz zakfalifikowanie sie do MS ....
Co jest większym sukcesem :?: Wygrać jeden OS w rajdzie WRC czy cały rajd :?: (rajd porównuje do awansu do MŚ :wink: :P )
damianeq pisze:ja sie pytam jaka polska pilka ?! 3/4 tego skladu nie gra i nie gralo w polskiej lidze nie trenuje na polskich boiskach ( kilka w konuc mamy :D) i z polskimi trenerami .....


Nie rozśmieszaj mnie :rotfl: :rotfl: Z tego co wiem to tylko Ben Starosta urodził się w Anglii i tam zaczynał przygodę z piłką :!: A gdzie te chłopaki sie wypromowały :?: W Albanii? I stamtąd wyjechały do Francji czy Anglii :?: W POLSCE :!: :!: :!: Ludzie trochę rozsądku :!: Jeśli masz pisać bzdury to lepiej nie pisz bo tylko się besztasz. Ktoś i znalazł, wziął pod swoją opiekę i stamtąd dopiero ruszyli w świat :!:


Obrazek
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:31

artoni pisze:
damianeq pisze: ja sie pytam jaka polska pilka ?! 3/4 tego skladu nie gra i nie gralo w polskiej lidze nie trenuje na polskich boiskach ( kilka w konuc mamy :D) i z polskimi trenerami .....
Wyjątek: Artur Marciniak, obok Strugarka bohater meczu z Brazylią, kompletnie wczoraj zawiódł, ale... jak na swój wiek jest doświadczonym zawodnikiem ligowych boisk, Orest Lenczyk nieraz dawał mu szansę gry w GKS. Wcześniej grał w Lechu Poznań i też zaliczył kilka występów, przez trzy lata gry w I drużynie Kolejorza zagrał w 19 spotkaniach, w ostatnim sezonie w Bełchatowie wybiegł na murawę tylko trzy razy, bramki dotąd nie strzelił. Dla mnie to piłkarz o wielkim potencjale i charakterze przywódczym (kapitan reprezentacji). Jest więcej warty niż Grzesiu Krychowiak, o którym jest teraz tak głośno.
zgadzam sie z Toba ... ma chlopak potencjal to fakt ale on juz nie ma 17 w innym panstwie trenerzy probowaliby go ogrywac w 1 lidze a w polsce rok temu gral wiecej niz teraz ... a powinno byc chyba odwrotnie ... co do Krychowiaka to to moze chlopak ma i talent ale bez przesady wszyscy tak sie nim podniecaja .... jak widac w polskiej pilce wystarczy strzelic jedna bramke a nosza cie na rekach ... to tak jak z Tomaszewskim ktory zatrzymal Anglie ... jeden swietny mecz i na ustach przez pol wieku ..
polska pilka


stary ty chyba pomyliles pojecia .... urodzili sie w polsce ale w niej nie graja .... maja po 18 lat a graja w zachodnch szkolkach i klubch .... o jezu ...
a co do Wilka i Murawskiego ... takkkk nagle eksplodauje ich talent .... juz za rok beda tak jak C.Ronaldo ... nie rozsmieszaj mnie
no tak ale to na polska pilke to juz jest max wieczny talen 26 lat ... nc


mala rumuneczko :D <hahaha>
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:40

damianeq pisze:to tak jak z Tomaszewskim ktory zatrzymal Anglie ... jeden swietny mecz i na ustach przez pol wieku ..
polska pilka
Teraz to się skompromitowałeś :!: Uważasz że Tomaszewski nie był świetnym bramkarzem :?: :!: Musisz jeszcze sporo się dowiedzieć o historii polskiej piłki bo z takimi gafami jakie nam tutaj przedstawiasz to... A co ten mecz na dawał? Wiesz może :?: Awans na MŚ :!: Od kilkudziesięciu lat :!: A to jest wyczyn godny zapamiętania. Wg. mnie Tomaszewski to najlepszy polski bramkarz w historii. I wielu zapewne może się ze mną zgodzić.

Wprawdzie denerwują mnie te jego krytyki puszczane na prawo i lewo, ale to nie zmienia faktu że bramkarzem był wybitnym :!:


Obrazek
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:41

Lukasz_JUVE pisze:
damianeq pisze:to tak jak z Tomaszewskim ktory zatrzymal Anglie ... jeden swietny mecz i na ustach przez pol wieku ..
polska pilka
Teraz to się skompromitowałeś :!: Uważasz że Tomaszewski nie był świetnym bramkarzem :?: :!: Musisz jeszcze sporo się dowiedzieć o historii polskiej piłki bo z takimi gafami jakie nam tutaj przedstawiasz to... A co ten mecz na dawał? Wiesz może :?: Awans na MŚ :!: Od kilkudziesięciu lat :!: A to jest wyczyn godny zapamiętania. Wg. mnie Tomaszewski to najlepszy polski bramkarz w historii. I wielu zapewne może się ze mną zgodzić.

Wprawdzie denerwują mnie te jego krytyki puszczane na prawo i lewo, ale to nie zmienia faktu że bramkarzem był wybitnym :!:

no coz ja mam inne zdanie i nie mam zamiru sie klocic

a teraz mam pytanie :P jak myslicie wygramy z Korea ?
ogladalem mecz Korea - Brazil i wydaje mi sie ze Polacy musza zagrac poprostu swietny mecz zeby wygrac ...


mala rumuneczko :D <hahaha>
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:46

damianeq pisze:stary ty chyba pomyliles pojecia .... urodzili sie w polsce ale w niej nie graja
Gdy mięli po 3 latka przlecieli Anglicy i ich wywieźli do swego kraju by ich wytrenować...
damianeq pisze:maja po 18 lat a graja w zachodnch szkolkach i klubch .... o jezu ...
To znaczy że są bardzo utalentowani i dobrze wyszkoleni, a to zasługa polskich trenerów.
damianeq pisze:a co do Wilka i Murawskiego ... takkkk nagle eksplodauje ich talent .... juz za rok beda tak jak C.Ronaldo
Widać że nie widziałeś ani jednego meczu w ich wykonaniu więc nie masz o tych chłopakach zielonego pojęcia.
damianeq pisze:no tak ale to na polska pilke to juz jest max wieczny talen 26 lat ... nc
Ile ma lat Alfonso Alves :?: A obrońca Sevilli Nawarro :?: W dojrzałym wieku usłyszał o nich świat i teraz wiele klubów chciało by mieć ich u siebie...

Kończmy tą "dyskusję" bo nie masz na tyle mocnych argumentów by wyjaśnić nam te twoje wypociny... :angry:


Obrazek
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:47

Lukasz_JUVE pisze:
damianeq pisze:stary ty chyba pomyliles pojecia .... urodzili sie w polsce ale w niej nie graja
Gdy mięli po 3 latka przlecieli Anglicy i ich wywieźli do swego kraju by ich wytrenować...
damianeq pisze:maja po 18 lat a graja w zachodnch szkolkach i klubch .... o jezu ...
To znaczy że są bardzo utalentowani i dobrze wyszkoleni, a to zasługa polskich trenerów.
damianeq pisze:a co do Wilka i Murawskiego ... takkkk nagle eksplodauje ich talent .... juz za rok beda tak jak C.Ronaldo
Widać że nie widziałeś ani jednego meczu w ich wykonaniu więc nie masz o tych chłopakach zielonego pojęcia.
damianeq pisze:no tak ale to na polska pilke to juz jest max wieczny talen 26 lat ... nc
Ile ma lat Alfonso Alves :?: A obrońca Sevilli Nawarro :?: W dojrzałym wieku usłyszał o nich świat i teraz wiele klubów chciało by mieć ich u siebie...

Kończmy tą "dyskusję" bo nie masz na tyle mocnych argumentów by wyjaśnić nam te twoje wypociny... :angry:

nie wiem czy widzisz skad jestem .... bywam w przeciwienstwie do ciebie na meczach Lecha wiec nie osmieszaj sie


mala rumuneczko :D <hahaha>
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:52

damianeq pisze:nie wiem czy widzisz skad jestem .... bywam w przeciwienstwie do ciebie na meczach Lecha wiec nie osmieszaj sie
Widocznie nie potrafisz ocenić talentu piłkarza w dostateczny sposób...
Bo jeśli Leo B. powoływał tych chłopaków do reprezentacji, a ty uważasz ich za słabych, oznacza to tylko że nie tylko Janas, ale i także Leo jest słabym trenerem bo nie potrafi znaleźć utalentowanego piłkarza...

Bo ty tak uważasz...

Muszę już kończyć więc na kolejne twoje wymysły dziś już nie odpiszę :P


Obrazek
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:56

Lukasz_JUVE pisze:
damianeq pisze:nie wiem czy widzisz skad jestem .... bywam w przeciwienstwie do ciebie na meczach Lecha wiec nie osmieszaj sie
Widocznie nie potrafisz ocenić talentu piłkarza w dostateczny sposób...
Bo jeśli Leo B. powoływał tych chłopaków do reprezentacji, a ty uważasz ich za słabych, oznacza to tylko że nie tylko Janas, ale i także Leo jest słabym trenerem bo nie potrafi znaleźć utalentowanego piłkarza...

Bo ty tak uważasz...

Muszę już kończyć więc na kolejne twoje wymysły dziś już nie odpiszę :P
tak za to ty jestes wysmienity i wybitnym znawca polskiej pilki .... <olaboga>

powiedz mi ile Murawski lacznie gral w reprezentacij ? kilka spotkan .... i to jeszcze polowa w niepelnym wymiarze
Ostatnio zmieniony 04 lipca 2007, 21:56 przez damianeq, łącznie zmieniany 1 raz.


mala rumuneczko :D <hahaha>
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 04 lipca 2007, 21:56

damianeq pisze:
artoni pisze:
damianeq pisze: ja sie pytam jaka polska pilka ?! 3/4 tego skladu nie gra i nie gralo w polskiej lidze nie trenuje na polskich boiskach ( kilka w konuc mamy :D) i z polskimi trenerami .....
Wyjątek: Artur Marciniak, obok Strugarka bohater meczu z Brazylią, kompletnie wczoraj zawiódł, ale... jak na swój wiek jest doświadczonym zawodnikiem ligowych boisk, Orest Lenczyk nieraz dawał mu szansę gry w GKS. Wcześniej grał w Lechu Poznań i też zaliczył kilka występów, przez trzy lata gry w I drużynie Kolejorza zagrał w 19 spotkaniach, w ostatnim sezonie w Bełchatowie wybiegł na murawę tylko trzy razy, bramki dotąd nie strzelił. Dla mnie to piłkarz o wielkim potencjale i charakterze przywódczym (kapitan reprezentacji). Jest więcej warty niż Grzesiu Krychowiak, o którym jest teraz tak głośno.
zgadzam sie z Toba ... ma chlopak potencjal to fakt ale on juz nie ma 17 w innym panstwie trenerzy probowaliby go ogrywac w 1 lidze a w polsce rok temu gral wiecej niz teraz ... a powinno byc chyba odwrotnie ... co do Krychowiaka to to moze chlopak ma i talent ale bez przesady wszyscy tak sie nim podniecaja .... jak widac w polskiej pilce wystarczy strzelic jedna bramke a nosza cie na rekach ... to tak jak z Tomaszewskim ktory zatrzymal Anglie ... jeden swietny mecz i na ustach przez pol wieku ..
polska pilka


stary ty chyba pomyliles pojecia .... urodzili sie w polsce ale w niej nie graja .... maja po 18 lat a graja w zachodnch szkolkach i klubch .... o jezu ...
a co do Wilka i Murawskiego ... takkkk nagle eksplodauje ich talent .... juz za rok beda tak jak C.Ronaldo ... nie rozsmieszaj mnie

No...nie ma 17, ma 18, ale nie wiek się liczy w tym sporcie tylko gra.
Taki Paulo Maldini ma 39 lat i ciągle kopie na wysokim poziomie. Nie obchodzi mnie ile lat będzie miał Marciniak jak osiągnie Europejski poziom, oby jak najwcześniej, ale w Polsce wieli zawodników wcale nie osiąga takiego poziomu umiejętności. Co do występów w lidze to był strzał chybiony. w zeszłym sezonie zagrał w 15 meczach w tym co się niedawno skończył trzy w Lechu i trzy w GKS BOT. Nie gadaj więc głupot bo Artur to największy talent jaki aktualnie mamy i idę o zakład, że pierwszy z U-20 zadebiutuje w I reprezentacji. Nastąpi to jeszcze za Leo, bo był on z drużyną na przygotowaniach i nie jest on ślepy.
Z Brazylią wygraliśmy dopiero czwarty raz w historii i chwała za gola i za zapis w historii. Tomaszewskiego trzeba wspominać, bo choć brakrarzy mamy dobrych i dziś to o takie czyny będę się tylko mógł modlić. Pana Jana muszą pamiętać także przyszłe pokolenia, bo
damianeq pisze: zatrzymal Anglie


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2007, 00:38

Ale nas fastfoody pojechały! Po tej porażce jestem za wycofaniem naszych wojsk z Iraku oraz odmową budowy tarcz antyrakietowych. Do tego żądam ofcjalnych przeprosin od pana Dżordża Dablju Busza, zaraz po tym jak wygramy z Koreą i przejdziemy do następnej rundy. :)


Obrazek
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 lipca 2007, 00:53

damianeq pisze:tak za to ty jestes wysmienity i wybitnym znawca polskiej pilki .... <olaboga>
Dzięki, ale bez wzajemności.
damianeq pisze:powiedz mi ile Murawski lacznie gral w reprezentacij ? kilka spotkan .... i to jeszcze polowa w niepelnym wymiarze
A co to ma do rzeczy do jasnej anieli :!:
Co z tego że zagrał kilka meczów i to w niepełnym wymiarze czasowym :!: Ale argument. Tylko co chcesz tym argumentem udowodnić :?: Że Murawski to słaby piłkarz :?: Powiedz ilu piłkarzy z Lecha Poznań miało zaszczyt grać w reprezentacji Beenhakkera (Wasyl się nie liczy :P ) :?: To świadczy tylko o tym że jeśli Murawski jest słąby i gra w reprezentacji jako jedyny z Lechitów, to jakie poziom muszą mieć pozostali piłkarze...

PS Nie kompromituję (broń Boże) w żadnym stopniu Lecha, ale staram ci się uświadomić co piszesz. Nie twierdzę też że Murawski to piłkarz wybitny (bo jeszcze sporo treningów przed nim by zyskał taki przydomek). Po prostu uważam że jeśli chłopak zagrał kilka spotkań u Leo, znaczy to że nie jest przeciętniakiem i taki tuz futbolu jak Beenhakker widzi coś w nim i stara się na niego stawiać, mimo małego doświadczenia.


Obrazek
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 05 lipca 2007, 14:44

ja wiem swoje ty swoje wiec juz to zakonczmy ..... bo nudne sie to robi ja ciebie nie przekonam ani ty mnie :)


mala rumuneczko :D <hahaha>
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2007, 19:08

No cóż zobaczymy co nasze małe orzełki pokażą z Koreą ... A jak tak z całkiem innej beczki, bo polski futbol jakoś mało mnie interesuje. Wie ktoś na jakiej stronie moge znaleśc zdjęcia z tego turnieju. Konkretnie chodzi mi o jednego zawodnika Meksyku, który Carlos Vela się zwie... Odrazu mówie, że na oficjalnej stronie fifa już szukałem i nie ma. Z góry dzięki


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 11:10

No to dzisiaj ( czy jutro juz nie wiem :prochno: :prochno: .) gramy z Korea. Ten mecz musimy wygrac ale nie bedzie to proste zadanie. Korea na tych mistrzostwach dobrze sobie radzi. Polacy musza zagrac o niebo lepiej w obronie i pomocy.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
Skibil

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2007
Posty: 1820
Rejestracja: 27 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 12:49

Dużo się słyszało po meczu Korei z USA (przypominam 1:1 było :P), że azjaci zagrali dużo lepiej, tylko nie mieli szczęscia aż tyle ;) Wiec... No ;)


ODPOWIEDZ