Ulubiony komentator

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 października 2012, 13:04

Siadamy już głęboko w fotelach,zapinamy pasy i startujemy a na ten mecz zapraszają państwa- Rafał Nahorny i Andrzej Twarowski.

Kto kojarzy ten tekst to wie że ci dwaj panowie to najlepszy dueto komentatoròw w Polsce. Wiedza i statystyki Nahornego+ emocje i odrobina humoru Twarowskiego to super mieszanka.

Za nimi Rosłoń, Borek ,Pełka oraz Laskowski.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 października 2012, 13:04

Siadamy już głęboko w fotelach,zapinamy pasy i startujemy a na ten mecz zapraszają państwa- Rafał Nahorny i Andrzej Twarowski.

Kto kojarzy ten tekst to wie że ci dwaj panowie to najlepszy dueto komentatorow w Polsce. Wiedza i statystyki Nahornego+ emocje i odrobina humoru Twarowskiego to super mieszanka.

Za nimi Rosłoń, Borek ,Pełka oraz Laskowski.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 października 2012, 13:07

Nahorny ma głos, jakby połknął syntezator mowy IVONA :prochno: nie mogę słuchać tego gościa.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 13:48

A nikt z Was Czarka Olbrychta nie ceni? W poprzednim sezonie całkiem nieźle spisywał się w duecie z Tomkiem Lipińskim komentując mecze Serie A, dodatkowo bił na głowę Grzesia Milko. Zdarzało mu się wprawdzie parę kwiatków jak Vidal, który przyszedł do Juventusu z Bari, oraz podczas meczu Legii raz świętował setny występ Żewłakowa w stołecznej drużynie, ale imo pozytywna postać.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 14:16

Ironiczny i czuje grę, ale merytorycznie słaby. Pewnie dalej uważa, że Pepe jest lewonożny.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 października 2012, 15:34

Sorek21 pisze:Siadamy już głęboko w fotelach,zapinamy pasy i startujemy a na ten mecz zapraszają państwa- Rafał Nahorny i Andrzej Twarowski.
Mam podobnie. Głos tego pierwszego mi nie przeszkadza, ba wydaje mi się być jego atutem. Do tego grona dodałbym jeszcze Rosłonia.
I teraz pytanie czy wynika to z poziomu(?) ligi jaki komentują, czy po prostu z tego, że są dobrzy? Myślę, że to drugie i że gdyby dać im do komentowania mecze Serie A, to liga zyskałaby na oglądalności.

Poza nimi Laskowski jest świetny w swoim fachu.
Nieco niżej uplasowałbym dwójkę Pełka-Borek. Nie przeszkadza mi Pełka, Borek czasem irytuje, ale trudno go nie docenić.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 października 2012, 19:33

Czy ktos kojarze Krzystofa Zabijak z nsport?
On jest Bianconeri :-D


Rybka

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 czerwca 2013
Posty: 3
Rejestracja: 01 czerwca 2013

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2013, 18:05

Ciekawe że nikt nie założył wątku, najgorszy komentator:) Jak mój mąż słyszy w meczu pana szpakowskiego, to zaraz szuka na innym kanale meczu bo go słuchać nie może:)


Kochajmy się póki wiosna trwa
klimatyzacja samochodowa cennik
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2013, 18:55

Obrazek


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 22:31

Mój boże.. kto pozwolił Marcinowi Żewłakowowi komentować mecze? :angry:
Gość pierniczy jak potłuczony. Zupełnie serio mówiąc zbiera mi się na wymioty słuchając jego wywodów.


CIAO IL CAPITANO
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 22:55

gruzin_juve pisze:Mój boże.. kto pozwolił Marcinowi Żewłakowowi komentować mecze? :angry:
Gość pierniczy jak potłuczony. Zupełnie serio mówiąc zbiera mi się na wymioty słuchając jego wywodów.
ALe to nie pierwszy raz przecież, kolega z choinki się urwał ? :prochno:


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
bendzamin

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2009
Posty: 4225
Rejestracja: 18 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2014, 23:14

Ja sobie dzisiaj włączyłem studio w C+ i usłyszałem sympatycznego pana Przytułę, który twierdził, że Real gra trzema defensywnymi pomocnikami, a Di Maria to właśnie typowy defensywny pomocnik. No na Boga... Wąsy opadają, jak się pomyśli, że takim ekspertom ktoś daje pieniądze za opowiadanie takich rzeczy w TV.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 lutego 2014, 00:11

Przytuła czasami odpala petardę. Ale zawsze się staram go bronić, bo Stanowski zwykle po nim jeździ jak po ostatniej szmacie.

Co do komentatorów z włoskiej ligi. Lipiński duże znawstwo, teraz często towarzyszą mu Gleń czy Marchliński, którzy są całkiem nieźli. Choć ja stawiam na kreatywność przy komentowaniu Calcio. Czarek to naprawdę tęgi umysł, metafory nie z tej ziemi - po prostu można się uśmiać. A Grzegorz Milko? Jego sporą wadą jest to, że czasami nie orientuje się w tych włoskich realiach, szczególnie teraz, gdy była na stricte Canal+ roczna przerwa. Ale naprawdę gość budzi we mnie szacunek. Bogate słownictwo i ogromna wiedza z zakresu generalnie Włoch. Zawsze powie jakąś anegdotkę dotyczącą miasta, patrona. Często odwołuje się do muzyki czy malarstwa.

Każdy ma swoje plusy i minusy. I tak jest lepiej niż Jagoda, Kalinowski. To po prostu przeciętniacy, nie wyróżniając się niczym. Na uwagę zasługuje też Filip Surma. Też ciekawie się rozwija.


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 lutego 2014, 01:11

Najlepszy komentatorów ma Polsat.
Najgorszych ma cała reszta z wyjątkiem gościa od Bródki.


Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2014, 07:43

Zoff, szacun. Ja Pana G.Minko nienawidzę, jeden z gorszych komentatorów moim zdaniem. Niby tyle komentował ten Juventus to by się mógł już jakiś podstaw nauczyć. Gdyby tylko on odpowiadał za relacje w trakcie meczu to bym wyłączał głos. No ale każdy ma prawo do swojej opinii. Pozdro


ODPOWIEDZ