Ulubiony komentator

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2011, 20:45

Kołtoń i Borek są z roku na rok coraz bardziej irytujący.
Szpaku może się często myli, ale potrafi stworzyć klimat. Swoją drogą najmilej wspominam duet Szpakowski-Gmoch w el. LM i choć się mocno wtedy wkurzałem, bo kolejny raz polski zespół nie awansował a było wtedy blisko (Wisła - Panatha), to ubaw był po pachy (ale też Jacek Gmoch zna się dużo bardziej na rzeczy niż reszta towarzystwa w studiu). Z TVP to jeszcze Iwański jest znośny, choć on zaś zdaje się nie lubi włoskiej reprezentacji i był irytujący na mundialu.
Z Canal + kilku porządnych komentatorów by się znalazła, ale rzadko oglądam, to nie kojarzę nazwisk, natomiast słabiutko jest w TVN, a przynajmniej było na początku, kiedy z braku laku jakis mecz ligowy musiał komentować Sołtysik..

Może nie na temat, ale jeśli chodzi o tenis to moi faworyci to Karol Stopa i Bohdan Tomaszewski, a w biathlonie uwielbiam duet: Wyrzykowski-Jaroński. Kiedyś świetny był Zdzisław Ambroziak (tenis i siatkówka), eh te czasy już nie wrócą.


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2011, 11:05

Jak dla mnie absolutnie genialny duet snookerowy Przemek Kruk i Rafał Jewtuch. Dobrze się słucha również w F1 Andrzeja Borowczyka, Sokół mu trochę ustępuje ale ten duet też bardzo dobry. Boks i MMA zdecydowanie Jurkowski i Kostyra, Pindere też lubię.
W futbolu brak jakichś geniuszy ale mój głos idzie na Szpakowskiego za to że mimo się na piłce nie zna albo jego wiedza utknęła w latach 70tych to swoimi gafami oraz umiejetnym oddawaniem emocji bawi i smieszy podczas meczu. Co do Zimocha to az zal tylek sciska, nikt tak jak on nie nadaje sie na "komentatora narodowego".


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2011, 12:23

MaNieK_JuVe pisze:Jak dla mnie absolutnie genialny duet snookerowy Przemek Kruk i Rafał Jewtuch. Dobrze się słucha również w F1 Andrzeja Borowczyka, Sokół mu trochę ustępuje ale ten duet też bardzo dobry. Boks i MMA zdecydowanie Jurkowski i Kostyra, Pindere też lubię.
W futbolu brak jakichś geniuszy ale mój głos idzie na Szpakowskiego za to że mimo się na piłce nie zna albo jego wiedza utknęła w latach 70tych to swoimi gafami oraz umiejetnym oddawaniem emocji bawi i smieszy podczas meczu. Co do Zimocha to az zal tylek sciska, nikt tak jak on nie nadaje sie na "komentatora narodowego".
Jeden z najgorszych komentatorów jakich w życiu słyszałem. Co on za głupoty wygaduje to szkoda słuchać. Sokół już niestety nie komentuje, zastąpił go Kochański, który dorównuje poziomem Borowczykowi.
Sokół był ok. Nie wiem dlaczego już nie komentuje.


FORZA JUVE!!!
Orochimaru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 55
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2011, 13:58

Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny, Marcin Rosłoń a potem długo długo długo długo i jeszcze raz długo NIC!! Szpakowski - robi atmosferę to fakt. Kołtoń - gdyby nie jego eeee co 5 sekund i obowiązkowe przypomnienie że Juve zdegradowano za KUPOWANIE MECZÓW to może bym mu rzucił okruch ze stołu Twarowskiego... ale reszta to po prostu piach!!

2 POST:
dawid91 pisze:
MaNieK_JuVe pisze:Jak dla mnie absolutnie genialny duet snookerowy Przemek Kruk i Rafał Jewtuch. Dobrze się słucha również w F1 Andrzeja Borowczyka, Sokół mu trochę ustępuje ale ten duet też bardzo dobry. Boks i MMA zdecydowanie Jurkowski i Kostyra, Pindere też lubię.
W futbolu brak jakichś geniuszy ale mój głos idzie na Szpakowskiego za to że mimo się na piłce nie zna albo jego wiedza utknęła w latach 70tych to swoimi gafami oraz umiejetnym oddawaniem emocji bawi i smieszy podczas meczu. Co do Zimocha to az zal tylek sciska, nikt tak jak on nie nadaje sie na "komentatora narodowego".
Jeden z najgorszych komentatorów jakich w życiu słyszałem. Co on za głupoty wygaduje to szkoda słuchać. Sokół już niestety nie komentuje, zastąpił go Kochański, który dorównuje poziomem Borowczykowi.
Sokół był ok. Nie wiem dlaczego już nie komentuje.
Nie komentuje, bo nie zgodził się na komentowanie ze studia - komentatorzy nie jeżdżą już na wyścigi bo Polsatowi szkoda kasy ;)


Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 18:00

Przemek Kruk i Rafał Jewtuch, poza tym Wyżykowski z Jarońskim 8)

A z piłkarskich imć Szpaq.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 18:33

Szpakowski jest klasa sama dla siebie. Mimo wypominanych mu wpadek, przejęzyczeń itd. to jest gość który potrafi stworzyć atmosferę.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
kedzior1392

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 września 2008
Posty: 73
Rejestracja: 21 września 2008

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 18:51

Moi ulubieńcy to:
Borowczyk i jego magiczne porównania :D

Szpakowski - mimo wpadek

Babiarz lubię jak on się emocjonuje lekkoatletyką

Na eurosporcie lubię jak komentują Darta, ale nie wiem jak się panowie nazywają.

Profesor zapasów Andrzej Supron i jego ''opa, ale go rzucił'' mnie rozbrajają

Nie lubię Borka i Kołtuna, faworyzują innych i te ich podniety. Myślę nie raz czy może w majty nie narobili z radości.


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 02:34

Nie jestem pewien, czy nie powinienem z tym pytaniem pójść do tematu z "pracami domowymi", ale być może przy okazji wywołam tu jakąś fajną dyskusję.

Muszę napisać pracę o języku literackim w dziennikarstwie. Czy przychodzą wam do głowy jakieś konkretne wypowiedzi komentatorów sportowych, w których z ust pana redaktora sączyły się kwieciste metafory, porównania homeryckie, itp, itd? :) Niewątpliwie dobrym materiałem będą dla mnie wypowiedzi Zimocha, ale może macie coś jeszcze fajnego do polecenia? Z góry dzięki za wszelkie sugestie. :wink:


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 09:03

ja lubie pełke, iwanowa, borowczyka


Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 09:45

Komentatorzy angielskiej Premiership na canal+sport są w pyte :ok:


kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2012, 11:44

Borek z Bonkiem, (rzadko jest taka para ale zdarza sie, przewaznie jak graja Wlosi na mistrzostwach albo drużyny wloskie w LM)
Szpakowski
Marcin Lepa

Nie lubie jak komentuje Iwański :/


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Simone11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 września 2012
Posty: 6
Rejestracja: 21 września 2012

Nieprzeczytany post 21 września 2012, 15:22

Z polskich do miana mojego ulubionego komentatora pretenduje pan Jacek Laskowski. Natomiast z niezwiązanych z piłką- para: Jaroński/ Wyrzykowski.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 września 2012, 18:28

Simone11 pisze:Z polskich do miana mojego ulubionego komentatora pretenduje pan Jacek Laskowski. Natomiast z niezwiązanych z piłką- para: Jaroński/ Wyrzykowski.
Laskowski to najlepszy komentator TVP, bez wątpliwości. Ale kilka jego tekstów podczas meczu Chelsea-Juve było mocno sucharowych :)


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
GKS Katowice

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2011
Posty: 44
Rejestracja: 15 września 2011

Nieprzeczytany post 05 października 2012, 18:37

Jacek Laskowski. Prócz dobrego warsztatu komentatorskiego, bije od niego wręcz pasja do futbolu. Te emocje podczas meczów nie są sztuczne, ani wyuczone, naprawdę piłka nożna go kręci i nie wstydzi się okazywać emocji.

Może i nie jest fanem Calcio, lecz podczas komentowania meczu Chelsea-Juve bardzo dobrze się przygotował. Podczas, gdy jego koleżka zaczynał już "błyszczeć wiedzą" na temat afery z Conte, Pan Jacek szybko uciął, rzeczowo wyjaśniając, za co kara została nałożona. Tym samym teorie spiskowe zostały obalone, a sprawa wyjaśniona. Szkoda, że kolejny mecz to już powrót Szpaka...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 października 2012, 11:28

Dla mnie numer jeden to Laskowski - profesjonalizm, dobry głos i ta umiejętność prowadzenia meczu, który jest ciekawy nawet kiedy na boisku się nic nie dzieje.
Numer dwa to duet Borek i Boniek, ew. Borek i Kołtoń. Może i Mati to realowiec i za calcio nei przepada, ale to fanatyk futbolu, potrafi przykuć uwagę. Zawsze jednak musi z nim być jakiś drugi komentator, który dopowiada różne kwestie, ew. prowadzi dialog z Borkiem. Najlepsza opcja to Zibi Boniek, kołtun od biedy też się nada... Borek to jedyny z "gangu Kowala", do którego mam sympatię.

Z wymienianych przez Was Lipiński - mam do niego neutralny stosunek. Trochę wiedzy ma, ale nie umie tym zainteresować, w dodatku lubi parę kamyczków do ogródka Juve wrzucić...
Pol? to bardziej dziennikarz emocjonalny niż dziennikarz felietonista. Ma raczej średnią wiedzę, więc bardziej rozpisuje się na wrażeniach, emocjach, otoczce związanej z futbolem. Gdyby ktoś go zapytał o pierwszy skład Milanu czy Violi to by mocno się spocił... lubi Juve, więc mam do niego lekką sympatię, ale to raczej słaby dziennikarz. No i ma dysleksję, co całkowicie eliminuje go z profesjonalnego wykonywania tego zawodu. Ale jak widać pracuje całkiem nieźle...


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
ODPOWIEDZ