Ulubiony komentator

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 13 października 2014, 00:37

Wojtek pisze:Borussia-Zenit. Szpakowski ciągle gadał że Borussia dziś walczy o półfinał a po meczu że Borussia awansowała do półfinału :ok:
Przecież pierwszy lepszy Kowalski co choć trochę się zna na piłce wie że to był mecz o ćwierćfinał, a niewie tego taki ekspert futbolu? Radziłbym mu już odejście na emeryturę :whistle:
To kiedyś jakiś młody dziennikarz powiedział,że wielu za głos(jego rozpoznawalność) jaką ma Szpakowski daliby się pokroić.


zeus89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2014
Posty: 2
Rejestracja: 06 listopada 2014

Nieprzeczytany post 06 listopada 2014, 14:27

Tak zupełnie obiektywnie oceniając merytoryczność i przygotowanie to najlepsi są Kołtoń i Borek.


JUVE!
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 06 listopada 2014, 15:03

Skoro już ktoś odświeżył. Oglądałem wczoraj skróty LM na TVP1 i gościu przy skrócie meczu Malmo-Altetico stwierdził, że Malmo jest u siebie bardzo mocne, co zresztą już udowodniło pokonując u siebie Juventus 1:0 :ok:


Franek1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2006
Posty: 96
Rejestracja: 26 października 2006

Nieprzeczytany post 06 listopada 2014, 15:28

A co sądzicie o p. Jacku Banasikowskim? Ja osobiście lubię oglądać mecze gdy on komentuję.


"To moja walka, moje życie. Nigdy na dnie-zawsze na szczycie!!!"
ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 06 listopada 2014, 18:41

panowie, co z komentarzem Zulianiego do meczu Juve Olympiakos bo nigdzie nie umiem znalezc


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 06 listopada 2014, 19:52

ozi(Forza_Juve) pisze:panowie, co z komentarzem Zulianiego do meczu Juve Olympiakos bo nigdzie nie umiem znalezc
Na faceboku zawsze były skróty meczów Juve z jego komentarzem, ale teraz ten skrót co zawsze komentował Zuliani, komentował ktoś inny, niestety nie znam nazwiska tego pana, ale też spoko był komentarz. I ten bardzo przyciszony głos przy golach dla Olympiakosu. Nie wiem może Zuliani wziął sobie jakieś wolne.
Franek1897 pisze: A co sądzicie o p. Jacku Banasikowskim? Ja osobiście lubię oglądać mecze gdy on komentuję.
O nie, tylko nie on :naughty:. a gdzie on teraz właściwie komentuje, co się z nim teraz dzieje? Nie wiem, ale może nie jestem w temacie odnośnie jego osoby.


macko95

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 marca 2012
Posty: 21
Rejestracja: 24 marca 2012

Nieprzeczytany post 07 listopada 2014, 09:59

Franek1897 pisze: a gdzie on teraz właściwie komentuje, co się z nim teraz dzieje? Nie wiem, ale może nie jestem w temacie odnośnie jego osoby.
Ostatnio słyszałem go na tegorocznym mundialu podczas łączonych relacji z ostatnich meczów fazy grupowej w TVP Sport.


Wielki fan Il Principino !
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 listopada 2014, 11:27

Mi się osobiście podobał komentarz wczorajszego meczu Legia-Metalist, naprawdę w porównaniu do Szpaka czy Kołtonia,Borka i reszty z polsatu, fajny rzeczowy komentarz bez zbędnego rozczulania się.
Jeszcze odnośnie LM w TVP, to co komentowali ostatnio to jakaś żenada, ciągle tylko Bayern to, Bayern tamto, praktycznie całą książkę o Guardioli streścili.
Na tym TVP tak pieprzą głupoty,że masakra,potem po 20minutach się orientują,ze jednak gola nie było jak ostatnio w PN.


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 07 listopada 2014, 11:36

Sam kiedyś trochę tego szukałem, ale jak już znalazłem to podzielę się z resztą..takie tam zachowanie altruistyczne.
Superfly Videomaker - profil na facebooku, na którym juz 5-10min po meczu wrzucane są skróty, gole, wywiady, całość okraszona oczywiście komentarzem m.in. Zulianiego, Zumbruno, Compagnoni'ego, czy też tzw. Audio Stadio - czyli reakcja trybun, bez zbędnego pitolenia.
Zuliani komentuje mecze Juve w SerieA, domyślam się, że stacja w której pracuje nie ma wykupionych meczy LM i dlatego zajmuje sie tym ktos inny.

Link do profilu - https://www.facebook.com/SuperflyVideo?fref=ts


Od teraz nie jestescie skazani na to czy ktos na JuvePoland wrzuci, lub nie wrzuci filmiku.

:)


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
zbychu.boniek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 sierpnia 2015
Posty: 4
Rejestracja: 13 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2015, 09:59

Ja najbardziej lubię komentatorów z Canal+ i to nie wymieniałbym konkretnych, bo wg mnie wszyscy trzymają poziom. Spotkałem się z tym, że wiele osób nie lubi Leszka Orłowskiego ze względu na jego wadę wymowy, ale jak dla mnie gość jest najlepiej przygotowany merytorycznie do każdego meczu i słuchając go można dowiedzieć się ciekawych rzeczy :)


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2015, 10:03

Orłowski to komentator, który nie powinien wykonywać swojego zawodu...nieobiektywny, stronniczy, wiele razy jechał po Serie A a Barcę wywyższa przy każdej możliwej okazji...temu Panu dziękujemy !


Obrazek
Ajaks

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2015
Posty: 2
Rejestracja: 17 sierpnia 2015

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 18:28

Zdecydowanie ludzie z Canal Plusa najbardziej profesionalni. Kilka lat temu lubiłem słuchać komentatorów od Eredivisie w Polsacie Sport, ale dzisiaj to niestety źle wygląda.

Dla mnie numero uno to Twarowski&Nachorny oraz Smokowski. Wolski od La Ligi też jest ok. Jeśli chodzi o komentatora uniwersalnego to Edward Durda. Komentował już chyba wszystkie ligi. :P


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2015, 19:12

Który to jest ten od "RO-NAL-DOooooooooooo!!!!"? Wolski czy Laboga? Będzie mi go brakować. :C
A poważnie, po ostatnich przetasowaniach będzie mi brakować duetu Dębiński - Białas. Od obu biła pasja do francuskiej piłki i dzięki nim zainteresowałem się tamtejszą ligą. Do tego ten pocieszny styl Białasa i jego sławne Ależ! i Ojojoj!. W Eleven, który miał wyznaczać nowe standardy to ekspert Białas stał się głównym komentatorem a współtowarzysze mikrofonu walą takie błędy we francuskiej wymowie, że skóra cierpnie.


januszpanek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 lutego 2016
Posty: 1
Rejestracja: 23 lutego 2016

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 21:01

Według mnie zdecydowanie, ale to zdecydowanie Roman Kołtoń.


endriu25

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 marca 2016
Posty: 2
Rejestracja: 24 marca 2016

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 13:16

Twarowski ;)


ODPOWIEDZ