Ulubiony komentator

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 13:54

Nie słucham już Szpaka ale brakuje mi tego paplania Ł Runi, Runi przy okazji meczów MU :lol:
Na szczęście nie komentuje już chyba Zydorowicz, który był najbardziej anemicznym komentatorem w historii...Weaaaa, podaje do Badżdżiiiia i gol :smile:
Kolo mnie rozwalał.
A wracając do Szpakowskiego i meczu z Norwegią w Oslo - Karwan, Karwan przy piłce, puścił Bąka lewą stroną :smile:
To co mi zapadło w pamięci to jeszcze Leśniak z Anglią...Leśniak sam na sam, chyba będzie bramka...ach Jezzzus Maaaria :lol:


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 14:00

Moim marzeniem jest wysłuchanie meczu, który zostanie skomentowany przez Dariusza Szpakowskiego i Tomasza Hajto. Potem mogę umierać. :ok:


MichałJuve124

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2011
Posty: 155
Rejestracja: 09 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 16:21

wagner pisze:Moim marzeniem jest wysłuchanie meczu, który zostanie skomentowany przez Dariusza Szpakowskiego i Tomasza Hajto. Potem mogę umierać. :ok:
To byłby dopiero duet :lol:
Na pewno przy nich by się nie usnęło. :prochno:


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 30 marca 2016, 20:14

wagner pisze:Moim marzeniem jest wysłuchanie meczu, który zostanie skomentowany przez Dariusza Szpakowskiego i Tomasza Hajto. Potem mogę umierać. :ok:
Najlepiej przy okazji meczu Włochy - Niemcy, gdzie Pan Darek mógłby popisać się swoimi umiejętnościami językowymi wyczytując nazwiska, a przy okazji wspomniałby o skandalicznej aferze calciopoli, a Hajto przypomniałby skład Kaiserslautern i tych innych Freiburgów sprzed piętnastu lat.


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2016, 00:05

squinter pisze: Pan Darek mógłby popisać się swoimi umiejętnościami językowymi wyczytując nazwiska, a przy okazji wspomniałby o skandalicznej aferze calciopoli
I jeszcze co pięć minut wspominać o słynnym catenaccio.

Niestety nie przeczytamy już o tym w "Tygodniku kibica"...


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2016, 12:11

Dla mnie najlepszym komentatorem jest Dariusz Szpakowski pomimo wpadek i przejęzyczeń, najlepiej potrafi budować atmosferę.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2016, 14:05

wagner pisze:Moim marzeniem jest wysłuchanie meczu, który zostanie skomentowany przez Dariusza Szpakowskiego i Tomasza Hajto.
Słynny tekst odnośnie Mandżukicia hehe :rotfl:
Hajto pisze:Dla mnie jest on jakiś taki... chce robić z siebie taką wielką gwiazdę w Bayernie Monachium. Jak to się mówi, taki typowy jugol. W garniturze najważniejszy jest wygląd nie sama gra
https://www.youtube.com/watch?v=hKsiZdogrH8
Swego czasu pamiętam jak raz komentator się uwziął na Kubę Błaszczykowskiego, kiedy komentował mecz reprezentacji Polski. Wtedy komentował Kołtoń albo Hajto. Wszystko jemu wypomniał: opaskę kapitańską, bilety, spiny z Lewandowskim.
https://www.youtube.com/watch?v=MuNPYnw_R6s
Komentarz Szpakowskiego wymowny :lol:


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 19:33

Czy ktos kojarze komentatora Krzysztofa Zabijaka, byl w nsport ?


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2018, 14:11

Pisałem już w innym temacie o powrocie Andrzeja Twardowskiego do C+. Z ciekawości sprawdziłem co porabia Tomasz Smokowski. Nie znalazłem potwierdzenia, ale pisało się, że popularny 'Smoku' ma komentować LM w Polsacie. Byłoby miodnie :dance:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 marca 2020, 20:24

Jako, że nie ma o czym pisać to wspomnę, że ruszył w końcu (bo wkrótce okazało się być 3 miesiącami) na yt Kanał Sportowy - wspólna inicjatywa kilku dość mocnych graczy na scenie dziennikarsko/komentatorskiej. Problem polega na tym, że (nie będą mieli o czym mówić, skoro nikt nie gra) po pobieżnym przejrzeniu kilku filmików, na razie nie ma szału. Na plus na pewno interakcja z widzami. Dziwi trochę solowy segment "Smoka", który powtarza 'ciekawostki' poruszane pewnie przez przynajmniej kilku innych youtuberów X miesięcy/lat temu. Fajnie, tylko po co:


Ciekawe co zrobią z tym fantem, bo chyba najgorszy możliwy moment, żeby szukać zasięgów - gdzie Misja Futbol cieszyła się stale rosnącym zainteresowaniem.


PS: jakim cudem ten temat wylądował w tym dziale :think:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
ODPOWIEDZ