Ulubiony komentator

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:17

Paul-Juve-90 pisze:Mieszkam od 6-ciu lat w niemczech i musze przyznac, ze tutejsi komentatorzy sa swietni! Wszyscy bez wyjatkow znaja sie na pilce, potrafia poprawnie wypowiedziec nazwiska (no...moze oprocz polskich :D ), maja poczucie humoru....poprostu milo sie ich slucha.
Też zdarza mi się słuchać meczów komentowanych po niemiecku i muszę się zgodzić: niemieccy komentatorzy prezentują bardzo przyzwoity poziom.
P.S. Chociaż muszę przyznać, że również im zdarzają się wpadki. Pamiętam, jak kiedyś komentator niemieckiego Eurosportu, chyba w meczu Juve-Olimpiakos (albo Olimpiakos-Juve :roll: ) trzy razy podchodził do wymówienia Zalayety i wszystkie próby były nieudane (Zabaleta, Zalalata i coś jeszcze...).
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2007, 18:23 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
16Maciek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2006
Posty: 66
Rejestracja: 07 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:20

Moim ulubionym jest Mateusz Borek. Ma ogromną wiedze o piłce nożnej ciekawie o niej mówi. Lubie też Iwanowa z PS :D


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:24

Ludzie, panowie Mateusz Borek i Roman Kołtoń to najlepsi komentatorzy w Polsce. Jeśli chodzi o temat Szpakowskiego to szczerze nie mogę go słuchac.
Np. finał Ligi Mistrzów w tym roku oglądałem bez głosu. Fife mam po angielsku.


Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:26

Łukasz pisze:
Paul-Juve-90 pisze:Mieszkam od 6-ciu lat w niemczech i musze przyznac, ze tutejsi komentatorzy sa swietni! Wszyscy bez wyjatkow znaja sie na pilce, potrafia poprawnie wypowiedziec nazwiska (no...moze oprocz polskich :D ), maja poczucie humoru....poprostu milo sie ich slucha.
Też zdarza mi się słuchać meczów komentowanych po niemiecku i muszę się zgodzić: niemieccy komentatorzy prezentują bardzo przyzwoity poziom.
P.S. Chociaż muszę przyznać, że również im zdarzają się wpadki. Pamiętam, jak kiedyś komentator niemieckiego Eurosportu, chyba w meczu Juve-Olimpiakos (albo Olimpiakos-Juve :roll: ) trzy razy podchodził do wymówienia Zalayety i wszystkie próby były nieudane (Zabaleta, Zalalata i coś jeszcze...).
racja....ale musze powiedziec, ze tylko ci z Eurosportu sa beznadziejni :lol: ! Nie wiem czy rozumiesz niemiecki, jesli tak, to polecam ARD, ZDF i DSF :-D .


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:27

Łuki z Brzegu pisze:Pan Komentator był łaskaw wykrzyknąć "Ajn zupa gol"
Chyba raczej "Ajn zupa Tor"?


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:33

Może nie tyle komentator co ekspert od Calcio ale Tomasz Lipiński sprawia że nawet najnudniejszymi meczami można się emocjonować. Za Kołtoniem nie przepadam. Czasami gada nie od rzeczy a ma się za wielkiego mentora :D. Borka nawet lubię, Szpaku fajnie przeżywa mecze różnie, różnie. Napewno nie lubię Iwańskiego czy Jasiny gdyż na meczu z ich komentarzem usypiam po 15 minutach.


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:37

Zdecydowanie Borek u mnie number jeden


Obrazek
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:40

Ja najbardziej nie lubie sluchac tak jak Pelson Pana Jasiny ( Iwanski jeszcze moze byc :smile: ) . I gdy Jasina komentuje mecz to od razu wylaczam fonie :prochno: :prochno: bo nie moge go sluchac.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:40

Zdecydowanie Mateusz Borek i Roman Kołtoń.

Do pewnego czasu nie mialem nic do Szpakowskiego ale ten niby komentator myli sie w wymawianiu nazwisk pilkarzy prawie co mecz. :( :evil:


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:43

SAJAN pisze:Do pewnego czasu nie mialem nic do Szpakowskiego ale ten niby komentator myli sie w wymawianiu nazwisk pilkarzy prawie co mecz. :( :evil:
Nie: "prawie".


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Śliwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2006
Posty: 13
Rejestracja: 29 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:50

Któż inny jak nie pan Darek Sz. :) On w każdy mecz wkłada tyle emocji aż się czuje ciarki na plecach :P a przy okazji swoimi nieudanymi komentarzami potrafi umilić każdy mecz :]


SKAr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:55

Ja jednak wolę grupę PS niż TVP. Po prostu wolę kiedy ktoś nie wydziera się w niebogłosy kiedy jego drużyna strzela bramkę, a płacze na antenie, kiedy traci. Panowie z tvp zupełnie nie mają obiektywizmu. I nie mówię tutaj o meczach polskiej reprezentacji, kiedy jest to zrozumiałe. Pamiętam, jak w czasie finału LM 05 przez 10 minut panowie nie mogli przeboleć błędu sędziowskiego przed bodaj drugą bramką milanu, który to błąd był wytworem ich wyobraźni.
Po prostu wolę usłyszeć "dobry strzał", kiedy piłka naprawdę leciała ładnie, a nie gdy idzie prosto w bramkarza, bądź panu Bogu w okno.

A co do braku emocji PS to też do końca się nie zgodzę. A ten, który ma wątpliwości, niech odsłucha sobie komentarz Borka i Kołtonia w pamiętnym meczu w półfinale z Realem. Niech pierwszy rzuci kamień ten, któremu nie wyciśnie się wtedy łezka.

I jeszcze jedna sprawa. Borek nie nazywa Del Piero "Del Zero", a jednynie nazwał go tak raz w przerwie jednego z meczów MŚ, kiedy to gra naszego kochanego Alexa rzeczywiście nie wyglądała zbyt imponująco.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 19:15

ja jestem skazany na Szpaka bo on ma praktycznie monopol na futbol w TVP.

podoba mi sie za to z satelitki komentarz włoski bo jest bardzo zywiołowy a takze fajny jest czeski komentarz - nazwisk tych ziomów nie znam :D


Obrazek
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 19:15

SKAr pisze:
A co do braku emocji PS to też do końca się nie zgodzę. A ten, który ma wątpliwości, niech odsłucha sobie komentarz Borka i Kołtonia w pamiętnym meczu w półfinale z Realem. Niech pierwszy rzuci kamień ten, któremu nie wyciśnie się wtedy łezka.
Zgadzam się w zupełności. W tamtym finale pamiętam takie piękne słowa, było to coś takiego ' zawodnicy Juventusu już wyszli na drugą połowę spotkania, niecierpliwią się, chcą grac, wyszli aby dokończyc dzieła zniszczenia Realu'. 'dokończyc dzieła zniszczenia Ralu', te słowa padły na pewno, reszta jakoś tak. Wszystko mówię z pamięci więc mogę sie pomylic.[/b][/i][/u]


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 19:45

W Polsce komentarz uklada sie podobnie jak kadra naszej reprezentacji: jest Borek, potem dlugo dlugo nic i jakis Iwanski z innym Ivanovem, pseudoznawca od ligi holenderskiej. Na szarym koncu jak wlasne wlosy plasuje sie Szpakowski ze swoim zaflegmionym glosem.

Kto ogladal final LM: Milan - Liverpool, a zwlaszcza uwaznie sluchal podczas wykonywania jedenastki przez Xabiego Alonso, ten wie o czym mowie. Darlem sie jak oszalaly razem z nimi po tej dobidce. Cos takiego przezylem chyba jeden jedyny raz - kiedy GiGi bronil strzal z karnego Louisa "FIGI" w 2003 roku.

Ogolnie jak kto woli, ale nikt nie przekona mnie juz do pana Szpakowskiego.

I tak najlepszy komentarz jest w angielskim wydaniu gry FIFA :smile:


ODPOWIEDZ