Ulubiony komentator

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:03

Szukalem na forum podobnego tematu ale nie znalazlem. Chcialbym sie dowiedziec jaki jest wasz ulubiony komentator piłkarski.
Moim ulubionym jest Mateusz Borek ,ktory zna historie klubow , pilkarzy i ogolnie bardzo dobrze zna sie na futbolu a na 2 miejscu to Szpakowski bo jak nikt inny ,,czuje'' mecz. A jakich wy najbardziej lubicie?


wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:11

Moim ulubionym komentatorem jest Roman Kołtoń, ale podobnie jak kolega wyżej przy komentarzu Szpakowskiego bardziej czuje się emocje związane z meczem. Dobrym komentatorskim duetem jest Borek - Kołtoń. Do tego Szpakowski i to jest najlepsza trójka komentatorów. Bez wątpliwości.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:14

Zdecydowanie Borek.Pozostali to pomyłka.Szpakowski nie potrafi wymawiać nawet nazwisk-przekręca je.Natomiast Kołtoń wplata pomiędzy poszczególne słowa za dużo "eeeeeee",co czyni jego wypowiedź wiejską i mało profesjonalną.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:16

borek? kolton? to ci ktorzy smiali sie z Juve i uwazaja ze Azzurri nadal graja 'katenaczio'? to ci ktorzy ochrzcili Alexa 'del zero'? .. komentatorki za 3 grosze.. :whistle:

Osobiscie gustuje w tworcach 'mertezelderow', 'pyrlow' itp oraz bledach jezykowych panow z tvp tj. szpakowskim i gmochu niz tych pseudoznawcach z polshitu.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
19tomek64

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2006
Posty: 33
Rejestracja: 06 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:20

pamietam jak na jakimś meczu szpakowski powiedział " oglądaliśmy strzał luisa figi" :]


GŁEBOKI UPADEK PROWADZI DO WIELKIEGO SZCZĘSCIA
prawdziwy_stachu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2006
Posty: 39
Rejestracja: 28 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:22

Z weronem sie zgadzam w stu procentach. Do tej dwójki wspaniałych Borek-Kołtoń dodałbym jeszcze użelowanego Bożydara, który jak nikt inny nie zna się na piłce a o dziwo jej mecze komentuje.


<<...A real gentlemen never leaves his Old Lady...>>
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:31

Borek i Kołtoń to kompletne pomyłki. Zero emocji. Suchy komentarz w którym chcą wykazać jak najwięcej profesjonalizmu. Starają się zabłysnąć wiedzą na temat danego klubu przy czym nie potrafią wywołać emocji u widzów. Dla porównanie, kiedy oglądam mecz z komentarzem Szpaka 'żyje' nim. Nawet jeśli gra np. Glasgow Rangers ze Spartą, kluby które w ogole mnie nie interesują to jednak potrafie spaść z fotela przy bramce :prochno: albo 'opłakiwać' przegranych. Przy Borku mecz wydaje się nudny, on nie potrafi wyzwolić emocji.
Wolę, gdy komentator powie 'Viera' czy 'Kamoranese' ale potrafi utrzymać klimat. Powiedzieć poprawnie nazwisko i przytoczyć informacje o klubie, pomijając przy tym emocje związane z meczem potrafi prawie każdy.


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:35

Niewątpliwie Mateusz Borek.

Nie lubię męczenia Kołtonia, gdyż jego przecinkiem jest "yyyy...".

SzpaQ swoimi błędami mnie już zraził. Nadaje klimat meczowi, no ale... W sumie też może być :P

OO właśnie i Iwański, dobry jest :wink:
Ostatnio zmieniony 08 czerwca 2007, 17:37 przez mateelv, łącznie zmieniany 2 razy.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:35

Hmm... Chyba Kołtoń i ...Maciej Iwański.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Bulentus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2007
Posty: 120
Rejestracja: 25 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:45

Wybaczcie, ze to mowie, ale dla mnie wszyscy polscy komentatorzy sa beznadziejni! :roll: Jak juz koledzy mowili, sa dwie grupy komentytorow pilkarskich w polsce: ci, co komentuja mecze jakby komentowali szachy i tacy, co nie potrafia wymowic nazwisk.
Pewnie mnie teraz za to zjedziecie :? ale co tam, musze to powiedziec: niemieccy komentatorzy sa najlepsi. Mieszkam od 6-ciu lat w niemczech i musze przyznac, ze tutejsi komentatorzy sa swietni! Wszyscy bez wyjatkow znaja sie na pilce, potrafia poprawnie wypowiedziec nazwiska (no...moze oprocz polskich :D ), maja poczucie humoru....poprostu milo sie ich slucha.
To tyle na ten temat z mojej strony...

a teraz mozecie mnie jechac.... :?

pozdro


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:51

nienawidze szpakowskiego, przyglądam sie mu od dłuższego czasu i komentuje fatalnie, np. jest beznadziejne zagranie, a on mówi że jest dobre. Poza tym wkurza mnie jego głos już :angry:


Kezman_Mateja

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 maja 2006
Posty: 12
Rejestracja: 19 maja 2006

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 17:56

El Mass-turbo pisze:Borek i Kołtoń to kompletne pomyłki. Zero emocji. Suchy komentarz w którym chcą wykazać jak najwięcej profesjonalizmu. Starają się zabłysnąć wiedzą na temat danego klubu przy czym nie potrafią wywołać emocji u widzów. Dla porównanie, kiedy oglądam mecz z komentarzem Szpaka 'żyje' nim. Nawet jeśli gra np. Glasgow Rangers ze Spartą, kluby które w ogole mnie nie interesują to jednak potrafie spaść z fotela przy bramce :prochno: albo 'opłakiwać' przegranych. Przy Borku mecz wydaje się nudny, on nie potrafi wyzwolić emocji.
Wolę, gdy komentator powie 'Viera' czy 'Kamoranese' ale potrafi utrzymać klimat. Powiedzieć poprawnie nazwisko i przytoczyć informacje o klubie, pomijając przy tym emocje związane z meczem potrafi prawie każdy.
Uwazam identycznie, a co panów Borka i Kołtonai denerwuje mnie jeszcze jedno. Otoż przed meczem stawiaja sobie teze i za wszelką cenę podczas spotkania starają się udowodnić.
II sprawa. Dziwne, że nikt nie wspomniał komentatorów C+ Twarowskiego i Smokowskeigo. Ale dla mnie numerem 1 pozostaje Szpaq.


Łuki z Brzegu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2003
Posty: 87
Rejestracja: 11 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:04

Zdecydowanie Szpak do jego lapsusów jezykowych można sie przyzwyczaić a Borek to komentuje jakby komenyował wyścik słuchaczy radyjka o puchatr ojca derektora - raz przez ten jego komentarz ZASNĄŁEM na meczu juve :D co do jednego z przedmówców.... do niemieckich komentatorów jestem uprzedzony bo oglądanie ich "popisów" mało mnie na tamten świat nie wyprawiło Jak ?? otóż oglądałem na jakimś tam niemieckim kanale meczyk Bundelsligi jedzać przy tym obiad i kiedy Pan Komentator był łaskaw wykrzyknąć "Ajn zupa gol" zacząłem sie smiać skutkliem czego ziemniak stanął mi w gardle :( na szczescie jakoś sobie poradziłem


Juve e' mio
Io sono Juve
cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:11

Zimoch to był gość! Broendby - Widzew. Po prostu mistrzostwo świata. To się nazywa przeniesienie emocji z meczu na komentarz :smile:
Teraz nie ma dobrego polskiego komentatora, za to bardzo lubię Pola. Nie jest komentatorem, a jedynie dziennikarzem sportowym. Podoba mi się jego sposób wypowiedzi i w ogóle dobrze zna się na tym co robi.


Kogucik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2004
Posty: 58
Rejestracja: 12 października 2004

Nieprzeczytany post 08 czerwca 2007, 18:13

Najlepszy jest John Motson :D


ODPOWIEDZ