Ulubiony komentator

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2008, 00:37

Wiecie Panowie jak oglądałem finał tegorocznej Champions Lauge?
Bez głosu. Drażni mnie Szpak, mogę słuchać go tylko jak komentuje mecze reprezentacji. Kiedy są emocje Szpakowski jest dobry (może lesze słowo to poprawny :prochno: ).
'Mariusz popraw...jeeeeeeest'.
'Gool, goool, teraz nie damy wydrzeć sobie tego remisu'.
Te słowa z meczu z Portugalią piszę z głowy, więc przepraszam za ewentualne lekkie niedociągnięcia. Podoba mi się, że tak mi to zapadło w pamięć.
Pamiętacie nie odżałowanego Jana Ciszewskiego?
'Tyle lat czekałem....' a potem się popłakał.
Nie zapomniany tekst, nie zapomniany komentator. Ciszewskiego trudno będzie pobić. Był genialny. Według mnie na dziś dzień najlepszy jest Kołtoń. W całej historii Pan Jan.
'Polska!...Górnik!...Sprawiedliwości stało się zadość...'- Jan Ciszewski Górnik Zabrze- A.S. Roma (bodaj Strasburg).
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2008, 22:43 przez artoni, łącznie zmieniany 1 raz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2008, 08:49

Tak jest artoni. Jan Ciszewski to najlepszy komentator sportowy w Polsce. Mecze które komentował przejdą do historii. Jego głos, emocje i znajomość tematu są niedoścignione dla dzisiejszych komentatorów.Szkoda, że nikt już tak nie komentuje.

A co do meczu Polska - Dania nie wiedziałem że Rommedahl wymawia się "RomeNdal". Szpakowski jest klasą dla samego siebie w błędach podczas transmisji. Dobrze jak w studio ma jakiegoś kompana, który może go czasem poprawić...


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2008, 10:44

ja bardzo lubię Iwańskiego... Borek taki sobie a szpaku troche spada na dół :/


Obrazek
kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2008, 11:17

Co do pana Jana Ciszewskiego, to mogę się pochwalić tym, że gdybym urodził się kilka lat wcześniej, miałbym niesamowitą okazję poznać go osobiście. Co więcej, byłbym jego sąsiadem. Niestety, dane są mi tylko opowiadania babci o krągłym panu, którego największą słabością było wszelakiego rodzaju jedzenie. A jego głos usłyszeć mogłem już tylko z domowych nagrań. Wielki człowiek i wielki komentator, prawdopodobnie dzięki niemu tak bardzo lubię Darka Szpakowskiego. To on przejął całą spuściznę po panu Ciszewski, to on mi go przypomina i mimo tylu wpadek, tylu Puźioli i Romendali, uwielbiam oglądać mecze komentowane przez Szpaka. Dla mnie magia :)


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2008, 12:38

Dla mnie najlepszy polski duet komentatorów to Marcin Rosłoń i Rafał Nahorny bo fajnie komentują mecze Ligi Angielskiej.Jeszcze fajny jest Iwański bo się tak fajnie podnieca przy każdym meczu np. jak grał Bayern z Getafe to tak się jarał akcjami i bramkami jakby to grał Polska, abo jakaś polska drużyna w LM :lol: .Szpakowski powinien TYLKO komentować mecze Polski.Goście z Eurosportu jak ktoś wyżej napisał tez są fajni, ale gadają takim tonem, że można zasnąć przy finale ME :smile: .


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2008, 16:16

Szpakowski za emocje. Pamiętam kiedyś tez Laskowskiego, miło sobie wspominam. Bożydar Iwanow jest niezły, ogólnie Borek i Kołton to także dwójka świetnych znawców tematu. Bez różnicy w sumie, najważniejsze jest zwycięstwo drużyny, której kibicujesz.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2008, 16:33

Ktoś wymienił panów z Canal plusa, plus temu komuś za to.
Co do Szpaka to mnie nic tak nie rozbawiał jak 'Becam'


Lorn

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 lipca 2009
Posty: 4
Rejestracja: 03 lipca 2009

Nieprzeczytany post 06 lipca 2009, 16:15

Dlaczego nikt nie wymienił pana Zimocha?Pamiętam w jakimś meczu widzewa ,chyba z duńską drużyna o awans do ligi mistrzów ychodził z siebie.


Eric6666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2129
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2009, 16:26

ulubionego nie mam ,ale nie znoszę Szpaka:/ ludzie takie błędy jak on popełniać w meczu... rozumiem każdemu się zdarza ,ale jak inni komentatorzy np. z Polsatu czy C+ się mylą to zaraz się poprawiają...
i Szpaku zawsze ma swojego pupilka.... kiedyś miał orgazm nad Ronaldinho teraz Messi.... ludzie odechciewa się mi czasami oglądać jak on komentuje


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 06 lipca 2009, 16:29

Lorn pisze:Dlaczego nikt nie wymienił pana Zimocha?Pamiętam w jakimś meczu widzewa ,chyba z duńską drużyna o awans do ligi mistrzów ychodził z siebie.
To jest geniusz. "PANIE TUREK!!! KOŃCZ PAN TO SPOTKANIE!!!" ile razy się przy tym naśmiałem to :lol:

ZIMOCH RULEZ!!!


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 08 lipca 2009, 11:36

Mi najbardziej przypadł do gustu Maciej Iwański. Niby TVP nie specjalnie lubię, ale jednak on jest ok. Poniżej skali są oczywiście panowie z N-ki i Ekstraklasa.tv


KimiIceman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2008
Posty: 290
Rejestracja: 10 października 2008

Nieprzeczytany post 16 lipca 2009, 19:07

Darek Szpakowski i Tomasz Zimoch zdecydowanie! Po prostu geniusze.
, majsterszyk w wykonaniu Zimocha "Pomarańczowy raj na trybunach jakby trzęsły się drzewa pomarańczowe jakby gdzieś mandarynki bądź pomarańcze opadały..." "dużo piasku dużo wody, ale także dużo cementu" hahahahahah! Jego porownania sa mistrzowskie i niezwykle trafne.
Szpak no mnostwo pomylek co do nazwisk pilkarzy, przejezyczenia, jednak emocji nie brakuje i chyba on jedyny potrafi stworzyc taka atmosfere ktora nie da sie opisac slowami. Szpak to chyba jednak moj ulubiony komentator (pewnie dlatego ze mecze z jego komentarzem i jego w ogole najczesciej slyszalem)
Albo i jego komenty z min 2:34-2:36...Najlepsze moim zdaniem cytaty Szpaka i - i 2:52 - złapał, nie! Cala reszta jak Iwański, Borek, Kołtoń, Jasina czy Iwanow to moga im buty czyscic a Borka i Kołtonia to nie lubie za "Del Zero"
______________________________
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" - Pavel Nedved
Ostatnio zmieniony 01 sierpnia 2009, 11:51 przez KimiIceman, łącznie zmieniany 3 razy.


sisman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 sierpnia 2006
Posty: 497
Rejestracja: 03 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 lipca 2009, 19:29

Okoni pisze:Dla mnie najlepszy polski duet komentatorów to Marcin Rosłoń i Rafał Nahorny bo fajnie komentują mecze Ligi Angielskiej.Jeszcze fajny jest Iwański bo się tak fajnie podnieca przy każdym meczu np. jak grał Bayern z Getafe to tak się jarał akcjami i bramkami jakby to grał Polska, abo jakaś polska drużyna w LM :lol: .Szpakowski powinien TYLKO komentować mecze Polski.Goście z Eurosportu jak ktoś wyżej napisał tez są fajni, ale gadają takim tonem, że można zasnąć przy finale ME :smile: .
Zgadzam się całkowicie. Ten duet jest naprawde świetny oni potrafią rozbawić widza, a zarazem podchodzą emocjonalnie do każdego spotkania. Zupełnie inaczej jest w lidze włoskiej gdzie pan Lipiński komentuje spotkanie bardzo monotonie. Kto jest fanem seriaA to bedzie oglądał mecze niezależnie od komentatora, ale taki neutralny widz mając do wyboru mecz Inter- Juve, czy Liverpool-Manchester wybierze ten drugi ze wzgledu na żywsze komentowanie spotkań i udzielanie się emocjii komentatora.


Day after day I'm getting better and better.
El Loco

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2009
Posty: 10
Rejestracja: 07 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 04 września 2009, 11:34

Natomiast do moich ulubionych zaliczają się : Szpakowski i Szaranowicz. Nie jestem zwolennikiem komentatorów na Canal + .


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 września 2009, 11:43

sisman pisze:pan Lipiński komentuje spotkanie bardzo monotonie.
Z tym że Lipiński nadrabia merytoryką. Natomiast beznadziejny pod tym względem jest Milko.
El Loco pisze:Natomiast do moich ulubionych zaliczają się : Szpakowski i Szaranowicz. Nie jestem zwolennikiem komentatorów na Canal + .
Trudno.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
ODPOWIEDZ