Wyspy Owcze 1-2 ITALIA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2007, 10:46

Liczyłem na wyższe zwycięstwo ale liczą się 3 punkty. Brawo Pepe! Fajnie że Alex zagrał cały mecz. :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 13:08

Wynik był nieco małym zaskoczeniem Wyspy Owcze strzeliły gola nieźle pogratulować :) mecz był jak było widać ze wskazaniem na Włochów ale jedna okazja wrzutka i gol dla gospodarzy wynik jest dobry oraz to że Włosi dopisali sobie 3 pkt do konta i pewnie zmierzają po awans do Euro2008 :)


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 11:51

Skromnie, ale oczywiście najważniejsze są 3 pkt :!: Jak narazie Włosi zbytnio nie zachwycają w tych eliminacjach. Czyżby dużą rolę odgrywała tu dekoncentracja, zbyt duża pewność siebie czy po prostu lekceważenie przeciwników :think: Co do meczu, to Pippo powrócił do formy jak za dawnych lat :wink: Więcej nie mogę się wypowiadać, bo nie widziałem tego spotkania. Ale ten stolarz musiał dobrze kryć Alexa ? :prochno:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9967
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 16:31

DamKam pisze:Czyżby dużą rolę odgrywała tu dekoncentracja, zbyt duża pewność siebie czy po prostu lekceważenie przeciwników :think:
Ja bym raczej szukał powodów słabej gry w nowym selekcjonerze reprezentacji i tym, że piłkarze póki co nie prezentują takiej formy jaką zachwycili wszystkich na MŚ.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 17:19

A kto wierzy w sukces reprezentacji na Euro 2008? Bo ja napewno nie. Po tym co osiagneli, po odejsciu najlepszego trenera na swiecie, zmianach w skladzie itd. watpie czy Azzurri zwojuja cos wiecej niz 2 runda... :whistle:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 17:33

wErOn pisze:A kto wierzy w sukces reprezentacji na Euro 2008? Bo ja napewno nie. Po tym co osiagneli, po odejsciu najlepszego trenera na swiecie, zmianach w skladzie itd. watpie czy Azzurri zwojuja cos wiecej niz 2 runda... :whistle:
Ja mam spore wątpliwości, czy w ogóle awansujemy do Euro 2008. Z Ukrainą i Szkocją gramy na wyjeździe, a przed nami też mecz u siebie z Francją która zawsze była silna w eliminacjach.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 17:39

pan Zambrotta pisze:
wErOn pisze:A kto wierzy w sukces reprezentacji na Euro 2008? Bo ja napewno nie. Po tym co osiagneli, po odejsciu najlepszego trenera na swiecie, zmianach w skladzie itd. watpie czy Azzurri zwojuja cos wiecej niz 2 runda... :whistle:
Ja mam spore wątpliwości, czy w ogóle awansujemy do Euro 2008. Z Ukrainą i Szkocją gramy na wyjeździe, a przed nami też mecz u siebie z Francją która zawsze była silna w eliminacjach.
Czujesz się Włochem? :-D

Ja tak tylko mówię o Juve :P


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 17:43

mateelv pisze:Czujesz się Włochem? :-D

Ja tak tylko mówię o Juve :P
Dlaczego tak mowisz? Juventus to twoj klub? ...Coraz głupsze pytania zadajecie.. :whistle:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 17:48

mateelv pisze:
pan Zambrotta pisze:
wErOn pisze:A kto wierzy w sukces reprezentacji na Euro 2008? Bo ja napewno nie. Po tym co osiagneli, po odejsciu najlepszego trenera na swiecie, zmianach w skladzie itd. watpie czy Azzurri zwojuja cos wiecej niz 2 runda... :whistle:
Ja mam spore wątpliwości, czy w ogóle awansujemy do Euro 2008. Z Ukrainą i Szkocją gramy na wyjeździe, a przed nami też mecz u siebie z Francją która zawsze była silna w eliminacjach.
Czujesz się Włochem? :-D

Ja tak tylko mówię o Juve :P
Reprezentacja Włoch to również my - wierni kibice. Dlatego piszę w liczbie mnogiej.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 18:11

Dlaczego tak mowisz? Juventus to twoj klub? ...Coraz głupsze pytania zadajecie..
Nie, a twój? Tylko Juventini są jakby wspólnotą. Mówimy o sobie w liczbie mnogiej, to chyba dobrze. I ja tak mówię.

Z Reprezentacją jest inaczej, przynajmniej u mnie. O Włochach nie mówię w 1 os. l.mn., gdyż po prostu Włochem nie jestem. Natomiast do "nacji" Juve można należeć samowolnie... Również nie jestem tak zagorzałym fanem Azzurich, tylko Juventusu, aby tak się wyrażać.

Dlatego się pytam czy czuje się Włochem. Odpowiedział, że to również my - wierni kibice.
Niestety, stety - ja tak mogę tylko mówić w przypadku Polski.
Dumnie krzyknąć:
Tak to my wygraliśmy z Portugalią 2:1!
Tak to my jesteśmy Polską!

A ty wErOn mówisz mając na myśli Juve w 1 os. l.mn? :think:


ODPOWIEDZ