Wyspy Owcze 1-2 ITALIA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 20:06

Czy mecze na Rai beda kodowane??


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 20:20

bukol87 pisze:Czy mecze na Rai beda kodowane??
w tym wlasnie problem ze SF nie podaje informacji.

p.s
Masz Rai a TPS Foot nie? :wink:


Skład:
Buffon; Oddo, Cannavaro, Materazzi, Tonetto; Diana, Gattuso, Pirlo, Rocchi; Inzaghi, Del Piero


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 21:57

Jak narazie po 60 min. Włosi prowadzą z Wyspami Owczymi 2-0 i żadnej sensacji nie powinno być :)


Obrazek
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 22:42

Kto ma link do meczu, lub choć skrót. :)
Proszę :pray: :wink:


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 22:44

Sensacji nie bylo,ale niespodzianka na pewno tak,bo jak inaczej nazwac fakt,ze Wyspy owcze przegraly z Mistrzami Swiata zaledwie 2-1..Tak czy inaczej Wlosi musza zagrac lepiej przeciwko Litwie,w sumie nie wiem jak grali z Wyspami,ale patrzac na wynik nie ryzykuje wiele stwierdzajac,ze ekipa Donadoniego musi byc lepsza.Zreszta sami pilkarze powinni to wiedziec;w obecnej sytuacji nie moga sobie pozwolic na straty punktowe.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Bubu1899

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 grudnia 2006
Posty: 221
Rejestracja: 13 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 23:00

Pippo Inzaghi segna per noi!

Wygral final LM teraz ogral WO... Eh... 100% napastnik ;)


Milano siamo noi!
Polakom gratulujemy Milan Club Polonia!
Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 23:04

Fifarulez pisze:Polacy sobie spokojnie radzą z Wyspami a co dopiero Mistrzowie Świata? STawiam, że będzie gdzieś 6-0 minimum :-D Chyba, że zlekceważą przeciwnika to może być z 3 albo 4-0. Ale myślę, że potraktują to spotkanie poważnie :D
I masz swoje 6:0 i hat-trick Del Piero... pff, takie rzeczy to tylko w fifie.

Mecz ogólnie z tego co czytam średni, ale fajnie, że Del Piero zagrał cały mecz.
Dobrze, że w ogóle wygrali.


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 23:20

Tharpenio pisze:
Fifarulez pisze:Polacy sobie spokojnie radzą z Wyspami a co dopiero Mistrzowie Świata? STawiam, że będzie gdzieś 6-0 minimum :-D Chyba, że zlekceważą przeciwnika to może być z 3 albo 4-0. Ale myślę, że potraktują to spotkanie poważnie :D
I masz swoje 6:0 i hat-trick Del Piero... pff, takie rzeczy to tylko w FIFIE
Albo w Niemczech (zerknij na wynik ich meczu eliminacyjnego z dzisiejszego dnia :P ).
Takie wyniki się zdarzają. Choćby Polski u siebie.


Dirty mind
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 23:21

Mecz zacząłem oglądać dopiero od 22 minuty drugiej połowy, w dodatku na Tvants'ie. Zobaczyłem ładny gol 'stolarzy', mokre koszulki Włochów i 2 niecelne strzały DP. Myślę, że Alex zagrał przeciętnie, na pewno nie na tyle, na ile go stać. Też ciekawi mnie fakt, że Del Piero nie potrafi w reprezentacji dać z siebie tyle, co w klubie. Jednak nie uważam, że powinien kończyć grę w reprezentacji. Jest na tyle ważnym zawodnikiem, że sama jego obecność w kadrze daje jego kolegom pewność siebie. Nawet gdy DP gra słabo, to sam fakt przebywania z nim na boisku jest dla jego partnerów mobilizujący. Tak było chociażby dzisiaj, choć delikatnie mówiąc, to Włosi wygrali najmniejszym nakładem sił. I dobrze. W środę jadą na Litwę, gdzie będzie z pewnością trudniej.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 23:45

Jest na tyle ważnym zawodnikiem, że sama jego obecność w kadrze daje jego kolegom pewność siebie. Nawet gdy DP gra słabo, to sam fakt przebywania z nim na boisku jest dla jego partnerów mobilizujący. Tak było chociażby dzisiaj,
Żeby było jasne-uwielbiam Alexa Del Piero...Ale co do jego występów w reprezentacji (a obserwuje je odkąd rozpoczął przygodę z kadrą) trzeba powiedzieć jedno-Del Piero nigdy nie był i nie będzie graczem spełniającym się w kadrze..Na zawsze pozostanie piłkarzem znakomitym w klubie,prezentującym maximum 50% swojego talentu w kadrze...Mr Cezary jesteś idealistą-wierzysz w wielkiego w kadrze Del Piero-a prawda jest taka,że wielkiego w reprezentacji Alexa,będącego ważnym ogniwem zespołu nie oglądaliśmy nigdy i oglądać nie będziemy-nie oglądaliśmy kiedy był w życiowej formie to tym bardziej nie będziemy oglądać teraz gdy ma 33 lata i jest bliżej schyłka kariery...


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 23:52

TURINIO pisze:Mr Cezary jesteś idealistą-wierzysz w wielkiego w kadrze Del Piero-a prawda jest taka,że wielkiego w reprezentacji Alexa,będącego ważnym ogniwem zespołu nie oglądaliśmy nigdy i oglądać nie będziemy-nie oglądaliśmy kiedy był w życiowej formie to tym bardziej nie będziemy oglądać teraz gdy ma 33 lata i jest bliżej schyłka kariery...
Nie. Nigdzie nie napisałem, że wierzę, iż będzie ciągnął grę reprezentacji do przodu, tak jak to robi w Juventusie. Uważam po prostu, że takiego zawodnika warto powoływać chociażby w roli jokera, bo tak jak mówisz 50 % jego możliwości, pokazywanych w reprezentacji, może być zbawienne na ostatnie 25 minut meczu. Niewiele jest we Włoszech aktywnie grających piłkarzy, którzy osiągnęli w swoich karierach tak wiele. To doświadczenie będzie przydatne, póki nie znajdzie się ktoś, w kim zawodnicy będą mogli znaleźć oparcie. I podkreślam jeszcze raz: nie chodzi mi o to, by Del Piero grał w każdym meczu. Po prostu jeśli ma formę, uważam, że powinien zostawać powoływany, chociażby po to, by móc wejść z ławki na podmęczonego rywala. To tyle.


kacek_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 kwietnia 2007
Posty: 605
Rejestracja: 23 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2007, 00:51

Włosi mięli duże szczęście, że wygrali z tą zgrają nikczemnych Wyspo Owczańczyków.. ta banda stolarzy, nauczycieli i hydraulików jest śmiertelnie niebezpieczna! Na prawdę wielkie brawa dla Italii, w takich meczach pokazują i udowadniają swoją klasę!


żal.pl
niech mi ktoś powie kiedy oni zagrali ostatnio mecz na poziomie.. ?!
eh..


figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2007, 01:04

Alex od pierwszej minuty razem z Pippo, stare czasy mi się przypomniały kiedy grali razem w Juve. A tak po za tym, niewiele składnych akcji zobaczyłem szczególnie w drugiej połowie, ale najważniejsze zwycięstwo i trzy punkty. Poniżej bramki z tego meczu:
0-1 Inzaghi 13'
0-2 Inzaghi 48'
1-2 Jacobsen 77'


Obrazek
Obrazek
rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2007, 07:31

Czyż ja tego nie mówiłem?? Nie ma już słabych drużyn, trzeba zawsze grać skoncentrowanym na 100% i nie wolno lekceważyć przeciwnika...przykład mieli Polacy i Włosi...Cieszę się żę niespodzianki nie było


FORZA ITALIA


Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 03 czerwca 2007, 09:16

Venomik pisze:
Tharpenio pisze:
Fifarulez pisze:Polacy sobie spokojnie radzą z Wyspami a co dopiero Mistrzowie Świata? STawiam, że będzie gdzieś 6-0 minimum :-D Chyba, że zlekceważą przeciwnika to może być z 3 albo 4-0. Ale myślę, że potraktują to spotkanie poważnie :D
I masz swoje 6:0 i hat-trick Del Piero... pff, takie rzeczy to tylko w FIFIE
Albo w Niemczech (zerknij na wynik ich meczu eliminacyjnego z dzisiejszego dnia :P ).
Wow, faktycznie. 6 do jaja... Gomez zaszalał.

W sumie, po takim oldschoolowym duecie jak Inzaghi-Del Piero sam się spodziewałem jakiegoś 3:0... ale z hattrickami? Bez przesady :P


ODPOWIEDZ