ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 21:08

m-a-t-t-e-o pisze:Tutaj znajdziesz link :)
Właśnie problem w tym, że tutaj nie ma linku... może nigdzie nie lecii... :cry:
Zostaje tylko Livescore...


Nick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 62
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 21:11

ENGLAND 1:0 ITALY
z 5 metrów NUGENT główką pokonuje naszego bramkarza... ehhh
ale walczymy dalej...

EDIT:
2:0 ??
szybka kontra i świetny strzał z 10 metrów .... LITO
czyżby koniec?


Forza la Juve !
Adi10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2005
Posty: 85
Rejestracja: 10 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 21:16

30 min 2-0 :doh:
i po mistrzostwach ...


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 21:19

Nie! Nie! Nie! Kurde... musimy wygrać!!!
FORZA ITALIA!!!! :(

EDIT 1:
GOOOOOOOOL!!!!!
CHIELLINI!!!!!!!!!!!!!!!
FORZA RAGAZZI!!!!!
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2007, 21:21 przez naros, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 21:21

Chielini rete !!!! 1:2 !! ITALIA ITALIA!! do boju chlopaki!!


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Nick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 62
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 21:22

2:1 !!!
wrzutka z rożnego... piłka odbija sie od kilku zawodników Palladino i...
piłak a odbijając sie od ud Chielliniego wpada z 2 metrów do bramki...
przyciśli Włosi w ostatnich minutach pierwszej połówki!
Chiellini !! brawo ;]


Forza la Juve !
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 21:31

No niestety 30 minut dzisiejszego meczu między młodymi Anglikami, a nowicjuszami Włoskimi dobitnie pokazują różnicę klas. A kometarz trenera Włoskiej kadry po meczu z Serbami jest śmieszny i wywołuje u mnie pełną irytacje, jak po przegranym meczu można powiedzieć, że drużyna rozegrała naprawdę dobry mecz. Ciągle mnie to zastanawia??

A powracając do porażki warto by doszukać się jakiś głębszych przyczyn?? Moim zdaniem jest to wina systemu szkoleniowego młodych piłkarzy we Włoszech, widać to choćby na tle takich mistrzostw. Włosi wyraźnie odstają w tym od takich państw jak Holandia, Francja czy choćby Anglia. Jedno co tak naprawdę martwi, że z głównego założenia tej kadry to właśnie reprezentanci zespołu U-21 będą w niedalekiej przyszłości towrzyć trzon dorosłej reprezentacji.

35' minuta kapitan zespołu daje choć cień nadzieji na lepszy wynik. Brawo Juventinio i do przodu!!


Obrazek
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 22:39

nie wiem jaki mecz ogladales..hehe wogole ta mlodziezowa pilka jakas dziwna..po poprzeczkach tluka, nasz bramkarz tez niezbyt...niestety GIGI i dluuuuugo nikogo! a mecz ciekawy..szanse z obu stron! kogo wyroznic? rossina z torino i aquilani z romy..chlopaki robili co w ich mocy no i gol tego 2 bellisimo! szkoda ze reszta pilek nie weszlo..strzaly nocerino np
wszedl criscito tez i gral jako "ofensywny obronca" pan po angielksu mowil ze moze jako def mid nawet grac...
oby w niedziele z czechami pojechali a serbowie z angolami!!..jak nie awansuja to niestety..tylko ze swojej winy

FORZA ITALIA!!


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 22:54

Mecz dość dziwny po pierwszych 30 minutach mogliśmy przegrywać z 5-0, w drugiej połowie to nasza dominacja ale groźnie było tylko ppo strzałach z daleka. Obrona u nas strzasznie słaba oprócz Chelliniego naturalnie. Anglicy dobźi z kontry mają dwóch strasznie szybkich murzynów, szczególnie jakiś Lito. Krótki opis niektórych graczy:

Vivano- słabiutki, zachowuje się w bramce niczym Majdan. Przy każdym dośrodkowaniu dwa kroki w przód trzy w tył
Obrona:
Bardzo słaba dałwała sie niemiłosiernie ogrywać jedynie najlepszy na boisku Chellini pokazał się z dobrej strony. Cristico nic nie pokazał, jedynie w Juve póki co ławka, straszna chudzina z niego.
Andreolli to chyba największe drewno w tej reprezentacji zero zwrotności.

Pomoc:
Najlepsza u Włochó. Duże wrażenie zrobił na mnie Rossina, waleczny świetny technik. Bardzo dobrze Montolivio każda akcja przechodziła przez niego. Aquilani strzelił gola ale nic wielkiego nie pokazał liczyłem z jego strony na znacznie więcej, reszta przeciętnie
Atak Palladino i Pazzini słabo choć ja bym zdjął tego drugiego a zostawił palladino. Rossi sporo orzywienia wniós, strzelał z każdej pozycji.


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 23:06

Kolejny dobry mecz którego nie wygraliśmy. Widzieliście statsy? 31-15 w strzałach, 60-40 w posiadaniu i remis 2-2. Pokazali jak można głupio przegrywać. Choć trzeba przyznać że zaczeli grać dopiero gdy na tablicy było już 0-2 Wcześniej tylko się bronili i to nieudolnie. Co do zmian... Rossi i Motta powinni grać od początku. Raggi już w meczu z Serbią nie zachwycał a w tym zawalił przy 2. bramce. Rossi może jakoś genialnie nie zagrał ale przynajmniej strzelał a nie szukał faulu jak Palladino. Nieporozumieniem był dla mnie natomiast Criscito grający ofensywniej niż Chiellini. Co do graczy to najsłabszy był chyba w/w Raggi, Vivano który poza jedną akcją z 10' grał piach(i zawalił 1. bramkę). Wyróżnić należy pomocników Montolivo(świetne podania) Aquilani(strzały z dystansu) Rosinaldo(jak mówili na niego komętatorzy z ESPN, za to że ciągnął do przodu, choć chwilami grał za bardzo pod siebie...) Nocerino i Chielini (przktycznie tylko oni trzymali poziom w defensywie). Trzeba przyznać że odpadliśmy na własne życzenie (wątpię w porażkę Angli)


EDIT:
mateelv pisze:
m-a-t-t-e-o pisze:Tutaj znajdziesz link :)
Właśnie problem w tym, że tutaj nie ma linku... może nigdzie nie lecii... :cry:
Zostaje tylko Livescore...
Link był. Wystarczyło wejść w boczne menu>mecze piłkarskie>Pn-Pt>i tam było kilka (ja oglądałem *ESPN USA Stream (2))
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2007, 23:19 przez m-a-t-t-e-o, łącznie zmieniany 2 razy.


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 23:11

zoff pisze:No niestety 30 minut dzisiejszego meczu między młodymi Anglikami, a nowicjuszami Włoskimi dobitnie pokazują różnicę klas
:lol: widze ze sledzisz ich poczynania...
zoff pisze: A kometarz trenera Włoskiej kadry po meczu z Serbami jest śmieszny i wywołuje u mnie pełną irytacje, jak po przegranym meczu można powiedzieć, że drużyna rozegrała naprawdę dobry mecz. Ciągle mnie to zastanawia??
Jeżeli ogladales mecz to sam widziałeś że byli lepsi...
zoff pisze:Moim zdaniem jest to wina systemu szkoleniowego młodych piłkarzy we Włoszech, widać to choćby na tle takich mistrzostw. Włosi wyraźnie odstają w tym od takich państw jak Holandia, Francja czy choćby Anglia.
mówisz o tej Francji ktora nie zdołała się zakwalifikować? A co z Hiszpanią? przecież odpadli w eliminacjach w 2-meczu z tą kadrą Italii... System szkolenia mlodziezy we Włoszech jest dobry, a może o tym świadczyć fakt że od 91 roku wygrali ten turniej już 5 razy. Dla przykłądu 2 miejsce: Anglia - 2 razy (ale były to lata 80-te)
zoff pisze:Jedno co tak naprawdę martwi, że z głównego założenia tej kadry to właśnie reprezentanci zespołu U-21 będą w niedalekiej przyszłości towrzyć trzon dorosłej reprezentacji.
Mnie cieszy, ze niebawem zobacze Rosine, Aquilaniego czy Montolivo w 1 skladzie dorosłej reprezenacji.
PrzemasJuve pisze:nasz bramkarz tez niezbyt...
Niestety ale nasz podstawowy bramkarz Curci, doznal kontuzji na początku pierwszego meczu (z serbią)...
Rossina,
Rosina
Montolivio
Montolivo


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2007, 23:50

Radeek pisze: mówisz o tej Francji ktora nie zdołała się zakwalifikować? A co z Hiszpanią? przecież odpadli w eliminacjach w 2-meczu z tą kadrą Italii... System szkolenia mlodziezy we Włoszech jest dobry, a może o tym świadczyć fakt że od 91 roku wygrali ten turniej już 5 razy. Dla przykłądu 2 miejsce: Anglia - 2 razy (ale były to lata 80-te)
Dwa zwycięstwa mają również Hiszpanie (ostatnia wygrana 98 rok) i Rosja (wcześniej jako ZSRR), . Anglicy natomiast wygrywali dwa razy, ale oba zwycięstwa odnieśli jeszcze w poprzedniej formule tych rozgrywek U-21 Competition, a nie Under 21 Championship tak jak nazywa się to teraz. Rosjanie natomiast jedną wygraną odnieśli w tej formule a jedną w tej. Niektórzy statystycy liczą te dwie formuły jako osobne turnieje. Wtedy Anglicy pozostają bez zwycięstw a drudzy po Italii ( 5 tytułów) są Hiszpanie, Rosjanie mają 1 tytuł.

Co do samych poczynań Włochów, to nie da sie ukryć, że na razie spisują się poniżej oczekiwań. Italia jednak ma to do siebie, że bardzo często w różnych turniejach (niech wspomnę tylko Mistrzostwa Świata 82) w różnych kategoriach wiekowych w grupie grają słabo, ale jak już z niej wyjdą nie ma na nich mocnych. Poza tym to nie tajemnica, że takich turniejów nie wygrywają te drużyny które błyszczą na samym początku. Wygrywają je te które potrafią być zmobilizowanym i grac swoje do końca. Licze na trochę szczęścia (którego narazie naprawdę brakuje), bo anglia nie może wygrać z serbami, ale wierzę, że ono wkońcu dopisze i później pójdzie już z górki.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2007, 07:33

m-a-t-t-e-o pisze: EDIT:
mateelv pisze:
m-a-t-t-e-o pisze:Tutaj znajdziesz link :)
Właśnie problem w tym, że tutaj nie ma linku... może nigdzie nie lecii... :cry:
Zostaje tylko Livescore...
Link był. Wystarczyło wejść w boczne menu>mecze piłkarskie>Pn-Pt>i tam było kilka (ja oglądałem *ESPN USA Stream (2))
:angry: Ja wiem gdzie trzeba wejść, ale z uporem maniaka patrzyłem na PIĄTEK! :angry: Jaaa :angry:

Truudno, a mam co żałować w sumie? :doh:


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 14:27

Mam takie jedno pytanko, na które strasznie chciałbym uzyskać odpowiedź. Mianowicie, tutaj możemy zobaczyć aktualną tabele Grupy B ME U-21. Wszędzie się mówi, że Włochy muszą wygrać, a Serbia nie może przegrać, żeby Włosi mogli grać dalej... Ale z tego co widzę, to jeśli Anglia by przegrała różnicą 2 bramek, a Włosi zremisowali, to oni wtedy będą zajmować drugą pozycję w grupie, ale to tylko takie spostrzeżenie.
Bardziej mnie interesuje, co by było, gdyby Anglia dzisiaj przegrała 0-1, a Włochy zremisowały 0-0, wtedy 3 drużyny będą miały po 2 pkt, z czego Czesi odpadają przez gorszy bilans bramkowy, a co z dwoma pozostałymi drużynami, które miałyby taki sam bilans bramkowy i remis między sobą ? rzut monetą ? :prochno:
Ostatnio zmieniony 17 czerwca 2007, 14:50 przez Siewier, łącznie zmieniany 1 raz.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 14:32

Siewier pisze:Ale z tego co widzę, to jeśli Anglia by przegrała, a Włosi wygrali różnicą 2 bramek, to oni wtedy będą zajmować drugą pozycję w grupie, ale to tylko takie spostrzeżenie.
Jesli Anglia by przegrala ;] to Wlosi po prostu musza wygrac, nie wiem skad wytrzasnales, te roznice 2 bramek.


Obrazek
ODPOWIEDZ