ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2007, 14:49

IGI pisze:
Siewier pisze:Ale z tego co widzę, to jeśli Anglia by przegrała, a Włosi wygrali różnicą 2 bramek, to oni wtedy będą zajmować drugą pozycję w grupie, ale to tylko takie spostrzeżenie.
Jesli Anglia by przegrala ;] to Wlosi po prostu musza wygrac, nie wiem skad wytrzasnales, te roznice 2 bramek.
Tfu, miało być, że jeśli Anglia by przegrała różnicą 2 bramek, a Włosi zremisowali :P


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 00:05

Zakończyły się Mistrzostwa Europy dla Włochów :roll: Wygraliśmy z najsłabszym przeciwnikiem w grupie, a Serbowie spokojni awansu, próbowali minimalnym nakładem sił pokonać Anglię. Jakoś im się nie udało no i koniec. Ale trzeba było strzelać bramki Serbom, a nie nie wykorzystywać akcji sam na sam :doh: Szkoda bo myślałem, że Azzurri trochę zawojują, a tu guzik.

Spotkanie z Czechami było łatwe. Przeciwnik dużego oporu nie stawiał. Dobrze zagrał Chiellini. Jakby nie patrzeć, strzelił w sumie dwie bramki, czyli 40% wszystkich zdobytych przez Włochów... :whistle:

No i ciągle nie mogę przeżyć, że przegapiłem mecz Włochy-Anglia :angry:


TomiQ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 272
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 16:55

No mówi się trudo i zyje dalej... w 1/2 finału bede trzyma kciuki za Holendrów :D


Z JUVE od 1996 roku i już na zawsze tak będzie!!!FORZA JUVE!!!Wyciąg z regulaminu:3.f) Należy pamiętać o tym, że w dyskusji atakujemy poglądy, a nie ich autora!
wojt100@op.pl

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2007
Posty: 9
Rejestracja: 14 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 17:41

Szkoda że Serbia dała wygrać Anglii bo jak by nie dała to w tym momencie Włosi byliby w Półfinale ! Może uda się na następnych mistrzostwach !


Juve is the best !!!

www.wojtek785.funtest.pl Quiz o mnie !
www.juventus1897.funtest.pl Quiz o Juve !
www.fanfootball999.funtest.pl Quiz o Footballu !
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2007, 17:16

Dzisiaj o 20:45 mecz U-21: Portugalia - Italia. Będzie to spotkanie o udział w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie. Mecz odbędzie się w Nijmegen.
Mecz można zobaczyć na RAI Tre lub Canal+ Futbol (Spain).


Obrazek
Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 22 czerwca 2007, 08:23

Oglądałem od drugiej połowy. Mecz ciekawy, no - w końcu skończył się karnymi. Patrząc na spotkanie w kontekście Juve: obok siebie zagrali Chiellini i Criscito i - co ciekawe - to ten drugi grał lewego obrońcę, Giorgio zaś występował jako stoper.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2007, 12:45

Pierluigi Casiraghi ogłosił skład reprezentacji Azzurrini na mecz towarzyski przeciwko Francji. Młodzi Włosi zagrają z Trójkolorowymi w Spezii na Stadio Alberto Picco.

Mecz ten jest etapem na przygotowaniach do spotkania eliminacji mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi.

Dość niespodziewanie w kadrze znaleźli się Andrea Ranocchia, obrońca Arezzo oraz Salvatore Sirigu, bramkarz z Cremonese.

Kadra Włoch U-21:

Bramkarze: Consigli (Rimini), Sirigu (Cremonese)

Obrońcy: Andreolli (Roma), Criscito (Juventus), Marzoratti (Empoli), Motta (Udinese), Pisano (Cagliari), Ranocchia (Arezzo), Santacroce (Brescia)
z
Pomocnicy: Cigarini (Parma), De Ceglie (Siena), Dessena (Parma), Giovinco (Empoli), Marchisio (Empoli), Morosini (Vicenza), Paonessa (Bologna), Russotto (Treviso)

Napastnicy: Acquafresca (Cagliari), Lupoli (Fiorentina), Pozzi (Empoli), Rossi (Villarreal)

seriea.pl


Co prawda nie znam ani jedego reprezentanta francji, ale wydaje mi się że mecz będzie bardzo ciężki. Mam nadzieje że b. dobrze zaprezentują się Russotto, Giovinco czy Dessena, o Rossim nie wspominam, bo w innych krajach mógłby już grywać w 1 reprezentacji.
Mecz zapewne będzie pokazywać telewizja Rai.


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2007, 11:44

Włochy wczoraj pokonały Francję 2-1. Bramki dla Italii strzelił Dessena oraz Giuseppe Rossi. Wiem że to tylko mecz towarzyski, ale młodymi francuzami każdy się podnieca, gdy tylko któryś zrobi rulete określa się go zaraz mianem nowego Zidane`a, podczas gdy młodzi Włosi spokojnie dorastają i wchodzą do dorosłej piłki. To juz moje osobiste zdanie ale gdyby np. Russotto był francuzem, myślę że już dawno tamtejsze gazety zrobiłyby z niego wielkiego piłkrza. Meczu jeszcze nie widziałem, ale właśnie zasysam i napisze później cos o grze Giovinco, może wytne kilka akcji i zrobie zlepek.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2007, 12:39

Giovinco zagrał bardzo dobry mecz, kapitalna asysta przy golu Desseny i kilka innych niezłych akcji. Dobrze zagrał też Rossi. Jako, że to był mecz towarzyski Casiraghi w 2 połowie wymienił praktycznie cały skład. co znacząco odbiło się na grze Azzurinich, francji udało się nawet strzelić bramkę kontaktową. W ostatecznym rozrachunku to jednak Italia zasłużenie okazało się lepsza. Obecna kadra Casiraghiego rocznika 86-87 to może być wielka drużyna.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2007, 00:23

Młodzieżówka pewnie wygrała dzisiaj (właściwie to już wczoraj) z chorwacją po dwóch bramkach Acquafresci i pewnie z kompletem 12 punktów prowadzi w tabeli grupy 1.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2007, 19:16

Oglądałem urywki tego spotkania i może to po prostu przypadek, ale przez ten krótki czas w oczy rzucili mi się trzej zawodnicy: Criscito (w obronie niemal akcje godne samego Cannavaro), Giovinco (motor napędowy drużyny; wszędzie go było pełno, choć taki malutki :wink: ) oraz Rossi. Podkreślam jednak, że jest to opinia z zaledwie kilkunastu minut meczu.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 października 2007, 19:45



Obrazek
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 19:39

Pierluigi Casiraghi powołał kadrę reprezentacji młodzieżowej na mecze eliminacyjne Mistrzostw Europy U-21 z Azerbejdżanem - (16.11.) i Wyspami Owczymi (21.11.):

Bramkarze: Alfonso (Inter), Consigli (Rimini), Sirigu (Cremonese).

Obrońcy: Criscito (Juventus), De Silvestri (Lazio), Marzoratti (Empoli), Motta (Torino), Rossi (Parma), Santacroce (Brescia).

Pomocnicy: Bolzoni (Inter), Cigarini (Parma), De Ceglie (Siena), Dessena (Parma), Giovinco (Empoli), Marchisio (Empoli), Morosini (Vicenza).

Napastnicy: Acquafresca (Cagliari), Cerci (Pisa), Osvaldo (Fiorentina), Pozzi (Empoli).

źródło
Jest więc jeden piłkarz Juve - Criscito i trzech na wypożyczeniach: De Ceglie, Giovinco i Marchisio.


Obrazek
Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 listopada 2007, 21:52

Warto wspomnieć, że aż dla dwóch napastników Cerciego i Osvaldo (Argentyńczyka z włoskim paszportem) są to pierwsze powołania do kadry Casiraghieg.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2008, 17:36

Pierluigi Casiraghi powołał 23 piłkarzy na mecze eliminacyjne Mistrzostw Europy U-21 z Grecją (5 września w Castel di Sangro) i Chorwacją (9 września w Varazdin).

Lista powołanych zawodników:

Bramkarze: Consigli (Atalanta), Seculin (Fiorentina), Sirigu (Ancona);

Obrońcy: Andreolli (Roma), Bocchetti (Genoa), Criscito (Genoa), De Ceglie (Juventus), Marzoratti (Empoli), Motta (Udinese), Pisano (Cagliari), Ranocchia (Bari);

Pomocnicy: Bolzoni (Inter), Candreva (Livorno), Cigarini (Atalanta), Dessena (Sampdoria), Giovinco (Juventus), Marchisio (Juventus), Morosini (Vicenza), Russotto (Napoli);

Napastnicy: Acquafresca (Cagliari), Barwuah Mario Balotelli (Inter), Lanzafame (Palermo), Osvaldo (Fiorentina).


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ