ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2007, 14:02

Szkoleniowiec piłkarskiej reprezentacji Italii U-21, Pierluigi Casiraghi, podał listę trzydziestu zawodników, którzy znaleźli się w składzie na tegoroczne Mistrzostw Europy.


bramkarze: Curci (Roma), Viviano (Brescia), Consigli (Sambenedettese)

obrońcy: Andreolli (Inter), Canini (Cagliari), Chiellini (Juventus), Coda (Udinese), Criscito (Genoa), Mantovani (Chievo), Marzoratti (Empoli), Motta (Udinese), Potenza (Fiorentina), Raggi (Empoli)

pomocnicy: Aquilani (Roma), Cigarini (Parma), De Martino (Udinese), Dessena (Parma), Lazzari (Piacenza), Marchisio (Juventus), Montolivo (Fiorentina), Nocerino (Piacenza), Padoin (Vicenza), Rosina (Torino)

napastnicy: Lupoli (Derby), Palladino (Juventus), Paonessa (Vicenza), Pazzini (Fiorentina), Pelle` (Cesena), Pozzi (Empoli), Rossi (Parma).


Z tych graczy zostanie wyłoniona (z tego co pamietam) 23-osobowa karda. CO myślicie o tych piłkarzach, jak daleko mogą zajść?

Wg mnie zdobędą (juz po raz 6) mistrzostwo Europy. Rep. Italii ma na prawdę świetnych zawodników. Zdecydowana większość z nich to podstawowi pilkarze swoich klubów. Dla niktorych graczy (rocznik: 84,85) to ostatnia szansa na sukces z kadra mlodziezową, a takze wspaniała okazja na pokazanie swoich umiejętności i przekonanie do siebie trenera piewszej reprezentacji. Tacy gracze jak np. Rosina, Montolivo, Aquilani (juz debiutował) mogą niebawem stać się zawodnikami pierwszej jedenastki Squadra Azzurra.



Group B
1 Czech Republic
2 England
3 Serbia
4 Italy

11 czerwiec 2007
Serbia v Italy

14 czerwiec 2007
England v Italy

17 czerwiec 2007
Italy v Czech Republic
Ostatnio zmieniony 01 czerwca 2007, 16:24 przez rad3k88, łącznie zmieniany 1 raz.


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 maja 2007, 20:56

Pierluigi Casiaghi ogłosił dziś kadrę młodzieżowej reprezentacji Włoch na mecz z Albanią, otwierający eliminacje do EURO 2009. "Azzurrini" rozpoczną rywalizację 1 czerwca, ich rywalami w grupie są ponadto Chorwacja, Grecja, Azerbejdżan oraz Wyspy Owcze. Finały w 2009 roku odbędą się w Szwecji, która ma automatycznie zagwarantowany awans. W MME 09' zagrają także zwyciezcy wszystkich 10 grup eliminacyjnych, a 4 najlepsze zespoły z drugich miejsc zagrają w play-offach, planowanych na październik 2008. Casiraghi rozpoczął tym samym pracę z zawodnikami urodzonymi po 1 stycznia 1986, z którymi spotka się we wtorek na 3-dniowym zgrupowaniu. Najwęcej reprezentantów, bo aż po 3, jest z Juventusu Turyn ( De Ceglie, Marchisio, Giovinco) i Parmy. W kadrze znalazł się także Criscito, który wzmocni Bianconerich po zakończeniu bieżących rozgrywek.
"Azzurrini" zakwalifikowali się też do tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostwa Europy, które trwać będą od 10 czerwca do 23 czerwca w Holandii. Casiraghi ogłosił już listę 30 zawodników, która zostanie zredukowana do 23 pilkarzy 30 maja. Włosi pierwszy mecz zagrają 11 czerwca przeciw Serbii, a następnie zagrają z Anglikami i Czechami, odpowiednio 14 i 17 czerwca.

Kadra na Albanię:
Bramkarze: Consigli (Sambenedettese), Sirigu (Palermo)
Obrońcy: Belmonte (Bari), Bocchetti (Frosinone), Criscito (Genoa), Marzoratti (Empoli), Motta (Udinese), Rickler (Chievo), M. Rossi (Modena)
Pomocnicy: Cigarini (Parma), Candreva (Ternana), De Ceglie (Juventus), De Martino (Udinese), Dessena (Parma), Marchisio (Juventus), Paonessa (Vicenza), Russotto (Treviso)
Napastnicy: Acquafresca (Treviso), Giovinco (Juventus), Lupoli (Derby County), G. Rossi (Parma)


http://www.solojuve.com/oficjalny/juven ... ghiego.php


No to nadchodzi era nowych pilkarzy Casiaghiego urodzonych po 1986 stad brak w kadrze takich asów jak Chiellini czy Palladino. Jest za to miejsce dla Giovinco! :ok:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 02:11

Mecz eliminacyjny EURO 2009 U-21 ITALIA - Albania o godzinie 18:00, można zobaczyć na RAI Due (live) lub powtórkę o 22:00 na RAI International.


Obrazek
Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 17:59

Wiecie może w jakim składzie wystąpią Włosi :?:


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 18:47

właśnie włączyłem rai due i.......
schodzą na przerwe. nie wiem jaki wynik

zna ktos sklad??

EDIT

Jeeeeeeeeeeeeeee!!!!

sprawdzilem na livescore.
3-0 dla Włochów do przerwy!! A oto strzelcy:
Acquafresca 10'
Dessena 18'
Criscito 35'


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 19:57

Włochy - Albania 4:0!!!!
Robert Acquafresca '10
Daniele Dessena '17
Domenico Criscito '35
Arturo Lupoli '82
:D
BRAWO!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 20:03

No i prosze :) Cały mecz rozegrał Giovinco! ;) Bramka Criscito.. super! 8)

Consigli; Motta, M Rossi, Marzoratti, Criscito; Dessena, Cigarini, Marchisio (Paonessa 12); Giovinco, Acquafresca (Russotto 46), G Rossi (Lupoli 59)


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2007, 20:08

Marchisio kontuzja?


Obrazek
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 01:51

Tak się spodziewałem o wysokim rezultacie w tym meczu. Giovinco był najlepszym zawodnikiem meczu, z jego podania poszła kontra i gola zdobył Lupoli. W pierwszej połowie kontuzji nabawił się Marchisio i wg mnie była to poważna kontuzja bo nawet o własnych siłach nie umiał się poruszyć i potrzebna była interwencja sztabu medycznego Italii. Mecz napewno do jednej bramki ale naprawdę widowiskowy i piękny. Młodzi i zdolni Azzurrini pokazali że też kiedyś będą grać tak jak dzisiaj robią to ich starsi koledzy.


Obrazek
Obrazek
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 09:13

Młodzi włosi chcą sie równie dobrze pokazać co ich starsi koledzy. A za parę lat może i oni będą zdobywać MŚ!!!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Paweł Sz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 sierpnia 2005
Posty: 109
Rejestracja: 16 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 09:13

Fajnie, że świetnie sobie radzą w młodzieżówce piłkarze Juve, ale żeby aż tak się podniecać cudza reprezentacją...


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 10:49

Paweł Sz. pisze:Fajnie, że świetnie sobie radzą w młodzieżówce piłkarze Juve, ale żeby aż tak się podniecać cudza reprezentacją...
yyy... Sorry, jaką cudzą? :/ Przecież grają tam nasi piłkarze (nasi czyli Juventini) i jest to reprezentacja kraju w którym mieści się nasz klub i w ogóle ja Italie kocham i tyle. :D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 15:15

Paweł Sz. pisze:Fajnie, że świetnie sobie radzą w młodzieżówce piłkarze Juve, ale żeby aż tak się podniecać cudza reprezentacją...
Jak kto woli, np mi bardziej zalezy na Włoskiej reprezentacji niż Polskiej :P. Na to ze sie urodzilem w Polsce nie mialem wplywu ;p Ale wielki patriotyzm mi się włącza gdy gramy z niemcami :smile:

Tutaj gole z wczorajszego meczu:

1-0 Aquafresca
2-0 Dessena
3-0 Criscito
4-0 Lupoli


ascalcin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2007
Posty: 51
Rejestracja: 31 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 15:29

Ładny wynik i pogratulować młodym włochom ale Albania to nie jest szczyt marzeń i ekipa klasowa ale włosi mogą sobie zapisać 3 pkt do konta i jest dobrze :)


Obrazek
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2007, 09:30

Już dzisiaj zaczynaja się Mistrzostwa Europy U-21. Italia pierwszy mecz gra w poniedziałek o 20:45 z Serbią. Wszystkie mecze Azzurrinich pokaże RAI Tre.
Tutaj więcej informacji o transmisjach w Telewizji.
Zapraszam również na oficjalne strony FIGC i UEFA


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ