ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:33

Saul to przekot, ale czerwo też ma duże odbicie w wyniku tego meczu.


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:36

"Donnaruma co się schyle to w tyle" nie miał dobrej interwencji na tym turnieju


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:43

Jedziecie po Donnarumie ... fakt ze gra slabo ale nie porównujcie go z innymi bo gosc ma 18 lat a np pozostali bramkarze w pólfinalach maja 22 lata czyli 4 lata starsi a raczej nic konkretnego z nich nie wyrosnie....
A Donnaruma ma to cos, oraz warunki fizyczne.
Musi poprostu cwiczyc by byc tak dobry jak Buffon


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:47

To ja już wolę tego Szczęsnego...


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:49

Powinniśmy się tym Ceballosem zainteresować, oglądałem go już w kilku meczach Betisu w tym sezonie, będą z niego ludzie. Szkoda tej czerwonej kartki dla Gagliardiniego, może inaczej by to wyglądało. Rugani tragedia, Caldara nie lepiej...


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:50

cerb pisze:Jedziecie po Donnarumie ... fakt ze gra slabo ale nie porównujcie go z innymi bo gosc ma 18 lat a np pozostali bramkarze w pólfinalach maja 22 lata czyli 4 lata starsi a raczej nic konkretnego z nich nie wyrosnie....
Ty, ale troche słabe jest zasłaniać gościa wiekiem, skoro biją się o niego Reale, Manchestery, a chłop sobie życzy większe zarobki niż u nas Buffon. Może niech najpierw się bronić nauczy a potem niech myśli nad pieniędzmi i galacticosami

Na tych ME Donna to ręcznik jak cholera i to jest fakt.
cerb pisze:Musi poprostu cwiczyc by byc tak dobry jak Buffon
Żeby to było tak proste jak piszesz.. ;)


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:53

Poprostu pisze:Ogarnia ktoś co w ogóle na tych mistrzostwach robi Petagna? Przecież większego drewna w piłce to już dawno nie było. :facepalm:
obejrzyj sobie kiedyś jakiś mecz Juve i zwróć uwagę na gościa z 17tką

Petagna jest klocowaty i nie ma przyspieszenia ale ostro przesadzacie z jego oceną - potrafi minąć rywala a nawet dwóch w jednej akcji co na tych ME już pokazał kilkakrotnie
silhouette pisze:
WhySoSerious? pisze:Z tym, że Paweł ma to coś. U Berny tego nie widzę, choćbym bardzo chciał :/
Dobrze, że tylko ty tak uważasz ;)
ja nie widzę u żadnego ;]
silhouette pisze:Donnaruma jakie szmaty puszcza :facepalm:
no ten turniej mu nie wyszedł kompletnie, lepiej by było jakby na nim nie zagrał (i dla niego i dla Italii) i w spokoju sobie negocjował kontrakt


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:55

Saul wybił Donnarummie Madryty z głowy ;) Może najwyższa pora podpisać nowy kontrakt w Milanie i wziąć się za naukę?


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 23:01

Ileż my jeszcze razy będziemy oglądać jak Hiszpanie gnoją Włochów w każdym możliwym turnieju, zarówno na szczeblu klubowym, jak i narodowym :roll:

PS: Ja tak sobie obserwuję to forum i zastanawiam się czasami po co Wy w ogóle odpowiadacie jakimś Malym czy innym Makiavelom w kwestii Mandzukicia. Istny kretynizm. Nie dociera to nie dociera, niech sobie żyją w swoim świecie.
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2017, 23:14 przez mazi12, łącznie zmieniany 1 raz.


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 23:03

Maly pisze:
Poprostu pisze:Ogarnia ktoś co w ogóle na tych mistrzostwach robi Petagna? Przecież większego drewna w piłce to już dawno nie było. :facepalm:
obejrzyj sobie kiedyś jakiś mecz Juve i zwróć uwagę na gościa z 17tką
Maly, jesteś pi.e.r.d.olonym idiotą. Powinieneś się leczyć. Przed pójściem do psychiatry zrób jeszcze laskę Alvesowi.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 23:09

panlider pisze:Powinniśmy się tym Ceballosem zainteresować, oglądałem go już w kilku meczach Betisu w tym sezonie, będą z niego ludzie.
Mam to samo. Teraz będzie jedyna okazja go wyrwać. A łatwo i tak nie będzie, bo w Hiszpanii jest spore zainteresowanie jego osobą. Nie wierzę, że Barcelona nie spróbuje go wyrwać, to jest idealny zawodnik do ich systemu. Jeszcze lepiej pasowałby im niż Verratti, który jest z nimi łączony.

Co do Ceballosa to hiszpańscy komentatorzy bardziej się rozpływali nad nim niż nad Saulem. To samo na hiszpańskich portalach, ostatnio słuchałem podcastu to ciągle o nim wspominali i zawsze w superlatywach.


Betisu za bardzo nie oglądam, ale z tego co widziałem teraz na Euro to faktycznie potencjał ma ogromny. Nie da się tego ukryć. Ciężko mi jednak uwierzyć w scenariusz, że wyląduje on właśnie u nas. Jeśli jest cień szansy na wyrwanie go z Hiszpanii to właśnie teraz. Jak nie to skończy w Barcie, Atletico czy nawet przepchanym przez środkowych pomocników Realu.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 23:12

Nie wiem jaki trzeba mieć problem, by za KAŻDYM razem przemycać Mandżukicia do postów. Dwóch mistrzów tej materii na forum mamy. Pytanie, czemu ma to służyć, zwłaszcza że z tematem nic wspólnego to nie ma? Na samym początku było to nawet śmieszne, ale obecnie jest żałosne i na pewno poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Szkoda Włochów, choć różnica klas jednak widoczna. W finale będę kibicował Niemcom, choć obiektywnie Hiszpania jest obecnie najlepsza. Zobaczymy.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 08:01

Maly pisze:
Poprostu pisze:Ogarnia ktoś co w ogóle na tych mistrzostwach robi Petagna? Przecież większego drewna w piłce to już dawno nie było. :facepalm:
obejrzyj sobie kiedyś jakiś mecz Juve i zwróć uwagę na gościa z 17tką
Ty jesteś zwykłym hejterem. Małym, zakompleksionym hejterem. Coś takiego jak obiektywizm w twoich postach nie istnieje. Także zmień ten podpis, bo nikt go nie bierze na poważnie.


Ktoś wcześniej dobrze napisał - Włosi mają ewidentny problem w grą z Hiszpanami w ostatnich latach i myślę, że nie jest to tylko kwestia umiejętności.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 08:13

Maly, co Ty jesteś wykolejony to brakuje komentarza. Wchodzę w wątek o reprze a tutaj niespodzianka w postaci przychlasta, który nawet w tym miejscu nie oszczędzi Mandzura. Weźcie wywalcie te chwasty z forum.
Ostatnio zmieniony 28 czerwca 2017, 08:14 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 08:14

ja nie mam z niczym problemu, to wy go macie ;] jak kibic Juve może napisać, że większego drewna niż Petagna w piłce dawno nie było skoro u nas biega nieporównywalnie większe? prawdopodobnie nie ogląda naszych meczów więc mu poradziłem co zrobić by jednak większe drewno zobaczyć... ja tylko napisałem prawdę, która was boli i nie chcecie się z nią pogodzić ;]

Mario "skills":
Petagna skills:

jest różnica? oczywiście, że jest bo u Mario nie udaje się wychwycić choćby jednego zwodu w ciągu całego filmiku ;] jedno sombrero i to wszystko w tej materii... ja mu serca i woli walki nie odbieram ale tyle jego


a czy Włosi mają problem z Hiszpanami? zdaje się, że rok temu wybiliśmy im Euro z głowy ale mniejsza o to :) wg mnie nie wyglądało to wczoraj źle, fatalnie zagrał Chiesa, bardzo widoczny był brak Berardiego i prawej nogi Bernardeschiego, ale ogólnie nie było tragedii, czerwona ustawiła mecz a gol na 1-0 to istny majstersztyk Saula, chłop nie miał miejsca na przyjęcie i strzał a jednak to zrobił, do tego momentu Donnarumma mógł stać oparty o słupek

a co do Caballosa to jeśli wierzyć Asowi to gość ma klauzulę na poziomie 15mln... ale nie wiem jak to możliwe by jeszcze był piłkarzem Betisu w takiej sytuacji
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=a ... i&id=74137

ps. a ten Sandro podobno ma klauzulę 6mln...


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ