ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2017, 09:36

Wie ktoś gdzie mogę odkupić bilet\dwa bilety na półfinał Włochów ?


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2017, 09:38

Pod stadionem przed meczem pewnie kupisz, drożej ale kupisz ;) Sam o tym myślę


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2017, 13:02

Wojtek pisze:Pod stadionem przed meczem pewnie kupisz, drożej ale kupisz ;) Sam o tym myślę
Patrząc na to, jak to wyglądało w Lublinie na meczach Polaków to raczej nie celowalbym w kupowaniu pod stadionem.
Warto wejść choćby na wydarzenie na fejsbuczku, tam ludzie wypisują zawsze o chęci sprzedania biletu. Na Polskę kosztowały około 8 dych. Ciekawe za ile będą chodzić półfinały.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2017, 17:17

Włosi dojechali na te Mistrzostwa dopiero na trzeci mecz. Dobrze, że Duńczycy zagrali do końca. Byłoby łyso gdyby Italia po takim meczu musiała się pożegnać.

Z Hiszpanią faworytami nie będą, ale po nabraniu wiatru w żagle liczę na dobre zawody.


Obrazek
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 21:41

Ogarnia ktoś co w ogóle na tych mistrzostwach robi Petagna? Przecież większego drewna w piłce to już dawno nie było. :facepalm:


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 21:46

Petagna całe spotkanie tylko jedno dobre zagranie miał, przed chwilą, gdy zgrał piłkę głową, tak dalej jest dramat z nim.

Rugani - Caldara - Donnarumma grają jakby się znali z 15 lat i grali ostatni turniej, mega fajnie wygląda gra pomiędzy tymi graczami. A Caldara to przeciął w kilka minut kilka takich piłek że coś mogło z tego być.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 21:47

Odnośnie Petagni to oglądam go kolejny raz i nadal nie widziałem dobrej gry w jego wykonaniu. Ale za bycie drewnem nie gra się w serie a tylu meczów, więc liczę, że kiedyś jednak zobaczę jakiś przeblysk ;)
Kurcze, nadal nie mogę się przekonać do Bernardeschiego i nadal bardziej podoba mi się Berardi. No ale Dybala też mi się nie podobal ;) więc trzymam kciuki, żeby w przypadku Berny bylo podobnie jak z Paulo.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 21:48

wloski pisze:
Rugani - Caldara - Donnarumma grają jakby się znali z 15 lat

Dobrze byłoby aby za rok,dwa to oni widnieli w pierwszej 11 Juve. Szanse na to są. 2/3 tego trio już mamy.


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 21:50

Nie no Berna miał kilka takich zagrań, że Asensio mógł się uczyć, problem Berny jest taki, że on raczej w Fiorentinie nie nauczył się jak być killerem, są pewne sytuacje, gdzie trzeba raz mniej przełożyć piłkę, raz mniej kogoś minąć etc. gracz Violi naprawdę ma dobrze ułożone stopy i gra fajnie, ale powinien bardziej przykładać się do tego co robi i zdecydowanie przejść w tryb gracza bardziej kompletnego. Samymi kiwkami niczego wielkiego nie zdziała.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 21:57

wloski pisze:... problem Berny jest taki, że on raczej w Fiorentinie nie nauczył się jak być killerem, są pewne sytuacje, gdzie trzeba raz mniej przełożyć piłkę, raz mniej kogoś minąć etc. gracz Violi naprawdę ma dobrze ułożone stopy i gra fajnie, ale powinien bardziej przykładać się do tego co robi i zdecydowanie przejść w tryb gracza bardziej kompletnego. Samymi kiwkami niczego wielkiego nie zdziała.
Przede wszystkim to on ma TYLKO lewą nogę. Dramat jakiś :doh: troche mao jak na rzekomego cracka. Nie porywa mnie ten chłopak


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:02

WhySoSerious? pisze:
wloski pisze:... problem Berny jest taki, że on raczej w Fiorentinie nie nauczył się jak być killerem, są pewne sytuacje, gdzie trzeba raz mniej przełożyć piłkę, raz mniej kogoś minąć etc. gracz Violi naprawdę ma dobrze ułożone stopy i gra fajnie, ale powinien bardziej przykładać się do tego co robi i zdecydowanie przejść w tryb gracza bardziej kompletnego. Samymi kiwkami niczego wielkiego nie zdziała.
Przede wszystkim to on ma TYLKO lewą nogę. Dramat jakiś :doh: troche mao jak na rzekomego cracka. Nie porywa mnie ten chłopak
Ten problem istnieje również u Dybali.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:04

Nie mówię o Bernie odnośnie tego meczu. Mówię ogólnie. Fajny piłkarz, ale chyba nie za te pieniądze i nie jako nasza potencjalna gwiazda.
Z drugiej strony może się mylę, oby.
Po prostu czasem widzisz pilkarza, sposób prowadzenia piłki, ustawianie się na boisku i możesz stwierdzić nawet po słabszym meczu, że ten gość ma to coś. Widziałem to u Nainngolana, widziałem u Zielińskiego czy u młodego Pogby, teraz u Berardiego.
Natomiast u Berny wręcz przeciwnie. Nawet po jego swietnym meczu mogę przyznać, że fajnie zagrał, ale nie widzę tu potencjału na topa.
Zobaczymy, z Dybala też bylem pesymista.


WhySoSerious?

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2016
Posty: 129
Rejestracja: 28 lipca 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:10

wloski pisze:
WhySoSerious? pisze:
wloski pisze:... problem Berny jest taki, że on raczej w Fiorentinie nie nauczył się jak być killerem, są pewne sytuacje, gdzie trzeba raz mniej przełożyć piłkę, raz mniej kogoś minąć etc. gracz Violi naprawdę ma dobrze ułożone stopy i gra fajnie, ale powinien bardziej przykładać się do tego co robi i zdecydowanie przejść w tryb gracza bardziej kompletnego. Samymi kiwkami niczego wielkiego nie zdziała.
Przede wszystkim to on ma TYLKO lewą nogę. Dramat jakiś :doh: troche mao jak na rzekomego cracka. Nie porywa mnie ten chłopak
Ten problem istnieje również u Dybali.
Z tym, że Paweł ma to coś. U Berny tego nie widzę, choćbym bardzo chciał :/


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:11

Dlaczego Di Bagio nie ściagnie tego bezjajecznego Petangi... teraz chyba musi. Wynik nie jest korzystny, a Italia dalej gra w 10...


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2017, 22:16

No to wykrakałeś chłopie.
Pojechali z interistą jak z furą... :)
Hiszpanie będa mieli miejsce klepać swoja piłkę, chyba po zawodach/
e: no chyba, że człowiek tylko z lewą nogą pryzłoży z niej konkretnie :ok:
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2017, 22:20 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


calma calma
ODPOWIEDZ