ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 19:43

Głupie błędy i mamy 1-2. Sturaro nie wytrzymał i czerwień... na plus Berardi i Rugani, bardzo podoba mi się Zappacosta - idealny następca Lichego.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 19:43

Co Włosi zrobili z wygranym spotkaniem to nie mam pytań. Buta, pewniactwo i cwaniactwo. Myśleli, że samo się wygra. Im trzeba bata i tak napieprzać, żeby równo puchło. Gównażeria.


Obrazek
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 19:44

Italia koncertowo sobie zrypała ten mecz (piszę te słowa pięć minut przed końcem, ale nawet gdyby wyrównali, to to nie zatrze wrażenia). Grają pół meczu w przewadze i stwarzają jedną dobrą sytuację (Cataldi)... Potem głupie zachowanie Sturaro, następnie rzut karny i z wygranego meczu robi się przegrany (?).
Słabo.


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 19:45

Ale kaszanę grają. Środek nie istniał/nie istnieje. W pierwszej połówce trochę Berardi się cofał, w drugiej też, ale wtedy jest dziura na prawym skrzydle.
A to, co odstawia Viviani :angry:
Edit:
Czy oni w drugiej połówce oddali chociaż jeden celny strzał na bramkę?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 19:50

Dobra, z tego co widze mój wyjazd na finał raczej nierealny po tej kaszanie co zobaczylem w wykonaniu młodych Włochów.


KASZANA i frajerstwo.


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 19:52

Zostali w szatni nasi młodzi włosi.. Takie coś odstawić przy korzystnym wyniku i grze w przewadze. Pojadą do "chałpy" po grupie.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 19:56

Push3k pisze:Mikael Ishak + sędzia = brak kartki za kopnięcie w przeciwnika piłką + karny po ewidentnym nurku
Jasne, tam czerwo powinno być również dla Szweda, ale nie ma co usprawiedliwiać Włochów arbitrem. Grając w przewadze jeszcze przed przerwą powinni pyknąć drugą bramę i zakończyć mecz, a oni nie potrafili wymienić kilku podań w ofensywie, nie mówiąc już o strzałach na bramkę.
Sturaro, Viviani... słabiutko, bardzo słabiutko. :doh:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 20:04

Szkoda, że naszemu Sturaro puściły nerwy... :/ Mecz przegrany na własne życzenie.


Juvefanatp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 213
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 20:28

Il Fenomeno pisze:Trener ten 2 lata temu zdobył wicemistrzostwo Europy z poprzednią kadrą, więc mu ufam, mimo, że mam wątpliwości co do Bianchettiego.
Dwa lata temu Italię U-21 prowadził Devis Mangia.

Ogólnie to nie wiem co Di BIagio odwala. Całe eliminacje grał 4-2-3-1 z Bernardeschim (według mnie najlepszy włoski gracz eliminacji) na dziesiątce i wyglądało to bardzo dobrze. Ja wiem że typ zerwał sobie więzadła ale i tak nie ma nikogo lepszego, a chłop ma chociaż magię w nodze. Jak miał 1-1 to zamiast ściągnąć 1 z środkowych pomocników i dać pograć Fererico to asekuracyjnie Trotta za Belottiego :?

Dobrze zagrali Berardi, Rugani, Zappacosta (bardzo mi się podoba ten zawodnik) i Cataldi

Średniawka to Baselli, Sabelli i Belotti.

Słabo i bardzo słabo wypadli kapitan Bianchetti, Bardi (za byle jakie wyjście przy karnym), beznadziejnie rozgrywający Viviani, Sturaro (za kartkę) i najgorsza zmiana miesiąca Verdi. Cóż za zaskoczenie, że to w większości akurat ci, których obecności na boisku czepiają się ludzie w pierwszej kolejności.

Jak dla mnie mecz uwalony przez Vivianiego, a przede wszystkim trenera. Włosi rozgrywali tą piłkę tak słabo przez to, że ta musiała w każdej akcji trafić do rzymianina, a ten miał tylko jeden sposób rozegrania (podajcie mi z prawej strony a ja podam dalej na lewo). Nawet z Vivianim na boisku wyglądałoby to pewnie 5 razy lepiej gdyby inni gracze nie mieli przykazania podawać mu w każdej sytuacji, a tak czynili jedynie Berardi i Cataldi.

Teraz pewnie z grupy nie wyjdą i powiedzą papa Igrzyskom Olimpiskim, bo z taką frajerskością jaką dzisiaj zaprezentowali nie widzę ich dalej w tym turnieju.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2015, 20:41

Juvefanatp pisze:Teraz pewnie z grupy nie wyjdą i powiedzą papa Igrzyskom Olimpiskim, bo z taką frajerskością jaką dzisiaj zaprezentowali nie widzę ich dalej w tym turnieju.
Aby zagrać na IO nie muszą wyjść z grupy :prochno: Wystarczy, że Anglia wyjdzie i zostanie rozegrany jakiś 'mecz o 5. miejsce'. Pomiędzy 3. drużyną gr A, a 3. ekipą z grupy B. Więc nie jest najgorzej :wink:


Kucharius1

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 listopada 2011
Posty: 1263
Rejestracja: 04 listopada 2011

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2015, 08:11

Nie rozumiem jak tak średniemu graczowi jakim jest Viviani można powierzyć taką funkcję na boisku. Jedyne co ten chłopak potrafi to crossy do boku ze stojącej piłki, bez pressingu przeciwnika, Marrone robi to trzy razy lepiej, a wiemy jak słabo radzi sobie z naciskami rywala. Do tego chłopak dostał do wykonania wszystkie ważniejsze stałe fragmenty (poza karnym), bo słynął z tego w Serie B, a przecież mają w składzie Berardiego.

Według mnie równie słaby był Sabelli i jego dośrodkowania.

Sturaro słabo.

Trener zabija ogromny potencjał ofensywny Włochów.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 21:33

Rugani to jest jednak kozak, ta ostatnia akcja I połowy dobitnie to pokazała.
A Berardi dużo magii, na pewno zawodnik nieprzecietny, ale egoistyczny na też. Nad wyraz. Popsuł kilka akcji właśnie swoimi dryblingowymi zapędami. Mógł odegrać wcześniej lepiej ustawionym kolegom, ale widać, ze bardzo wszystko chce kończyć sam.

Wlosi odpadną według mnie w grupie. Tam oprócz Berardiego, Ruganiego, Zappacosty, Belottiego, taka mizeria lekka jest mimo wszystko.


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 21:35

Włosi u21 - Portugalia u21 do przerwy 0-0.

Rugani bardzo dobry, Berardi również - kilka świetnych piłek ze skrzydła...podoba mi się jego współpraca z Zappacostą, którego trzeba koniecznie zaklepać.


kubus1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2007
Posty: 63
Rejestracja: 30 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 21:37

W dzisiejszym meczu (po pierwszej połowie) zdecydowanie lepsza gra Włochów niż w meczu ze Szwecją. Widać różnicę w grze tej trójki pomocników w porównaniu z trójką w meczu ze Szwedami. Jednak jeśli chodzi o ofensywę to Berardi, który ciągnie tą drużynę, największe wsparcie ma w Zappacoscie!! W bocznym obrońcy. Belotti gra jak Boriello, Battocchio też nic konkretnego nie pokazał. Obrona dość pewnie. O Portugalczykach też nie można powiedzieć złego słowa, troche im zabrakło szczęścia kiedy około 40 minuty w świetnej sytuacji ich napastnik nie trafił do bramki z 1o metrów. Jeszcze wrócę do Zappacosty. Czytałem tutaj porównania do Lichtsteinera. Faktycznie, biega jak szalony ale mam wrażenie że jest lepszy technicznie od Szwajcara. Jak dla mnie bardziej przypomina Zambrotte z tym że Gianluca jak trzeba było grał na 3 pozycjach (MŚ- mecz z Ukrainą, PO, PP, LP). Reasumując, chciałbym widzieć niedługo Zappacostę w Juve.

Po meczu: Berardi się wypompował (nie wiedziałem że chłopak aż tyle biega i daje od siebie w defensywie), zmiana Battocchio na Bernardeschiego nic w sumie nie dała, chociaż mógł on zaliczyć asystę w 91 minucie gdyby Biraghi zachował się jak napastnik.. Niestety jest tylko obrońcą. Teraz żeby wyjść z grupy Włosi muszą wygrać z Anglią a Portugalia ze Szwecją. Portugalia po tym co dziś pokazała jak najbardziej jest w stanie pokonać Szwedów, natomiast Włosi- typuję kolejny remis w tym meczu i arrivederci.
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2015, 22:41 przez kubus1, łącznie zmieniany 2 razy.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2015, 22:37

Dobra remisik. Czy włosi maja jeszcze matematyczne szanse? Chyba tak, muszą wygrać z Angolami i liczyć na remis Szwedów lub ich wygraną? CZy nawet to im nie da już mozliwości wejścia dalej?

Pierwsze 15 minut II połowy dobre, potem zjazd.


ODPOWIEDZ