ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 20:56

stara_dama pisze:
Teo pisze:Ja nie wiem kto co ma za problem...Balotelli to jak najbardziej Włoch i nie ma tutaj zadnej dyskusji.Urodzony w Palermo chłopak który zaraz potem trafia do domu dziecka i nie ma nic wspólnego z biologicznymi "stwórcami" dla których był tylko problemem zapewne,w wieku 3 miesiecy adoptowany przez włoskich rodziców(swoich tak naprawde jedynych i prawdziwych ) dzieki którym dostaje wreszcie nazwisko i imie i wyrasta w swoim jedynym znanym włoskim srodowisku gdzie trafia do klubu któremu kibicuje jego ojciec czyli Interu gdzie staje sie coraz lepszym piłkarzem.Na kazdym kroku w wywiadach podresla ze chce grac dla Italii no bo niby dla kogo innego?
czekaj czekaj bo zaraz sie rozplacze...

Nie akceptuje go bo jest czarnym wlochem, ktorego matka przyplynela na drzwiach od komody z maroka, libii czy innego libanu (pzdr Abdul :D ) w poszukiwaniu cywilizacji (czytaj Palermo)... A to ze z interu... jeszcze bardziej pogarsza jego sytuacje...
Ale ty jesteś płytki i w dodatku wąskomyślący. Zero tolerancji. Porażka jak dla mnie. Żal ci dupe ściska, że nigdy nie będziesz tak dobry jak on i możesz mu co najwyżej buty wiązać??


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 21:21

Żal ci ### ściska, że nigdy nie będziesz tak dobry jak on i możesz mu co najwyżej buty wiązać??
hehe, dobre dobre... A co on Ci pozyczyl drobne na bilet albo pomogl przeprowadzic na pasach, ze uwazasz ze jest "dobry"?! Rozbiles mnie stary... :bravo:


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 21:55

stara_dama pisze:czekaj czekaj bo zaraz sie rozplacze...
Powinieneś nad sobą przede wszystkim popłakać. Nie jest Włochem, bo jest czarny? A jak gra to pewnie nie widziałeś nawet, bo byś bzdur nie opowiadał.


Obrazek
Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2008, 22:56

Nie swiergot czekam az wrzucisz jakas nowa kompilacje zebym nareszcie mogl zobaczyc obiekt Twoich westchnien w akcji...

Ta dyskusja jest bezcelowa... :stop:


forzaragazzi

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2006
Posty: 166
Rejestracja: 14 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 01:08

Czyli według Ciebie mistrzowie swiata z 1998 roku: Zidane, Lama, Lizarazu, Vieira, Djorkaeff, Desailly, Henry, Thuram, Trezeguet, Karembeu nie powinni nigdy załozyc trykotu z kogucikiem na piersi :?:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 02:45

Nie lubię Balotelliego.
Po prostu nie.
Guzik mnie obchodzi jego kolor skóry (jaka to niby różnica?!), guzik mnie obchodzi kim byli tego rodzice, skoro znam jego historię.
Wybrał Włochy? Ok, byle dzięki jego grze Italia osigała większe sukcesy...
Dlaczego go nie lubię? Za pychę, zarozumiałość, wyższość... te cechy zgubiły już ogrom piłkarzy...
Ale oglądając jego grę nie mam zamiaru pisać, że jest słaby. Bo to świetny gracz...


Dirty mind
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 15:06

stara_dama pisze:
Żal ci ### ściska, że nigdy nie będziesz tak dobry jak on i możesz mu co najwyżej buty wiązać??
hehe, dobre dobre... A co on Ci pozyczyl drobne na bilet albo pomogl przeprowadzic na pasach, ze uwazasz ze jest "dobry"?! Rozbiles mnie stary... :bravo:
Jeżeli ty uważasz, że jest słaby to sam się ośmieszasz. Zobacz Venomik też go nie toleruje a jednak potrafi przyznać, że jest dobry. Poprostu jesteś zbyt płytki by umieć niektóre rzeczy przyjąć do wiadomości. To smutne ale jakże prawdziwe.

EDIT

I jeszcze jedno. Nie mów do mnie stary bo prawdopodobnie jesteś starszy ode mnie.


Okoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2007
Posty: 642
Rejestracja: 18 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 08 września 2008, 15:24

Venomik pisze:Dlaczego go nie lubię? Za pychę, zarozumiałość, wyższość...
A na jakiej podstawie sądzisz, że Mario ma wyżej wymienione cechy?


De Rossi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2008
Posty: 700
Rejestracja: 14 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 września 2008, 21:01

Okoni pisze:
Venomik pisze:Dlaczego go nie lubię? Za pychę, zarozumiałość, wyższość...
A na jakiej podstawie sądzisz, że Mario ma wyżej wymienione cechy?
Pewnie na podstawie wywiadów - w których Mario nie jest zbyt skromny.


Dzisiaj, w ostatnim grupowym meczu, reprezentacja Italii U21 zremisowała 1-1 z bezpośrednim rywalem o 1 miejsce - Chorwacją i tym samym zakwalifikowała się do MME U-21, które zostaną rozegrane w 2009 roku na szwedzkich boiskach.


Oglądałem tylko 2 połowę. Balotelli bardzo aktywny, szukał gry, dryblował, raz świetnie wypuścił Giovinco, lecz ten wychodząc sam na sam, trochę zwolnił i uderzył piłkę z przed pola karnego, a ta poszybowała wysoko nad bramką. Mario przez uraz został zmieniony, natomiast Seba słabo. Po zejściu Balotelliego, próbował wziąć na siebie ciężar, ale słabo mu to wychodziło. Niedokładne podania, nieudane dryblingi (chyba jednak wzrost nieco przeszkodzi mu w karierze), bardzo słabo wykonywane rzuty wolne i rożne. Należy pochwalić Cigariniego, który bardzo dobrze grał w destrukcji.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 09 września 2008, 23:28

Maradona jest 3 cm wyższy od Giovinco, Zola o 4. Im jakoś wzrost w karierze nie przeszkodził. Nie wydaje mi się żeby warunki fizyczne miały wpływ na jego słabe dryblingi i rozgrywanie piłki. Tym bardziej, że wcześniej nie był to dla niego problem. Na skrzydle centymetry nie są potrzebne (tak u nas najprawdopodobniej będzie grał). Może po prostu spadek formy po IO?


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2008, 14:32

mrowka423 pisze:Jeżeli ty uważasz, że jest słaby to sam się ośmieszasz. I jeszcze jedno. Nie mów do mnie stary bo prawdopodobnie jesteś starszy ode mnie.
Ok. to moze "dzieciaku" sprawdz jeszcze raz to co pisalem i pokaz mi chociaz pol slowa gdzie stwierdzam ze balotelli jest slaby?! ...

Mam podobne zdanie co Venomik, poprostu balotelli przypomina mi swoim zachowaniem i charakterem zlatana + to ze jest z interu, + to ze moim zdaniem nie powinien grac dla Italii tylko dopinguje moja niechec do niego.


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2008, 15:03

Też nie lubię Balotelliego, nie uważam, że jest słaby, ale... napisanie, że jest świetny to przesada. A już słowa Rossiego, że Inter ma 3 najlepszy atak w Europie, głównie ze względu na Mario to śmiech na sali.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 10 września 2008, 15:35

Arbuzini pisze:Maradona jest 3 cm wyższy od Giovinco, Zola o 4. Im jakoś wzrost w karierze nie przeszkodził. Nie wydaje mi się żeby warunki fizyczne miały wpływ na jego słabe dryblingi i rozgrywanie piłki. Tym bardziej, że wcześniej nie był to dla niego problem. Na skrzydle centymetry nie są potrzebne (tak u nas najprawdopodobniej będzie grał). Może po prostu spadek formy po IO?
No w dryblingach i rozgrywaniu to niski wzrost na pewno nie przeszkadza :lol: , wręcz przeciwnie - gwarantuje lepszą motorykę i koordynację ruchową; słowem: na skrzydle wręcz pomaga.
stara_dama pisze:balotelli przypomina mi swoim zachowaniem i charakterem zlatana
Z tym się zgodzę, mi też to przeszkadza. Nasz młodzik wydaje się mieć lepszy charakter.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2008, 16:02

stara_dama pisze:
mrowka423 pisze:Jeżeli ty uważasz, że jest słaby to sam się ośmieszasz. I jeszcze jedno. Nie mów do mnie stary bo prawdopodobnie jesteś starszy ode mnie.
Ok. to moze "dzieciaku" sprawdz jeszcze raz to co pisalem i pokaz mi chociaz pol slowa gdzie stwierdzam ze balotelli jest slaby?! ...

Mam podobne zdanie co Venomik, poprostu balotelli przypomina mi swoim zachowaniem i charakterem zlatana + to ze jest z interu, + to ze moim zdaniem nie powinien grac dla Italii tylko dopinguje moja niechec do niego.
stara_dama pisze:A co on Ci pozyczyl drobne na bilet albo pomogl przeprowadzic na pasach, ze uwazasz ze jest "dobry"?

Sam nie potrafisz wnioskować z własnych słów. Może powiesz, że te słowa znaczyły, że Balotelli jest dobrym piłkarzem.
stara_dama pisze:Ok. to moze "dzieciaku"
Ale ty jesteś zabawny :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Kryształ

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2005
Posty: 756
Rejestracja: 17 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2008, 17:47

Dobry a "dobry" ... znajdz roznice, chyba ze w podstawowce jeszcze nie mowili co znaczy gdy slowo jest miedzy takimi "znaczkami".

Koniec dyskusji, bo nie warto rozmawiac o typach z interu a juz napewno nie warto rozmawiac o tym z toba chlopcze..


ODPOWIEDZ