PZPN - tutaj wszystko

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Dzięcioł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 292
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 13:16

Wygrana Koseckiego będzie kpiną. W kontekście bezczelnej postawy Kucharskiego, który publicznie bez żadnych wewnętrznych obiekcji głosi, że to on będzie faktycznie sterował polską piłką nożną, to ja nie mam już żadnych pytań. W PO widzą, że poparcie dla rządy topnieje z dnia na dzień, to szukają bezpiecznego i ciepłego gniazdka. Nepotyzm w tym kraju jest obecnie, chyba jeszcze bardziej wszechobecny niż w PRLu. Tylko Boniek daje nadzieję, że coś może się zmienić w strukturach organizacyjnych. Przebieg wyborów śledzę na weszlo.com. Polecam.


Żywot studenta prawa, żywotem lirycznym jest...
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 13:24

Pytanie tylko, czy Zibi aby na pewno jest mesjaszem? Piłkarzem był, owszem, kapitalnym. Ale z tym, co robił poza piłką bywało różnie. Jako trener się pogubił, jako działacz (Widzew!) też był taki sobie. Jeśli wygra, to na genSeka weźmie sobie pewnie Listka. I tak się ten wesoły autobus będzie toczył.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 13:32

Dotychczasowa dyskusja pań i panów z PZPN:


strong return

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2008
Posty: 1510
Rejestracja: 14 lipca 2008

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 13:34

http://sport.wp.pl/liveblog.html?lbid=1321&ticaid=1f69c
Uwaga grozi zabiciem się śmiechem...


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 16:15

Ciekawe jak ten cyrk się skończy.


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 17:54

Boniek prezesem PZPN!!!! Dostał 61 głosów, Potok dostał 27, Kosecki 15, Kręcina 13
niby najlepszy kandydat,no zobaczymy co mądrego zrobi..


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 18:31

Wybitny piłkarz, słaby działacz i fatalny trener. No no no... Ciekawe co z tego będzie?


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 19:40

Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia. Zibi to jedyna nadzieja związku. Człowiek z poza układu, a jednak świetnie zna środowisko. Przynajmniej wiadomo że nie oleje swojego urzędu, tak jak poprzednik.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 19:44

Do tego zna się na menedżerce, więc... pozostaje mieć nadzieję na coś lepszego.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 19:50

Prawdę mówiąc to jestem zaskoczony, bo myślałem, że prezesem zostanie jakaś pokątna "kręcina". Pozostaje życzyć Bońkowi powodzenia. Jednak w jakąś wielką pozytywną zmianę w przypadku takiej instytucji jak PZPN ciężko mi uwierzyć.


Obrazek
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 20:06

Podbijam. Dobrze że wygrał Boniek, zdecydowanie najlepszy kandydat, niemniej jednak szału się nie spodziewam. Nie dlatego, że nie wierzę w jego możliwości, zapał czy dobrą wolę. Po prostu nie wierzę że jedna osoba na stanowisku prezesa jest w stanie ogarnąć cały ten syf, rozbić układy na szczeblach lokalnych itd. Kilka pozytywnych zmian będzie w stanie przeprowadzić, niczego istotnego też nie pogorszy - tak to widzę.


rufi8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2010
Posty: 636
Rejestracja: 29 marca 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 20:29

Mnie wygrana Bońka specjalnie nie dziwi. Leśne dziadki postawiły na kandydata jakiego domagało się społeczeństwo licząc jednocześnie, że naród na jakiś czas przestanie pociskać z PZPN, a oni pozostaną na ciepłych posadkach, bo przecież nie mają sobie nic do zarzucenia. Jeden człowiek niewiele może zmienić. Tu potrzeba wymiany pokoleniowej. Czas pokaże czy Boniek się sprawdzi, jednak lepszy on niż jakieś Kręciny..


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 21:06

Listkiewicz w TVN24 stwierdził, że Boniek zapewne zaczerpnie model organizacyjny z federacji włoskiej bo we Włoszech to tak świetnie funkcjonuje... :lol:

Zdziwiło mnie, że Listek nie został wiceprezesem ds zagranicznych ale szybko to wyjaśnił - związek potrzebował nowej twarzy więc dwa tygodnie temu sam zaproponował Koźmińskiego i liczy, że za jakiś czas dostanie u niego posadę jakiegoś doradcy :smile: Ten facet nigdy nie przepadnie, podobnie jak Zdzisiek, który czuje się większym wygranym nawet od Bońka bo zebrał całkiem sporo głosów i dalej będzie działał w polskiej piłce.
W ogóle ta porażająca logika w przemówieniu Kręciny przed głosowaniem: "Tutaj, na tej sali musimy otworzyć dach przemian PZPN-u. W przeciwnym wypadku ulewa kumoterstwa i drylu zmyje nas z piłkarskiej mapy Europy." :lol:


@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 21:51

mnowo pisze:Dotychczasowa dyskusja pań i panów z PZPN:
Kurde to sam mi się nasunęło przed głosowaniem.
Ouh_yeah pisze:W ogóle ta porażająca logika w przemówieniu Kręciny przed głosowaniem: "Tutaj, na tej sali musimy otworzyć dach przemian PZPN-u. W przeciwnym wypadku ulewa kumoterstwa i drylu zmyje nas z piłkarskiej mapy Europy." :lol:
Mi się podobało jak powiedział że jest w PZPN-ie od 1983 i...przeprasza (w domyśle za te lata). Kurde, pewnie się trochę grzeszków przez 30 lat nazbierało :whistle:

Nie czaję tych głosowań, w drugim wszyscy oprócz Bońka mieli mniej niż w pierwszej turze :think: Tak to wyglądało jakby wiedzieli że i tak Zibi wygra, więc na wszelki wypadek go poparli by ich nie wywalił za szybko.

Sprawdziło się życzenie Tomaszewskiego: Boniek prezesem, Kosecki wice...


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 26 października 2012, 23:07

Boniek - mam nadzieję na poprawę w stosunku do poprzednika :whistle:

Ogólnie całe te wybory to szopka, a najlepsze było wystąpienie Lacha.

No i nowy sekretarz generalny z Harvardu :shock: Oby to nie był tylko pic na wodę...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
ODPOWIEDZ