Reprezentacja Polski w El.ME2008 | Serbia - Polska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
ThailonFae

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2007
Posty: 8
Rejestracja: 27 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2007, 21:27

Mam mieszane uczucia co do pierwszej połowy. Co prawda wygrywamy ale nasza reprezentacja nie zachwyca stylem gry. Dobra przeciwnik na pewno mocniejszy od Azerów, którzy dziś sprawili wielką niespodziankę wygrywając z Finlandią. Ale spodziewałem się po naszych czegoś więcej, może jest to wina taktyki, cóż osobiście nie przepadam za graniem 4-5-1.

Mam nadzieję, że w drugiej połowie zobaczę Jelenia.


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 marca 2007, 21:42

o co wam chodzi ?? Leo specjalnie dal ustawienie 4-5-1, czyli defensywne, ponieważ wiedział, że Polacy kiedyś gola zdobędą, więc chicał zacieśnić defensywe, by ograniczyć ataki Ormian do minimum. Najważniejsze jest ZWYCIĘSTO, ZWYCIĘSTWO i jeszcze raz ZWYCIĘSTWO. Styl mi wisi w takich meczach, bo pewnie za kilka miechów repra będize inaczej grała...


Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 marca 2007, 22:48

Gratulacje należą się za kolejne 3 punkty,męczyli się chłopaki ale teraz nie ma łatwych meczów więc takie zwycięstwa cieszą,wygrywać z takimi zespołami jak Armenia tez trzeba umieć.
Szczęście nam sprzyja,w Belgradzie padł najlepszy wynik z możliwych,więc wszystko jest jak narazie na dobrej drodze.


Juve fan
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2007, 07:49

Jedyny komentarz o jaki moge sie pokusić po meczu z Ormianami, to że taka gra jest bardzo dobrym lekarstwem na bezsenność. Tak mnie ich poczynania znużyły, że zasnąłem.. Sorry Orzełki ale wiało nudą... :whistle:


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2007, 07:52

Martin pisze:Jedyny komentarz o jaki moge sie pokusić po meczu z Ormianami, to że taka gra jest bardzo dobrym lekarstwem na bezsenność. Tak mnie ich poczynania znużyły, że zasnąłem.. Sorry Orzełki ale wiało nudą... :whistle:
Zupełnie tak jak ja :), kumpel do mnie pisał, że Błaszczykowski się rozchodził trochę w końcówce, a ja tego nie widziałem, bo spałem...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2007, 13:31

Eee tam, moim zdaniem wcale nie był to aż taki nudny mecz, bez przesady :wink: Widziałem urywki Włochów i momentami wcale nie było to bardziej porywające spotkanie. Najważniejsze, że te obydwie reprezentacje, a w szczególności nasza wygrały :-D Chyba najlepszy na boisku był u nas Krzynówek oraz Błaszczykowski. Ale trzeba też pochwalić Gargułę i Żurawia za bramkę. Ogólnie, moim zdaniem, z tego co widziałem, to zagraliśmy przyzwoicie. Przede wszystkim Ormianie bronili się o wiele lepiej od Azerów. No a bardzo miłą niespodziankę sprawili nam Serbowie, remisując z Portugalią :bravo:


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2007, 13:49

Żuraw moim zdaniem nie nadaje się na jedynego napastnika. On raczej jest piłkarzem, który ma dogrywać piłki. Było to zresztą widać wczoraj, gdzie ( moim zdaniem ) nie radził sobie sam z przodu. 4-5-1 moim zdaniem też nie wypaliło. Tak jak mówił Szpakowski - Krzynówek i Błaszczykowski za wysoko podchodzili. 2 defensywnych to także chyba nie trafione. Z przodu powinien grać piłkarz typu Matusiak. A wraz z nim Żurawski. Po prostu Polska musi grać 2 napastników, innego rozwiązania nie widzę. W końcu nie mamy grajka na miarę Henry by bawić się w zagęszczanie środka pola i modlitwy : uda się , nie uda.

Już tak Juventus z Arsenalem grał w LM za Capello. Powoli, spokojnie. Czekaliśmy na bramkę ale ona nie padła. Na szczęście wczoraj Polsce się udało, chwała za 3 ptk. Myślę, że Leo szybko wyciągnie wnioski i na te najważniejsze mecze powinno być już dobrze :P


bartus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 535
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2007, 20:12

Może jestem ignorantem, ale dlaczego Polacy grali w czarnych opaskach? Poza tym, że zagraliśmy przeciętny mecz zostało mi tylko to jak Szapku mylił nazwiska Ormian :prochno: .


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 marca 2007, 22:11

Skromnie bo skromnie ze słabym ale ambitnym rywalem, ale wiadomo liczą się kolejne trzy punkty które możemy sobie dopisać. Wielką niespodziankę sprawili nam Azerowie pokonując Finlandie 1:0, dzięki temu wysuneliśmy się na prowadzenie w tabeli naszej grupy. Następny mecz w czerwcu. Naprzód Biało-Czerwoni!


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2007, 22:35

Hej Polska mamy Lidera Hej Polska Mamy Lidera!!!!! :D :D a wczorajszy mecz chwilami nudy nie wiem czemu zagralismy 1 napastnikiem z tak słabym rywalem i to jeszcze z Zurawkim!! ale wazne 3 pkt wiec jeszcze raz Hej POlska Mamy Lidera:D i oby tak zostało do konca eliminacji :-D ale oczywiscie LEo wie co robi i ja mu ufam :)


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Samsung~~

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2007
Posty: 74
Rejestracja: 11 maja 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 21:17

Dzisiaj polacy po pewnych kłopotach pokonali reprezentację Azerbejdżanu 3-1. Niespodziewanie prowadzenie objęła repra z Azerbejdżanu kiedy to Boruc popełnił błąd źle ustawiając się na bramce i Subasic umieścił piłkę w siatce. W pierwszej połowie gra Polski wyglądała źle. Na pochwały zasłużył chyba tylko Błaszczykowski który starał się coś zwojować na prawym skrzydle. Druga połowa należało pod nasze dyktando. W 63 minucie Smolarek, po stałym fragmencie gry umieścił piłkę w siatce. 3 minuty później prowdziliśmy po strzale Jacka Krzynówka. W doliczonym czasie gry rezulatat ustalił Jacek Krzynówek strzelając drugą bramkę w meczu.

Azerbejdżan-Polska 1-3
Subasic '5 - Smolarek '63, Krzynówek '66, Krzynówek '90

W innym meczu w naszej grupie Serbia pokonała 2-0 Finlandię i to oni mają drugie miejsce w tabeli.


Karol_Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 188
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 21:23

mecz może nie był taki dobry ale wygrana jest i kolejne 3 pkt


ADP

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2005
Posty: 120
Rejestracja: 04 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 21:29

Ogólnie kiepski mecz :/ rywal mało wymagający a mimo to dali sobie strzelić głupią bramkę a do tego 1 polowa była tragiczna w ich wykonaniu.Boruc grał bardzo niepewnie , Żurawski podobnie a pochwalić zdecydowanie można Krzynówka oraz Saganowskiego który mimo ze nie strzelił gola stwarzał zagrożenie pod bramką przeciwnika no i gdyby nie dobre zmiany Leo myślę że byłoby kiepsko ale wynik 1-3 cieszy :)


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 21:38

no mecz byl slaby i powoli tracilem wiare ale naszczescie bramka smolarka odwrocila losy meczu. Gra przeciętna - Wynik bardzo dobry


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 czerwca 2007, 21:40

Zagraliśmy słabiutko. Boruc bronił beznadziejnie, w obronie pełno dziur. Najlepiej zagrali Saganowski, Smolarek i Krzynówek. Trzeba przyznać że mieliśmy trochę szczęścia. Mam nadzieję że z Armenią zagramy lepiej i wywieziemy pewne 3 pkt.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
ODPOWIEDZ