Polska I Liga. Orange Ekstraklasa 2006/2007

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 16:16

Mistrza już raczej znamy. Po tych pierwszych spotkaniach tej rundy nie sądze, aby ktokolwiek zagroził GKSowi. Przyznam szczerze, że jestem tym faktem zaskoczony. Myślałem, że po dobrej jesieni przyjdą cięższe czasy i Bełchatów z kolejki na kolejkę będzie spadał coraz to niżej a tu jednak wręcz przeciwnie.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 16:23

UlTrAs pisze:Mistrza już raczej znamy. Po tych pierwszych spotkaniach tej rundy nie sądze, aby ktokolwiek zagroził GKSowi. Przyznam szczerze, że jestem tym faktem zaskoczony. Myślałem, że po dobrej jesieni przyjdą cięższe czasy i Bełchatów z kolejki na kolejkę będzie spadał coraz to niżej a tu jednak wręcz przeciwnie.
Chyba się trochę zagalopowałeś :wink: Do końca rozgrywek pozostało jeszcze sporo spotkań bo aż 12 kolejek! W tym czasie wszystko jest możliwe. Bełchatowianie póki co spisują się rewelacyjnie ale nie pokusiłbym teraz o przyznanie im mistrzostwa. Za wcześnie jeszcze na takie wnioski. Na pewno zawiodła Wisła i Legia. Zagłębie raczej nie będzie miało satysfakcji z osiągniętego wyniku w obliczu kar za udział w korupcji. W chwili obecnej najgroźniejszym rywalem GKS-u jest Korona Kielce. Grają bardzo ładną piłkę i to właśnie pomiędzy tymi drużynami powinny roztrzygnąć się kwestie mistrzowskie. Kluczowa może się okazać 28 kolejka kiedy to właśnie dojdzie do bezpośredniego pojedynku tych drużyn a gospodarzem będzie Korona :twisted:


Obrazek
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 17:06

Dla zainteresowanych jedyne przekleństwa były na grubego ochroniarza i policjanta który chciał zlegitymować mamuta :p :twisted:

Liga się jeszcze nie skończyła więc nie przesądzajmy kto będzie, a kto nie mistrzem kraju :dance:

Do wszystkich internetowych napinaczy, nie wiecie o czym pisać, nie ogarniacie tematu, nie umiecie czytać tego co ktoś napisał, to nie piszcie, bo was żal się robi jak czyta się takie wypociny . Chyba ,że u was wszyscy tak mają to przepraszam widocznie nie wyróżniacie się z tłumu ( odbiegacie od normy) .:prochno:


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 17:28

-Lucas- pisze:
UlTrAs pisze:Mistrza już raczej znamy. Po tych pierwszych spotkaniach tej rundy nie sądze, aby ktokolwiek zagroził GKSowi. Przyznam szczerze, że jestem tym faktem zaskoczony. Myślałem, że po dobrej jesieni przyjdą cięższe czasy i Bełchatów z kolejki na kolejkę będzie spadał coraz to niżej a tu jednak wręcz przeciwnie.
Chyba się trochę zagalopowałeś :wink: Do końca rozgrywek pozostało jeszcze sporo spotkań bo aż 12 kolejek!
Ulala... byłem pewien, że zostało sporo mniej kolejek :P A sam nie wiem czemu bo przecież runda dopiero się rozpoczęła :) No dobra to może mistrza jeszcze nie znamy, ale faktem jest, że GKS jest w tej chwili w tak dobrej formie, że ciężko będzie ich przeskoczyć.


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 19:18

GKS moze KOrona lub Zagłebie ktos z tej trójki ze wskazaniem na BEŁCHATÓW legia juz dawno legła a wisła chce byc taka jak jej imienniczka z Płocka :rotfl:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2007, 20:10

I w sumie dobrze, że nie ma już rywalizacji na linii Wisła - Legia, tylko poziom ligi się zmienił, a to że już niektórzy uważają że GKS ma mistrza w kieszeni to moim zdaniem nie do końca takie pewne. Teraz GKS jest na fali, ale zapewne zdarzy się kolejka gdzie zremisują, przegrają stracą to formę i Korona czy Zagłębie może przeskoczyć BOT. Ale osobiście z tych trzech klubów wole aby zwyciężył GKS 8) Pośród tych 6 drużyn czołowych jest jedna bez sponsora bez pieniędzy a mimo wszystko ładnie im idzie i mam nadzieje że w tej szóstce zostanie. Mowa tu o ŁKS-ie, który jak widać na razie dobrze im idzie i oby tak do końca :prochno:.
A jeszcze jedno, moim zdaniem liga powinna liczyć 18 drużyn :!: i rywalizacja była by większa i emocje, w końcu mamy się rozwijać w kierunku zachodnich lig :dance:


kUń

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 marca 2007
Posty: 1
Rejestracja: 21 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2007, 18:12

byłem w weekend na derbach i to co pokazał łks nie zasługuje na europejskie puchary. Widzew to młoda drużyna i nie należy od niej wiele wymagać. Remis na pewno dla RTSu był dobry.
Byłem też w Bełchatowie na meczu z legią. Gdyby legia nie marnowała tylu świetnych sytuacji to tabela wyglądałaby inaczej. GKS wykorzystuje stwarzane sobie okazje konsekwentnie w każdym meczu. Czy jest matusiak czy go nie ma to nic nie zmienia. Grają tak samo jak wcześniej i pewnie zmierzają po mistrzostwo Polski


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2007, 18:43

kUń pisze:byłem w weekend na derbach i to co pokazał ŁKS nie zasługuje na europejskie puchary.
A kto mówi żeby ŁKS grał w europejskich pucharach :?: :lol: (4-5 miejsce to będzie dla ŁKS-u mega sukces, jako beniaminek celem było utrzymanie się). A poza tym po jednym spotkaniu oceniać już ŁKS to trochę nie na miejscu, oceni się go po zakończeniu sezonu. A dla Widzewa niewątpliwie remis był sukcesem, jak się utrzymają to będzie też dla nich sukces :whistle: (ale żeby tak się stało to napastnicy powinni się przebudzić, bo jak się nie strzela to nie ma szans na wygranie i utrzymanie się :twisted: )


ArtHur

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 marca 2007
Posty: 541
Rejestracja: 10 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 marca 2007, 20:17

kUń pisze:byłem w weekend na derbach i to co pokazał łks nie zasługuje na europejskie puchary.
a kto powiedział, że jakikolwiek polski klub zasługuje na europejskie puchary :prochno: ?
ŁKS powinien się cieszyć z tak wysokiego miejsca w lidze, będąc beniminkiem. Ale jakby zdobyli to 3 miejsce... z tym składem odpadnięcie w 2 rundzie eliminacji, nic więcej...


Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 21 marca 2007, 20:34

ArtHur pisze: Ale jakby zdobyli to 3 miejsce... z tym składem odpadnięcie w 2 rundzie eliminacji, nic więcej...
3 miejsce daje chyba tylko Puchar Intertoto
Mistrz gra w el. do LM, 2 m-ce el. PU + zdobywca PP gra w El.PU, a tak to lipa, chyba że Platini wprowadzi te swoje reformy, ale to i tak nie od przyszłego sezonu.


LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 22 marca 2007, 15:34

No to sie coraz ciekawiej w lidze robi. Przed chwila zostala zawieszona na miesiac Arka a podejrzanych zespolow jest coraz wiecej...


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2007, 10:34

Dobija mnie postawa Legii i jak dla mnie błędne decyzje o zakupie brazylijczyków - nie mniej jednak mam nadzieje, że wkońcu (L) zacznie grać lepiej. Do GKS jest spory dystans i nie wiadomo czy uda się go odrobić ale kto wie. Wisła K. też marnie jej idzie - co tu dużo mówić. Pozytywnie zaskakuje GKS - niespodziewałem się tak dobrej postawy ze strony tej drużyny - odszedł Matusiak a to nie popsuło gry BOT-u. Lenczyk udowadnia, że pomimo tylu lat na karku wciąż jest dobry w tym co robi.
Dziwie się, że PZPN zareagował i zawiesił Arke - na miesiąc też mi kara - no ale jak chcą.
Poziom ligi napewno wzróśł to jest na duży plus - oby to nie był tylko taki jeden sezon.


LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 24 marca 2007, 11:12

gosciu_Muranista pisze:Dziwie się, że PZPN zareagował i zawiesił Arke - na miesiąc też mi kara - no ale jak chcą.
To nie do konca tak bo konsekwencje beda wieksze tylko sprytnie to rozgrywa pzpn zeby nie bylo przypadkiem na nich
gazeta.pl i inni eksperci :) pisze:Za nierozegrane spotkania ligowe - zgodnie z terminarzem w ciągu najbliższego miesiąca Arka ma ich w planach pięć - gdyńskiemu klubowi grożą walkowery. Zgodnie z regulaminem rozgrywek za trzy walkowery w sezonie klub zostanie zdegradowany o dwie klasy rozgrywkowe niżej.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2007, 13:37

Arka Gdynia - Górnik Łęczna 2
Korona Kielce - Wisła Kraków 1X
Cracovia - Lech Poznań 2X
Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1X
Odra - GKS Bełchatów 2
Legia - Łódzki KS 1
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 1X
Pogoń - Wisła Płock 1
No to nadchodzi kolejna kolejka, tym razem ośmielę się postawić moje typy, najciekawszy mecz to z pewnością bój między Koroną a Wisłą, również ciekawie zapowiadają się mecze Lecha z Cracovią oraz Legii z ŁKS-em .


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 marca 2007, 17:06

Wlasnie zawieszony tez na miesiac zostal Gornik Leczna. Ciekawe co dalej z tego wyniknie...

Co do najblizszej kolejki to mam nadzieje ze Odra sie postara i urwie punkty Gks-owi 8)

Arka Gdynia - Górnik Łęczna obustronny walkower??
Korona Kielce - Wisła Kraków 1X
Cracovia - Lech Poznań 1X
Zagłębie Lubin - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1X
Odra - GKS Bełchatów 1X
Legia - Łódzki KS 1
Widzew Łódź - Górnik Zabrze 1
Pogoń - Wisła Płock 1


ODPOWIEDZ