Jakub Błaszczykowski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 11:03

Blaszczykowski :?: Bez watpienia, od jakiegos czasu, jest to jedna z bardziej wyrozniajacych sie postaci Wisly. Jest to zawodnik bardzo ofensywny, przebojowy. Jego rajdy wzdluz bocznej lini boiska, czesto sieja duze zagrozenie dla rywala :!: Jak tak dalej pojdzie, to moze wybije sie i trafi do jakiegos zagranicznego klubu. Choc na przykladzie wielu, tego typu Polskich talentow, trzeba z tym uwazac. Bo ich kariery bardzo roznie sie potoczyly :roll: Czy moglby grac dla Juve... na rezerwe, czemu nie :think:


Juve11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2006
Posty: 20
Rejestracja: 04 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 11:22

Skoro już odmładzamy skład to czemu by miał sie nie sprawdzić...
Każdemu trzeba dać szanse, a kuba jest bardzo dobrym piłkarzem i fizycznie i technicznie. Poprostu robił z portugalczykami co chiał... Gościu jest skubany... Byłem bardzo godny podziwu jego gry w Lidze Polskiej i Reprezentacji. A co do tego że nie dał by sobie rady w Juve to sie nie zgodze :)...
Gra w Reprze i gra tam NAJLEPIEJ (bez dwóch zdań). Wiec czemu miał by sobie nie dać rady w juve?

Ja bym bardzo chetnie widział Kube w składzie Juventusu... Szczególnie teraz po tej ułomnej aferze Calcio...

Ja Jestem Na Tak...
Błaszczykowski do JUVE :dance:


Jedyne Co Warte W Mym Życiu, Jest We Włoszech...
Juve...!!
"Juve, storia di un grande amore
bianco che abbraccia il nero
coro che si alza davvero per te"
Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 12:04

Jestem kibicem Kolejorza :D i moge powiedziec ze blaszczykowski jest dobry wiec mowie obiektywnie ale do juve sie nie nadaje:P niestety :|


rafalutek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 12:42

Moim skromnym zdaniem jest on jednym z lepszych zawodników w naszej lidze.
Ale proszę państwa nie rozśmieszajcie mnie że to jakiś wielki zawodnik, spójrzcie na jego mecze w reprezentacji- z finami i wejście za jelenia z serbią w głównej mierze to dzięki jego grze mieliśmy po tych dwóch meczach 1pkt.
Jest to taka podskakująca panienka, przewracająca sie przy byle kontakcie z przeciwnikiem i nigdzie poza naszą ligą na chwilę obecną go nie stać!
A już przyrównywanie go do juve graniczy z śmiesznością.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 13:03

Powiem szczerze,że talentem Jakuba Błaszczykowskiego jestem oczarowany :) Naprawde przypomnijcie mi 20 letniego polskiego piłkarza który gra absolutnie bez kompleksów przeciwko 4 drużynie świata..Błaszczu wkręcał w ziemie Nuno Valente,wkręcał Neilla z Blacbourn,popisał się wspaniałą asystą w meczu z Nancy,w lidze nie ma obroncy który byłby wstanie go powstrzymać...
Pytanie teraz-co dalej z Kubą? Według mnie powinien grać w Wiśle jeszcze góra 2 sezony,w innym przypadku po prostu przestanie się rozwijać..Żeby było jasne-uważam że przed Kubą jeszcze wiele pracy by stał się piłkarzem wielkiego formatu jednak jest absolutnie znakomitym materiałem na takiego gracza...
Tylko zagranicą może się jednak kimś takim stać...Błaszczu w Juve? Chciałbym jednak wątpie by to się stało...


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 05 listopada 2006, 15:56

Adi=Smyk(FORZA JUVE) pisze:moim zdanie niejest gotowy na gre w JUVE w pszypadku sprowadzenia go do klubu spewnością na początku by grał wchodząc z ławy jak by się sprawdził to by grał ....heh.... a jak nie to ...JAKUBIE WITAJ W REZERWACH!!!!!!!!!!I TYLE :D
Oj nie doceniasz Kuby. Wydaje mi się, że byłby idealnym zastępcą Camoranesiego. Jest niezwykle szybki, świetnie gra dryblingiem. Wcale nie jest piłkarzem który gra dla siebie. Warto przypomnieć, że świetnie pracuje w defensywie.

Przypomnij sobie mecz Polska - Portugalia. Kube krył Nuno Valente (Everton). Portugalczyk to obrońca bardzo wysokiej klasy, Kuba momentami robił z nim co chciał. Sądze, że poradził by sobie w Juve. Deschamps wprowadzając go powoli mógł by mieć z niego wielki pożytek.

Maże o tym, żeby Jakub zagrał w Juve, bo oprócz niego nie widze Polaka który mógłby zagrać w Juve. Patrząc na tych młodych to żaden oprócz Błaszczykowskiego nie nadaje się do Juve.


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 14:16

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,wid, ... 633164.185

Tym razem to Lazio jest zainteresowanie K. Błaszczykowskim.

Kuba widac sie spieszy z wyjazdem za granice co niekonecznie musi Mu wyjść na dobre. Lazio było by dobrym klubem na rozpoczęcie kariery za granicą chociaż gdyby grał w Juve... :D
Może to kaczucha dziennikarska ale miło byłoby zobaczyć Kubę w Serie A.
Szkoda że nie w Juve bo z jego umiejętnościami i patrząc na to jak sie rozwija i ile ma lat, to pewnie by sobie poradził w Juventusie.


Obrazek
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 15:53

Lukasz_JUVE pisze:Kuba widac sie spieszy z wyjazdem za granice co niekonecznie musi Mu wyjść na dobre.
Nie wiem skad masz takie informacjie - Blaszczykowski nigdzie sie nie spieszy.


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 16:01

white_wolv pisze:
Lukasz_JUVE pisze:Kuba widac sie spieszy z wyjazdem za granice co niekonecznie musi Mu wyjść na dobre.
Nie wiem skad masz takie informacjie - Blaszczykowski nigdzie sie nie spieszy.
To była tylko metafora taka :D
Gdyby został w Polsce to tylko byśmy na tym zyskali. Liga byłaby atrakcyjniejsza. Ale życzę mu wszystkiego dobrego bo to bardzo utalentowany chłopak.
Pozdro...


Obrazek
Nedvedinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2006
Posty: 2
Rejestracja: 13 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 16:31

J.B. to bardzo dobrze rokujacy zawodnik. Tak jak ktorys przedmowca zauwazyl, mnie tez przypomina Camoranesiego. Popatrzcie tylko na gre Wisly z nim a bez niego. Calkiem inna druzyna wg mnie. Rozwijaj sie Jakubie!! :ok:


seba1991

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 11
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 19:45

ja tez jestem oczarowany talentem Jakuba. Widac w tym chlopaku wielki potencjal. Piszecie ze narazie do Juve jest za slaby ( zgadzam sie) i ze trzeba poczekac te 2-3 lata. Tylko czy w polskiej lidze sie dalej rozwinie? Nie wiem czy nie lepszym rozwiazaniem byloby odejsc teraz do jakiegos klubu w lepszej lidze gdzie mlodzi zawodnicy sa lepiej szkoleni ( chociazby do Juve) i ogrywac sie przez te 2-3 lata na wypozyczeniach lub nawet w rezerwach. Wydaje mi sie ze w Polsce duzo talentow sie marnuje poniewaz nie umieja tutaj szkolic odpowiednio mlodziezy. I chociaz jestem kibicem Wisly Krakow to jednak zastanowilbym sie tu co bedzie lepsze dla Kuby poniewaz mamy tu do czynienia naprawde z wielkim talentem.


Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 listopada 2006, 21:11

Kuba jest zawodnikiem dobrym i ma potencjał na gre w przyszłości za granicą. Natomiast uważam że na dzień dzisiejszy Kuba nie nadaje się do Juve.
seba1991 pisze:Tylko czy w polskiej lidze sie dalej rozwinie? Nie wiem czy nie lepszym rozwiazaniem byloby odejsc teraz do jakiegos klubu w lepszej lidze gdzie mlodzi zawodnicy sa lepiej szkoleni
Zastanawiam się czy za granicą rozwinąłby swój talent czy nie. Czy nie stanął by w rozwoju jak Mila który też był zapowiadany jako talent, a gra jego w zagranicznym klubie zapowiadała rozwój jego umiejętności. Najlepiej było by dla Kuby grać w pierwszym składzie za granicą.
seba1991 pisze:Wydaje mi sie ze w Polsce duzo talentow sie marnuje poniewaz nie umieja tutaj szkolic odpowiednio mlodziezy.
System szkolenia jest cienki np. jak Hleb był na testach w Legii to powiedzieli że jest za słaby :/ .Podobnie było z Essienem w Zagłębiu Lubin.


Tadi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2006
Posty: 4
Rejestracja: 05 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2006, 17:55

mam nadzieję że mu się powiedzie bo taki gracz mimo tego że gra też w mojej Wisełce ;) nie powinien grać w tak marnej lidze jaką jest nasza orange ekstraklasa :smile:


Open your heart, i'm coming on....w moim sercu jest tylko miejscówa dla JUVE
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2006, 18:01

hitem ostatniego tygodnia jest oferta Cracovii.

prezes Filipiak mial piekny sen..oto widzial Blaszczykowskiego w koszulce pasow :lol: :lol: :lol:

Szczegoly


Tadi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2006
Posty: 4
Rejestracja: 05 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2006, 18:03

white_wolv pisze:hitem ostatniego tygodnia jest oferta Cracovii.

prezes Filipiak mial piekny sen..oto widzial Blaszczykowskiego w koszulce pasow :lol: :lol: :lol:

Szczegoly
buahahahaha :D:D:D:D:D ale miazga :D już prędzej to rasiak trawi do Juve niż Błaszczu do Craxy ;) :D:D


Open your heart, i'm coming on....w moim sercu jest tylko miejscówa dla JUVE
ODPOWIEDZ