Jakub Błaszczykowski

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Aleksander Wielki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2005
Posty: 28
Rejestracja: 27 października 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 11:02

Co sądzicie o tym młodym zawodniku Wisły Kraków?
Czy miał by szanse zaistnieć w takim klubie jak Juventus?

Ja uważam, że jest on bardzo żywiołowym i energicznym piłkarzem, obdarzonym bardzo dobrą techniką i świetnym dryblingiem. Ma również odpowiednią mentalność, gdyż z mało znanej drużyny z niskiej ligi, od razu przebił się do składu Aktualnego Mistrza Polski. W moich oczach bardzo przypomina Mauro Camoranesiego, i grając w Juve mógł by się wiele nauczyć.


M!chal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 kwietnia 2006
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 11:08

Niech nadal ciężko trenuje a może w przyszłości dzialacze Starej Damy się nim zainteresują. Jeżeli bedzie sie nadal tak rozwijał to kto wie...


Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 11:14

Hehe... W końcu Moggi lubi piłkarzy za free, albo za małą kase. No a Wisła sprzedaje swoich za frajer (Szymek, Żuraw, Franek), to wszystko by się zgadzało.
A tak na poważnie. Nie wiem, czy akurat w Juve, ale na pewno w jakiejś silnej europejskiej drużynie Kuba by sobie spokojnie poradził. Uważam (i nie dlatego, że jestem za Wisełką), że jest to obecnie najlepszy skrzydłowy naszej ekstraklasy. Oczywiście niektórzy (zwłaszcza ci, którzy kibicują Legii) mogą się nie zgodzić, ale to jest opinia całkowicie obiektywna. Tak jak ja przyznaję, że Legia ma najlepszego goalkeepera, tak uważam, że Wisła ma najlepszego skrzydłowego.
Kuba w Juve ???Raczej nie. Może gdzieś na wyspach, w Hiszpanii, albo w obleganej przez nas bundeslidze... Ale Serie A raczej nie... Zobaczymy. Jeśli chłopak będzie dalej ciężko trenował i mu sodówka do głowy nie uderzy, to może być wielki.


P!otr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 listopada 2004
Posty: 248
Rejestracja: 14 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2006, 11:24

Hehe ja pamiętam jeszcze występy Kuby z KS Częstochowa :D Tutaj grał na pozycji śr. pomocnika albo napastnika różnie to bywało. Obecnie widać że się bardzo rozwinął w Wiśle. Czy nadawał by się do Juve...chyba nie, powinien najpierw może spróbować gdzieś w niemczech albo hiszpanii jakiś klub w którym miał by duże szanse częstych występów. W Krakowie powinien jeszcze zostać na 2 sezony i powinine odejść żeby nie zagniąć w szarzyźnie polskiej piłki bo szkoda by zmarnować takiego zawodnika i ograniczyć go do występów tylko w Polsce.


El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2006, 11:57

Witam ! Według mnie to też najlepszy skrzydłowy polskiej ligi i myśle ze moja opinia jest obiektywna bo jestem kibicem Lecha 8) ..
Błaszczykowski jest bardzo młody wiec ma przed soba wielkie perspektywy na wielką karierę i mam nadzieje ze mu sie uda.. CHoć wiele było talentów którzy zostali w poslkiej lidze i nie zaistnieli na europejskiej arenie- chociażby Żurawski.. Gdyby wczesniej przeszedl gdzies za granice... ehh.. :( Nie uważam jednak zeby Blaszczykowski przeszedl juz teraz, moze za rok, dwa gdzies do innej ligi bo to tez moze zle wplynąc na niego

Co do gry Jakuba w Juve... Wątpie zeby to sie kiedykolwiek zdazylo...
Po pierwsze Juventus nie szuka pilkarzy w Polsce, po drugie Polacy nie są tak popularni we Włoszech jak chociażby w Niemczech... NIe mają tak wyrobionej marki.. W serie a gra wielu serbów, kilku Czechów ale Polacy nie.. Jak już by gdzies przeszedl za granice to myślę ze do Wielkiej Brytanii.. Teraz wielu skautów krązy po polsce w poszukiwaniu mlodych talentów do Anglii czy Szkocji.. Błaszczykowski ma dobre warunki fizyczne umie sie przepchnąć i posiada dobrą technikę a więc pasowalby do wyspiarskiej gry... Stoi przed nim wielka kariera tylko wlasnie jak juz wspomnialem zeby nie popelnil blędu..


yarmel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2006
Posty: 4
Rejestracja: 20 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2006, 22:06

Witam!
Ostatnio widziałem go na żywo na meczu amica-wisła i musze przynać, że dawno jakis zawodnik nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Kiedy Wisła strzeliła gola na 0-1 cała drużyna juz odpuściła sobie zaciętą grę, oprocz Błaszczykowskiego- walczył o każdą piłkę, uczestniczył we wszystkich (lecz musze pryznac ze bylo ich malo :/ ) akcjach oraz odbierał piłki piłkarzom amiki, jest jeszcze bardzo młody i myśle, że bedzie kiedys podporą polskiej reprezentacji oraz trafi do jakiegos wielkiego klubu ( Juventus? Czemu nie :-D Byleby Błaszczykowski spisywałby się tu dobrze :wink: a wierzę , że by tak było, ale to dopiero za pare lat :-D :-D )


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2006, 22:27

nie ma o czym rozmawiac, on jest jeszcze za młody i zbyt mało doswiadczony na gre w takim klubie...jedynym Polakiem ktory teraz moglby grac w Juve jest Smolarek, skoro daje sobie rade w Borusii to czemu u nas nie miałby sobie rady dać?


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2006, 22:34

Ten gracz jest jeszcze zbyt młody by grac w wielkich klubach takich jak Juve np aczkolwiek jesli bedzie sie nadal tak rozwijał to kiedys moze bedzie grał w wiekszym klubie


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 17:41

Kuba może zostać naprawdę świetnym piłkarzem. Wreszcie doczekałem się czasów, kiedy w reprezentacji gra zawodnik 20?-letni jest podstawowym piłkarzem reprezentacji. W Polsce bowiem, piłkarze debiutują w kadrze bardzo późno. Może Beenhaker, trener z Holandii znanej ze znakomitej pracy z młodzieżą wreszcie to zmieni. Wracając do Kuby: już teraz ma wszystko, co charakteryzuje dobrych skrzydłowych: dynamika (szybkość, przyspieszenie), walecznośc, znakomicie podaje i dośrodkowuje. Również drobna budowa predystynuje go do gry na skrzydle. Naprawdę jest jednym z najbardziej perpektywicznych skrzydłowych w Europie.

2post
Aleksander Wielki pisze:Co sądzicie o tym młodym zawodniku Wisły Kraków?
Czy miał by szanse zaistnieć w takim klubie jak Juventus?

Ja uważam, że jest on bardzo żywiołowym i energicznym piłkarzem, obdarzonym bardzo dobrą techniką i świetnym dryblingiem. Ma również odpowiednią mentalność, gdyż z mało znanej drużyny z niskiej ligi, od razu przebił się do składu Aktualnego Mistrza Polski. W moich oczach bardzo przypomina Mauro Camoranesiego, i grając w Juve mógł by się wiele nauczyć.
Istotnie przypomina Mauro ale biorąc pod uwagę jego wiek, może być od niego nawet lepszy i kto wie, być może za jakieś 5 lat trafi do Juve?

nie pisz dwoch postów pod rzad- do tego służy opcja zmień
/Juventinha


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Barbarzynca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2006
Posty: 46
Rejestracja: 13 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 18:37

Mysle ze Kuba dobrze by zaaklimatyzowal sie w Juve jako nastepca nawet Camoranesiego. Skoro walczyl jak rowny z rownym w meczu z Portugalczykami to czemu nie mialby tak samo zagrac przeciw np. milanowi czy interowi. No i posiada jeszcze jedna wazna umiejetnosc cechujaca wlasnie wlochow, tj. aktorstwo :P


Obrazek
Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 19:05

Moim zdniem (mimo ze jest to niemoziwe) Juventus mogłby juz w tej chwili sprowadzic Kube i przez okolo 2-3 sezony wyporzyczac go do innych klubow tak aby nabral doswiadczenia. Po kilku latach krazenia po wloskich klubach trener powinien go stopniowo wprowadzac . Ale nawet gdyby udalo sie sciagnac Kube to nie sadze aby rozwina swoj talent na miare Camoranesiego , spojrzcie tylko na Mateo Paro mniej wiecej w tym samym wieku a zupelnie inna gra. Mateo mimo mlodego wieku gra juz bardzo dojrzale a przedewszystkim gra dla druzyny , Kuba zas interesy druzyny czesto odklada na bok na rzecz niezwykle efektownych ale nie zawsze efektywnych sztuczek technicznych. Podsumowujac Kuba jest po prostu za slaby na Juventus a jego talent moze sie rozwinac tylko i wylacznie na miare druzyn portugalskich np . FC Porto


karpiu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2005
Posty: 242
Rejestracja: 18 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 19:20

Kuba jest dobrym pilkarzem jednak na warunki polskiej ligi,pewnie by soebie takze poradzil w innych,lepszych ligach ale nie sadze zeby sie odnalazl w tak wilekim klubie jakim jest JUVENTUS.Zeby byc zawodnikiem na ktorego sie patrzy przy wystawianiu pierwszej 11 nie wystarczy dobrze grac w pilke,trzeba miec odpowiednia mentalnosc i charakter i wierzyc w siebie w 100% tak jak np Boniek nie wydaje mi sie ze Jakub jest takim pilkrzem malo tego jestem przekonany zeby sobie nie dal rady w tak wilkeim klubie a pewnie nie bedzie mial nawet sposobnosci aby sie o tym przekonac...dlaczego tak sadze?Widzialem debiut Jakuba w reprezentacji gral fatalnie nie dlatego ze nie umie tylko dlatego ze sie spalil psychicznie..mozecie powiedziec ze to tylko jeden mecz,a ja wam powiem ze to swiadczy o psychice zawodnika i tyle wydaje mi sie ze tzreba miec wilkei jaja zeby trafic do Juve jezeli nie jest sie wlochem. odpowiadam na pytanie zadane w poscie, moim skromnym zdaniem Jakub Blaszczykowski nie nadaje sie do gry w Juventusie i w innych wielkich klubach tak jak praie wszyscy Polsc pilkarze (popatrzcie co sie dziej z Zurawiem kiedy kilka meczy mu nie wyszlo teraz nie moze sie pozbierac i g Miller wygryzl ze skladdu dpo spolki z maloneyem plakac sie chce)pozdro for all


Obrazek
WIDZEW
Bójcie się Chamy do Ekstraklasy wracamy!!!!
alex_pl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 sierpnia 2004
Posty: 212
Rejestracja: 13 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 20:02

Kamil_on pisze: Kuba zas interesy druzyny czesto odklada na bok na rzecz niezwykle efektownych ale nie zawsze efektywnych sztuczek technicznych.
Może się mylę ale nigdy nie widziałem aby na jakimkolwiek meczu Kuba grał pod siebie lub robił jakiekolwiek sztuczki techniczne.Jego styl to rajd(oparty na szybkości) i dośrodkowanie, strzał lub prostpadła piłka do napastników.


Era_WKS_ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 07 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 20:42

santiago15 pisze:nie ma o czym rozmawiac, on jest jeszcze za młody i zbyt mało doswiadczony na gre w takim klubie...jedynym Polakiem ktory teraz moglby grac w Juve jest Smolarek, skoro daje sobie rade w Borusii to czemu u nas nie miałby sobie rady dać?
no bez przesady...lubie Borusie, ale ona jest teraz tak słaba, że nie wiem czy by wyszla z Serie B...ale po co nam Smolarek, on jest i tak za słaby, nie ma piłkarza w Polsce w tym momencie, który mogłby na serio grać w Juve, no chyba, że...bramkarze, gdyby odszedl Buffon, to czemu nie np. Kuszczak :prochno: ALE ODPUKAC TO ODEJSCIE...co do Kuby, za młody, za 2-3 lata zaobczymy...


(\_/)
(O.o)
(> <) to jest krzywy króliczek skopiuj go do swojej sygnaturki by pomóc mu w zawładnięciu światem ^^
Adi=Smyk(FORZA JUVE)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2006
Posty: 4
Rejestracja: 13 października 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2006, 21:00

moim zdanie niejest gotowy na gre w JUVE w pszypadku sprowadzenia go do klubu spewnością na początku by grał wchodząc z ławy jak by się sprawdził to by grał ....heh.... a jak nie to ...JAKUBIE WITAJ W REZERWACH!!!!!!!!!!I TYLE :D


ODPOWIEDZ