Wylosowane zostały grupy Eliminacji do ME 2008

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:01

Reprezentacja Polski zagra w Eliminacjach do Mistrzostw Europy 2008 z:
Portugalią,Serbią i Czarnogórą,Belgią,Finlandią,Armenią,Azerbejdżanem i Kazachstanem.
Sporo problemów mogą nam przyspożyć Portugalczycy swoją grą techniczna.
Z Serbią i Czarnogórą będzie ciężko pamiętamy mecze z Serbią m.in. z zeszłego roku.Belgowie prezentują natomiast dobrą gre.Ciężko będzie nam się przedrzeć przez ich obrone.Jeżeli chodzi o Finlandie to powinniśmy ich nie lekceważyć powieważ z zespołami Skandynawskimi łatwej przeprawy nie mieliśmy.
Ogółem grupa na jaką trafiliśmy nie jest najgorsza.
http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=49107


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:14

Ja oceniam losowanie jako ciężkie a grupę jako trudną. Ale jestem pewien że Polacy są w stanie wyjść z tej grupy, zwłaszcza, że bezpośrednio wychodzą 2 pierwsze zespoły.
Portugalia- Jeden z gorszych przeciwników, z jednej strony wielu młodych i utalentowanych graczy z drugiej, zespół ukształtowany i w dużej mierze doświadczony. Gorsi mogli być tylko Anglicy i Szwedzi
Serbia - Również jeden z najgorzych rywali z 3 koszyka. Świetna defensywa, dobzi ofensywni gracze na co dzień grający w czołowych europejskich klubach. Gorsi tylko Duńczycy
Belgia- Tu mogło być gorzej ale i lepiej. Nie wiem przyznam jak się mają teraz Belgowie, ale wydaje mi się że to młoda drużyna, mogąca sprawić niemila niespodziankę.
Finlandia- chyba najgorszy rywal z tego koszyka. Mają kilku niezłych piłkarzy, mroźny klimat i to będzie ciężki orzech do zgryzienia...
Armenia- tu raczej spoko, raczej dostarczyciel punktów, choć jak się zamurują we własnym polu karnym na swoim boisku to różnie może być
Kazachstan i Azerbejdźan- nam przypadł "zaszczyt" bycia w grupie z 8 zespołami - skutek: dwie egzotyczne wyprawy więcej :/

podsumowując: będzie ciężko, ale ciekawie i mam nadzieje, że nasi dadzą radę[/code][/url]


Ja-JUVE-nek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 22 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:36

Podczas losowania myślałem tylko o tym, żeby Polska nie trafiła do grupy A, a jednak los chciał, że to tam trafiliśmy. Uważam, że chyba gorzej trafić nie mogliśmy. Jednak jeśli będziemy dobrze grać to nawet z takimi rywalami sobie poradzimy :)

Portugalia - od razu przyopmniał mi się azjatycki Mundial... Liczę, że tym razem będzie inaczej 8)

Serbia i Czarnogóra - teoretycznie gorsi od nas. Teoretycznie powinniśmy ich pokonać. Ale to tylko teoria, ponieważ w praktyce to będą chyba najtrudniejsze mecze. Może się zdarzyć, że nasi piłkarze zlekceważą rywala i przegrają...

Belgia - w tej chwili wielka niewiadoma dla mnie. Nie widziałem tej drużyny dawno w akcji i ciężko coś o niej napisać. Ale i tak wiem, że będzie ciężko :D

Finlandia - takie mecze trzeba wygrywać. Finowie powinni być dla nas tylko rozgrzewką... a jak będzie zobaczymy.

Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan - może jakiś nowy rekordzik? Ostatnio 8-0 może teraz to pobiją ?:D


Obrazek
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:46

Co do naszych poszczegolnych rywali:

Portugalia--wydaje mi sie ze za dwa lata blysnie gwiazda cristiano
ronaldo, i niestety bedziemy musieli wyjechac z takim
wynikiem jak z mundialu

Belgia- ostatnio graja słabo, moze przez to ze co raz starszy jest Bart
Goor oraz inne gwiazdy. Na te eliminacje mistrzostw Europy
moim zdaniem beda silni Verheyen sprawi ze Belgia znow
bedzie sie liczyc.

Finlandia- niby słabi lecz wszystko moze sie zdarzy niemozna ich lekcewazyc. W bramce pewnie bedzie byłszczał Anti Niemi.

Armenia- kolejny zespol na ktorym polska moze stracic punkty. Niby słabi ormianie ale napewno umia w pilke grac. Napewno beda grac ostro.

Serbia i Czarnogora-wydaje mi sie ze awansuja wraz z Portugalia. Naprawde bedzie ciezko ich pokonac tak samo jak na wyjezdzie tak samo i u siebie.

Azerbejdzan-napewno niemozna ich nazwa dostarczycielem punktow. Moga sie nawet pokusic o niespodzianke.

Kazachstan- z takim rywalem jak kazachstan, mozna nawet stracic punkty.


Obrazek
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:47

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 19:58 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 13:53

No jestem w miare zadowolony z losowanie ale bez przesady. Nie chciałem iśc do grupy 8-drużynowej bo wiadomo ze jest dwa mecze więcej. Ogólnie grupy śmierci nie mamy uważam ze powinniśmy sobie poradzic z większością oprócz Portugali bo z nimi teoretycznie nie mamy szans, ale nimi sie nie martwie bo zeby awansować trzeba wygrać z drużynami słabszymi a nie zajmować sie liderem!. Przeciwnicy z koszyków: 3-niżej są dośc szczęśliwi bo z trzeciego mogliśmy trafic np: na Danie a wtedy ciekawie mogło by nie być.
Nie ma co duzo mówić o loswaniu bo jak druzyna jest dobra to sobie poradzi :!:


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
grandejuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2005
Posty: 89
Rejestracja: 19 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 14:35

Nie jest źle, ale mogło byc troche lepiej :D Najbardziej możemy obawiać sie Portugalii, z którą raczej stracimy 6 punktów. Groźni będą Serbowie, z którymi jest ciężko wygrać. Mają naprawde dobrą obrone. Możemy pomęczyć sie jeszcze z Belgią i Finlandią. A reszta zespołów nie powinna nam sprawić trudności. Mam jednak nadzieje, ze uda nam sie wymęczyc awans. To bylyby nasze pierwsze ME :-D


Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 14:58

Moim zdaniem trafiliśmy bardzo źle, silniejsza od naszej wydaje się być jedynie grupa z Francją i Włochami. O wiele bardziej wolałbym trafić z pierwszego koszyka nawet chociażby Francję, ale za to wylosować jakieś słabsze ekipy z z koszyka 3 i 4(np. Słowacja i Izrael).Jeżeli chodzi o naszych przeciwników:
Portugalia-jedna z najsilniejszych drużyn starego kontynentu, mieszanka młodzieńczej fantazii Cristiano Ronaldo z rutyną i doświadczeniem powoli wypieranych z kadry przez młodziń Luisa Figo i Rui Manuela Costy.Niemniej jednak z pierwszego koszyka można było wylosować gorzej a o niespodziankę w meczu z drużyną w półwyspu Iberyjskiego można się z pewnością pokusić
Serbia i Czarnogóra-nie chce się wypowiadać czy trafiliśmy z trzeciego koszyka najgorzej jak mogliśmy bo ciężko mi stwierdzić czy wyższy poziom prezentuje reprezentacja serbska czy duńska. Tych dwóch drużyn nie chciałem z trzeciego koszyka wylosować. Dopiero 47 miejsce tej ekipi w aktualnym rankingu FIFA z całą pewnością nie odzwierciedla w pełni możliwości tej drużyny. Do mnie bardziej przemawia fakt pokazania pleców Hiszpanom podczas ostatnich elminacji mistrzostw świata. Takie nazwiska jak Mateja Kezman czy Predrag Djordjević muszą budzic szacunek. Moje osobiste zdanie jest takie, iż potencjał piłkarski tej drużyny jest obecnie nieco lepszy od potencjału naszej narodowej jedenastki.
Belgia-solidna Europejska drużyna która ostatnio ku mojemu zdziwieniu spadła do roli europejskiego średniaka. Z zawodników belgijskich najbardziej przemawia do mnie nazwisko vincent Kompany, który z pewnościa zrobi wszystko aby utrudnić życie naszym obrońcą.
Finlandia-przyznam szczerze iż o tej drużynie wiem tyle iż gra tweardy futbol przypominający nieco swym stylem reprezentacje Anglii. Pamiętam też jaden mecz Polski z Finlandią, który do dziś pamietam jako najnudniejszy jaki w życiu oblądałem(było wtedy 0-0)
Azerbejdżan, Armenia, Kazachstan-Trzeba uważać, żeby nie stracić głupio punktów.

Mimo, iż doceniam klasę przeciwników to uważam że nie ma co płakać- awans leży z pewnością w granicach naszych możliwości. Jako grupy o zbliżoym poziom,ie trudności do naszej określiłby grupę D i F(F moe nawet nieco silniejsza)

Fatalnie trafili Włosi pojedynki włosko-francuskie i niemiecko-czeskie bądż niewątpliwie szlagierami tych elminacji. Tanio skóry nie oddadzą też Szkoci i Ukraińcy


Forza Squadra Bianconera
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 15:16

Nie nazwałbym tej grupy trudną, lecz wyrównaną i to bardzo. Tak naprawdę aż 5 zespołów będzie miało szansę na wyjście z grupy (Armenia, Azerbejdżan, Kazachstan - wyjście którejś z tych drużyn będzie niespodzianką i to wielką). Co prawda Portugalia ma teoretycznie największe szansę, ale wydaje mi się, że z każdym zespołem można wygrać, ale niestety tez przegrać.

Tak na koniec dodam tylko, że nie wydaje mi się, abyśmy awansowali. Fatum "gry" na Mistrzostwach Europy trwa :doh: chociaż chłopakom z reprezentacji no i kibicom życzę jak najlepiej :prochno: (jeszcze tylko niech prezes PZPN-u się zmieni :pray: )


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 15:57

NIe było to zbyt szczęsliwe losowanie (znowu - bo jakby inaczej... :doh: ), ale nasi maja relane szanse na wyjście z tej grupy. Coraz wiecej piłakrzy polskich gra zagranicą, zatem mają obeznanie z wiekszością piłkarzy tych krów, no nie wliczających tych od bicia, chociaż oni też mogą namieszać... Wg mnie nie ma narazie co komentować, zobaczymy jaką Polska jest drużyną po MŚ, kiedy muszą pokazać co potrafią, bo inaczej nic nie osiągną... Ja ocenie Polaków dopiero po eliminacjach, jeśli wejdą to wiadomo zwycięzców się nie sądzi, a jeśli nie... no to już sie okaże...


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 17:31

Kiedy ten koles( nie pamietam jak sie nazywał) rozpakowywał tą kulke do Grupy 1 to mowie Polska patrze Ha! Polska miałem racje :-D
To nie znaczy ze wiem czy Polsce uda sie awansować czy nie prosze nie pytajcie mnie o to :P nie jestem jasnowidzew...
przechodzac do sedna....moglismy trafic oczywiscie do lepszej grupy...ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma...W tej grupie mozemy pewnie powalczyc o 2 miejsce jesli i nie 1...jestem optymista i uwazam ze mozemy z Portugalia wygrać...przynajmniej u siebie...
JEstem bardzo ciekawy jak bedzie wygladac Polska druzyna w 2008 roku...wiadomo ze wielu kluczowych i doswiadczonych zawodników
Biało- czerwonych zakonczy kariere...mysle ze po mundialu bedziemy mogli lepiej ocenic jakie mamy szanse....teraz to jeszcze za wczesnie na to...by byc pewnym an 100%


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 stycznia 2006, 18:55

No i jestesmy po losowaniu. Mysle, ze wcale nie natrafilismy najgorzej :wink: Oczywiscie faworytem grupy jest Portugalia z ktora nawet nie licze na remis... choc tak naprawde nigdy nie mozna powiedziec "nigdy" 8) Co do Belgii i Serbii & Czarnogory to mysle, ze jak bedziemy grac tak dobrze jak w eliminacjach do MS to sa naprawde duze szanse, iz pokonamy te zespoly :ok: No a pozostali (Finlandia, Armenia, Azerbejdzan i Kazachstan) to powinna byc formalnosc :smile: Podsumowujac widze realne szanse na awans. A jak bedzie to zobaczymy. Najpierw Mundial :P


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2006, 12:14

Obawiam się że będą to kolejne Mistrzostwa Europy na które Polska nie pojedzie.
Los nie był zbyt życzliwy i trafiliśmy do naprawdę silnej i wyrównanej grupy.Oczywiście nie mówię tu o Azerach czy Kazachach ale i tych reprezentacji można się obawiać.Piłka europejska się bardzo wyrównała ( oczywiście reprezentacyjna ) i każdy zespół stać na dobry wynik z silniejszym rywalem.
O wyjście z grupy będą walczyć drużyny Portugalii, Belgii, Serbii, Finlandii oraz Polski.Na dzień dzisiejszy uważam że największe szanse na wyjście z grupy ma Portugalia i Belgia.Całym sercem jestem za Naszą reprezentacja i do końca będę miał nadzieję że to jednak My wyjdziemy z grupy ale narazie panuje we mnie pesymistyczne nastawienie...Jak to mawiają : "Wolę się pozytywnie zaskoczyć niż rozczarować". :whistle:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 12:49

Myślę że grupa jest do przejscia i jakies tam szanse są. Z Armenią , Azerbejanem i Kazachstanem obowiązkowo komplet punktów. Z Finami i Serbią obowiazkowo wygrać u siebie , ewentualnie z Belgią wygrać u siebie i zremisować na wyjeździe ale to będzie bardzo trudne do wykonania no i z Portugalia niestety musimy nastawić się na dwie porażki chociaż tanio skóry nie sprzedamy. Portugalia raczej awans ma zaklepany a walka rozegra siepomiędzy nami i Belgami ewentualnie włączyc się mogą Serbowie i Fini.


JuvePavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 stycznia 2006
Posty: 38
Rejestracja: 29 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 29 stycznia 2006, 15:36

wydaje mi sie że polska mogła trafić o wiele gorzej. Zobaczymy jaką forme bedziemy mieli po mundialu ale wydaje mi się że nie powinniśmy mieć większych problemów z zajęciem drugiego miejsca chociaż bedzie to trudne o miejsca premiowane awansem bedzie walczyć jescze belgia i portugalia


ODPOWIEDZ