ME '16 // Finał Euro 2016, Portugalia 1-0 Francja

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9966
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2016, 22:40

10 Lipca 21:00, Stade de France, Paryż (Saint-Denis)
Obrazek Portugalia 1-0 Francja Obrazek



Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2018, 18:53 przez Siewier, łącznie zmieniany 3 razy.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 lipca 2016, 22:53

Obrazek

Świetny obrazek :ok: Oby tym razem to Griezmann świętował.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 lipca 2016, 00:03

Taktycznie Real mialo bardzo latwa droga do finalu LM, i to samo Portugalia na tych ME.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 lipca 2016, 16:40

Jakby mi ktoś po fazie grupowej powiedział, że Portugalia dojdzie do finału, to okrutnie bym go wyśmiał. Tymczasem Ronaldo i spółka zagrają jutro o puchar, chociaż w najmniejszym stopniu nie zasłużyli na ten finał i mam nadzieje, że Francja ich sklepie.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 09 lipca 2016, 17:40

panlider pisze:Jakby mi ktoś po fazie grupowej powiedział, że Portugalia dojdzie do finału, to okrutnie bym go wyśmiał. Tymczasem Ronaldo i spółka zagrają jutro o puchar, chociaż w najmniejszym stopniu nie zasłużyli na ten finał i mam nadzieje, że Francja ich sklepie.
Czemu niby nie zasłużyli ? Bo się męczą z każdym ? Najważniejsze, że finalnie przechodzą dalej i nie zdziwię się, jeśli ostatecznie wygrają z Francją, która też jakoś nie porywa. Francja może się przejechać na tej defensywnej grze Portugalii i ich szybkich kontrach.
W tym meczu też jestem za Francją, ale pisanie, że Portugalia nie zasłużyła na finał to przesada.


squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 09 lipca 2016, 20:07

Oczywiście, że obecność Portugalii w finale to żart. Mam nadzieję, że Francja jutro się po nich zdrowo przejedzie.


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2016, 21:10

Pogba, Evra i Deschamps im życzę powodzenia.


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
@D@$

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 kwietnia 2004
Posty: 2566
Rejestracja: 02 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lipca 2016, 21:59

Tak szczerze to Francja też do półfinału nie miała ciężkiej drabinki/przeciwników.

Nie mam jakiegoś jednego typu na finał. Skoro nie można już kibicować Polakom i Włochom a także nie ma groźby, że euro wygrają Niemcy, moje emocje są umiarkowane.
Portugalii należy się tytuł, ale nie za ten turniej, tylko za równe solidne występy na ME od lat, z ostatnich pięciu edycji tylko raz nie doszli do półfinału (Euro 2008 i to też po nie przynoszącym wstydu ćwierćfinale z Niemcami, gdzie Balack faulowal przy jednej z bramek). Mogli zdobyć tytuł i w 2004, czy nawet w 2012, gdzie odpadli po dobrym meczu z Hiszpanią w karnych.
Jeśli Francja przegra to jakoś bardzo mnie to nie przejmie, ale jeśli wygra, to będę się cieszył z uwagi na Pogbę, Evrę, ale przede wszystkim Deschampsa. Kiedyś objął Juve w trudnym momencie w Serie B, teraz wygrałby euro - piękna historia.
Do Portugalii nic nie mam, nawet kiedyś lubiłem tę reprezentację, ale jak widzę tego Pepe to mnie coś bierze, zwłaszcza po tym co odwałał w finale LM. Żeby było zabawniej, w pracy obstawiamy wyniki i postawiłem przekornie na Portugalię 1:0 :prochno:


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 09:49

wagner w dniu 01.07.2016 pisze:Portugalia Grecją2004 ?
Podtrzymuje.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 10:39

Generalnie to te mistrzostwa są strasznie dziwne, tak naprawdę żadna drużyna jakoś specjalnie nie zachwyciła. Do każdej było jakieś "ale", każda miała słabsze mecze, w sumie to można powiedzieć że nikt nie zasłużył na finał :smile:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 12:33

@D@$ pisze:Tak szczerze to Francja też do półfinału nie miała ciężkiej drabinki/przeciwników.

Nie mam jakiegoś jednego typu na finał. Skoro nie można już kibicować Polakom i Włochom a także nie ma groźby, że euro wygrają Niemcy, moje emocje są umiarkowane.
Portugalii należy się tytuł, ale nie za ten turniej, tylko za równe solidne występy na ME od lat, z ostatnich pięciu edycji tylko raz nie doszli do półfinału (Euro 2008 i to też po nie przynoszącym wstydu ćwierćfinale z Niemcami, gdzie Balack faulowal przy jednej z bramek). Mogli zdobyć tytuł i w 2004, czy nawet w 2012, gdzie odpadli po dobrym meczu z Hiszpanią w karnych.
Jeśli Francja przegra to jakoś bardzo mnie to nie przejmie, ale jeśli wygra, to będę się cieszył z uwagi na Pogbę, Evrę, ale przede wszystkim Deschampsa. Kiedyś objął Juve w trudnym momencie w Serie B, teraz wygrałby euro - piękna historia.
Do Portugalii nic nie mam, nawet kiedyś lubiłem tę reprezentację, ale jak widzę tego Pepe to mnie coś bierze, zwłaszcza po tym co odwałał w finale LM. Żeby było zabawniej, w pracy obstawiamy wyniki i postawiłem przekornie na Portugalię 1:0 :prochno:
:bravo: w zasadzie prawie nie można tutaj nic dodać albo nic ująć. I też mimo, ze w jakimś tam większym stopniu jestem za reprezentacją Francji to też jak w przypadku kolegi triumf Portugalczyków jakoś specjalnie mnie nie zasmuci. Niektórzy mówią, że Portugalczycy w tym turnieju mają dużo farta i nie zasługują na sukces. Ja ze swojej strony ująłbym to trochę inaczej, że mieli tez trochę pecha bo jednak te dwa pierwsze mecze grupowe z Islandią i Austrią powinni wygrać gdyż stworzyli sobie w nich sporo sytuacji strzeleckich a ich gra przynajmniej jak dla mnie mogła się podobać. Meczu z Węgrami nie oglądałem także nie wiem jak tam z nimi sytuacja się przedstawiała. Dopiero w 1/8 i ćwierćfinale ta gra ich nie była porywająca, zresztą ich przeciwników (Chorwacji, Polski) także, ale jednak potrafili to koniec, końców rozstrzygnąć na swoja korzyść co powinno tez o nich świadczyć, że nie są aż tak beznadziejnym zespołem. No i wiadomo z Walią też było już nie najgorzej. Także już w jakimś stopniu przeszły mi te wszystkie kompleksy w stosunku do Ronaldo i w przypadku jego triumfu bądź niepowodzenia nie mam zamiaru z niego kpić czy się naśmiewać, ze znowu nie wygrał tytułu ze swoją reprezentacją. Po prostu dzisiaj niech wygra lepszy a ten wiadomo może być tylko jeden.


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 15:09

Dla mnie osobiście Euro zakończyło się po odpadnięciu Włoch. Nawet nie widziałem półfinałów. Mecz Juve z Cagliari wywołuje u mnie większe emocje. Oczywiście życzę naszym piłkarzom zwycięstwa. Szczególnie Pogba niech zasmakuje jak się wygrywa w europejskim turnieju, żeby tego samego doświadczył z Juve. Być może starzeje się, ale mam wrażenie, że te mistrzostwa poza meczami naszych drużyn były trochę... nudne? Chyba to indywidualny punkt widzenia.


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 16:20

Co tu dużo pisać moim zdaniem wygra Francja.Kibicuje właśnie im ze względu na Pogbe Evrę i Deschampsa oby znów po 16 latach Francja wygrała (1984,2000 i 2016??)przypadek??oby Nie:) :ok:


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7313
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 20:39

ewerthon pisze:mam wrażenie, że te mistrzostwa poza meczami naszych drużyn były trochę... nudne?
bo mecze po prostu były słabe, Niemcy mieli jednego przeciwnika w całym turnieju, Hiszpanie dwóch, Francja jednego i Włosi trzech... w sumie "szlagierowych" spotkań było zaledwie 4 do których ew można dodać 2 mecze Chorwacji - z Hiszpanią i Portugalią a reszta to walki dawidów z goliatami, w których jedyne co mogło być ciekawe to fakt, że dawid często wygrywał ale jednak na taki turniej czeka się dla potyczek typu Francja vs Niemcy a nie Islandia vs Anglia


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
slay_mac

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lutego 2008
Posty: 351
Rejestracja: 15 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 20:53

Maly pisze:
ewerthon pisze:mam wrażenie, że te mistrzostwa poza meczami naszych drużyn były trochę... nudne?
bo mecze po prostu były słabe, Niemcy mieli jednego przeciwnika w całym turnieju, Hiszpanie dwóch, Francja jednego i Włosi trzech... w sumie "szlagierowych" spotkań było zaledwie 4 do których ew można dodać 2 mecze Chorwacji - z Hiszpanią i Portugalią a reszta to walki dawidów z goliatami, w których jedyne co mogło być ciekawe to fakt, że dawid często wygrywał ale jednak na taki turniej czeka się dla potyczek typu Francja vs Niemcy a nie Islandia vs Anglia
Dla porównania takich "szlagierów" w 2012 było aż 10, wcześniej też więcej. Brak Holandii troszkę nam tych spotkań zabrał, no ale to tylko i wyłącznie ich wina, w eliminacjach zaprezentowali jedną wielką klapę. Fakty są takie, że atrakcyjność gier grupowych baardzo spadła.


Zablokowany