ME '16 // Finał Euro 2016, Portugalia 1-0 Francja

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
binio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 628
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:37

Patrol pisze:Po raz kolejny Pogba jest ustawiony za głęboko. Przecież gość ma tyle atutów w ofensywie, że aż żal tego nie wykorzystać. Kibicowałem Francuzom, ale Portugalczycy zasługują na szacunek, bo wygrali bez swojego lidera i wygrali. :bravo:
Dokładnie to samo obserwowałem przez cąły turniej, to marnotrawienie jego atutów. No nic, graty dla Portugalii.


Obrazek
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:37

Portugalia 2016=Grecja 2004. Byłem pewien, że płaczący nic nie wygra z drużyną narodową, a tu masz. Santos to kawał taktyka. Taki jest futbol.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:38

Kamex22 pisze:Polska postawiła najtrudniejsze warunki Mistrzowi Europy :P
Gdyby Polacy mieli wiecej doswiadczenie to by dzis grali w finale.
Zeby wygrac taki turniej sa wazne wiele czynnikow jak szczescie w ukladu drabinki, a to miala Portugalia po tym jak wyeliminowala Chorwacja.


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:41

Granie cały turniej Pogbą jako trzecim obrońcą musiało się tak skończyć. Portugalia wygrywa niczym Grecja i jakoś mi to nie przeszkadza, bo to nie Niemcy :hellyes:

Szkoda przede wszystkim Evry, który już raczej skończy z reprezentacją, a dzisiaj bardzo dobry mecz zagrał. Oprócz tego w dzisiejszym meczu Martial udowodnił, że jest najgorszym graczem na tym Euro. W każdym meczu, w którym zagrał tracił wszystkie piłki.


LukaszJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 stycznia 2011
Posty: 223
Rejestracja: 09 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:42

Moim skromnym zdaniem Francja nie wygrała dzięki swojemu trenerowi...
nie mam nic do Portugalii, ani też do Ronaldo, ale bardzo szkoda mi i Pogby i Evry... mam mieszane uczucia.


Fino alla fine.
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:44

Jacky pisze:Czy wynik finalu moze miec jakis wplyw na decyzje Pogy o odejsciu/pozostaniu w Turynie?
Nie ma zwiazku. Co innego przegrany final z klubem, co innego z reprezentacja.

Ronaldo-Griezmann 2:0.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:49

Deszamps troche zawalił bo jednak Pogba wyżej ustawiony ma więcej atutów. Pokazał to chociażby w meczu z Niemcami gdzie w drugiej odsłonie sprokurował gola. Francja sfrajerzyła strasznie, Payet to w ogóle grał w tym meczu? Sissoko fajnie wyglądał, Gignac rewelacyjna okazja.

Portugalia i RM to bliźniacze sytuacje z tego sezonu. Łatwa drabinka (bo mimo wszystko oprócz CR7 jest w Portugalii kilku klasowych piłkarzy) i mecz o wszystko. Niesamowity jest futbol. Gdyby Barcelona jeszcze na końcu straciła tego majstra to byłbym totalnie załamany tym sezonem. Z bólem serca ale gratuluję tego majstra Portugalii, chociaż to chyba pierwsza drużyna w moim życiu która aż tak się ślizgała. I tak jak kolega zauważył to jednak Polska postawiła najtrudniejsze warunki triumfatorowi. CR przyklepał ZP.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:52

joy pisze:Deszamps troche zawalił bo jednak Pogba wyżej ustawiony ma więcej atutów. Pokazał to chociażby w meczu z Niemcami gdzie w drugiej odsłonie sprokurował gola.
Pogba cały turniej grał tak ustawiony. Według mnie to jest błąd.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:53

No i mamy najsłabszego mistrza od lat...szkoda mi naszych, a Griezamnn znów przegrywa z Ronaldo.

Wyszło na to, że to Polacy byli najbliżsi pokonania aktualnych Mistrzów Europy :redface:


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:56

Można powiedzieć, że dobrze tak Deschampsowi, rozbił świetnie funkcjonującą parę Evra - Pogba, rolę Paula w fazie ofensywnej ograniczył do zadań, które mógłby pełnić Padoin, bezpańskie piłki przed polem karnym rywala zbierali drewniani Sissoko i Matuidi...
Ronaldo wygrywający w tym roku LM, ME i zapewne Złota Piłkę to cyniczny rechot futbolu. Niech już ten płaczący gnębiciel maluczkich kończy karierę.
Sama Portugalia... historia zatoczyła koło i oddał im to co wcześniej zabrała przy pomocy Grecji. Cristiano jak zwykle w najważniejszym momencie nie był decydujący, Pepe ogrywany tak, że aż wstyd, rykoszet z Polską to najjaśniejszy moment wielkiego talentu Sanchesa, William Carvalho z klapkami na oczach, nasz Andrzej zaginął w akcji. Wyróżniłbym tylko bramkarza.


joy

Katalończyk
Katalończyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2012
Posty: 771
Rejestracja: 18 kwietnia 2012

Nieprzeczytany post 10 lipca 2016, 23:59

Można hejtować Portugalię i nie dziwię się temu, ale jednak gdybyśmy to my podobnym stylem (a ciężko podejrzewać że styl ewentualnie były znacząco inny) to nastroje byłyby zapewne odmienne.

A Ronaldo to powinien Benzemie kwiaty wysłać i narysować laurkę :D
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2016, 00:01 przez joy, łącznie zmieniany 1 raz.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 11 lipca 2016, 00:00

joy pisze:Można hejtować Portugalię i nie dziwię się temu, ale jednak gdybyśmy to my podobnym stylem (a ciężko podejrzewać że styl ewentualnie były znacząco inny) to nastroje byłyby zapewne odmienne.
To prawda, ale pozwolę sobie zauważyć, że Polska grała właśnie podobnym stylem xD


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 11 lipca 2016, 00:02

No i jest pięknie, to pokazuje że w sporcie ciężka praca i determinacja czasami wygrywa z talentem. Ogromny szacunek dla Portugalczyków ze względu na świetną organizację gry (1 stracony gol w całej fazie pucharowej!) ale przede wszystkim ze względu na wytrzymałość psychiczną: tyle krytyki ze wszystkich stron, rywal jest gospodarzem turnieju a więc stadion jest także przeciwko nim, cała nadzieja w nogach Ronaldo, które wytrzymały jedynie 25 minut. W takiej sytuacji byli skazani na pożarcie, a jednak zagrali wszystkim na nosie.

Najlepszy Mistrz Europy od wielu lat. Dziękuję.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 lipca 2016, 00:02

Wielkie gratulacje dla Portugalii za to, że nie stracili ducha po zejściu Ronaldo i pokazali, że potrafią wygrywać bez swojego lidera :bravo:. Zero współczucia dla Francuzów, zamiast rzucić się na Portugalczyków po kontuzji Ronaldo to grali asekurancko i na co czekali to nie wiem :think:.

Najsłabszy i najnudniejszy turniej jaki pamiętam, gdyby nie występ naszej reprezentacji to nie byłoby o czym pamiętać. Nowa formuła z większą liczbą drużyn całkowicie do bani.

Dawać nowy sezon Serie A.


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 11 lipca 2016, 00:05

Mnie, abstrahując od historii poszczególnych graczy, cieszy ten rezultat.
Fajnie kiedy wszystko nie kończy się w przewidywalny i książkowy sposób a gospodarz turnieju czy finału dostaje łupnia.
Faworyzowani i zarozumiali Francuzi/Bawarczycy mrożą szampana a tu zonk. :prochno:


Zablokowany