ME '16 // Półfinały Euro 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:05

LukaszJuve pisze:Gratuluję Francji.

Paul niech po finale zabiera ze sobą do Turynu Griezmanna :D
Za Moratę jak znalazł :hellyes:
Auf wiedersehen Deutschland :D
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2016, 23:06 przez Arcadio Morello, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:05

Niemcy w meczu z Włochami pierwszy raz pokonali ich na turnieju mistrzowskim, teraz przegrali po raz pierwszy z gospodarzem turnieju gdzie jak do tej pory im się nigdy nie zdarzyło. Brawo Francja, może nie byli faworytem tego meczu, ale chyba zasłużyli na ten finał mimo dosyć kontrowersyjnego rzutu karnego.

A Tomaszewski znowu"Rizzoli wprowadził gospodarzy do finału", "Rizzoli - drukarz" , naprawdę facet ma tupet jak na eksperta raczej nie powinien wypowiadać takich słów.
Vimes pisze:Niemcom gratuluję zdobycia mistrzostwa Europy.
Tak to jest, że jeszcze przed meczem nigdy nie można być niczego pewnym :)

Finał Francja - Portugalia, zobaczymy czy Portugalczycy zrewanżują sie Francuzom za porażkę w półfinale MŚ w 2006. Ja bym nie przekreślał ich szans przed meczem, myślę,m ze szanse na tytuł są fifty-fifty.
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2016, 23:12 przez zbysioJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Paulo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 613
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:10

Hajto i jego ból tylnej części to poezja dzisiaj :D dlatego wybrałem tvp1 i nie żałuję nawet szpaka. Moim zdaniem niektórzy powinni mieć dożywotni zakaz komentowania meczów drużyn którym kibicuja patrz przemytnik Hajto albo ziober który nie nawidzi Italii. Na twiterze tylko Hajto pisze głupoty reszta zgodnie przyznaje ze karny był. Co do neuera to śmiech mnie ogarnia bo koleś o ile jest młodszy od Buffona a popełnił w tym sezonie tyle błędów że szok. Ale niech zlasowany przez po Tomaszewski dalej gada te swoje bzdury i poci się w studio. Brawo Francja. Żałoba na tvp i w Polsacie niech trwa bo czuć w studio ubolewanie. Griezman - czy jest ktoś lepiej grający głową o jego wzroście ? Umtiti wydaje się że świetny zakup Barcy. Lloris znakomity występ. Sissoko - poważnie bym się zastanowił.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:13

Obrazek

Niemieckie zagony pancerne tym razem nie zdobędą Paryża. Feldmarszałek Loew do dymisji ;).

Aż 5 emotikonek? Oj chyba mocno zalazłem ci za skórę :smile:.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:16

szczypek pisze:Walia - Niemcy, tak mi się wydaje będzie wyglądał finał.
Rozkręcili się... chłopcy.

Nie powiem, że się nie spodziewałem, bo to widać. W finale wszyscy za Francją.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:25

Vimes pisze: Niemcy zapewnili sobie dzisiaj tytuł. Francuzi im nie podskoczą, a tym bardziej Portugalczycy czy Walijczycy.
Kolejna wypowiedź eksperta :whistle:

Tak to jest, jak się feruje kategoryczne sądy bez podstaw. A w tym masz ogromne doświadczenie, stąd moja przyjemność w wyśmiewaniu Cie.

Wszystko przemawia za Francją w finale, ale piłka nożna bywa nieprzewidywalna. Francuska obrona jest bardzo słaba, dzisiaj ofensywa Niemców to była parodia: kiksy, pudła, przypadkowe odbicia. Walia-Portugalia to miałby mecz Bale vs Ronaldo, to finał to będzie chyba Griezmann vs Ronaldo.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:26

Dla mnie man of the match Sissoko. Jego pozycjonowanie, bieganie przez 90 min od pola do pola i umiejętności czysto techniczne są na świetnym poziomie; zobaczymy za ile będzie do wyciągnięcia po EURO ze spadkowicza ligi angielskiej; oczywiście wiem, że 2 gole piechotą nie chodzą i Griezzman słusznie mógł zostać wybrany MoTM, ale już wyraziłem swoje zdanie.

@szczypuś
"Isco w czwartek", "Walia-Niemcy w finale": chłopie, nie rospędzaj się.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:27

Obwinianie o cokolwiek Rizzolego w takim meczu to po prostu jawna kpina z rozumnego widza.Włoch sędziował bardzo dobrze bez większych błędów, a bredzenie,że jak Francja znowu zagra w 12 jest żenujące.
Francuzi byli konkretniejsi,Niemcy owszem mieli swoje okazję,ale żadnej tak naprawdę 100% nie stworzyli, w pełni zasłużone zwycięstwo Francuzów.Eksperci w postaci byłych piłkarzy w studiu pomeczowym to jest tragedia, o ile trenerzy potrafią często powiedzieć coś mądrego i co ważne na temat to byli piłkarze mają zawsze jakieś dziwne teorie z księżyca popierając zazwyczaj "ja grałem w piłkę to wiem".


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:33

czy makiavela nie można permanentnie zbanować? Oferuję brak trollowania na forum, do tego nowy JPdroid w przeciągu pół roku :whistle: deal ?

gratuluję francji, że potrafiła rozkręcić się na euro i nabrać pewności w meczach o punkty. Niestety, idiotyczna formuła 24 drużyn zbiera swoje żniwo i każda drużyna potrafi zagrać jeden wielki mecz, w pozostałych zdycha. Po drugiej stronie drabinki mamy bananowe drużyny, które w normalnej formule już dawno oglądałyby mecz przed tv.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:35

Obrazek

Super eksperccy zawodowi ekonomiści z Goldman Sachs też nie trafili, więc doszło do tego, że zniżyłem się do ich poziomu :facepalm:.
Makiavel pisze:Tak to jest, jak się feruje kategoryczne sądy bez podstaw. A w tym masz ogromne doświadczenie, stąd moja przyjemność w wyśmiewaniu Cie.
W innych tematach nie dajesz rady, więc musisz sobie zrekompensować jak się trafi rzadka okazja. Rozumiem ;).


Obrazek
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:43

Gratulacje dla Francji, dopisało im dziś trochę szczęścia, ale ogólnie według mnie bardziej zasługiwali na finał. Świetny mecz Griezmanna. Neuer po raz kolejny pokazał, że Gigiemu to może co najwyżej buty czyścić i to właśnie Buffon, a nie on jest numerem jeden na świecie.

Tomaszewski to jakaś porażka, nie mogę go słuchać, przed meczem stwierdza, że Neuer to najlepszy bramkarz świata, po meczu że Francję do finału wprowadził włoski drukarz. Niecierpię tego gościa. Co w tym TVP w nim widzą, że go zapraszają do telewizji?


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 23:49

pan Zambrotta pisze:czy makiavela nie można permanentnie zbanować? Oferuję brak trollowania na forum, do tego nowy JPdroid w przeciągu pół roku :whistle: deal ?

gratuluję francji, że potrafiła rozkręcić się na euro i nabrać pewności w meczach o punkty. Niestety, idiotyczna formuła 24 drużyn zbiera swoje żniwo i każda drużyna potrafi zagrać jeden wielki mecz, w pozostałych zdycha. Po drugiej stronie drabinki mamy bananowe drużyny, które w normalnej formule już dawno oglądałyby mecz przed tv.
Ja bym nie winił formuły 24 drużyn, ba gdyby nie te dodatkowe ekipy,które potrafiły rozegrać świetne mecz(Węgry,Islandia,Walia) to mistrzostwa byłyby jeszcze bardziej nudne, jakimś problemem na pewno był fakt,że wychodziły 3 ekipy i było dużo kalkulacji, lepiej byłoby 6 pierwszych + 2 z drugich. Największym przeciwnikiem takiego turnieju jest zmęczenie zawodników sezonem, Griezman zagrał już łącznie z tymi meczami na EURO w prawie 70 spotkaniach! Inne gwiazdy był także bardzo eksploatowane, chociażby Niemcy, Muller katastrofa, Kross zgasł totalnie w 2 ostatnich meczach jakby mu ktoś prąd odciął. Niektórzy dawali radę na ambicji grać dobre mecze ale znacznie częściej przeważali gracze,którzy nie zagrali aż tak wielkich liczby spotkań w sezonie. A tu za nieco ponad miesiąc mamy początek kolejnego sezony, w dzisiejszych czasach zawodnicy zaczynają być eksploatowanie do granic możliwości.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 08 lipca 2016, 00:10

CavAllano pisze:Rizzoli daje prezent slabej Francji. Tyle. Niemcy duzo lepsi.
CavAllano pisze:W polu karnym Francji gospodarze robia co chca, ale co tam, "Niemcy przeygrywaja zasluzenie". Francja procz tego poczatku nie miala z gry kompletnie nic.

Ta niechec do Niemiec sprawia, ze niektorzy na forum zaczynaja zaklinac rzeczywistosc.
CavAllano pisze:Piszac prezent mialem na mysli to, ze nie gwizdnal ewidentnego faulu w polu karnym Francuzow. Pogba przewrocil zdaje sie Schweinsteigera, ale co tam. Reka w polu karnym Niemiec byla, ale Francja absolutnie jest druzyna slabsza.
CavAllano pisze:Niestety po meczu... Takich bledow w defensywie dawno nie widzialem. :cry:
Jak ja lubię tą cebulę :lol: :dance:
Na grzyby szwabki.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 lipca 2016, 00:52

https://www.youtube.com/watch?v=CFNPsz0AAHk

Jest ktoś w stanie to przetłumaczyć? ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 08 lipca 2016, 01:25

@lypsky - utwierdziles mnie tylko w przekonaniu, ze leczenie niewatpliwie sporych kompleksow nie idzie ci zbyt dobrze. :smile:

Pepe wroci na final?


Zablokowany