ME '16 // Półfinały Euro 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 12:40

panlider pisze:Portugalia miała obowiązek wygrać tę grupę, a wyszła z niej tylko dlatego, że UEFA zmieniła zasady turnieju...
Ale jest w finale, nie prześlizgnęła się dzięki błędom sędziów tylko pokonali przeciwników na boisku, a w jakim stylu to już mało ważne.
panlider pisze:Co do Pepe, to nie rozśmieszaj mnie. Chcesz porównywać tykającą bombę zegarową z Ramseyem, który miał udział przy 5 bramkach Walijczyków?
Pepe od Bruno Alvesa jest kilka półek wyżej. Na pewno nie miało to takiego wpływu jak strata Walii, ale osłabienie było i Walijczycy mogli to wykorzystać. Zresztą wypada jeden zawodnik i drużyna przegrywa ze słabiutką Portugalią 2:0, co to za drużyna? Bale strzelający z każdej pozycji zamiast podać? Ronaldo został by zmieszany z błotem, a Bale był po meczu za to chwalony :hellyes:
panlider pisze:Jak zwycięstwo w karnych nazywasz "ograniem" to chyba powinieneś się zastanowić nad swoim postrzeganiem piłki nożnej. Ograć to można kogoś podczas meczu, a nie w takiej loterii...
Jeśli słabiutki zespół nie daje się pokonać w 120 minutach i wygrywa w karnych to ograł lepszego. Żadna loteria - frajerstwo. Oczywiście to w odniesieniu do twoich słów, że Portugalia była słabsza od Polski, bo moim zdaniem miała więcej szans i wyglądała przez większość meczu lepiej.


FORZA JUVE!!!
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 17:58

dawid91 pisze:
panlider pisze:Portugalia miała obowiązek wygrać tę grupę, a wyszła z niej tylko dlatego, że UEFA zmieniła zasady turnieju...
Ale jest w finale, nie prześlizgnęła się dzięki błędom sędziów tylko pokonali przeciwników na boisku, a w jakim stylu to już mało ważne.
panlider pisze:Co do Pepe, to nie rozśmieszaj mnie. Chcesz porównywać tykającą bombę zegarową z Ramseyem, który miał udział przy 5 bramkach Walijczyków?
Pepe od Bruno Alvesa jest kilka półek wyżej. Na pewno nie miało to takiego wpływu jak strata Walii, ale osłabienie było i Walijczycy mogli to wykorzystać. Zresztą wypada jeden zawodnik i drużyna przegrywa ze słabiutką Portugalią 2:0, co to za drużyna? Bale strzelający z każdej pozycji zamiast podać? Ronaldo został by zmieszany z błotem, a Bale był po meczu za to chwalony :hellyes:
panlider pisze:Jak zwycięstwo w karnych nazywasz "ograniem" to chyba powinieneś się zastanowić nad swoim postrzeganiem piłki nożnej. Ograć to można kogoś podczas meczu, a nie w takiej loterii...
Jeśli słabiutki zespół nie daje się pokonać w 120 minutach i wygrywa w karnych to ograł lepszego. Żadna loteria - frajerstwo. Oczywiście to w odniesieniu do twoich słów, że Portugalia była słabsza od Polski, bo moim zdaniem miała więcej szans i wyglądała przez większość meczu lepiej.
Gdzie ja napisałem, że Portugalia była słabsza od Polski? Nie wkładaj mi w usta słów, których nie napisałem.
Prawda jest taka, że Portugalia cały turniej leci na farcie. Najpierw trzy remisy pozwoliły im wyjść ze słabej grupy, a do tego uniknęli gorszej strony drabinki, gdzie czekały Włochy, Niemcy i Francja. Potem udało im się pokonać Chorwację, oddając pierwsze celne strzały w akcji bramkowej, która miała miejsce w 119 minucie... :confused:
Następnie przeszli Polaków, gdzie przy bramce Sanchesa znów dopisało im szczęście, bo piłka odbiła się od Krychowiaka i zmieniła tor lotu. Co do karnych, to każdy wie, że tutaj decyduje przede wszystkim los. Na koniec zasłużenie wygrali z osłabioną Walią, która i tak do europejskich potęg się nie zalicza. W rezultacie na pierwszą drużynę ze ścisłego, europejskiego topu trafią w finale całego Euro... :facepalm2:
Moim zdaniem mecz finałowy obnaży daremność tej drużyny, bez względu na to, kto będzie ich przeciwnikiem.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 21:34

Tez jestem zdania, ze Portugalce jada na farcie. Jakos w tym turnieju jestem na nich nastawiony 'anty'.

Podoba mi sie ten Can w ekipie Niemcow. Niby defensywny pomocnik, a czesto jest tez pod bramka rywala. Takim przemieszczaniem sie przypomina mi Vidala. A generalnie przypomina mi Khedire, tylko żwawszy. Widzialbym go u nas.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 21:49

Rizzoli daje prezent slabej Francji. Tyle. Niemcy duzo lepsi.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 21:51

Słuszny karny, Niemcy zasłużenie przegrywają.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 21:51

Już się bałem, że sędzia wspomoże brunatnych i nie odgwiżdze tego karnego, ale na szczęście wskazał na 11 :ok:

Słabo dziś Payet i Giroud.

Aby utrzymał się ten wynik :pray: Chcę mieć komu kibicować w finale :pray:


Alex96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2014
Posty: 823
Rejestracja: 14 lutego 2014

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 21:51

To nie prezent bo karny być powinien, ale Niemcy po faulu chyba Pogby powinni miec 11 i nie jestem pewien czy jeszcze jednej...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 21:56

W polu karnym Francji gospodarze robia co chca, ale co tam, "Niemcy przeygrywaja zasluzenie". Francja procz tego poczatku nie miala z gry kompletnie nic.

Ta niechec do Niemiec sprawia, ze niektorzy na forum zaczynaja zaklinac rzeczywistosc.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 21:58

Moim zdaniem karny podyktowany słusznie, bo czego spodziewał się Schweinsteiger skacząc do główki z rękami wyciągniętymi ponad głowę? Mecz z Włochami dał im nauczkę w tej kwestii ale nie poskutkowało. W drugiej połowie widowisko zapowiada się świetnie.

Ps. Ależ Pogba jest uwiązany taktycznie przez Deschampsa...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 21:58

CavAllano pisze:W polu karnym Francji gospodarze robia co chca, ale co tam, "Niemcy przeygrywaja zasluzenie". Francja procz tego poczatku nie miala z gry kompletnie nic.

Ta niechec do Niemiec sprawia, ze niektorzy na forum zaczynaja zaklinac rzeczywistosc.
Mrozzi, Francja gra słabo, ale karny Francji się należał.
Ja rozumiem, że Basti i Boateng są ambitni i chcą dodatkowo zakwalifikować się do druzyny siatkarskiej Niemiec, ale niech mają umiar. Bo Boateng zrobił ostry blok w meczu z Włochami, a Schweini dzisiaj ładnie poleciał z ręką w górze do niższego o głowę Evry


Aleexxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2006
Posty: 476
Rejestracja: 06 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 22:02

Obiektywnie Karny po ręce być powinien. Niemcy grają trochę lepszą piłkę od Francji, ale i tak nie powalają. Karnego dla Niemiec po faulu Pogby raczej być nie powinno (pogranicze faulu w stylu meczu Polski z Austrią, tam jednak odgwizdał faul Webb).
Ostatnio zmieniony 07 lipca 2016, 22:02 przez Aleexxx, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 22:02

Piszac prezent mialem na mysli to, ze nie gwizdnal ewidentnego faulu w polu karnym Francuzow. Pogba przewrocil zdaje sie Schweinsteigera, ale co tam. Reka w polu karnym Niemiec byla, ale Francja absolutnie jest druzyna slabsza.


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 22:03

CavAllano pisze:W polu karnym Francji gospodarze robia co chca, ale co tam, "Niemcy przeygrywaja zasluzenie". Francja procz tego poczatku nie miala z gry kompletnie nic.

Ta niechec do Niemiec sprawia, ze niektorzy na forum zaczynaja zaklinac rzeczywistosc.
Niemcy są lepsi, ale karny powinien być i kropka. Nie wyskakuje się w ten sposób do piłki.
Jak obrońca wychodzi żeby odebrać piłkę i rozstawia na boki ręce to też jest zdziwienie gdy gwiżdżą. A pozostali chowają ręce dla żartów.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 22:05

Giroud drewno pierwsza klasa! :bravo: Niemcy lepsze, ale Francja tez swoje okazje miala, oby tak dalej :D


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 lipca 2016, 22:07

Oby Francuzi wytrzymali, bo nie dam rady oglądać Mullera z pucharem, a kibicowanie Portugalii będzie ciężkie.

Pierwsza połowa z przewagą Niemców ale nic z teog nie wynikało i to Francuzi mieli więcej dobrych sytuacji.


Zablokowany