ME '16 // 1/4 finału Euro 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 23:01

Dzięki porażce Islandii Polska oficjalnie zajmuje 7 miejsce na Euro 2016 (gdyby wygrała dziś Islandia to Polacy skończyliby na 8 msc).

Wreszcie popis Francuzów, bardzo liczę, że wyeliminują Niemiaszków i że wygrają całe Euro.

Szacun dla Islandii :bravo:


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 23:05

Pluto pisze:
ReinerJuve pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć czemu Paul jest jednym z czterech zawodników francuskich, którzy praktycznie nie grają w ofensywie? Mam tu na myśli bramkarza, 2x ŚO + Paul. Dla mnie to poroniony pomysł Didera... :co?:
Rzeczywiście Pogba grający bliżej obrońców niż Matuidi i Sissoko to osobliwy pomysł, ciężko się na to patrzy. Dla nas materiał poglądowy pt. jak Pogba wyglądąłby na regiście i dlaczego tego nie widzieliśmy.
Oj, widzieliśmy to parę razy. Ostatni raz w Stambule, w meczu z Galatą. Było błoto, Pogba zastępował kontuzjowanego Pirlo i na siłę próbował rozgrywać po ziemii, co, w Tych warunkach pogodowych, było fatalne. Raczej już go nie zobaczymy znowu w tej roli ;)


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 23:09

Francuzi wywiązali się z ciążącego na nich obowiązku awansu do półfinału. Ich dzisiejsze zwycięstwo wielkiego wrażenia na mnie nie robi. Islandczycy praktycznie cały turniej grali tą samą jedenastką i w końcu zmęczenie musiało dać o sobie znać. Aczkolwiek i tak zaliczyli bardzo udany turniej jak na swoje możliwości.

Jeszcze wczoraj uważałem, że Szkopy mają otwartą drogę do kolejnego podboju Francji, ale dzisiaj przeczytałem, że kontuzjował im się Gomez i to o dziwo może być największym problemem, bo oni zdecydowanie lepiej grają z klasycznym środkowym napastnikiem niż z Goetze. Niemniej jednak to Szkopy są dla mnie faworytem do kolejnej parady zwycięstwa w podbitym Paryżu. Tylko, że tym razem będą się musieli trochę bardziej wysilić.

W drugiej parze życzę zwycięstwa Walii i upatrywałbym w nich nawet faworyta, gdyby nie zawieszenie Ramseya.

W obecnej sytuacji zwycięstwo Walii byłoby najlepszą opcją.


Obrazek
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 23:15

WIELKIE BRAWA zarówno dla islandzkich piłkarzy jak i kibiców, bo na tym turnieju pokazali się z naprawdę dobrej strony. Szkoda ich, ale ćwierćfinał to i tak ogromny sukces dla tej drużyny i nie mają się czego wstydzić, nawet po dzisiejszym meczu, bo mimo straconych pięciu bramek, pokazali charakter i wolę walki. Francja była po prostu lepsza, cieszy bramka Pogby, oby Francuzi zdobyli mistrzostwo.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 00:15

Oj jak mi się nieprzyjemnie ogląda mecze Pogby na Euro... Jestem strasznie rozdarty. Z jednej strony mój ulubiony zawodnik i zawsze sercem życzę mu najlepiej; z drugiej strony, obawiam się że gdyby rozegrał świetny turniej coś mu odbije i odejdzie. No bohaterem Euro póki co nie jest, a ten gol cieszy. Francja kapitalnie zagrała, te stracone bramki to tak naprawdę nie mają żadnego znaczenia, dekoncentracja to nie nowość przy Taaaaakim wyniku. Szczerze mówiąc Coman po wejściu nic nie pokazał. Gignac drugi Boriello...

BTW: Ludzie myśleli że Pogba będzie gwiazdą nr 1 na Euro, zacznie się licytacja... A tymczasem najbardziej błyszczy Griezmann i nie zdziwi mnie, jeśli któryś klub pobije rekord transferowy pozyskując go. Też Francuz ale nie ten i oby!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 06:41

Mam tylko nadzieję, że Francuzi nie wykorzystali całej amunicji i zostanie coś na półfinał. Niech wygra ktokolwiek, byle nie szwaby.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 09:10

ForzaItanimulli3vujcm pisze: BTW: Ludzie myśleli że Pogba będzie gwiazdą nr 1 na Euro, zacznie się licytacja... A tymczasem najbardziej błyszczy Griezmann i nie zdziwi mnie, jeśli któryś klub pobije rekord transferowy pozyskując go. Też Francuz ale nie ten i oby!
Griezmann w czerwcu przedłużył kontrakt do 2021 roku z Atletico, więc wątpię żeby ktoś go kupił przynajmniej w tym okienku. Klauzula w kontrakcie 100mln, chociaż wiadomo jak to jest w Hiszpanii z kwotami odstępnego.

Wiadomo, że nowy kontrakt od razu nie przekreśla transfer po Euro, ale szanse są minimalne.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 09:39

Wojtek pisze:Dzięki porażce Islandii Polska oficjalnie zajmuje 7 miejsce na Euro 2016 (gdyby wygrała dziś Islandia to Polacy skończyliby na 8 msc).
ciekawa klasyfikacja, wychodzi, że Polska miała najsłabszych przeciwników w grupie (poza Niemcami)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
cieslik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2007
Posty: 67
Rejestracja: 19 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 10:13

Maly pisze:
Wojtek pisze:Dzięki porażce Islandii Polska oficjalnie zajmuje 7 miejsce na Euro 2016 (gdyby wygrała dziś Islandia to Polacy skończyliby na 8 msc).
ciekawa klasyfikacja, wychodzi, że Polska miała najsłabszych przeciwników w grupie (poza Niemcami)
Nie - pod uwagę brana jest tylko faza pucharowa,a tutaj (oprócz Islandii) wypadliśmy najgorszej, klasa przeciwników nie ma tutaj żadnego znaczenia.


"Od kiedy przybyłem do Juventusu cel na każdy sezon jest jeden - zdobycie scudetto. Dlatego niezrealizowanie go traktuje jako porażkę." M.Camoranesi
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 10:27

chodziło mi o to, że Irlandia Płn i Ukraina na samym dole poszczególnych klasyfikacji

studio po karnych


Pelle i Panenka


analiza najgorszych karnych jakie pewnie były w historii ME
Obrazek


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
tensu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 lipca 2016
Posty: 1
Rejestracja: 04 lipca 2016

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 11:06

Ja jestem ciekaw, czy to po prostu ich tak stres zjadł, że tak strzelali, czy po prostu zwyczajny pech. A co do wczorajszego meczu, to bardzo ładne widowisko, sporo goli i to nie tylko z jedne strony, czego chcieć więcej? :) Islandczykom należy się spory szacunek :)


Fanka Juve . Ulubiony Piłkarz - Del Piero. Obecny - Buffon. Pracuję jako księgowa. Jastrzębie-Zdrój ma małe muzeum pamiątek Juventusu.
Haris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2014
Posty: 368
Rejestracja: 11 lipca 2014

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 11:43

Haha tego jeszcze nie było, jeszcze lepsza przeróbka karnego Zazy niż wcześniej :rotfl: :rotfl:

https://www.facebook.com/JuventusFCAlba ... 797860609/


Od kołyski, aż po grób Stara Dama to mój klub! Forza Juve! <3
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7310
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 12:26

tensu pisze:Ja jestem ciekaw, czy to po prostu ich tak stres zjadł, że tak strzelali, czy po prostu zwyczajny pech.
jedni strzelali Neuerowi a drudzy Buffonowi więc stres był na pewno większy niż tradycyjnie ale z drugiej strony ktoś kto jest zestresowany raczej nie pajacuje tylko strzela normalnie, pajacowanie to jakby pokazanie pewności siebie i próba pokazania swojej wyższości nad bramkarzem


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 04 lipca 2016, 22:06

cieslik pisze:
Maly pisze:
Wojtek pisze:Dzięki porażce Islandii Polska oficjalnie zajmuje 7 miejsce na Euro 2016 (gdyby wygrała dziś Islandia to Polacy skończyliby na 8 msc).
ciekawa klasyfikacja, wychodzi, że Polska miała najsłabszych przeciwników w grupie (poza Niemcami)
Nie - pod uwagę brana jest tylko faza pucharowa,a tutaj (oprócz Islandii) wypadliśmy najgorszej, klasa przeciwników nie ma tutaj żadnego znaczenia.
hę? W tej klasyfikacji liczy się całe Euro, Polska jest wyżej od Islandii, bo w Euro zdobyła łącznie 9pkt (liczy się wynik po 90min), 7pkt w grupie i 2 remisy po 1pkt w 1/8 i 1/4. Islandia zdobyła 8pkt. Przed nami Belgia, która również miała 9pkt, ale lepszy bilans bramkowy.


panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 05 lipca 2016, 09:05

Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie, czy zajęliśmy 7 .czy 8. miejsce :D
Zwłaszcza, że spokojnie mogliśmy się zameldować w finale... Wierzyć mi się nie chcę, że ta daremna Portugalia może zagrać w meczu finałowym, co przy absencji Ramseya i Daviesa jest prawdopodobne.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Zablokowany