ME '16 // 1/4 finału Euro 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 16:13

Chiellini by lepiej strzelił tego karnego. Cały świat śmieje się z Zazy.

Szkoda, że ogromna praca wykonana przez blok defensywny Juventusu została zniweczona przez pajacowanie i brak umiejętności napastników. Dziwię się trochę Conte, że tak mało korzystał z Insigne oraz Szarego, którzy w dobrej formie są zawodnikami klasy europejskiej.

O pomoc i do pomocników nie mam żalu. Każdy jeden grał za dwóch. Niedostępność zawodników formatu Marchisio, Verrattiego oraz De Rossiego i Candrevy (w reprezentacji dawali mocno radę) byłaby ogromnym ciosem dla każdej reprezentacji.

Jestem ciekawy jak w roli selekcjonera poradzi sobie Ventura. Wiele zmieniać nie musi, większość zawodników powinna być zdatna do gry na MŚ. Oby ci, którzy mieli utrzymać formę ją utrzymali, a mający dojrzeć i rozwinąć się dokonali tego.


zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 16:50

Arbuzini pisze: Jestem ciekawy jak w roli selekcjonera poradzi sobie Ventura. Wiele zmieniać nie musi, większość zawodników powinna być zdatna do gry na MŚ. Oby ci, którzy mieli utrzymać formę ją utrzymali, a mający dojrzeć i rozwinąć się dokonali tego.
Powiem tak - kadrowo gorzej niż Conte na tym Euro mieć nie będzie. Patrząc na kontuzję i formę niektórych zawodników. Zastanawia mnie jednak czy Ventura będzie potrafił przygotować ten zespół w tak perfekcyjny sposób pod względem taktycznym oraz fizycznym. Zespół z naprawdę przeciętnymi zawodnikami był pod tym względem genialny przygotowany. Nie mam pretensji, że nie grał El Shaarawy, Bernandeschi etc. Po prostu. Conte widzi, a boisku go broniło.


Obrazek
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 17:46

Obrazek

https://twitter.com/lis_tomasz/status/7 ... 6673571841

W kwestii rozpowszechniania negatywnych stereotypów na temat Włochów hejter naczelny polskich internetów też dorzucił swoją cegiełkę. Ciekawe czy chociaż mecz oglądał :lol:?


Obrazek
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2690
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 17:53

Giaccherini jest faulowany przed polem karnym Niemców, łapie piłkę... daremny Węgier odgwizduje rękę i karze go kartką. Daremny Hajto cieszy gębę, że cwaniactwo włoskie zostało ukarane, daremny Borek milczy, daremny fan futbolu Lis słucha i pisze tweeta.
Hector poslizgnął się pod polem karnym Włochów, ci po niespełna dziesięciu sekundach mają sytuację bramkową... cisza, nikt nic nie widział, nadal grają żałośnie.
:bravo:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 18:03

Sami i Mario Gomez wyoutowoani na resztę Euro. Hummels zawieszony. Niemcy w problemach

Hajto jest daremny. A Borek chyba ze względu na bliską znajomość z Przemytnikiem boi się stawać mu na przekór


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 18:40

Crunny pisze:

Nie wiem, czy widzieliście mix z karnym Zazy :rotfl:
genialne ;)


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 20:32

Vimes pisze:Obrazek

https://twitter.com/lis_tomasz/status/7 ... 6673571841

W kwestii rozpowszechniania negatywnych stereotypów na temat Włochów hejter naczelny polskich internetów też dorzucił swoją cegiełkę. Ciekawe czy chociaż mecz oglądał :lol:?

Tja...i pewnie każdy Polak to złodziej! Panie Tomaszu, prosta rada - nie znasz się, się nie wypowiadaj!
To naprawdę zastanawiające, jak długo w niektórych głowach siedzi taki obraz Włochów! Najwyraźniej te dinozaury muszą najpierw wyginąć, by przyszło nowe!

P.S. - mam niesamowitego kaca piłkarskiego po wczorajszej przegranej!
Andrea - thx :bravo:



annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 20:37

Spotkałem się z opinią, że Zaza powinien wrócić do Włoch na nogach, nie zapominając, że krok musi być taki sam jak podczas wykonywania przez siebie karnego


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 20:42

Vimes pisze:Obrazek

https://twitter.com/lis_tomasz/status/7 ... 6673571841

W kwestii rozpowszechniania negatywnych stereotypów na temat Włochów hejter naczelny polskich internetów też dorzucił swoją cegiełkę. Ciekawe czy chociaż mecz oglądał :lol:?

Tja...i pewnie każdy Polak to złodziej! Panie Tomaszu, prosta rada - nie znasz się, się nie wypowiadaj!
To naprawdę zastanawiające, jak długo w niektórych głowach siedzi taki obraz Włochów! Najwyraźniej te dinozaury muszą najpierw wyginąć, by przyszło nowe!

P.S. - mam niesamowitego kaca piłkarskiego po wczorajszej przegranej!
Andrea - thx :bravo:

[/quote]
marcinek pisze:
Crunny pisze:

Nie wiem, czy widzieliście mix z karnym Zazy :rotfl:
genialne ;)
Trzeba jednak przyznać, że cały świat go na długo zapamięta.
;)


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 21:24

No to mamy pierwszy gol Pogby na tych mistrzostwach. :bravo: Paul, jak narazie chyba najlepszy mecz Francuzów, dwudziesta minuta i już dwubramkowa przewaga.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 21:27

Francja bez wiekszych problemow 2-0. Islandia wyglada biednie, sama walka jednak z takim zespolem nie wystarczy.

Pogba. :ok:

Oczywiscie komentator Polsatu musial nas uraczyc "rychlym transferem Pogby do ktoregos z najwiekszych europejskich klubow". :prochno: Czasami mam wrazenie, ze odpala przed meczem jakis onet, poczytaja doniesienia, a Juventus to dalej poziom post Calciopoli. :smile:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 21:32

Raczej nie powinni już tego wypuścić, mimo dobrej postawy Islandczyków na tych mistrzostwach a przy tych osłabieniach ekipy niemieckiej jest też duża szansa na finał. Oby :)


ReinerJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2010
Posty: 332
Rejestracja: 06 marca 2010

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 21:38

Może mi ktoś wytłumaczyć czemu Paul jest jednym z czterech zawodników francuskich, którzy praktycznie nie grają w ofensywie? Mam tu na myśli bramkarza, 2x ŚO + Paul. Dla mnie to poroniony pomysł Didera... :co?:


arturjuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2009
Posty: 125
Rejestracja: 08 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 21:44

ReinerJuve pisze:Może mi ktoś wytłumaczyć czemu Paul jest jednym z czterech zawodników francuskich, którzy praktycznie nie grają w ofensywie? Mam tu na myśli bramkarza, 2x ŚO + Paul. Dla mnie to poroniony pomysł Didera... :co?:
Poroniony czy nie, Francja gra dalej i prawdopodobnie zamelduj się w półfinale :)
A Pogba ma gola :juve:


Edit: już jest w półfinale


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 03 lipca 2016, 21:47

Payet to naprawdę kozak! 3 gol na Euro - 2 lewą nogą ;) Niesamowity on jest, jeszcze królem strzelców będzie, Ej w tym czasie Griezmann strzelił swojego 4 i 4 Francji

Payet 3 swój gol na 3-0
Griezmann 4 swój na 4-0

Będzie rzeźnia! :C


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany