ME '16 // 1/8 finału Euro 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 09:16

25 czerwca 15:00, Stade Geoffroy Guichard, Saint-Etienne
Obrazek Szwajcaria 1-1 (k: 4-5) Polska Obrazek




25 czerwca 18:00, Parc des Princes, Paryż
Obrazek Walia 1-0 Irlandia Północna Obrazek




25 czerwca 21:00, Stade Bollaert-Delelis, Lens
Obrazek Chorwacja 0-0 (d: 0-1) PortugaliaObrazek




26 czerwca 15:00, Stade des Lumieres, Lyon (Décines-Charpieu)
Obrazek Francja 2-1 Irlandia Obrazek




26 czerwca 18:00, Stade Pierre-Mauroy, Lille (Villeneuve-d'Ascq)
Obrazek Niemcy 3-0 Słowacja Obrazek




26 czerwca 21:00, Stadium Municipal, Tuluza
Obrazek Węgry 0-4 Belgia Obrazek




27 czerwca 18:00, Stade de France, Paryż (Saint-Denis)
Obrazek Włochy 2-0 Hiszpania Obrazek




27 czerwca 21:00, Allianz Riviera, Nicea
Obrazek Anglia 1-2 Islandia Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2018, 18:53 przez Siewier, łącznie zmieniany 11 razy.


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 10:10

Moje typy: Oby Polska, Walia, Chorwacja, Francja, Niemcy, Belgia, Oby Włochy, Anglia


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 10:15

MCL
W dużej mierze nasz awans będzie zależał od tego czy Lewandowski i Milik będą wreszcie potrafili bezwzględnie wykorzystać sytuacje bramkowe. Osobiście obawiam się, że w tym meczu możemy mieć tylko ze 2 czy 3 setki i jeśli nasi snajperzy będą tak pudłować jak ostatnio, to niestety przegramy minimalnie np. 0:1.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 10:43

Mam nadzieje, że będzie Polska, Irlandia Płn., Chorwacja, Francja, Słowacja, Węgry, Włochy, Islandia


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 11:19

najciekawiej zapowiada się potyczka Włochów z Hiszpanami. finaliści poprzednich finałów spotkają się w 1/8 i tylko dzięki "ciekawemu" systemowi drabinki dojdzie do spotkania tych zespołów na tak wczesnym etapie rozgrywek. ciężko się pokusić o wytypowanie zwycięzcy, ale to jednak Hiszpanie będą faworytem.

co do pozostałych meczów, to mam nadzieję, że Węgrzy powalczą o ćwierćfinał, bo ich gra nawet mi się podoba. widziałem ich starcie z Portugalczykami i podeszli do tego meczu całkiem na luzie. mam wrażenie, że grają trochę taki "radosny futbol". w walce z Belgami nie stoją na straconej pozycji. zwłaszcza jeśli w obronie wystąpi Toby A. nie wiem jakie pobudki występują u Wilmotsa, żeby go wystawiał, ale na chwilę obecną obrona prezentuje się u Belgów najnmniej ciekawie jeśli chodzi o wszystkie linie.

Portugalia i Chorwacja to też mogą być emocje, zwłaszcza, jeśli bałkańscy stoperzy zatrzymają Ronaldo. czy Portugalia wtedy będzie miała coś do zaoferowania w ofensywie? nie sądzę. jeśli zespół nie zagra na Ronaldo, to nie widzę ich w kolejnej fazie rozgrywek. każdy ciągnie w swoją stronę, a wiadomo, że tak się nie da grać. o ile jeszcze taka gra mogła wystarczyć na Islandię, czy Austrię (a właściwie to nie wystarczyła), to na Chorwację jest to znacznie za mało.

w pozostałych meczach nie przewiduję niespodzianek.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 11:20

Jak się bawić, to się bawić:
Szwajcaria vel "Niepokonani Tytani", Irlandia Płn., Chorwacja, Francja, Słowacja, Węgry, Włochy, Islandia


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 11:22

Poza meczami Polaków i Włochów najbardziej interesuje mnie Chorwacja - Portugalia. Mam nadzieję, że ekipa Modricia przejedzie się zdrowo po Portugalczykach, bo to, co oni pokazują na tym Euro zakrawa o żart. Niech wracają już do domu, a Cristiano niech już sobie popłacze w domowym zaciszu.

Obstawiam: Polska (yolo), Walia, Chorwacja, Francja (z problemami), Niemcy (po bardzo fajnym spotkaniu), Belgia, Hiszpania, Anglia (po dogrywce).


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 12:11

Szczerze, nie przywiązuję tak bardzo uwagi do rozstrzygnięć w tej rundzie. Chciałbym żeby Polska, Węgry i Włochy przeszły dalej, ale najbardziej mi zależy na tym że zaczął się jakiś turniej, więcej emocji! Średnia bramek 1.92/mecz po fazie grupowej nie napawa optymizmem. Powiedzmy to sobie wprost, trzeba pochwalić organizację gry defensywnej szczególnie u "małych" reprezentacji, ale to nie jest dobre dla widowiska i trzeba to powiedzieć. Wyjątkowo nieciekawie zapowiada się spotkanie Francja-Irlandia, ze względu na filozofię wyspiarzy i beznadziejnie nieporadne na tym turnieju ataki pozycyjne Francji. Pewnie uratuje ich jakiś rzut wolny Payeta albo losowa sytuacja i przebrną dalej. Walia - Irlandia Płn, Anglia - Islandia i Włochy - Hiszpania to ten sam scenariusz. Chciałbym umieć na to spojrzeć optymistycznie, ale póki co to jest najnudniejszy turniej piłkarski jaki oglądałem.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 12:44

Jeszcze nie przywykłem do sytuacji, w której reprezentacja Polski wychodzi z grupy na poważnym turnieju i na dodatek jest faworytem bukmacherów w meczu fazy play-off :prochno:. Trzymam kciuki :hellyes:.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 14:23

Polska, Walia, Chorwacja, Francja, Niemcy, Węgry, Włochy, Anglia. Chociaż chciałbym by Islandia i Słowacja przeszły, jak i Irlandia - niech Pogba wraca do domu, tego w Turynie. ;) Martwię się o mecz Włochów, może być ciężko...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 14:26

Mam nadzieje że nasi bedą bardzo skoncentrowani, a skupienia nie zabraknie zwłaszcza pod bramką. Może dobrze że Lewy pudłował z Ukrainą, miejmy nadzieje że wtedy właśnie wyczerpał limit zmarnowanych setek. :D Środek pola może być kluczowy Xhaka vs. Krychowiak - godni siebie rywale. ;)

Edit: Proszę o przeniesienie tego posta do tematu Mistrzostwa Europy 2016

Niechcący źle wcisnąłem.
Ostatnio zmieniony 25 czerwca 2016, 15:36 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Arcadio Morello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2010
Posty: 557
Rejestracja: 12 lutego 2010

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 15:21

30 sek Milik nie trafia do pustej bramki...
Ładnie Polska gra, ale brakuje zimnej głowy w wykończeniu akcji... czyli po staremu :confused:


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 15:34

Ci co chcą Milika muszą być zajarani naszą nieskutecznością w sezonie 2015/2016 i chcą kontynuacji tego stanu. Milik znów pudło przy setce.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 15:40

no i jest pierwsze gol w tych 1/8 finalu i to Polska go zdobywa :hellyes:


dimebag11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2009
Posty: 2551
Rejestracja: 31 maja 2009

Nieprzeczytany post 25 czerwca 2016, 15:41

@ForzaItanimulli3vujcm
Teraz to raczej nie była setka, aczkolwiek Milik zmarnował kolejną dobrą sytuację. Jednakże ktoś wspominał, że Zlatan po przejściu do nas z Ajaxu na początku też nie grzeszył skutecznością wykończania akcji. Dlatego też Capello zarządzał mu dodatkowe treningi strzeleckie i wiemy jak to się skończyło. Trzeba przyznać, że piłka cały czas szuka Milika w polu karnym, a kończenia akcji jeszcze się nauczy. Teraz też świetnie przepuścił do Kuby przy akcji bramkowej, a mógł sam coś próbować. Ja bym zainwestował w Milika gdyby kwota transferu zamknęła się w okolicach 20-23 mln €.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości. - Gianni Agnelli
Zablokowany