ME '16 // 1/8 finału Euro 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:00

Milano1910 pisze:
Pluto pisze:Calcio!!!!
Piękna sprawa, zwycięstwo drużyny i hartu ducha nad indywidualnymi umiejętnościami. De Sciglio & Darmian znowu nie błyszczą.
De Sciglio nie błyszczał? On zagrał najlepszy mecz od 3 lat xD.
To trochę suabo, że nic lepszego mu się w życiu nie przydażyło :prochno: . Niemniej bezapelacyjnie był to dobry mecz w jego wykonaniu i jakby tak miał grać w Juventusie to nic tylko kupować, Evra pograłby sobie co najwyżej jako zmiennik Chielliniego.

Zresztą to chyba Darmian zrobił końcową akcję, po której Pelle dobił Hiszpanów więc krytyka tych wahadłowych mocno na wyrost. Bardziej liczyłem na jakiś błysk Florenziego i nie mogę się żadnego doczekać na tej imprezie.
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2016, 20:01 przez Arbuzini, łącznie zmieniany 1 raz.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:00

Brawo Italia
Pelle i Eder nie sa wybitni pilkarzami ale walcza i graja tak jak im kazal Conte.
Buffon Buffon i tylko Buffon


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:01

Conte - młody i ambitny .Kiedy pada deszcz zaklada czapkę i kurtkę aby dyrygować zespołem.Cały czas przy linii.

Del Bosque - stary dziadek przyspawany do ławki.

Hiszpania zagrała na stojąco jakby im się należało za to że ładnie tiki takę klepią.


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:02

Ciesze się że Morata sobie poszedł. Włosi całkiem nieźle w obronie ale Hiszpania też trochę nieporadnie, będzie bardzo ciekawy mecz z Niemcami.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:04

A więc tak wygląda Morata jak ma przed sobą trzech stoperów z topu :prochno: ;) A tak na serio to takiej obrony szukać ze świecą w Europie.


Obrazek
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:05

Włosi wygrali ten mecz obroną. Totalnie zneutralizowali Hiszpanów, krótko trzymali Moratę, a bez przestrzeni Alvaro nic nie zrobi. Aduriz w ogóle nic nie zagrał, reszta biła głową w mur. Genialny Buffon, mecz nieco podobny do tego z Belgią.

Ale będzie ćwierćfinał!


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:08

Tak się kończy tiki-taka. Pierdyliard podań. Wzdłuż, w poprzek, w górę, w dół, bokiem, crossem, skosem – a bramek okrągłe zero.

I bardzo dobrze. Wypad do domu, fajansiarze. Dymać studenteczki z Erasmusa, a nie w piłkę grać  :D


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:09

Makiavel pisze:Ale będzie ćwierćfinał!
No ciekawie będzie, ale to teraz Niemcy będą mieli rachunki do wyrównania. Miejmy nadzieję, ze po raz trzeci z rzędu to jednak Włosi znowu okażą się lepsi.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:13

Italia ograła Hiszpanów wreszcie, no to żeby też wreszcie Niemcy nie ograli Italii... De Sciglio kapitalny mecz, Pelle naprawdę spoko, Eder fatalna skuteczność...

No ale mimo że jeden z najgroźniejszych rywali wyeliminowany, to dopiero początek. Droga Gigiego i Italii po Mistrzostwo Starego Kontynentu będzie bardzo trudna: Niemcy - Francja - Belgia.
Panlider pisze:Pereyra czy Sturaro nie robią takich kasztanów jak Gacek
Sturaro jest strasznie drętwy, "Ninja Style" i serio mam ogromną nadzieje że go sprzedadzą, najbardziej mnie irytuje on z całej kadry Juve i Italii zresztą też. Pereyra niby spoko talent ale co z tego? Nic nie wynika z jego fajnych zwodów. Gacek chociaż biega i to tego zabrakło w Monachium. Hmm Szczerze od Pereyry i Sturaro wolałbym duet Padoin & Giaccherini.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Smok-u

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2008
Posty: 1724
Rejestracja: 31 maja 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:19

Król wszechświata Morata coś sobie nie pograł. Bardzo dobry mecz Włochów co mnie cieszy z dwóch powodów:
1. Zawsze im kibicuje.
2. Trochę $$ wpadło :D.

PS: Szanowni Panowie moderatorzy! Zgłaszałem koledze, który dał mi kartkę na PW, by ją zabrał, ale ciągle "wisi". Mógłby ktoś ją ściągnąć za niego? Z góry dzięki.
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2016, 20:21 przez Smok-u, łącznie zmieniany 1 raz.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:20

Ktoś wie dlaczego zszedł De Rossi? Kontuzja?

Włosi dają powody do wzruszeń w najmniej spodziewanym momencie. Romantyczne zwycięstwo DRUŻYNY grającej z ambicją i entuzjazmem.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2767
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:23

Hehe mam wrażenie, że piłkarski świat dopiero odkrywa fenomen Conte. No cóż, lepiej pozna niż wcale :ok: Jak ja uwielbiam tego gościa.
Forza Italia, Forza Conte


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:31

Ogromne rozczarowanie, piłkarze Juve awansowali zamiast odpaść i przygotowywać się do nowego sezonu. Tylko Lichtsteiner wykazał się odpowiedzialną postawą ;).


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:35

Jestem szczęśliwy po tym co dziś zobaczyłem, Italia na mistrza...Polacy mi latają ale Włosi leżą mi na sercu :bravo:


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 20:37

Czy ktoś poza Mottą wykluczony jest na mecz z Niemcami? Nieobecność Brazylijczyka z włoskim paszportem może być trochę kłopotliwa, brakuje zmiennika dla De Rossiego. Czuję, że Sturaro będzie pierwszym do wejścia na środek pomocy. Oby do pełni dyspozycji doszedł Candreva - to kolejny żołnierz Conte, a do tego ma duże umiejętności. Następnym takim zawodnikiem jest Pelle. Tak jak przewidywałem to on jest tym napastnikiem, który nadaje ton poczynaniom ofensywnym drużyny, szkoda tylko, że partneruje mu Eder. Najwyraźniej Insigne (daje naprawdę dobre zmiany, szkoda że Conte je strasznie przeciąga) i Szary nie do końca ogarniają taktykę Antka, ale pod względem umiejętności przerastają neutralizowanego Brazylijczyka o klasę.

Włosi niszczą rywali defensywą. Można pisać, że Barzagli stary i widać to w jego grze, ale to szukanie dziury w tyłku. Formacja stanowi monolit, a błędy indywidualne niestety zdarzają się każdemu z defensorów (Bonucci...). Trzeba trzymać kciuki za zdrowie i dyspozycję Chielliniego. To zawodnik stworzony na takie mecze, wielkie pojedynki i gwarant tego, że dla przeciwnika starcia z defensywą stają się udręką. Gigi to wiadomo - klasa. W pewnym momencie wydawało się, że refleks go zawodzi w tym spotkaniu i jest niepewny, ale kluczową piłkę wybronił w świetnym stylu.

Po tym co Conte zrobił z tą reprezentacją obawiam się trochę Ventury. Tyle dobrze, że na mistrzostwach świata będzie prawdopodobnie mógł liczyć na usługi defensywy Juventusu z Ruganim zamiast Barzagliego.


Zablokowany