ME '16 // 1/8 finału Euro 2016

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 22:54

No i Anglia OUT. Po prostu wygrał lepszy. Brawo Islandia!! :bravo:

Ta repa Anglii jest tak daremna, że szok. Od 18 min gonili wynik i nie potrafili nic groźnego stworzyć aż do 93 min! Im chyba ta kasa z PL do głowy uderzyła. Piłkarzy mają, ale drużyny nie. Trener też do kitu. Ich liga też powoli upada, już niedługo Italia ich łyknie w rankingu.
Cobra pisze:Gwiazdy angielskiej piłki tworzą głównie media, nie boisko...
Święte słowa! ;)
Ostatnio zmieniony 27 czerwca 2016, 22:55 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 22:55

te mordy angielskich klaunów po ostatnim gwizdku! ;] oj żeby tak jeszcze tych żałosnych żabojadów odprawili...Naprzód Islandio!


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
dzodzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 361
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 22:56

Właśnie Anglia zrobiła brexit z mistrzostw europy! :rotfl:


"Szybki jak wiatr, cichy jak las, zażarty jak ogień, niewzruszony jak góra"
Greger

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2004
Posty: 634
Rejestracja: 13 września 2004

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 22:58

dzodzik pisze:Właśnie Anglia zrobiła brexit z mistrzostw europy! :rotfl:
Właściwie to nie, bo Walia gra dalej :P


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 22:58

Na każdej wielkiej imprezie piłkarskiej szybko przeżywam stały moment radości - czyli Angole do domu! :rotfl:.
Boże, ta Islandia to ona w ogóle nie gra piłki, to jakaś banda typowych drwali którzy kompletnie nie potrafią przyjąć futbolówki, Matri i Boriello to wirtuozi techniki przy nich. No ale jednak można i tak bo piłka nożna to gra zespołowa którą można rozegrać na wiele stylów. Taktyka jest bardzo ważna. Ciekaw jestem - pewnie na tym Euro nie doczekam się - jakby wyglądał mecz Włochy - Islandia?

Gratulacje dla Islandii, sercem, determinacją, walką, taktyką i zgraniem - też można wiele!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:10

Engexit
I bardzo dobrze nie lubie kibicow reprezentacji Anglii bo zawsze musza narozrabiac w miescie nie szanuja rywale podczas Kiedy leci ich Hymn.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 27 czerwca 2016, 23:45

No i Islandia mnie nie zawiodła, podobała mi się dziś ich gra, może piłkarsko nie są na najwyższym poziomie, ale sercem, walką, zaangażowaniem i determinacją potrafili stworzyć naprawdę porządny zespół, zespół, który jest teraz w najlepszej ósemce Europy. Gratulacje dla nich.
Cieszy mnie też to, że angielscy kibice jadą do domu, ogólnie ich nie lubię, a po tym zdeptaniu polskiej flagi to życzę im chyba samych porażek.


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 00:56

Nie wierzę w to jak trener Anglików zmarnował potencjał drzemiący w tych graczach. Krytykę musiałbym zacząć od samych powołań - Wilshere zamiast Drinkwatera by później grać Rooneyem w pomocy. Na lewej obronie "wybitny" Danny Rose gdy w kraju został chociażby Creswell czy nawet Baines.

Obywatelstwo Roy powinien stracić za stawianie na Sterlinga kosztem Rashforda czy Vardy'ego którzy są kilkukrotnie bardziej ambitni niż gwiazdka City. Raheem przeszedł obok każdego meczu tak jakby kompletnie nie zależało mu na wyniku. Kane też trzymany dzisiaj na boisku jakby na siłę, widać było że gra słabo, podobnie jak chyba duszący się na skrzydle Sturridge który jednak przebłyski miał.

Dlaczego wystarczająco dużo szans nie dostał Barkley ani Henderson? Już pomijam tutaj kwestię braku powołania Drinkwatera. Rooney nie nadaje się do tej roli, Alli jest młodym graczem i na tych mistrzostwach wstydu sobie nie przyniósł. Nie wiem jak podejść do oceny Diera, facet słusznie dostał miejsce w pierwszym składzie jednak też po części jego winą jest słaba gra obronna. Najmniej do zarzucenia "z tyłu" mam Walkerowi, ten chociaż się starał.

Duet Smalling - Cahill należałoby zapomnieć czym prędzej w Anglii, inaczej sukcesu nie wieszczę im na MŚ. Zdecydowanie lepiej będzie nowemu szkoleniowcowi dać szansę Stonesowi czy komuś kto będzie bardziej zdecydowany w odbiorze futbolówki niż wyżej wymieniona dwójka.

A na sam koniec - Joe Hart. Dlaczego ten chłop tak twardo trzyma się tego numeru jeden w klubie i reprezentacji? Błędy jakie popełnia są karygodne. Już dawno jego miejsce powinien zająć Forster czy Butland.

Co dalej z Anglikami? Liczę na to że w końcu znajdzie się ktoś gotów poukładać tych niewątpliwie utalentowanych chłopaków w całość. Potencjał w drużynie jest ogromny: Kane, Rashford, Alli, Barkley, Dier, Ward-Prowse, Shaw czy Stones to przecież przyszłe gwiazdy najwyższego formatu.

A póki co trzeba trzymać kciuki za Wikingów by dali podobną lekcję Francuzom, bo mimo sympatii do Pogby i Evry, grają strasznie.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 04:07

Po Engexit juz krazy petycja zeby powtorzyc spotkanie.
Na beinsport fr pokazali strona i bylo juz ponad poltora tysiaca wpisow.
A tak na serio swietnie za grala Islandia i moze byc grozniejsza dla gospodarze niz Irlandia.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2016, 07:10

Brawo Conte, brawo Italia. Musze odszczekać to co mówiłem że Italia jest najsłabsza od lat, a z taktyką Conte to daleko nie pociągną. To jest idealny turniej pod Włochów, obrona i mało bramek.

Jednakże Włosi chcieli raz normalnie zagrać i zdobyli pierwsze miejsce w grupie za co zostało ukarani drogą do finału, aby się tam znaleźć muszą pokonać:
1. Mistrzów Europy
2. Mistrzów Świata
3. Gospodarzy.

Myślę że jeżeli ich droga zakończy się na Mistrzach Świata i tak powinni iść z uniesioną głową, bo pokazali Włoski football od najlepszej strony.
alessandro1977 pisze:Jestem szczęśliwy po tym co dziś zobaczyłem, Italia na mistrza...Polacy mi latają ale Włosi leżą mi na sercu :bravo:
stary brak komentarza, jesteś przede wszystkim na forum gdzie są sami Polacy i jednak trzeba to uszanować.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2016, 18:06

https://twitter.com/StanCollymore/statu ... 0595645440

Mina Steve'a McClarena jest bezcenna :rotfl:.


Obrazek
Zablokowany